Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην Καλλιθέα, στην στάση της Αγίας Ελεούσας (επί της Θησέως). Εχω κάνει αρκετές αναβαθμίσεις εκεί. Φρόντισε να έχεις το χαρτί αγοράς μαζί σου. Θα σου το ζητήσουν..

 

Τι μου θύμισες... Υπάρχει ακόμα εκεί αυτό?

Ηταν το καλύτερο service που είχα βρεί όταν ακόμα ήταν Ericsson η εταιρεία

Είμουν πολύ ευχαριστημένος....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά ειχε ακουστεί κάποτε κάτι για silicon case!!! που μπορούμε να τις βρούμε αυτές, γιατι δε λέω και η body glove που έχω καλή είναι αλλα σίγουρα δεν θα συγκρίνετε με την σιλικονάτη

:cool: ::pig:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ειχε ακουστεί κάποτε κάτι για silicon case!!! που μπορούμε να τις βρούμε αυτές, γιατι δε λέω και η body glove που έχω καλή είναι αλλα σίγουρα δεν θα συγκρίνετε με την σιλικονάτη

:cool: ::pig:

Μέχρι τέλος Μαρτίου, θα έχουν φέρει εδώ από ότι μου είπαν.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από ε δ ώ έχει αγοράσει κανένας κάρτα για το κινητό;

Μου φαίνονται οι φτηνότερες στα e-shops απ' ότι είδα στον http://www.skrutz.gr

Είναι γνήσια ή θα πέσουμε σε τίποτα «αυθεντικές»; Η συμβατότητα τι λέει; Αναγνωρίζεται κανονικά από το κινητό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με την τελευταια εκδοση οταν τελειωνει η μπαταρια αναβοσβηνει και το φωτακι του κουμπιου που τραβας φωτο?η ειναι bugaki του κινητου?σημερα το παρατηρησα
Link to comment
Share on other sites

Super!!! τιμες.πηρα εναν γνωστο μου στην Αθηνα και των ρωτησα για το συγκεκριμενο καταστημα και μου ειπε οτι ειναι γνωστο και οτι αξιζει να αγορασεις απο'κει.

επισης πολυ καλο e-shop ειναι και αυτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει εγώ μια μνήμη 512 και όλα οκ , μη φοβάσαι. Μια χαρά μαγαζάκι είναι (μικρό αλλά αξιόπιστο)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει εγώ μια μνήμη 512 και όλα οκ , μη φοβάσαι. Μια χαρά μαγαζάκι είναι (μικρό αλλά αξιόπιστο)

 

Στο http://www.katerelos.gr αναφέρεσαι ή στο προηγούμενο site που ανέφερε ο φίλος;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

paidia meta tin teleftea anavathmisi otan stelno sms i mpara proothisis pou dixni oti fevgi to sms den pigenoerxete deksia aristera ,oute otan stelno ena arxio dixnei tin proodo ,ektos vevea pou dixnei ta kb.einai kapio bug ti simveni panta me tin kenourgia anavathmisi .
Link to comment
Share on other sites

paidia meta tin teleftea anavathmisi otan stelno sms i mpara proothisis pou dixni oti fevgi to sms den pigenoerxete deksia aristera ,oute otan stelno ena arxio dixnei tin proodo ,ektos vevea pou dixnei ta kb.einai kapio bug ti simveni panta me tin kenourgia anavathmisi .

και σε μενα το παρατηρησα.σχετικα με το αλλο που αναφερω πιο πανω σε κανενα αλλο δεν συμβαινει?που αναβοσβηνει το κουμπι της καμερας οταν τελειωνει η μπαταρια?

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα το παρατηρησα.σχετικα με το αλλο που αναφερω πιο πανω σε κανενα αλλο δεν συμβαινει?που αναβοσβηνει το κουμπι της καμερας οταν τελειωνει η μπαταρια?

Κανονικά δεν πρέπει να αναβοσβήνει το κουμπί της κάμερας. Μόνο ένα μικρό κόκκινο φωτάκι αναβοσβήνει μέσα στη θύρα υπέρυθρων/bluetooth του κινητού, όταν η μπαταρία είναι στο 4% και κάτω.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν αρκετά δωρεάν προγράμματα που ελέγχουν πλήρως το κινητό, κανενα για win 98 se ?..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά δεν πρέπει να αναβοσβήνει το κουμπί της κάμερας. Μόνο ένα μικρό κόκκινο φωτάκι αναβοσβήνει μέσα στη θύρα υπέρυθρων/bluetooth του κινητού, όταν η μπαταρία είναι στο 4% και κάτω.

εχεις την τελευταια εκδοση?R1BC002?γιατι με αυτη μου το κανει.παλαια δεν το εκανε

Link to comment
Share on other sites

--You can create back-up copy of all entries from phonebook, it will be stored on the memory card, so you will have the ability to restore them afterwards.

Πως;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

--You can create back-up copy of all entries from phonebook, it will be stored on the memory card, so you will have the ability to restore them afterwards.

Πως;

 

Που το λέει αυτό?!!

Link to comment
Share on other sites

--You can create back-up copy of all entries from phonebook, it will be stored on the memory card, so you will have the ability to restore them afterwards.

Πως;

 

Καλησπέρα .

 

Μήπως My Phone Explorer ?

TOWER: Corsair Obsidian 800D | MOTHERBOARD: Asrock Taichi X299 socket 2066 | CPU: Intel Core i7-7820X | RAM: G.Skill TridentZ 16GB DDR4-3200Mhz | GPU: Sapphire Nitro R9 390 8GB {x2} | HDD: Samsung SSD 960 PRO NVMe 512GB | HDD: Seagate Barracuda 1TB | HDD: WD Caviar 1TB | HDD: Seagate Barracuda XT 2TB | HDD: Hitachi Deskstar 1TB | HDD: Samsung F1 Spinpoint 750MB {x2} | DVD-R: Sony Optiarc DVDRW AD-5240S | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770 HD {x2}
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ τα Service Points Πανελλαδικα http://briefcase.pathfinder.gr/file/jimtasop/18419/519294

N-Joy !!!

XiaoMi RedMi Note -7, Dual Sim , Black ,

MIUI-> Global 11.0.3.0 [PFLEUXM]

ANDROID -> V. 9_PQ1.181021.001

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν αρκετά δωρεάν προγράμματα που ελέγχουν πλήρως το κινητό, κανενα για win 98 se ?..

 

http://global.mobileaction.com/download/download1.jsp?phoneBrand=2&modelID=348&go=+Go+

Link to comment
Share on other sites

παίδες, ξέρει κανείς τι καλούδια έχει η καινούρια έκδοση του firmware (R1BC002)??

 

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=92737

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα το fma αλλά το έχουν παρατήσει απ' ότι φαίνεται.

Άρα μάλλον MyPhoneExplorer. Μικρό, γρήγορο και εύχρηστο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...