Jump to content

Samsung Galaxy A70


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 790
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Σε μένα σταμάτησε το αποτύπωμα, το κατήργησα, δεν μπορώ να το περάσω..

 

Πραγματικά εκπλήσσομαι με τα σχόλια που ακούω για το δακτυλικό αποτύπωμα και αναρωτιέμαι τι πάει στραβά με αυτούς που βασανίζονται.

 

Σήμερα παρέλαβα tempered glass (Nillkin H+ pro 0,2mm) το φόρεσα (λίγο στραβά αλλά οκ) και ενεργοποίησα για πρώτη φορά το δακτυλικό αποτύπωμα (αριστερό και δεξί αντίχειρα). Δουλεύει μια χαρά ακόμη και με τα εφέ ξεκλειδώματος στο on και χωρίς καμία αλλαγή στην ευαισθησία αφής. Αν δεν ξεκλειδώσει με την πρώτη, κάνω μια μικρή διόρθωση, μια μικρή μετακίνηση η μετατόπιση του δακτύλου (που μπορεί να είναι και σαν κύλιση για να δει καλύτερα τις αυλακώσεις) και είναι αρκετή. Ξεκλειδώνει και άμεσα και γρήγορα.

 

Γιατί σε μένα (και σε μερικούς άλλους) δουλεύει σωστά και σε άλλους όχι; Φταίει το γυαλάκι που θεωρείται ποιοτικό; Έκανα πιο "σωστά" το σκανάρισμα; Μήπως έχει να κάνει με αστοχία (χλωμό το βλέπω) σε κάποιους αισθητήρες; Μπας και έχει να κάνει με το μέγεθος η το σχήμα των δακτύλων των χρηστών (δεν έχω πλατύς αντίχειρες πάντως) .

 

Πολλά μπορεί να παίζουν ρόλο, αλλά το ποιο σημαντικό νομίζω ειναι αυτό που είπα στην αρχή. Πρέπει κανείς να στοχεύσει ακριβώς το σημείο του αισθητήρα. Πιστεύω πως οι περισσότεροι που έχουν προβλήματα δεν βάζουν το δάκτυλο σωστά και θέλω να τους προτρέψω να ξαναδοκιμάσουν και να πουν.

Link to comment
Share on other sites

Έχω tempered glass spigen, και δούλευε μέχρι το τελευταίο update. Προσπαθώ να το περάσω, φυσικά το έχω ήδη καταργήσει, και σταματά στο 41%, εκεί κολλάει, και δεν ολοκληρώνεται.

Κάποιος τρόπος να κάνω reset τον αισθητήρα του αποτυπωματος ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Παρατήρησε κάποιος από εσάς μήπως μετά την τελευταία αναβάθμιση δε λειτουργεί το usb on the go? Το τσέκαρα σε 2 τηλέφωνα και δεν αναγνωρίζει τα φλασακια. Δοκίμασα και 2 ανταπτορες επισης.

Υπάρχει περίπτωση να διορθώνεται με wipe cache η με κάποιον άλλο τρόπο; Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με τζαμακι Spigen δεν έχω θέμα, παίζει καλύτερα από το moccollo τζαμακι που ειχα. Απενεργοποιημένα τα εφέ, σίγουρα αργεί ένα κλικ παραπάνω από έναν απλό αισθητήρα αλλα ανοίγει με την πρώτη.
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ είχα. Και διάβαζα εδώ στο νήμα και απορούσα. Μετά το update Ιανουαρίου, δεν δουλεύει, κολλάει η εγκατάσταση στο 41%. Μήπως ξέρετε στο settings, που έχει την ρύθμιση για τον fingerprint sensor ;
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα email στην smartec, και μου απάντησαν σύντομα.

" Το κινητό δούλευε σωστά, αλλά μετά την ενημέρωση λογισμικού του Ιανουαρίου, κολησε ο fingerprint και δεν δουλεύει το ξεκλείδωμα με το δακτυλικό αποτύπωμα.

Το κατήργησα και δεν μπορώ να το ξαναεκαγκαταστησω, κολλάει στο 41%, δηλ σταματάει η διαδικασία, δεν ολοκληρώνεται.

Πιστεύω είναι πρόβλημα software, και πρώτα είχα tempered glass, πριν την ενημέρωση και δούλευε το αποτύπωμα. Έριξα μια ματιά στο Google, γράφουν ότι έχει θέμα.

Το έκανα factory reset, δεν έφτιαξε. Μπήκα στο cit mode, δεν νομίζω ότι έχει πρόβλημα ο fingerprint sensor. Σας στέλνω το screenshot.

Κάποια ιδέα υπόδειξη τι να κάνω, δεν θέλω να σας το στείλω, δεν βγάζω το tempered glass, που νομίζω ότι δεν είναι το πρόβλημα! "

Η απάντηση, εγώ πάντως δεν το βγάζω το tempered glass.

" Καλησπέρα σας κε Μ******

 

Τα βήματα που θα σας προτείναμε να ακολουθήσετε πριν στείλετε τη συσκευή σας για service είναι τα εξής:

 

Κατάργηση και επανακαταχώρηση των αποτυπωμάτων σας. Δοκιμάστε και με άλλα δάκτυλα καθώς ενδέχεται αλλοίωση των αποτυπωμάτων, όπως ενδεικτικά κόψιμο-κάψιμο-φθορά από τριβή να αποτρέπουν την ολοκλήρωση της διαδικασίας καταχώρησης.

Επαναφορά εργ. ρυθμίσεων της συσκευής.

Αφαίρεση του tempered glass. Έχετε υπόψιν εάν στείλετε τη συσκευή σε εξουσιοδοτημένο κέντρο επισκευής, αυτό το βήμα θα γίνει από το τεχνικό τμήμα ούτως ή άλλως, στα πλαίσια του ελέγχου. Επιπλέον, τυχόν ανομοιομορφία του προστατευτικού στην περιοχή του αισθητήρα δύναται να αλλοιώνει τα δείγματα με σταθερό τρόπο με αποτέλεσμα να μην ολοκληρώνεται η διαδικασία λόγω ομοιότητας τους. Καθώς το λογισμικό αλλάζει τον τρόπο διαχείρισης των αισθητήρων υπάρχει περίπτωση αυτή η λεπτομέρεια να παίζει ρόλο μετά την ενημέρωση ενώ πιο πριν δεν επηρρέαζε τη λειτουργία ".

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα email στην smartec, και μου απάντησαν σύντομα.

" Το κινητό δούλευε σωστά, αλλά μετά την ενημέρωση λογισμικού του Ιανουαρίου, κολησε ο fingerprint και δεν δουλεύει το ξεκλείδωμα με το δακτυλικό αποτύπωμα.

Το κατήργησα και δεν μπορώ να το ξαναεκαγκαταστησω, κολλάει στο 41%, δηλ σταματάει η διαδικασία, δεν ολοκληρώνεται.

Πιστεύω είναι πρόβλημα software, και πρώτα είχα tempered glass, πριν την ενημέρωση και δούλευε το αποτύπωμα. Έριξα μια ματιά στο Google, γράφουν ότι έχει θέμα.

Το έκανα factory reset, δεν έφτιαξε. Μπήκα στο cit mode, δεν νομίζω ότι έχει πρόβλημα ο fingerprint sensor. Σας στέλνω το screenshot.

Κάποια ιδέα υπόδειξη τι να κάνω, δεν θέλω να σας το στείλω, δεν βγάζω το tempered glass, που νομίζω ότι δεν είναι το πρόβλημα! "

Η απάντηση, εγώ πάντως δεν το βγάζω το tempered glass.

" Καλησπέρα σας κε Μ******

 

Τα βήματα που θα σας προτείναμε να ακολουθήσετε πριν στείλετε τη συσκευή σας για service είναι τα εξής:

 

Κατάργηση και επανακαταχώρηση των αποτυπωμάτων σας. Δοκιμάστε και με άλλα δάκτυλα καθώς ενδέχεται αλλοίωση των αποτυπωμάτων, όπως ενδεικτικά κόψιμο-κάψιμο-φθορά από τριβή να αποτρέπουν την ολοκλήρωση της διαδικασίας καταχώρησης.

Επαναφορά εργ. ρυθμίσεων της συσκευής.

Αφαίρεση του tempered glass. Έχετε υπόψιν εάν στείλετε τη συσκευή σε εξουσιοδοτημένο κέντρο επισκευής, αυτό το βήμα θα γίνει από το τεχνικό τμήμα ούτως ή άλλως, στα πλαίσια του ελέγχου. Επιπλέον, τυχόν ανομοιομορφία του προστατευτικού στην περιοχή του αισθητήρα δύναται να αλλοιώνει τα δείγματα με σταθερό τρόπο με αποτέλεσμα να μην ολοκληρώνεται η διαδικασία λόγω ομοιότητας τους. Καθώς το λογισμικό αλλάζει τον τρόπο διαχείρισης των αισθητήρων υπάρχει περίπτωση αυτή η λεπτομέρεια να παίζει ρόλο μετά την ενημέρωση ενώ πιο πριν δεν επηρρέαζε τη λειτουργία ".

 

Καταλαβαίνω τον πόνο σου και νομίζω ο καθ' ένας μας. Έχεις εκνευριστεί αρχικά που δεν δουλεύει σωστά η συσκευή και απελπιστεί στη συνέχεια που δεν γίνεται κάτι που να λύνει το πρόβλημα. Και απ' οτι φαίνεται, ότι σου έχουν προτείνει (και στη smartec και στο net) το έχεις δοκιμάσει. Εκτός του να αφαιρέσεις το tempered glass αφού λες οτι με φορεμένο δούλευε πριν, δεν θεωρείς οτι το πρόβλημα είναι σε αυτό.

 

Αφού όμως το πρόβλημα παραμένει και δεν έχει να κάνει ούτε με αλλοιωμένο ανάγλυφο στα ακροδάκτυλά σου, μοιάζει μονόδρομος η αφαίρεση του tempered glass για να κάνεις μια τελευταία δοκιμή πριν μεταφερθεί στη smartec, που έτσι κι αλλιώς θα το αφαιρέσουν οι ίδιοι. Καλύτερα να πάει εκεί για να διαπιστωθεί το πρόβλημα και να επισκευαστεί. Πιθανόν να σου αντικατασταθεί και ολόκληρη η συσκευή και να ησυχάσεις οριστικά.

 

Κανε τα κουράγια σου λοιπόν και όλα θα πάνε καλά κάποια στιγμή :)

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα email στην smartec, και μου απάντησαν σύντομα.

" Το κινητό δούλευε σωστά, αλλά μετά την ενημέρωση λογισμικού του Ιανουαρίου, κολησε ο fingerprint και δεν δουλεύει το ξεκλείδωμα με το δακτυλικό αποτύπωμα.

Το κατήργησα και δεν μπορώ να το ξαναεκαγκαταστησω, κολλάει στο 41%, δηλ σταματάει η διαδικασία, δεν ολοκληρώνεται.

Πιστεύω είναι πρόβλημα software, και πρώτα είχα tempered glass, πριν την ενημέρωση και δούλευε το αποτύπωμα. Έριξα μια ματιά στο Google, γράφουν ότι έχει θέμα.

Το έκανα factory reset, δεν έφτιαξε. Μπήκα στο cit mode, δεν νομίζω ότι έχει πρόβλημα ο fingerprint sensor. Σας στέλνω το screenshot.

Κάποια ιδέα υπόδειξη τι να κάνω, δεν θέλω να σας το στείλω, δεν βγάζω το tempered glass, που νομίζω ότι δεν είναι το πρόβλημα! "

Η απάντηση, εγώ πάντως δεν το βγάζω το tempered glass.

" Καλησπέρα σας κε Μ******

 

Τα βήματα που θα σας προτείναμε να ακολουθήσετε πριν στείλετε τη συσκευή σας για service είναι τα εξής:

 

Κατάργηση και επανακαταχώρηση των αποτυπωμάτων σας. Δοκιμάστε και με άλλα δάκτυλα καθώς ενδέχεται αλλοίωση των αποτυπωμάτων, όπως ενδεικτικά κόψιμο-κάψιμο-φθορά από τριβή να αποτρέπουν την ολοκλήρωση της διαδικασίας καταχώρησης.

Επαναφορά εργ. ρυθμίσεων της συσκευής.

Αφαίρεση του tempered glass. Έχετε υπόψιν εάν στείλετε τη συσκευή σε εξουσιοδοτημένο κέντρο επισκευής, αυτό το βήμα θα γίνει από το τεχνικό τμήμα ούτως ή άλλως, στα πλαίσια του ελέγχου. Επιπλέον, τυχόν ανομοιομορφία του προστατευτικού στην περιοχή του αισθητήρα δύναται να αλλοιώνει τα δείγματα με σταθερό τρόπο με αποτέλεσμα να μην ολοκληρώνεται η διαδικασία λόγω ομοιότητας τους. Καθώς το λογισμικό αλλάζει τον τρόπο διαχείρισης των αισθητήρων υπάρχει περίπτωση αυτή η λεπτομέρεια να παίζει ρόλο μετά την ενημέρωση ενώ πιο πριν δεν επηρρέαζε τη λειτουργία ".

 

Και εεμνα τα ιδια εκανε και το πηρα μολις χθες φιλε . Και εμενα με γυαλι και μολις εβαλα την αναβαθμιση.

Δοκιμασε να κανεις soft reboot-- πατας το vol up+power μεχρι να κανει επανεκκινηση.

Μετα εστρωσε ομως.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Παρατήρησα κάτι πολύ σπαστικό που συμβαίνει στην συσκευή μου. Όταν εκουω ιντερνετικο ραδιόφωνο μετά από 10 λεπτά περίπου κλείνει. Πρέπει να ξυπνήσω την συσκευή και να ξαναπατήσω Play. Στην αρχή υπέθεσα ότι μπορεί να κάνει τη διακοπή ο σταθμός. Δοκίμασα με διαφορετικούς σταθμους και γίνεται το ίδιο. Συμβαίνει και με WiFi και με δεδομένα χωρίς να έχω πρόβλημα σήματος. Μια άλλη δοκιμή που έκανα πριν από λίγο ήταν να βάλω τον ίδιο σταθμό από το ίδιο WiFi ταυτόχρονο και στο Laptop και στο κινητό. Ξανά το ίδιο. Στο κινητό έκλεινε στο Laptop όχι. Σαν κάτι να σκοτώνει την εφαρμογή στο παρασκήνιο μετά από λίγη ώρα. Τι μπορώ να ελέγξω?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Παρατήρησα κάτι πολύ σπαστικό που συμβαίνει στην συσκευή μου. Όταν εκουω ιντερνετικο ραδιόφωνο μετά από 10 λεπτά περίπου κλείνει. Πρέπει να ξυπνήσω την συσκευή και να ξαναπατήσω Play. Στην αρχή υπέθεσα ότι μπορεί να κάνει τη διακοπή ο σταθμός. Δοκίμασα με διαφορετικούς σταθμους και γίνεται το ίδιο. Συμβαίνει και με WiFi και με δεδομένα χωρίς να έχω πρόβλημα σήματος. Μια άλλη δοκιμή που έκανα πριν από λίγο ήταν να βάλω τον ίδιο σταθμό από το ίδιο WiFi ταυτόχρονο και στο Laptop και στο κινητό. Ξανά το ίδιο. Στο κινητό έκλεινε στο Laptop όχι. Σαν κάτι να σκοτώνει την εφαρμογή στο παρασκήνιο μετά από λίγη ώρα. Τι μπορώ να ελέγξω?

 

Στις ρυθμίσεις μπαταρίας. Δες αν τρέχει στο παρασκήνιο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει. Το δαχτυλικο αποτύπωμα μου εχει σπασει τα νευρα. Το εχω περασει πανω απο 10 φορες, με το ζόρι γιατι λογω screen protector δυσκολευεται, και ενω στην αρχη δουλεύει τελεια μετα απο λίγο δεν πιανει με τιποτα. Και εχω την εντύπωση οτι ειναι καθαρά θεμα software το οποιο ελπίζω να διορθωθεί αμεσα.
Link to comment
Share on other sites

Πριν την ενημέρωση Ιανουαρίου, και με tempered glass, Δεν είχε πρόβλημα. Το παράξενο είναι, ότι δεν έχουν θέμα όλες οι συσκευές, αλλά επιλεκτικά. Δεν ξέρω τι συμβαίνει.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είμαι απο τους "τυχερούς" γιατί αν όχι με την πρώτη το πολύ με την τρίτη θα ξεκλειδώσει, οπότε καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σας.

 

Έβαλα πρώτα το tempered glass και μετά σκάνρα δάκτυλα. Επίσης δεν έχω πάρει καμία ενημέρωση για fingerprint sensor γιατί έχω τη συσκευή σχεδόν 2 μήνες και δεν έχει βγει κάποιο νέο στοχευμένο για αυτό. Δεν ξέρω τι θα γίνει αν έρθει κάποιο επόμενο update. Ελπίζω να βελτιώσει όσων έχουν θέμα και να μην χαλάσει το δικό μου :p

 

Αν πάντως είναι θέμα αστοχίας κάποιων αισθητήρων και δεν έχει να κάνει με ποιότητες tempered glass, χαρακτηριστικά δακτύλων των χρηστών, software η άλλων προβλημάτων της οθόνης, απο δύσκολο έως αδύνατο να φτιάξει με update. Να βελτιωθεί λίγο πιθανόν ναι, αλλά η τρέχουσα κατάσταση δεν δείχνει κάτι τέτοιο.

 

Υπομονή, να δούμε τι έχει σκοπό να κάνει η Samsung γι' αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Έχω αναφερθεί και πριν από λίγο καιρό σχετικά με ένα θέμα που παρουσιάστηκε στην συσκευή κατα την λήψη της αναβάθμισης Ιανουαρίου. Συγκεκριμένα αμέσως μετά την ανά βαθμιση η συσκευή ανέβασε θερμοκρασία, η φωτεινοτητα της οθόνης έπεσα στο μισό και κυριολεκτικά σερνόταν. Έκανα 2 με 3 επανεκινησεις και σιγά σιγά άρχισε να στρώνει. Μετά από αρκετές ώρες επανήλθε μόνη υης σε φυσιολογικά επίπεδα. Αυτό τότε. Χτες από το πουθενά και ενώ η συσκευή βρισκόταν σε αναμονή χρειάστηκε να κάνω ένα τηλεφώνημα. Μόλις έπιασα το τηλέφωνο διαπίστωσα ότι στο πίσω μέρος είχε αυξημένη θερμοκρασία, αλλά το χειρότερο ήταν μόλις το άνοιξα. Στο κάτω αριστερό μέρος της οθόνης ένα τρίγωνο μεγάλο μαύρο. Δεν μπορούσα να καταλάβω τι έγινε. Ούτε έπεσε ποτε κάτω ούτε χτυπήθηκε από κάπου. Επίσης φωτεινότητα πεσμένη όπως την πρώτη φορά. Κλείνω αμέσως την συσκευή και την άνοιξα μετά από ώρα. Αφού πλέον πίσω δεν είχε θερμοκρασία. Εξαφανίστηκε το μαύρο κομμάτι, δεν ανέβασε θερμοκρασία πάρα μόνο η φωτεινότητα της οθόνης σταδιακά αυξανόταν και σε 10 με 15 λεπτά ήρθε στην ρύθμιση που είχα. Να σας πω εδώ ότι από εφαρμογές μόνο τις βασικές, εννοείτε καμία εφαρμογή εκτός playstore και εννοείτε καμία περίεργη. Από παιχνίδια τίποτα και από χρήση γενικότερα θα έλεγα ελαφριά έως πολύ ελαφριά. ΑΝΕΞΉΓΗΤΟ. Ευτυχώς επανήλθε αλλά φοβάμαι να το κοιτάξω από τότε και μετά. Μπορώ να καταλάβω ως ένα βαθμό, ότι για κάποιο λόγο ανεβάζει θερμοκρασία με αποτέλεσμα να κατάβάζει την φωτεινότητα. Με τίποτα όμως δεν μπορώ να εξηγήσω πως ένα κομμάτι οθόνης (τρίγωνο με 0.5cm περίπου πλευρά) την μια στιγμή να εινα καμένο και μαύρο και μετά από επανεκκίνηση να μην είναι. Είχα xiaomi παιδιά τόσα χρόνια τέτοια κουφά δεν είδα.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι εντός εγγύησης,, πάρε τηλέφωνο στην smartec, για συνεννόηση να το στείλει με acs, πληρώνουν αυτοί, για τεχνικό έλεγχο συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

Ανεξήγητο ειναι μέχρι να πάει στο service για να διαπιστώσουν τι έχει. Αν σου ξανασυμβεί νομίζω οτι θα ειναι ότι ποιο σώφρον να το πας.

Δεν ξέρω βέβαια πόσο εύκολο ειναι αυτό αν δεν είσαι Αθήνα η σε άλλη μεγάλη πόλη που να έχει σέρβις. Παρακολούθησε το και κανε και καμιά επαναφορά, αλλά αν ξανασυμβεί καλύτερα μην το αφήσεις να ψήνεται και να μαυρίζει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν είναι εντός εγγύησης,, πάρε τηλέφωνο στην smartec, για συνεννόηση να το στείλει με acs, πληρώνουν αυτοί, για τεχνικό έλεγχο συσκευής.

 

Παρεμπιπτόντως Αθανάσιε το έστειλες τελικά στη Smartech η περιμένεις κι εσύ το σωτήριο update του fingerprint scaner ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο δεν το έστειλα, τώρα πρέπει να πληρώνω, διότι τσατιστηκα και ξεκλείδωσα bootloader, έγραψε ο knox 0*1, και είμαι εκτός εγγύησης... Το πέρασα magisk, όχι όμως κάποιο custom firmware.
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το δαχτυλικο, το αντίχειρα τον πιάνει πιο εύκολο σε σχέση πχ με τον δείκτη.

Εσείς που έχετε έντονο πρόβλημα, ποιο δάχτυλο χρησιμοποιείτε?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί μου έβγαλε την παρακάτω ειδοποίηση που δεν έχω ξαναδεί ποτέ......

Τι παίζει?

Επίσης αν προσέξετε μετράει την ώρα από τη στιγμή που βγήκε (43':20")

 

Screenshot-20200213-084721-Nova-Launcher.jpg

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακό και πολύ περίεργο αυτό με την κάμερα. Ούτε εγώ το έχω ξαναδεί. Φαίνεται σαν να γίνεται processing κάποιας φωτογραφίας στο παρασκήνιο. Αναρωτιέμαι αν κάποια στιγμή έπαιζες με την κάμερα και τις επιλογές ρυθμίσεων.

 

Μια δική μου υπόθεση (που μπορεί να είναι και λάθος) είναι πως επέλεξες ηθελημένα η μη την λειτουργία "παρέλευσης χρόνου" γνωστή και ως time lapse, αυτή που βγάζει πολλές φώτο ανα μερικά δευτερόλεπτα και στο τέλος τις κάνει βίντεο πολύ γρήγορης κίνησης. Μήπως εκκίνησες αυτή τη λειτουργία και δεν την σταμάτησες ποτέ με αποτέλεσμα να τρέχει στο παρασκήνιο;

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακό και πολύ περίεργο αυτό με την κάμερα. Ούτε εγώ το έχω ξαναδεί. Φαίνεται σαν να γίνεται processing κάποιας φωτογραφίας στο παρασκήνιο. Αναρωτιέμαι αν κάποια στιγμή έπαιζες με την κάμερα και τις επιλογές ρυθμίσεων.

 

Μια δική μου υπόθεση (που μπορεί να είναι και λάθος) είναι πως επέλεξες ηθελημένα η μη την λειτουργία "παρέλευσης χρόνου" γνωστή και ως time lapse, αυτή που βγάζει πολλές φώτο ανα μερικά δευτερόλεπτα και στο τέλος τις κάνει βίντεο πολύ γρήγορης κίνησης. Μήπως εκκίνησες αυτή τη λειτουργία και δεν την σταμάτησες ποτέ με αποτέλεσμα να τρέχει στο παρασκήνιο;

 

Όχι, μια απλή φωτογραφία έβγαλα στα γρήγορα.

Έκανα μια επανεκκίνηση και έφυγε. Δεν το έχω ξαναδεί ποτέ, σε καμία συσκευή μου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...