Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει παραγγείλει κάνεις απο amazon? Ενω σε preorder μου ειπαν οτι θα παραλάβω ως 7 Ιουν. , χθες έγραψαν out of stock και αναμένουν να παραλάβω απο 04 Ιουλ. ως 14 Αυγ. Wtf ρε μπεζος; Με τον πονο μου παίζεις 1;;;;1;;

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Caer esta permitido, levantarse es obligatorio
Link to comment
Share on other sites

Έχει παραγγείλει κάνεις απο amazon? Ενω σε preorder μου ειπαν οτι θα παραλάβω ως 7 Ιουν. , χθες έγραψαν out of stock και αναμένουν να παραλάβω απο 04 Ιουλ. ως 14 Αυγ. Wtf ρε μπεζος; Με τον πονο μου παίζεις 1;;;;1;;

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Έχω παραγγείλει το δικό μου από ισπανικό Amazon στις 18 Μαΐου και γράφει ότι θα αποσταλεί σήμερα. Το ίδιο με διαβεβαίωσαν και σε email προχθές, και στο chat σήμερα. Αναμένω.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή λίγο παίδες εντός εβδομάδας θα στοκαρουν σε ευρωπαϊκά παραρτήματα του Amazon και θα αρχίσουν αποστολές.

 

Όπου λέει Ιούλιο κλπ δεν ισχύει στην πράξη σε κανέναν.

 

Και εγώ σε αναμονή από ημέρα σε ημέρα να αποστείλουν.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά... Αν παραγγείλω Πέμπτη πρωί με priority πότε πιστεύετε θα παραλάβω?
Ίσως και Σάββατο εάν παραδίδει η εταιρεία courier τέτοια μέρα. Αλλιώς Δευτέρα.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει το δικό μου από ισπανικό Amazon στις 18 Μαΐου και γράφει ότι θα αποσταλεί σήμερα. Το ίδιο με διαβεβαίωσαν και σε email προχθές, και στο chat σήμερα. Αναμένω.

 

Και μένα έτσι μου είπαν ότι θα φύγει σήμερα και ακόμη τπτ.. εσένα έφυγε?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Και μένα έτσι μου είπαν ότι θα φύγει σήμερα και ακόμη τπτ.. εσένα έφυγε?

 

Ακόμα τίποτα. Πάμε για αύριο. Εννοείται ότι θα τους μιλήσω πάλι στο chat κάποια στιγμή, έτσι, σε δουλειά να βρισκόμαστε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και Σάββατο εάν παραδίδει η εταιρεία courier τέτοια μέρα. Αλλιώς Δευτέρα.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

dhl, ups δεν παραδιδουν Σαββατο. Οποτε Δευτερα για το φιλο...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα! Ούτε αν περάσω να το πάρω εγώ από το κατάστημα της DHL φαντάζομαι!

 

Δυστυχως όχι…

ΥΓ Αν παραγγειλεις πριν τις 12, εχεις αρκετες πιθανότητες να φυγει κι αυθημερόν και να το εχεις Παρασκευη πρωι (ένα 30%)...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στο δικό μ όταν εγκατέστησα το cpuz με το nfc ανοιχτό έκανε κάποια random ghost touches.

Αλλά μόνο την πρώτη φορά που ανοιξα το πρόγραμμα. Από τότε (εδώ και μέρες ) δε μου το έχει ξανακάνει. Μάλλον ήταν τυχαίο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως όχι…

ΥΓ Αν παραγγειλεις πριν τις 12, εχεις αρκετες πιθανότητες να φυγει κι αυθημερόν και να το εχεις Παρασκευη πρωι (ένα 30%)...

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το θέμα με την ηχώ στην συνομιλία υφίσταται σε όλους από εσάς που το έχουν?

Όχι, πρώτη φορά το ακούω...

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω παραγγείλει από Amazon de το 12/256.

Με ημερομηνία αποστολής 3/6 αλλά ακόμα δεν κουνιέται τίποτα.

Είμαστε σε αναμονή

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω παραγγείλει από Amazon de το 12/256.

Με ημερομηνία αποστολής 3/6 αλλά ακόμα δεν κουνιέται τίποτα.

Είμαστε σε αναμονή

 

τα λεφτα στα τραβηξαν.? εμενα οχι.!αναμενω τωρα να μιλησω στο chat.. υποτιθεται θα εφευγε χτες οπως με διαβεβαιωσαν..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

τα λεφτα στα τραβηξαν.? εμενα οχι.!αναμενω τωρα να μιλησω στο chat.. υποτιθεται θα εφευγε χτες οπως με διαβεβαιωσαν..!!

 

Δεν έχουν τραβήξει τίποτα από την κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Προχθές μου ειπαν να ξαναρωτησω σε κανα δυο μερες για το στοκ απο την αμαζον. Σημερα ελαβα την απάντηση οτι θα παραλαβω εντός 3 εβδομαδων. Πως μας πετσοκοψες ετσι ρε αμαζον;

Ps amazon.de

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Caer esta permitido, levantarse es obligatorio
Link to comment
Share on other sites

Προχθές μου ειπαν να ξαναρωτησω σε κανα δυο μερες για το στοκ απο την αμαζον. Σημερα ελαβα την απάντηση οτι θα παραλαβω εντός 3 εβδομαδων. Πως μας πετσοκοψες ετσι ρε αμαζον;

Ps amazon.de

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Αν δεν στείλουν και αύριο την ακυρώνω και παίρνω από το επίσημο.. υποτίθεται θα έφευγε χτες και θα το είχα από 6 έως 10.!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το δικό μου έφυγε σήμερα παιδιά. Με UPS express saver. Παραλαβή το αργότερο μέχρι την Δευτέρα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το δικό μου έφυγε σήμερα παιδιά. Με UPS express saver. Παραλαβή το αργότερο μέχρι την Δευτέρα.

 

πότε είχες βάλει παραγγελία? Εμένα στάσιμο ακόμη. Και γράφει έως 10 πρέπει να παραδοθεί..!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Θα το ακύρωνα και γω αλλα το 12/256 με 696 ευρώ τελική (vat exluded) και δωρεαν express delivery δε θα βρω στο επίσημο. Βλέπετε κανονικά θα παραλαμβανα 05-07 Ιουν. καθόσον ειχα προπαραγγειλει απο 29 Μαϊου, εκαναν μια βλακεία ομως και ακύρωσαν κατα λάθος την παραγγελία μου και στη νεα τοποθέτηση εχασα την παράδοση ως 07/06 και λογω εξάντλησης ειμαι στην αναμονή. Ε για να με αποζημιώσουν μου εκαναν waive τα μεταφορικά.

Και τώρα θα πετάω καπακια στο βαρέλι, περιμένοντας να ωριμάσει

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Caer esta permitido, levantarse es obligatorio
Link to comment
Share on other sites

πότε είχες βάλει παραγγελία? Εμένα στάσιμο ακόμη. Και γράφει έως 10 πρέπει να παραδοθεί..!

Στις 18 Μαΐου έκανα παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις? :p

 

Ότι πιο απλό. Στέλνεις μία φορά τα στοιχεία της εταιρείας και μέσα σε 24 ώρες το πολύ ο λογαριασμός σου έχει γίνει εταιρικός μια για πάντα.

 

Στο Σκρούτζ πρέπει κάθε φορά να στέλνεις την αρχική του taxis να περιμένεις έως 10 εργάσιμες και να κάνεις εμβάσματα για να σου κόψουν ένα τιμολόγιο χωρίς ΦΠΑ. Και όλα αυτά σε ΚΑΘΕ παραγγελία. Μου το έχει ζητήσει το ίδιο κατάστημα σε διάστημα 5 ημερών μεταξύ των δύο παραγγελιών.

 

και πληρώνεις από οποιαδήποτε κάρτα και ας μην είναι στον λογαριασμό του ιδιοκτήτη;

nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...