Jump to content

[S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως εμένα μου κάνει και για θέμα με σιμ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 474
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχεις δοκιμάσεις παλαιοτερο firm? ..ή και αλλαγή με άλλης χώρας?
Χμ, όχι να είμαι ειλικρινής. Ελληνική συσκευή έχω, με EUR firmware είμαι στο τελευταίο security patch.

Έχεις καμιά ιδέα ποιο να δοκιμάσω;

Καμιά ρύθμιση ή εφαρμογή δε φταίει για αυτό το χάλι. Αδερφέ φαίνεται ότι η συσκευή σου χάνει αρκετά στο standby καθώς στο γράφημα όλο κατεβαίνει η γραμμή. Το βράδυ πόσο χάνεις στο 8ωρο; Το ανησυχητικό είναι ότι λογικά από τη smartec το πήρες το τηλέφωνο με hard reset. Πέρασες ξανά το δικό σου backup? Το ξανασέταρες από την αρχή;

 

Sent from my RN7 using Tapatalk

Γιώργο χάνει πολύ και στο standby αλλά και την ώρα που την έχω στα χέρια μου και τη λειτουργώ.

Κι επειδή μου πέρασε από το μυαλό έβαλα το CPU Spy και άφησα όλο το βράδυ τη συσκευή στον ασύρματο φορτιστή. Βέβαια, wifi το είχα ανοιχτό για να δω κατευθείαν ότι update είχα το πρωί που θα ξυπνήσω.

Και η εφαρμογή έδειξε ότι για 13.5 λεπτά δούλευε στα κόκκινα, και γενικά δε μπορεί να μπει σε deep sleep, με τις περισσότερες ώρες να δουλεύει η cpu στα λιγότερα mhz.

Παραθέτω screenshot.

Πάντως εμένα μου κάνει και για θέμα με σιμ
Νικόλα θα το δοκιμάσω και αυτό, δεν έχω βρει ακόμη χρόνο να πάω σ'έναν Γερμανό/Cosmote να την αλλάξω.1147c22f5820c0d2c5af3434ce63825a.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες:rolleyes:

Μια και γιναν συνεχεις αλλαγες μπαταριας μετα πρεπει να τα κοιταξεις ολα απο φορτιστες , ανταπτορες, καλωδια κτλ.Ειχα παθει στο παρελθον κατι τετοιο και εφταιγε ο ανταπτορας.Ολα σχετικα ψαχτο περιμετρικα Bill:wacko:

Βεβαια οταν δειχνει το deep sleep τοσο χαλια δειχνει λειτουργικο το θεμα...

Νταξει το χειροτερο στησιμο να εχεις κανει λεμε τωρα και ασχετος να ησουν 2.5 ωρες σοτ σε 4100 μπαταρια αποκλειεται..

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Χμ, όχι να είμαι ειλικρινής. Ελληνική συσκευή έχω, με EUR firmware είμαι στο τελευταίο security patch.

Έχεις καμιά ιδέα ποιο να δοκιμάσω;Γιώργο χάνει πολύ και στο standby αλλά και την ώρα που την έχω στα χέρια μου και τη λειτουργώ.

Κι επειδή μου πέρασε από το μυαλό έβαλα το CPU Spy και άφησα όλο το βράδυ τη συσκευή στον ασύρματο φορτιστή. Βέβαια, wifi το είχα ανοιχτό για να δω κατευθείαν ότι update είχα το πρωί που θα ξυπνήσω.

Και η εφαρμογή έδειξε ότι για 13.5 λεπτά δούλευε στα κόκκινα, και γενικά δε μπορεί να μπει σε deep sleep, με τις περισσότερες ώρες να δουλεύει η cpu στα λιγότερα mhz.

Παραθέτω screenshot. Νικόλα θα το δοκιμάσω και αυτό, δεν έχω βρει ακόμη χρόνο να πάω σ'έναν Γερμανό/Cosmote να την αλλάξω.1147c22f5820c0d2c5af3434ce63825a.jpg

Βάλε την BTU που γενικά παιρνει και αναβαθμίσεις σχετικά γρήγορα και αν θες δοκίμασε ένα downgrade σε Μαιου ή Ιουνίου....αν έχεις Ιουλίου

 

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10-plus/firmware/SM-G975F/BTU/

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που δεν εχουν αλλοι χρηστες που εχουν ιδια συσκευη και ιδιο λειτουργικο με τον Bill αλλα δεν εχουν δηλωσει το ιδιο προβλημα αρα κατι γινεται προσωπικα στο bill .Δεν υπαρχει λογος υποβαθμισης.
Link to comment
Share on other sites

Αφού έχει δοκιμάσει τόσα....ας δοκιμάσει κι Αυτο....

 

Δεν χάνει κάτι άλλωστε...Και η υποβάθμιση θα είναι προσωρινή...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Είναι καθαρά θέμα software αυτό που αντιμετωπίζω.

Θα δοκιμάσω να φλασάρω τη BTU τη τελευταία.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Φλάσαρα τη BTU, αλλά πως μπορώ να δω ότι όντως είναι αυτή;

Στο Samsung info μου δείχνει ότι έχω τη XEF που είναι Γαλλίας.08ea03238c6e3be3533bec9b9ddded79.jpg

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Φλάσαρα τη BTU, αλλά πως μπορώ να δω ότι όντως είναι αυτή;

Στο Samsung info μου δείχνει ότι έχω τη XEF που είναι Γαλλίας.08ea03238c6e3be3533bec9b9ddded79.jpg

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

βλέπω ότι είναι multi csc , από Sammobile την κατεβασες?

Από πάνω την πέρασες?

έκανες clean install ?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Από το Frija την κατέβασα που ουσιαστικά κάνει download directly από τους servers της Samsung.

Ναι κανονικά clean install με το απλό csc και όχι το home_csc που την περνάει από πάνω.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Από το Frija την κατέβασα που ουσιαστικά κάνει download directly από τους servers της Samsung.

Ναι κανονικά clean install με το απλό csc και όχι το home_csc που την περνάει από πάνω.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Παράξενο μου φαίνεται....Για βάλε να την κατέβασεις από sammobile παραδοσιακά......Εκεί δεν παίζει συνήθως μπέρδεμα.... Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

1147c22f5820c0d2c5af3434ce63825a.jpg

Αυτό είναι απαράδεκτο.

Δουλεύω το CPU Spy, αλλά αυτά τα πράγματα πρώτη φορά τα βλέπω. Ειδικά αν το κινητό είναι στην φόρτιση χωρίς να το πειράζεις και με τα WiFi ανοιχτά. Ακόμη κι αν έκανε updates από το Play Store, δεν θα κρατούσε τόσο χρόνο.

Είμαι σίγουρος πως κάποια ριμάδα εφαρμογή κολλάει για τα καλά.

Δεν δοκιμάζεις για κανα-δυο μέρες το ActionDash μπας και δείξει ποια εφαρμογή σου χαλάει όλη την αυτονομία;

Με αυτό τουλάχιστον θα δεις αν ξυπνάει η οθόνη και τρέχει κάποια εφαρμογή στο παρασκήνιο.

Edited by WolfBack

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο μου φαίνεται....Για βάλε να την κατέβασεις από sammobile παραδοσιακά......Εκεί δεν παίζει συνήθως μπέρδεμα....
5 ώρες λέει, ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι. Το έβαλα και θα την περάσω αύριο.

2 φορές στήσιμο σ'ένα 24ωρο, αυτό κι αν είναι καψόνι..

Αυτό είναι απαράδεκτο.

Δουλεύω το CPU Spy, αλλά αυτά τα πράγματα πρώτη φορά τα βλέπω. Ειδικά αν το κινητό είναι στην φόρτιση χωρίς να το πειράζεις και με τα WiFi ανοιχτά. Ακόμη κι αν έκανε updates από το Play Store, δεν θα κρατούσε τόσο χρόνο.

Είμαι σίγουρος πως κάποια ριμάδα εφαρμογή κολλάει για τα καλά.

Δεν δοκιμάζεις για κανα-δυο μέρες το ActionDash μπας και δείξει ποια εφαρμογή σου χαλάει όλη την αυτονομία;

Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις, θα το δοκιμάσω και το ActionDash μιας και δε τη γνώριζα την εφαρμογή.

Είναι σίγουρα softwarικό το πρόβλημα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες λέει, ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι. Το έβαλα και θα την περάσω αύριο.

2 φορές στήσιμο σ'ένα 24ωρο, αυτό κι αν είναι καψόνι..Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις, θα το δοκιμάσω και το ActionDash μιας και δε τη γνώριζα την εφαρμογή.

Είναι σίγουρα softwarικό το πρόβλημα.

Σίγουρα είναι από software το πρόβλημα. Μπορεί να σε ζορίσει λιγάκι αλλά θα λυθεί στα σίγουρα.

Κάνε ένα wipe partition cache από recovery για αρχή, πέρασε την εφαρμογή και άφησε το όλο το βράδυ στην φόρτιση να δούμε τι θα σου δείξει το πρωί.

Νομίζω μας έχεις βάλει όλους στην πρίζα μέχρι να δούμε τι διάολο φταίει!!!!

:angry::angry::angry:

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το τσέκαρα το Action Dash δεν είναι ίδιο με το Digital Wellbeing που έχει η συσκευή μας από το εργοστάσιο;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το τσέκαρα το Action Dash δεν είναι ίδιο με το Digital Wellbeing που έχει η συσκευή μας από το εργοστάσιο;

Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω τσεκάρει για τις διαφορές των δύο προγραμμάτων.

Παρόλ'αυτά μου αρέσει το ActionDash γιατί έχει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα. Πόσες φορές έχω ξεκλειδώσει την συσκευή, μου δείχνει το πόσες ενημερώσεις από εφαρμογές έχω στην αναμονή και γενικά, ποια εφαρμογή χρησιμοποιώ περισσότερο σε κάθ'όλη την διάρκεια της μέρας.

Το Didital Wellbeing είναι καλό, αλλά λιγάκι κουτσουρεμένο για τα γούστα μου.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Όπα, κάτι γίνεται εδώ, μετά το φλασάρισμα σα να στρώνει. Σε περίπου 35% κατανάλωση έχω 2h10m SOT!!c6a75c9e947cadb434b08def119ab40f.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

θα σου προτεινα να φλασαρεις γερμανικη ρομ με σιμ εκτος τηλεφωνου( αν ο παροχος σου ειναι vodafone τοτε αυτο φταιει)
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μπαίνουμε σε καλό δρόμο. Αν όντως κρατηθεί εδώ το πράγμα δε μπαίνω στη διαδικασία φλασαρίσματος και στησίματος για άλλη μια φορά. Μένω με τη XEF και multi-CSC.

Απ' ότι φαίνεται το φλασάρισμα έκανε δουλειά.

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για το ενδιαφέρον και τις συμβουλές σας. :)828ebf379ccdd183e9bfaa3f7b024992.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μπαίνουμε σε καλό δρόμο. Αν όντως κρατηθεί εδώ το πράγμα δε μπαίνω στη διαδικασία φλασαρίσματος και στησίματος για άλλη μια φορά. Μένω με τη XEF και multi-CSC.

Απ' ότι φαίνεται το φλασάρισμα έκανε δουλειά.

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για το ενδιαφέρον και τις συμβουλές σας. :)828ebf379ccdd183e9bfaa3f7b024992.jpg

Ρολόι πάει το εργαλείο ...

 

Ούτε συνεννοημενοι...χαχαχα!!

9e257cfb3600e83de851ac3eb6b68075.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

μια εικονα με αρκετη χρηση απο snapdragon s10+ vs exynos s10+.

Χρηση με ιδιο στησιμο οσο αφορα ρυθμισεις αλλα χρηση με μικρες διαφορες.

snapdragon:

48441152397_dd88fd4f69_c.jpgS10 plus snapdragon by Nikos Bletas, on Flickr

(εδω ειναι στο 4% μπαταρια, στο φλικρ εχω και με 2% πιο μετα αν θελει να δει καποιος οπου ο χρονος οθονης εχει παει στις 5:50..)

48441152052_c634daa648_c.jpgS10 plus snapdragon by Nikos Bletas, on Flickr

exynos:

48486796866_cba4362a6a_c.jpgS10 plus exynos by Nikos Bletas, on Flickr

48486796861_2696a07330_c.jpgS10 plus exynos by Nikos Bletas, on Flickr

 

Συμπερασμα δικο μου:

Πανω κατω και οι 2 εκδοσεις πανε ορθιες απο θεμα αυτονομιας...για μενα δεν αξιζει ο snapdragon ο,τι και να λεμε. Εκτος αν θες ραδιοφωνο, αλλο πλεονεκτημα δε νομιζω οτι εχει.

Α! επισης εμβελειες δικτυων κλπ ακριβως τα ιδια. στο ξενοδοχειο που εχουμε το σημα ειναι οριακο στο δωματιο μας τοσο σε wifi οσο και κινητη, ακριβως ιδια και στα 2. και μιλαω για την πραξη, οχι ποσες γραμμες εχει αλλα το γεγονος οτι στην κρεβατοκαμαρα δεν μπορει να μας ακουσει κανεις σε κλησεις γιατι χανει αρκετα και το wifi με το ζορι συνδεεται.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μια εικονα με αρκετη χρηση απο snapdragon s10+ vs exynos s10+.

Χρηση με ιδιο στησιμο οσο αφορα ρυθμισεις αλλα χρηση με μικρες διαφορες.

snapdragon:

48441152397_dd88fd4f69_c.jpgS10 plus snapdragon by Nikos Bletas, on Flickr

(εδω ειναι στο 4% μπαταρια, στο φλικρ εχω και με 2% πιο μετα αν θελει να δει καποιος οπου ο χρονος οθονης εχει παει στις 5:50..)

48441152052_c634daa648_c.jpgS10 plus snapdragon by Nikos Bletas, on Flickr

exynos:

48486796866_cba4362a6a_c.jpgS10 plus exynos by Nikos Bletas, on Flickr

48486796861_2696a07330_c.jpgS10 plus exynos by Nikos Bletas, on Flickr

 

Συμπερασμα δικο μου:

Πανω κατω και οι 2 εκδοσεις πανε ορθιες απο θεμα αυτονομιας...για μενα δεν αξιζει ο snapdragon ο,τι και να λεμε. Εκτος αν θες ραδιοφωνο, αλλο πλεονεκτημα δε νομιζω οτι εχει.

Α! επισης εμβελειες δικτυων κλπ ακριβως τα ιδια. στο ξενοδοχειο που εχουμε το σημα ειναι οριακο στο δωματιο μας τοσο σε wifi οσο και κινητη, ακριβως ιδια και στα 2. και μιλαω για την πραξη, οχι ποσες γραμμες εχει αλλα το γεγονος οτι στην κρεβατοκαμαρα δεν μπορει να μας ακουσει κανεις σε κλησεις γιατι χανει αρκετα και το wifi με το ζορι συνδεεται.

Όχι ρε συ, μην τους χαλάς το όνειρο.. Άκου εκεί ο exynos το σαπακι στα ίσια με τον Snapdragon. Ρητή λαϊκή εντολή :Να σταματήσει η SAMSUNG να μας θεωρεί πλεμπα και να φέρει και εδώ τους Snapdragon.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συμπερασμα δικο μου:

Πανω κατω και οι 2 εκδοσεις πανε ορθιες απο θεμα αυτονομιας...για μενα δεν αξιζει ο snapdragon ο,τι και να λεμε. Εκτος αν θες ραδιοφωνο, αλλο πλεονεκτημα δε νομιζω οτι εχει.

Α! επισης εμβελειες δικτυων κλπ ακριβως τα ιδια. στο ξενοδοχειο που εχουμε το σημα ειναι οριακο στο δωματιο μας τοσο σε wifi οσο και κινητη, ακριβως ιδια και στα 2. και μιλαω για την πραξη, οχι ποσες γραμμες εχει αλλα το γεγονος οτι στην κρεβατοκαμαρα δεν μπορει να μας ακουσει κανεις σε κλησεις γιατι χανει αρκετα και το wifi με το ζορι συνδεεται.

Να σαι καλά, Νικόλα.

Επιτέλους, μερικές γνώμες (που δεν είναι πληρωμένες) θα πρέπει να ακουστούνε.

Την έλλειψη ραδιοφώνου την έχω προσπεράσει και συνηθίσει από τον καιρό του S2. Η κατανάλωση μπαταρίας επιτέλους έδειξε ότι δεν είμαστε στην άχρηστη μοίρα εμείς με τον exynos.

Όσο για την κάμερα, έχεις δει εκείνες τις τεράστιες διαφορές που μας έχουν πρήξει οι snapdragonάκηδες?

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

μια εικονα με αρκετη χρηση απο snapdragon s10+ vs exynos s10+.

Χρηση με ιδιο στησιμο οσο αφορα ρυθμισεις αλλα χρηση με μικρες διαφορες.

snapdragon:

48441152397_dd88fd4f69_c.jpgS10 plus snapdragon by Nikos Bletas, on Flickr

(εδω ειναι στο 4% μπαταρια, στο φλικρ εχω και με 2% πιο μετα αν θελει να δει καποιος οπου ο χρονος οθονης εχει παει στις 5:50..)

48441152052_c634daa648_c.jpgS10 plus snapdragon by Nikos Bletas, on Flickr

exynos:

48486796866_cba4362a6a_c.jpgS10 plus exynos by Nikos Bletas, on Flickr

48486796861_2696a07330_c.jpgS10 plus exynos by Nikos Bletas, on Flickr

 

Συμπερασμα δικο μου:

Πανω κατω και οι 2 εκδοσεις πανε ορθιες απο θεμα αυτονομιας...για μενα δεν αξιζει ο snapdragon ο,τι και να λεμε. Εκτος αν θες ραδιοφωνο, αλλο πλεονεκτημα δε νομιζω οτι εχει.

Α! επισης εμβελειες δικτυων κλπ ακριβως τα ιδια. στο ξενοδοχειο που εχουμε το σημα ειναι οριακο στο δωματιο μας τοσο σε wifi οσο και κινητη, ακριβως ιδια και στα 2. και μιλαω για την πραξη, οχι ποσες γραμμες εχει αλλα το γεγονος οτι στην κρεβατοκαμαρα δεν μπορει να μας ακουσει κανεις σε κλησεις γιατι χανει αρκετα και το wifi με το ζορι συνδεεται.

Nικο, sorry που θα στο πω αλλα το συγκριτικο σου ειναι απλα αστειο, οσο το χρησιμοποιουν διαφορετικα ατομα το κινητο..

Καταρχην οπως ειπαμε και πριν το ενα κινητο τρεχει με παραπανω 30% φωτεινοτητα, επισης ο Σναπ. εχει 2 ωρες παραπανω ομιλια, μην προσπαθεις να αποδειξεις το αντιθετο, πραγματικα φενεσαι λες και εισαι πληρωμενος εσυ και οχι τα βιντεακια στο Youtube ( Φιλικα)

ειναι σαν να προσπαθεις να μας πεισεις οτι ενας diesel κινητηρας καιει περισσοτερο απο ενα βενζινοκινητηρα στα ιδια κυβικα.

Βαλτα βρε καλο μου παιδι διπλα διπλα ενα βραδυ με τερμα φωτεινοτητα και αστα να τρεχουν μια βαρια εφαρμογη να δεις τις διαφορες.

Απλα πραγματα. Οι διαφορες ειναι μικρες 10-15 % δεν μπορεις να τα συγκρινεις με αλλο τροπο.

Edited by cryptonakias13
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στην καθημερινοτητα δεν υπαρχουν διαφορες.Οτι σοβαρο εχουν δειξει τα βιντεο στο δικτυο ειναι οτι υπαρχει μια ψιλοκαλυτερη διαφορα στο ζητημα της Gpu και αυτο παλι σε ελαχιστα Game απο τα χιλιαδες που υπαρχουν εκει εξω. Μη ασχοληστε καθολου με αυτο το ζητημα ειναι μηδαμινες και ανευ ουσιας οι διαφορες σε αλλους τομεις .
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...