Jump to content

Samsung Galaxy A70


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

MI 9t pro χωρίς δεύτερη σκέψη

Έχω το Mi9 128αρι και ξέρω τι λέω

Είχα το max 3 με την τεράστια οθόνη πριν απ αυτό.

Ο δε φίλος μου με αδυναμία να αλλάζει συσκευές σαν τα πουκάμισα είχε αυτά τα 2 που θες, τα έχω δει και δουλέψει από κοντά.

Την οθόνη του Xiaomi μη τη φοβάσαι είναι πολύ καλή ανώτερη απ του Α70

Ειδικά έξω σε ήλιο.

Σε εσωτερικούς χώρους ίσως λόγο μεγέθους σου αρέσει πιο πολύ του Samsung

Σαν ταχύτητα καμιά σχέση απλά με το Xiaomi να πετάει..

Σαν ευκολία το Miui είναι αλλού με στάνταρτ πράγματα που στα Samsung's ήθελες ρουτ παλιά προ knox εποχή να πετύχεις.

Κάμερα το ίδιο και σαν μαμά εφαρμογή και το βράδυ ειδικά με gcam

Μπαταρία το t pro είναι πολύ κοντά στο A70 άσε που είναι και πιο βολικό στο χέρι κουβάλημα κλπ.

Μόνη μου ένσταση η αγορά του Xiaomi από σκρουτζομάγαζο καθώς έχει μόνο ένα χρόνο εγγύηση καταστήματος και τα ανταλλακτικά που βάζουν συνήθως δεν είναι γνήσια.

Σε 2 δικές μου περιπτώσεις που χρειάστηκα σέρβις πχ σε αλλαγή οθόνης σε redmi note4 μπήκε μια σκοτεινή τριτοτέταρτης ποιότητας που το χάρισα μετά δεν άντεχα να το βλέπω

Αυτά κι ότι άλλο θες ρώτα

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για πες τι εχει το mui που δεν έχει το one UI. Εγώ θα έλεγα ακριβώς το αντίθετο, οι ευκολίες, εργονομία και δυνατότητες του one UI είναι σε άλλο επίπεδο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 790
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Κατάλαβα. Δηλαδή μέχρι να και αν φτιάξουν την εφαρμογή, να δουλεύει με nfc, είναι πρακτικά άχρηστη. Μόλις διάβασα τις άπειρες αρνητικές κριτικές. Δυστυχώς όμως η μισθοδοσία μου είναι εκεί.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by noisex
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα. Δηλαδή μέχρι να και αν φτιάξουν την εφαρμογή, να δουλεύει με nfc, είναι πρακτικά άχρηστη. Μόλις διάβασα τις άπειρες αρνητικές κριτικές. Δυστυχώς όμως η μισθοδοσία μου είναι εκεί.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπορείς να αλλάξεις λογαριασμό μισθοδοσίας. Εύκολη διαδικασία.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με revolut μπορει να παίξει το Google pay, έχουμε ανάλογο θέμα στο myphone
Θα το τσεκάρω. Ευχαριστώ.
Μπορείς να αλλάξεις λογαριασμό μισθοδοσίας. Εύκολη διαδικασία.
Δυστυχώς δεν γίνεται. Η εταιρεία πληρώνει μόνο εκεί.

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υποψήφιος κάτοχος...

 

Τελικά παιδιά μεταξύ Α50, Α50s, A70 ποιο είναι καλύτερο? Τι έχει δείξει η εμπειρία χρήσης τους?

 

Ευχαριστώ

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την κατεβάζω τώρα. Το δαχτυλικο και με την προηγούμενη είχε φτιάξει πολυ, είναι ακόμα καλύτερο;
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.. Αγόρασα την συσκευη μεταχειρισμένη πριν μια εβδομαδα και μόλις επικοινωνησα με samsung προκειμένου να τσεκαρω αν ειναι ευρωπαικο για την εγγυηση. ολα οκ. Ο υπευθυνος που μιλησα με ρωτησε επισης αν σημερα ελαβα καποια εμνημερωση. του ειπα ναι για την ενημερωση που λετε πιο πανω και μου ειπε πως δεν εννοει αυτη αλλα το android 10. Ρωτησα αν εχει αρχησει να ειναι διαθεσιμη και μου αοαντησε πως απο σημερα ξεκινησε και σταδιακά θα ερθει σε όλες τις συσκευες.
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω κι εγώ (ελληνικό).

Λέτε να είναι το Android 10 που είπε ο υπεύθυνος.....??? :lol: :lol: :lol:

Προτείνει να ξαναπερασουμε το δαχτυλικο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ από την μπαταρία δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έκανα αντικατάσταση στο επίσημο service πριν από έναν μήνα και πάλι το sot άρχισε να μειώνεται. Το φορτιζα κάθε 1,5 μέρα και έβγαζε 8 ώρες sot, αλλά πλέον με το ζόρι φτάνει 1 μέρα. Αυτό με έβαλε σε σκέψεις, γιατί πρόβλημα δεν είχα με κανένα κινητό μου μέχρι τώρα και σκέφτομαι μήπως φταίει ο φορτιστής που είχε μαζί το Α70.. Την γρήγορη φόρτιση πάντως την έχω κλειστή από τις ρυθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

@ paanos

ειχα διαβασει εδώ στο forum, ότι συσκευή που στελνεις Επανελημενα στο service, και δεν φτιαχνεται, που πιστευω ότι η δικη σου εχει πρόβλημα, ( ατυχια !!, και είναι το σπασιμο που τρως, καινουργια συσκευή να μην δουλευει ) θεωρείται ότι εχει ελατωμα από την αρχη, και μπορεις να ζητήσεις Αντικατασταση συσκευης,, ψαξτο……..

και παρε τηλεφωνο στον συνηγορο του καταναλωτή, και ρωτησε το. ( μου θυμιζει το νοτε 4, 4 φορες τοστειλα smartec, δεν δουλευε ο αισθητήρας εγγύτητας,, και την 5η φορα τοστειλα δωρο σε γνωστο μου .. ).

 

(android 10 δεν υπαρχει, κοιταξα στο sammobile )

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω για την αντικατάσταση, αν χειροτερέψει και άλλο θα το στείλω ξανά και βλέπουμε..

Android 10 όχι φυσικά και δεν έχει βγει για κανένα από την Α, μόνο S10 και note 10 ξεκίνησαν.

Link to comment
Share on other sites

Τί θέμα έχει; Γνωρίζεις κάτι;

 

Update Πήρα τηλέφωνο στην Cosmote και μου είπαν ότι έχουν γενικά πρόβλημα το WiFi Calling και το δήλωσαν ως βλάβη.

 

2ο Update Σήμερα 16/12/19 επανήλθε. Ελπίζω να παραμείνει.

Edited by kakis
Link to comment
Share on other sites

Επισης το φλασαρα απο cos/cos,cos/cos σε eur/eur,eur/cos. Αξιζει να το κρατησω ετσι? Επισης μονο σε εμενα το fingerprint στο update με τα patches του Νοεμβριου ειναι λιγο περιεργο?

 

 

EDIT1: Το δακτυλικο μετα απο cache erase για καποιο λογο λειτουργει καλυτερα

Edited by GeorgeH005
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...