Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, παρατήρησα σήμερα ότι τα 3 πάνω πλήκτρα (πάνω απο το πολύ-πληκτρο) της συσκευής έχουν αρχίσει να παίζουνε, σαν να έχουν ξελασκάρει!!!! :cry:

Ανταποκρίνονται κανονικά αλλα έχουν γίνει ονλίγο τι σεισμόπληκτα...έχει κανεις το ίδιο πρόβλημα?!!! :worry:

 

Μην ανησυχείς καθόλου. Από τη δεύτερη μέρα συμβαίνει το ίδιο και στο δικό μου, εκτός από το κάλυμμα του φακού, το οποίο έτριζε μόλις το έβγαλα από τη συσκευασία. Θα τελείωσε η κόλλα εκεί στη SE. :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μην ανησυχείς καθόλου. Από τη δεύτερη μέρα συμβαίνει το ίδιο και στο δικό μου, εκτός από το κάλυμμα του φακού, το οποίο έτριζε μόλις το έβγαλα από τη συσκευασία. Θα τελείωσε η κόλλα εκεί στη SE. :confused:

 

Έλα ντε!!! :D

Σου έχουν παρουσιάσει κανένα πρόβλημα ανταπόκρισης?!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατί ρε παιδιά δεν έχω κανένα πρόβλημα ?

Ούτε μου έχει κολλήσει, ούτε τα πλήκτρα "παίζουν"

Τίποτα απολύτως :confused:

 

μάλλον είμαι απο τους λίγους :p

Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω την R1A044. Δεν ξερω ομως πως βλεπω το video bitrate...

Πρώτα αποθήκευσε ένα βιντεάκι στο PC σου. Μετά εγώ το βλέπω το bitrate με τον RealPlayer . Μόλις ανοίξεις το βίντεο μ'αυτόν , κάνεις δεξί κλίκ πάνω στο βίντεο κ επιλέγεις Video Source. θα σου βγάλει διάφορες πληροφορίες για το video . Μέσα σ'αυτές κ το bitrate.

 

(Μπορεί να υπάρχει κ ευκολότερος τρόπος να το βρείς αλλά δεν ξέρω κάτι άλλο)

 

 

Αν βαρίεσαι να κάνεις όλη αυτή τη διαδικασία, ανέβασέ το κάπου να το κατεβάσουμε. (Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω μπορείς να το συνάψεις κ σε post σου στο forum)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατί ρε παιδιά δεν έχω κανένα πρόβλημα ?

Ούτε μου έχει κολλήσει, ούτε τα πλήκτρα "παίζουν"

Τίποτα απολύτως :confused:

 

μάλλον είμαι απο τους λίγους :p

 

 

Είναι καθαρά θέμα τύχης...την τύχη μου!!!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατί ρε παιδιά δεν έχω κανένα πρόβλημα ?

Ούτε μου έχει κολλήσει, ούτε τα πλήκτρα "παίζουν"

Τίποτα απολύτως :confused:

 

μάλλον είμαι απο τους λίγους :p

ευτυχώς κ εγώ είμαι από τους "λίγους" :grin: :grin: :grin: :grin:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε!!! :D

Σου έχουν παρουσιάσει κανένα πρόβλημα ανταπόκρισης?!!!

 

Πρόβλημα ευτυχώς όχι. Προς το παρόν τουλάχιστον. Μήπως τελικά είμαστε από τους λίγους που τρίζει-παίζει;

Link to comment
Share on other sites

kai emena parolo oti mou to xei pathsei amaksi douleuei apsoga!!!

 

Τι έκανε λέει ?!?! :confused::worry::blink::w00t::shock::eek:

Link to comment
Share on other sites

Τι έκανε λέει ?!?! :confused::worry::blink::w00t::shock::eek:

nai mou to pathse amaksi alla to mono pou epa8e htan kapoies gratzounitses sthn o8onh kai apo pisw sto kalhma tou fakou mia gratzounitsa!tpt allo!

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα ευτυχώς όχι. Προς το παρόν τουλάχιστον. Μήπως τελικά είμαστε από τους λίγους που τρίζει-παίζει;

 

Δεν ξέρω αν είμαστε λίγοι η όχι...ξέρω όμως ότι μου έχει σπάσει τα νεύρα...και αν έχουν αρχίσει να τρίζουν από τώρα σε μερικούς μήνες τι θα κάνουν?!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαστε λίγοι η όχι...ξέρω όμως ότι μου έχει σπάσει τα νεύρα...και αν έχουν αρχίσει να τρίζουν από τώρα σε μερικούς μήνες τι θα κάνουν?!!!!

Μάλλον σου έτυχε... Αν κ μου φαινεται παράξενο να τρίζει τόσο. Εμένα μου φαίνεται εδω κ 5-6 μέρες που το έχω πολύ συμπαγής κ καλή κατασκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους. Ρε παιδιά μήπως μπορείτε να μου πείτε με τι τρόπο να καταχωρήσω στο τηλ.κατάλογο τα ονόματα ώστε να τα βρίσκω?Τα μετέφερα από το outlook και μου τα έχει χωρίς αλφαβητική σειρά.Να τα ξαναπεράσω μόνος μου?Παίζει ρόλο αν τα καταχωρήσεις με Τ9?Είναι καλύτερα με μικρά η κεφαλαία?
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Symfwnw giati exei arketa pixeliasmeno video reproduction :(

 

Το βίντεο που τραβήχτηκε με το Κ750 είναι πιξελιασμένο.Η αναπαραγωγή

βίντεο τραβηγμένου με άλλη συσκευή (και που έχει μετατραπεί ώστε να

μπορεί να αναπαραχθεί στο Κ750,π.χ. με το ImTOO) είναι άριστη!

Link to comment
Share on other sites

paidia sth katw gwnia deksia sto kinhto mou exei kapoies aspres boulitses!mhpws kserete giati??mou to deixnei mono sto mauro fonto!!to xei kanei kai se esas??

σύναψέ το γιατί δεν μπορούμε να δούμε την εικόνα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pws mporw na to sunapsw??exw bgalei tis foto alla den kserw pws!!!pes mou..

 

Πάτα το κουμπί ΑΠΑΝΤΗΣΗ .

Μετά άντε κάτω από το παράθυρο που γράφεις το μήνυμά σου , στις Επιπρόσθετες Επιλογές κ Πάτα Διαχείριση Συνημμένων στο μενού Επισύναψη Αρχείων ..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαστε λίγοι η όχι...ξέρω όμως ότι μου έχει σπάσει τα νεύρα...και αν έχουν αρχίσει να τρίζουν από τώρα σε μερικούς μήνες τι θα κάνουν?!!!!

 

 

και το δικο μου τριζει συνεχεια απο παντου!καποιος ειχε γραψει πιο παλια οτι το ειχε παει πισω λογω του τριξιματος αλλα δεν θυμαμαι αν του το αλλαξαν η αν το εφτιαξαν...Οποτε το ερωτημα ειναι, αν το παμε στην SE θα το φτιαξουν?

Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου τριζει συνεχεια απο παντου!καποιος ειχε γραψει πιο παλια οτι το ειχε παει πισω λογω του τριξιματος αλλα δεν θυμαμαι αν του το αλλαξαν η αν το εφτιαξαν...Οποτε το ερωτημα ειναι, αν το παμε στην SE θα το φτιαξουν?

Τρίζει από τη μάνα του ή μετα από καμία αναβάθμιση στην SE ?

 

Εγώ παλιά το Κ700 μου το είχα πάει για update σε Service της SE κ μου το δώσανε πίσω αναβαθμισμένο αλλά "σεισμόπληκτο". Έτριζαν όλα πάνω του.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ok thn ebala!!

Μόνο σε μαύρο το βγάζει αυτό? Κ σε φωτογραφίες μαύρες ? Ή είναι του θέματος που έχεις βάλει η κουκίδα? Παράξενο μου φαίνεται να είναι πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...