Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@PowerZ

Αν δεν μπορείς μόνη σου (είναι μπελάς), πήγαινέ το σε service. Ακόμα και στα Γερμανός μπορείς να το πας για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο τιμες για το καθαρισμα τι παιζει??

Μονος μου πως μπορω να το κανω??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Moυ δωσαν ενα Κ750 ενος χρονου σε σχετικα καλη κατασταση.

Το μονο προβλημα που βλεπω να εχει και αυτο περιστασιακα ειναι το joystik οταν το παταω προς τα κατω καμια φορα δεν ακουει και θελει και δευτερη φορα..

λετε να ειναι η αρχη του προβληματος?

αυτο οσο παει σιγα σιγα χειροτερευει ετσι δ ειναι? γιατι εχω διαβασει και απο δω μεσα πως ολα αυτα μετα απο καποιο χρονικο διαστημα παθαινουν αυτο το προβλημα..

 

mmm.. akou kai emena! kati xero apo ta :Xjoystick..

etsi arxisa! elpizo na min sou exelixthi kai esena etsi an kai to kovo ligo diskolo.. twra pia mono ego mporo na xrisimipiiso to kin (epidi xero ta kolpa tou joystick) kai me diskolia..:lol:

 

apla thelo kapia stigmi na to paw stin se na tou alaxw to joystick afou malon

tha katalixi stin aderfi mou kathos pernw to k800i..

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ' αρέσουν καθόλου οι παρέες σου.:p

 

Αν είχα φίλο με κ750 , δεν θα ρώταγα εδω μέσα ούτε για το πόσα τηλέφωνα παίρνει, ούτε για το αν εχει καλό σήμα.

Χτες αγόρασε ενας φιλος το κ800, αλλα θα παει χαραμι.

Δεν σκαμπαζει πολλα απο τέτοια.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Στείλε τον στο myphone, και θα δεις πως θα μάθει ;) :p

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Στείλε τον στο myphone, και θα δεις πως θα μάθει ;) :p

 

Δεν σκαμπάζει ούτε απο υπολογιστές.

Αντε μεχρι το τηλεκοντρολ της τηλεορασης!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΤΟ Κ750i ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ VODAFONE ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ? ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΓΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18/10. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΤΟ Κ750i ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ VODAFONE ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ? ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΓΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18/10. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

 

Μπες στο site της βονταφον και βρες τα τηλ ορισμενων καταστηματων και παρε ρωτα τους!Εγω ετσι εκανα πριν 2 μηνες και το βρηκα τελικα μετα απο εναμιση μηνα!!

Link to comment
Share on other sites

sagonia sorry ΤΩΡΑ ΕΙΔα το μνμ.ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ LIMEWIRE ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΨ 2G ΚΑΡΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.
Link to comment
Share on other sites

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΤΟ Κ750i ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ VODAFONE ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ? ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΓΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18/10. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

 

to idio eipan sti vodafone k se mena sto kilkis

:D
Link to comment
Share on other sites

Aπ οσο ξερω το k750 παιζει μονο αρχεια βιντεο .amr

Eσυ αυτα που κατεβαζεις θα ειναι .mpg, .avi, .mov κλπ

Αρα πρεπει να τα μετατρεψεις πρωτα..Βεβαια δεν ξερω αν υπαρχει και το αναλογο προγραμμα..

Link to comment
Share on other sites

Aπ οσο ξερω το k750 παιζει μονο αρχεια βιντεο .amr

Eσυ αυτα που κατεβαζεις θα ειναι .mpg, .avi, .mov κλπ

Αρα πρεπει να τα μετατρεψεις πρωτα..Βεβαια δεν ξερω αν υπαρχει και το αναλογο προγραμμα..

 

Το Κ750 παίζει αρχεία βίντεο .3gp και .mp4.

Τα αρχεία .amr είναι οι ηχογραφήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Το .3gp η το .mp4 εχει καλυτερη εικονα και συμπιεση?

 

Εχει δοκιμασει κανεις να περασει ταινια με υποτιτλους στο κινητο? Φαινονται οι υποτιτλοι η σου βγαζουν τα ματια?

Link to comment
Share on other sites

Το .3gp η το .mp4 εχει καλυτερη εικονα και συμπιεση?

 

Εχει δοκιμασει κανεις να περασει ταινια με υποτιτλους στο κινητο? Φαινονται οι υποτιτλοι η σου βγαζουν τα ματια?

 

Δεν έχω δοκιμάσει να περάσω υπότιτλους αλλά απ' ότι έχω ακούσει είναι πάρα πολύ μικροί και δεν φαίνονται με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 1 μηνα τοποθετησα στο ΙΧ μου το Car kit ΗCB-30 της SE.

Αρχικα ολα πηγαιναν καλα αλλα τωρα τελευταια αποσυνδεεται το BT μονο του.

Πιστεψα ότι εφταιγε το HCB-30 και οχι το Κ-750.Δοκιμασα και το Ν-80 που εχω και εκει δεν αντιμετωπιζω κανενα προβλημα.Εκανα αναβαθμιση μεσω internet και περασα την εκδοση R1DB001 νομιζοντας οτι το προβλημα θα λυνοταν.Δυστυχως τιποτε.Απευθυνθηκα σε καταστημα της Vodafone και μου ειπαν οτι αυτη η αναβαθμιση που εκανα ειναι high ενω χρειαζεται low.

Γνωριζει κανεις κατι?

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φτιάξω τις ρυθμίσεις στο κινητό μου ώστε να μπορώ να στέλνω e-mail. Πηγαίνω στο site της SE για να μου τις στείλει με SMS αλλά στις επιλογές χώρας δεν έχει την Ελλάδα (στις ρυθμίσεις e-mail). Τι κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φτιάξω τις ρυθμίσεις στο κινητό μου ώστε να μπορώ να στέλνω e-mail. Πηγαίνω στο site της SE για να μου τις στείλει με SMS αλλά στις επιλογές χώρας δεν έχει την Ελλάδα (στις ρυθμίσεις e-mail). Τι κάνω;

Είχα ζητήσει και εγώ τις ρυθμίσεις από την Vodafone και μου είχαν στείλει το παρακάτω doc για Word όπου αναφέρονται αναλυτικά όλα τα βήματα.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΤΕ AVI EITE MOV ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ?

 

.avi δεν μπορείς με τίποτα να περάσεις στο κινητό.

Για .mov δεν είμαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

.avi δεν μπορείς με τίποτα να περάσεις στο κινητό.

Για .mov δεν είμαι σίγουρος.

 

Ούτε avi ούτε mov. Μόνο *.mp4 και *.3gp. Παρόλα αυτά μπορείς να μετατρέψεις τα αρχεία avi και mov στις παραπάνω μορφές και να τα διαβάζεις από το τηλέφωνό σου.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε avi ούτε mov. Μόνο *.mp4 και *.3gp. Παρόλα αυτά μπορείς να μετατρέψεις τα αρχεία avi και mov στις παραπάνω μορφές και να τα διαβάζεις από το τηλέφωνό σου.

 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...