Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχω προβλημα... αλλαξα τον κωδικο ασφαλεια απο το LG ARENA και δεν τον θυμαμαι.... πως μπορω να τον ανακτησω?????? SOS.....:(:(:(:(:

Κάνε factory reset από το κρυφό μενού.Πάρε back up των επαφών πρώτα.

ποιος ειναι ο default κωδικος του lg ke970 shine? τον εχω αλλαξει, αλλα θελω να μαθω της μαμας lg :)

0000 κατά 99%

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάνε factory reset από το κρυφό μενού.Πάρε back up των επαφών πρώτα.

 

0000 κατά 99%

 

 

πως μπορω να το κανω αυτο??? σε παρακαλω πες μου....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα σε όλους. Βρήκα χθες σε πάρκο ενα KU990 μονο με την μπαταρια,χωρις καρτα sim και χωρις καπακι μπαταριας. Εβαλα μια δικια μου sim αλλα το τηλεφωνο ειναι κλειδωμενο και ζητα κωδικο ασφαλειας. Δοκιμασα το κλασικο 0000 αλλα δεν ξεκλειδωνει. Υπαρχει καποιος ειδικος κωδικος ή κάποια άλλη κινηση που να μπορω να κανω?/?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Μην κάνεις συνεχώμενα ποστ.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια εχω ενα KU990! αλλα αλαξα κοδικο ασφαλιασ και τωρα δνε τον θιμαμε εβαλα το 0000 αλλα δνε μπενη

 

Αν θες γράψε ένα μήνυμα κανονικό όπως όλοι μας ούτως ώστε να μην βγαίνουν τα μάτια μας να καταλάβουμε τι θέλεις να πεις ακόμα και σε μία γραμμή.

 

Ενημερωτικά... τα συνεχόμενα μηνύματα απαγορεύονται. Τα post με κεφαλαία απαγορεύονται. Η γραφή τύπου sms απαγορεύεται. Τα greeklish απαγορεύονται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδια συγνωμι να εχω βρη ενα κηνιτο lg ποθ ειναι το KU990! και εχει κοδικο ασφαλιασ εβαλα το 0000 και το 1234 αλλα ουτε αυτο ειναι

Οταν ζηταει security code πληκτρολόγησε (1809#*900#) για να σου κανει factory reset....Και ξαναδοκίμασε με 0000 ή 1234

Link to comment
Share on other sites

security code ενωησ τον κοδικο ασφαλιασ

Nαι...βαλε αυτο για να κανει επαναφορα εργοστασιακων ρυθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

το εκανα πιγα να πατισο το # και ειταν σαν να πατουσα το οκ πλ τπτ δεν εκανε

 

ΔΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΑΝΙΓΟ ΜΕΤΑ ΒΑΖς ΤΟ ΡΙΝ ΟΛΛΑ ΚΛ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΠΑΤΑΩ ΤΟ 18Ο9 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΤΙΣΟ ΤΟ # ΜΟΘ ΛΕΗ ΛΑ8ΟΣ ΚΟΔΙΚΟΣ ΑΣΦΑΛΙΑΣ

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αστείο βέβαια, αλλά με έχει εκνευρίσει πολύ! έχω το LG GT400 και το πήγα για σερβις λόγω προβλήματος της οθόνης. έχουν επανέλθει όλες οι ρυθμίσεις και δεν ξέρω πως μπορω να βγάλω τη δόνηση απο το scrolling. όταν ας πούμε κοιτάω τις επαφές...κ.λπ. γενικά από τις ρυθμίσεις αφής το έχω βγάλει,θυμάμαι όμως ότι δεν το είχα πριν το σερβις.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

το είχα, το έχω διαβάσει! δε γίνεται! δεν υπάρχει πουθενά! μάλλον στην αρχή θα μου είχε κολλήσει η δόνηση και χάρηκα εγώ(!) και μετα το σέρβις έφτιαξαν όλα!!:p:p
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα.

Εχω αυτο το κινητο και εδω και μερικες μερες δεν λειτουργει η touch screen. Δειχνει εικονα αλλα δεν μπορω να χρησιμοποιησω το τηλεφωνο γιατι δεν πατιουνται τα πληκτρα.

Το μονο που με νοιαζει ειναι να παρω τον τηλεφωνικο καταλογο αλλα δεν μπορω να γραψω ουτε το pin για να μπω. Μπορω να κανω κατι αλλο για αυτο?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Πήρα τηλέφωνο στην LG και μου είπαν ότι κάπου στο site τους βάζεις το IMEI της συσκευής και βλέπεις αν είναι εισαγωγής.

Ξέρει κανείς που το κάνω αυτό και πώς?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
οκ φιλε το βρηκα ... σ'ευχαριστω...:):):)

 

Παιδια μ ετυχε κ εμενα το ιδιο...αλλα δεν ξερω που ειναι αυτο το κρυφο μενου που λετε.. :/ μπορειτε να με βοηθησετε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδη δεν βλεπω η LG να προχωραει σε αναβαθμισεις των συσκευων της ...ποσο μαλλον για την ταμπλετα της v900 ... μονο με ROOT μπορει να παρει αναβαθμιση...ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΩΣ κανουμε ROOT αυτη τη ταμπλετα? οσο και να εψαξα δεν βρηκα τιποτα! ξερει κανεις κατι!?:confused:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Τελικά δεν έχω καταφέρει να κάνω root σε αυτή τη συσκευή....!!!

Επίσης έχω και ένα πρόβλημα όταν συνδέομαι στο market και πάει

να κάνει την αναβάθμιση σε playStor ενώ γίνεται η αναβάθμιση, κατεβάζω

κανονικά προγράμματα κάνω εγκατάσταση, όλα κανονικά όταν θα το

κλείσω και θα πάω να το ξανά ανοίξω τέρμα... δεν ανοίγει και μου βγάζει

μήνυμα λάθους.....!!:mad:

Και πριν βιαστείτε έκανα πολλές φορές εγκατάσταση και απεγκατάσταση

αλλά τίποτα μέχρι και επαναφορά λειτουργικού....!!!:(

 

Αν υπάρχει κάποιος να μου δώσει τα φώτα του θα ήμουν υπόχρεος....!!!

Ευχαριστώ...:)

Tablet : Samsung Galaxy Tab S5e SM-T720

Smartphone : Moto Razr 2022

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...