Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

egw milao kai esy mallon me grafeis , malista sto eipa omorfa kai eygenika

 

 

to erwtima soy exei apantithei 10000000 fores , mallista me to filo NIKOSAGIOS eixame kai mia "psilofasaria"

 

exoyme ftasei stis 109 selides kai sinexeia rotame ta idia .

 

oi mod exoyn dimioyrgisi mia epilogi poy legete "anazhthsh" eimai sigoyros tha vreis tin apantisi soy.

Πέρα από την αναζήτηση, έγινε και εκείνο το ρημάδι το FAQ, ακριβώς για να μην γίνεται αυτό το πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανες και απεφυγες να το συνδεσεις με τη usb! Κατα τα αλλα, καλες διακοπες επισης, καλα να περασεις :cool:

...γιατί υπάρχει κανένα πρόβλημα με το usb? εγώ συνδέομαι μια χαρά...μάλιστα χάρηκα που δεν χρειάζαται να πάρω cart reader....

..γιατί το λές αυτό ρε mwebber??

Link to comment
Share on other sites

...γιατί υπάρχει κανένα πρόβλημα με το usb? εγώ συνδέομαι μια χαρά...μάλιστα χάρηκα που δεν χρειάζαται να πάρω cart reader....

..γιατί το λές αυτό ρε mwebber??

Μου τη σπαει το θεμα της φορτισης! Ειναι παρα πολυ αργη...:yawn: Το ειχα αφησει ενα ολοκληρο βραδυ και ΔΕΝ ειχε φορτισει πληρως!! :zzz: Το να μη φορτισει πληρως δεν ειναι ο,τι καλυτερο για τη μπαταρια αν και αρκετοι διαφωνουν σ'αυτο! Anyway, ο καθενας κανει ο,τι νομιζει!:)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς τί είναι τα .jad αρχεία;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Eδώ και μία βδομάδα είμαι χρήστης αυτού του κινητού.Το theme greator τι είναι για να κοιτάξω κι εγώ να δω τι κάνει σε μένα :)

 

Εγώ έχω πρόβλημα με το video,τραβάει 5 με 6 δευτερόλεπτα και μετά σταματάει μόνο του.

Μήπως κάτι κάνω λάθος ή χρειάζεται κάποια αναβάθμιση το κινητό?

To νέο mofeu :)
Link to comment
Share on other sites

........Εγώ έχω πρόβλημα με το video,τραβάει 5 με 6 δευτερόλεπτα και μετά σταματάει μόνο του.

Μήπως κάτι κάνω λάθος ή χρειάζεται κάποια αναβάθμιση το κινητό?

Από τις ρυθμίσεις του video πήγαινε "τρόπος λήψης" και επέλεξε "υψηλή ποιότητα". Έτσι, κανονικά, θα σε αφήσει να τραβήξεις απεριόριστο (όσο χωράει η κάρτα σου). Ο περιορισμένος χρόνος των μερικών δευτερολέπτων ισχύει μόνο στη ρύθμιση "για MMS".

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μετά από 4 μήνες συμβίωσης με το sharp GX30i,ξαναγύρισα από σήμερα ο άσωτος :O στη sonyericsson.Κ750i λοιπόν και το κινητό είναι καταπληκτικό.Μια ερώτηση ρε παιδιά γιατί από τότε που είχα το κ700 έχει περάσει καιρός.Είχα κλειστό το κιν για φόρτιση και όταν το άνοιξα είδα ότι είχα μηνύματα.Ανοιξα να τα διαβάσω και έγραφε ώρα άφιξης την ώρα που άνοιξα το κιν και όχι την ώρα που στάλθηκαν πραγματικά.Δηλαδή 19:30 και όχι 16:40.Πως το διορθώνω αυτό?
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Ante na doume.To ekana kai egw w800 shmera.Ta videos mou fainontai ligo xeirotera opws exoun pei kai alloi.Mexri twra oute prin oute meta thn allagh eixa allo problhma.Tha deixei :)
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μετά από 4 μήνες συμβίωσης με το sharp GX30i,ξαναγύρισα από σήμερα ο άσωτος :O στη sonyericsson.Κ750i λοιπόν και το κινητό είναι καταπληκτικό.Μια ερώτηση ρε παιδιά γιατί από τότε που είχα το κ700 έχει περάσει καιρός.Είχα κλειστό το κιν για φόρτιση και όταν το άνοιξα είδα ότι είχα μηνύματα.Ανοιξα να τα διαβάσω και έγραφε ώρα άφιξης την ώρα που άνοιξα το κιν και όχι την ώρα που στάλθηκαν πραγματικά.Δηλαδή 19:30 και όχι 16:40.Πως το διορθώνω αυτό?

 

Otan diabazeis to minima patas "pros8eta" kai meta "stoixeia" kai sou ta leei ola :)

 

Στο wap βλέπετε ελληνικά; Συνδέθηκα στο myphone και δεν τα βγάζει σωστά.

 

Den einai provlhma tou kinitoy epeidh den vlepeis ellinika sto myphone.gr alla tis selidas.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

mou irthe telika h kartoula SAndisk 512 mb mia xara douleyi exosa mp3 tin foulara.... den adexa... xixi paidia mipos eprepe na tin kanw kana format gia kalo kai gia kako otan htane adia h den exei simasia? mia xara mou litourgei pados mesa se 5 meres mourthe kapaki !!! :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re cs epidei mou ti spaei na akouo ta mp3 apo to hands free na kremode ta kalodia opos nanai na bazo to ena akoustiko piso apo to kefali apotyxia einai 3erete an ginetai kamia pateda na sindeoume oti akoustika goustaroume?? eixa di ena kalodio pou yparxei gia to W800 kai eixe ypodoxei kai ebazes oti akoustika goustares esy... logika tha yparxei kai gia to k750i ti lete????
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Otan diabazeis to minima patas "pros8eta" kai meta "stoixeia" kai sou ta leei ola :)

 

 

 

Den einai provlhma tou kinitoy epeidh den vlepeis ellinika sto myphone.gr alla tis selidas.

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.Το θυμήθηκα τώρα.Και κάτι άλλο ρε παιδιά.Εγκατέστησα σε pc στη δουλειά το πρόγραμμα της sonyericsson από το συνοδευτικό cd,σύνδεσα και το κινητό με το καλώδιο,αμέσως μου δείχνει κάτω δεξιά ''sonyericsson k750'',αλλά μετά τίποτα.Όταν ανοίγω τον file manager το εικονίδιο είναι ''not connected''. :( Τη βλακεία κάνω? (windows xp pro ελληνικα).
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

re cs epidei mou ti spaei na akouo ta mp3 apo to hands free na kremode ta kalodia opos nanai na bazo to ena akoustiko piso apo to kefali apotyxia einai 3erete an ginetai kamia pateda na sindeoume oti akoustika goustaroume?? eixa di ena kalodio pou yparxei gia to W800 kai eixe ypodoxei kai ebazes oti akoustika goustares esy... logika tha yparxei kai gia to k750i ti lete????

 

 

Έψαξα λίγο τα αξεσουάρ του K750i κ βρήκα αυτό :

 

Μουσικό Καλώδιο ΜΜC-60

http://www.sonyericsson.com/images/spgc/GPD_15883high_45_0_4000.jpg

 

Γιατί να κρατάτε τα αγαπημένα σας τραγούδια στο τηλέφωνο ενώ μπορείτε να τα ακούσετε πολύ καλύτερα στο στέρεο; Μεταφέρετε ομαλά τη μουσική από το τηλέφωνο στο στερεοφωνικό σας με το MMC-60. Απλά συνδέστε το και απολαύστε την εξαίρετη ποιότητα ήχου του ηχοσυστήματός σας.

 

* Συνδέστε το τηλέφωνό σας με το στερεοφωνικό

 

 

Συμβατά προϊόντα

Τηλέφωνα Sony Ericsson

S600i

Z520i

K750i :D

 

 

Σύντομα κοντά σας :down:

 

Τώρα πότε κ εαν έρθει στην Ελλάδα δεν ξέρω καθόλου...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από τις ρυθμίσεις του video πήγαινε "τρόπος λήψης" και επέλεξε "υψηλή ποιότητα". Έτσι, κανονικά, θα σε αφήσει να τραβήξεις απεριόριστο (όσο χωράει η κάρτα σου). Ο περιορισμένος χρόνος των μερικών δευτερολέπτων ισχύει μόνο στη ρύθμιση "για MMS".

 

Σε ευχαριστώ πολύ :)

To νέο mofeu :)
Link to comment
Share on other sites

Απο χτες το κινητό μου κάνει το εξής κουφό. Οποιοδήποτε μήνυμα ή αναπάντητη κλήση έχω, μου το βγάζει σαν νέο συμβάν. Ευτυχώς δεν είναι κάτι σοβαρό και πιστεύω διορθώνεται με ένα reset. :)
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.Το θυμήθηκα τώρα.Και κάτι άλλο ρε παιδιά.Εγκατέστησα σε pc στη δουλειά το πρόγραμμα της sonyericsson από το συνοδευτικό cd,σύνδεσα και το κινητό με το καλώδιο,αμέσως μου δείχνει κάτω δεξιά ''sonyericsson k750'',αλλά μετά τίποτα.Όταν ανοίγω τον file manager το εικονίδιο είναι ''not connected''. :( Τη βλακεία κάνω? (windows xp pro ελληνικα).

 

Vevaiwsou oti exeis valei olous tous drivers. Meta pane sto para8iro kai kane 2plo klik sto "not connected". perimene 10 sec. Meta 8a mpei mono toy. Aplws prepei na patiseis epano sto eikonidio gia na dei an yparxei kinito.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Απο χτες το κινητό μου κάνει το εξής κουφό. Οποιοδήποτε μήνυμα ή αναπάντητη κλήση έχω, μου το βγάζει σαν νέο συμβάν. Ευτυχώς δεν είναι κάτι σοβαρό και πιστεύω διορθώνεται με ένα reset. :)

 

1o) Giati na mi sou to bgazei san neo simban?

 

2o) Pane stis ri8miseis kai meta pane "nea simvanta" kai ekei uparxei i "lisi" sto provlhma soy....

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ ευχαριστημένος για την ώρα απο την αλλαγή που έκανα με το Σ700.

Πραγματι το τηλέφωνο είναι πολύ καλό. Μία ερώτηση μόνο....

Εχω το ΜΑ700 Bluetooth της Mobile Action το οποίο έχω τροποποιήσει όπως έχει λεχθεί σε άλλο trhead ώστε να δουλεύει σωστά όπως όλα τα bt dongle. Εξάλλου δούλευε την προηγούμενη μέρα με το Σ700. Οταν στέλνω από το Κ750 π.χ. μια φωτό μου λέει "αποτυχία αποστολής δοκιμάστε πάλι" ενώ πριν κάνει την επαφή ανάβουν τα ΒΤ στο PC και το τηλέφωνο. Ειμαι σίγουρος πως δεν πείραξα κάτι τον υπολογιστή.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Vevaiwsou oti exeis valei olous tous drivers. Meta pane sto para8iro kai kane 2plo klik sto "not connected". perimene 10 sec. Meta 8a mpei mono toy. Aplws prepei na patiseis epano sto eikonidio gia na dei an yparxei kinito.
Σ'ευχαριστώ φίλε doganos.Τη Δευτέρα θα το δοκιμάσω.Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους :)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...