Jump to content

Βοήθεια σε επιλογή σχολής


szzs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή είχα ποστάρει πάλι κοντά στο Πάσχα, νιώθω λίγο άσχημα που σας απασχολώ ξανά με το ίδιο θέμα, αλλά τώρα που καταθέτουμε μηχανογραφικά πραγματικά χρειαζόμαστε περισσότερες πληροφορίες.

 

Αποφάσισα να δηλώσω μόνο σχολές μαθηματικών. Το μόνο που με απασχολεί είναι οι πόλεις. Υπάρχουν έξι:

 

1) Αθήνα

2) Θεσσαλονίκη

3) Πάτρα

4) Ηράκλειο

5) Ιωάννινα

6) Σάμος

 

Ψάχνω την καλύτερη δυνατή επιλογή με δεδομένου ότι:

α) Δε με ενδιαφέρει η πληροφορική, τα υπολογιστικά μαθηματικά, η αριθμητική ανάλυση κτλ.

β) Με ενδιαφέρουν τα καθαρά μαθηματικά, η μαθηματική ανάλυση, η έρευνα κτλ.

γ) Δε με ενδιαφέρει να περνάω τα μαθήματα εύκολα. Θέλω έχω όσο περισσότερα εφόδια και προοπτικές γίνεται για να μάθω. Πλούσια ύλη.

δ) Με ενδιαφέρει μες την τάξη να γίνεται μάθημα, άσχετα απ' τη γενική αδιαφορία, να μπορείς να παρακολουθείς και να συμμετέχεις αν το θες. Να υπάρχουν όσο το δυνατόν περισσότεροι καλοί (δηλαδή δίκαιοι και δραστήριοι και όχι απ' αυτούς που χαρίζονται και βαριούνται) καθηγητές.

 

Ό,τι πληροφορία έχετε για τα διάφορα τμήματα είναι ευπρόσδεκτη. :)

http://dragonmoon.ca/main/images/N010_large-100x100.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 569
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

greek_aeras, ην κατευθυνση ΜΚΤ της ΟΔΕ της ΑΣΟΕΕ έχει τα εξής μαθήματα:

 

5ο εξάμηνο:

Πληροφοριακά συστήματα διοίκησης

Τεχνικές πωλήσεων επώνυμων προϊόντων

Ξένη γλώσσα

1 επιλογής (ακόμα και από άλλο τμήμα!)

 

6ο εξάμηνο:

Διεθνές ΜΚΤ

Λογιστική Κόστους

Στρατηγικό Ηλεκτρονικό ΜΚΤ (αυτό λέω να το πάρω του χρόνου)

Ερευνα ΜΚΤ

Επιχειρησιακή Πολιτική και Στρατηγική

Ξένη γλώσσα

 

7ο εξάμηνο:

Στρατηγικός σχεδιασμός ΜΚΤ

Διαφήμιση και τεχνικές προβολής

ΜΚΤ Υπηρεσιών

1 επιλογής

 

8ο εξάμηνο:

Ανάλυση λογιστικών καταστάσεων

Δημόσιες σχέσεις

ΜΚΤ προϊόντων υψηλής τεχνολογίας

1 επιλογής

 

Δεν ξέρω κατα πόσο μετράει περισσότερο ή λιγότερο από το "καθαρόαιμο" ΜΚΤ, αλλά θα βαρεθείς να βλέπεις τον Πανηγυράκη μπροστά σου :D

 

Αν θέλεις επιπλέον πληροφορίες για περεταίρω μαθήματα, πες μου να σου σκανάρω από τον οδηγό σπουδών.

Επίσης πρέπει να χουν μείνει οδηγοί σπουδών στη γραμματεία, αν είσαι Αθήνα πέρνα καμιά μέρα ;)

 

Ευχαριστώ πολύ. Δυστυχώς όμως δεν είμαι Αθήνα οπότε δεν μπορώ να έχω κάποιο οδηγό σπουδών...

Αν μπορείς σκάναρέ μου τα μαθήματα γεν κατ. από 1ο ως 4ο εξάμηνο για να βρω πληροφορίες, όπως επίσης και της κατεύθυνσης του Management της ΟΔΕ. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων:) !

 

my_highness στο Πα.Μακ. δεν έχει κατευθύνσεις?Γιατί παρατήρησα ότι ακόμα και στο 7ο-8ο εξάμηνο είναι γενική κατεύθυνση...

Link to comment
Share on other sites

my_highness στο Πα.Μακ. δεν έχει κατευθύνσεις?Γιατί παρατήρησα ότι ακόμα και στο 7ο-8ο εξάμηνο είναι γενική κατεύθυνση...

Αν και δεν είμαι στο ΟΔΕ για να ξέρω σίγουρα, υποθέτω οτι για να μην αναφέρεται κάτι διαφορετικό δεν υπάρχουν.

.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα ποστάρει πάλι κοντά στο Πάσχα, νιώθω λίγο άσχημα που σας απασχολώ ξανά με το ίδιο θέμα, αλλά τώρα που καταθέτουμε μηχανογραφικά πραγματικά χρειαζόμαστε περισσότερες πληροφορίες.

 

Αποφάσισα να δηλώσω μόνο σχολές μαθηματικών. Το μόνο που με απασχολεί είναι οι πόλεις. Υπάρχουν έξι:

 

1) Αθήνα

2) Θεσσαλονίκη

3) Πάτρα

4) Ηράκλειο

5) Ιωάννινα

6) Σάμος

 

Ψάχνω την καλύτερη δυνατή επιλογή με δεδομένου ότι:

α) Δε με ενδιαφέρει η πληροφορική, τα υπολογιστικά μαθηματικά, η αριθμητική ανάλυση κτλ.

β) Με ενδιαφέρουν τα καθαρά μαθηματικά, η μαθηματική ανάλυση, η έρευνα κτλ.

γ) Δε με ενδιαφέρει να περνάω τα μαθήματα εύκολα. Θέλω έχω όσο περισσότερα εφόδια και προοπτικές γίνεται για να μάθω. Πλούσια ύλη.

δ) Με ενδιαφέρει μες την τάξη να γίνεται μάθημα, άσχετα απ' τη γενική αδιαφορία, να μπορείς να παρακολουθείς και να συμμετέχεις αν το θες. Να υπάρχουν όσο το δυνατόν περισσότεροι καλοί (δηλαδή δίκαιοι και δραστήριοι και όχι απ' αυτούς που χαρίζονται και βαριούνται) καθηγητές.

 

Ό,τι πληροφορία έχετε για τα διάφορα τμήματα είναι ευπρόσδεκτη. :)

 

 

To μόνο που ξέρω είναι ότι στα Γιάννενα είναι η πιο δύσκολη σχολή για να την περάσεις σε σχέση με τις άλλες πόλεις που λες. Αλλά γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά στα προγράμματα των σχολών? Υπάρχουν σίγουρα στο internet με ένα search στο google....

 

 

να ρωτήσω και εγώ τώρα: τί μπορείτε να μου πείτε για πολιτικών μηχανικών στο μετσόβειο? Υπάρχει μέλλον? Είναι ενδιαφέρων τμήμα?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και εγώ τώρα: τί μπορείτε να μου πείτε για πολιτικών μηχανικών στο μετσόβειο? Υπάρχει μέλλον? Είναι ενδιαφέρων τμήμα?

 

Ήταν η δεύτερη επιλογή μου οι Πολιτικοί Μηχανικοί:) .

Το τμήμα παρουσιάζει αρκετό ενδιαφέρον και όπως και να έχει είναι στα κλασσικά "καλά" επαγγέλματα;) . Είδικά Αθήνα, Θεσ/νίκη, Ξάνθη έχουν φήμη. Όμως υπάρχει κορεσμός και το μέλλον του επαγγέλματος διαγράφεται δυσοίωνο (σε καλύτερη βέβαια μοίρα από δικηγόρους και γιατρούς). Πάντως ειδικά αν έχεις κάποιο στενό συγγενή που μπορείς να διαδεχτείς ή έστω να μάθεις τα "κόλπα" του επαγγέλματος, χτύπα το:) .

 

Φυσικά υπάρχει η δυνατότητα να δουλέψεις ως υπάλληλος ή δάσκαλος αλλά εγώ δεν θα τελείωνα αυτό το τμήμα για να με "ελέγχουν" άλλοι;)

Link to comment
Share on other sites

greek_aeras, μολις κοιταξα το προγραμμα σπουδων του Μ & Ε και ειδα οτι υπαρχουν 8 μαθηματα management απο τα οποια τα 4 ειναι υποχρεωτικα. Για ριξ' του μια ματια. Ισως τα ειδες αλλα δε καταλαβες οτι ειναι τετοιου ειδους.
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ πολιτικών μηχανικών και ηλεκρολόγων μηχανικών ποιό έχει τις περισσότερες δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης?

 

Επίσης, ποιά η διαφορά ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών Η/Υ με τους ηλεκτρονικούς μηχανικούς και μηχανικούς υπολογιστών?

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ πολιτικών μηχανικών και ηλεκρολόγων μηχανικών ποιό έχει τις περισσότερες δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης?

 

Επίσης, ποιά η διαφορά ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών Η/Υ με τους ηλεκτρονικούς μηχανικούς και μηχανικούς υπολογιστών?

 

Ως πολιτικός μηχανικός είναι ευκολότερο να βρεις δουλειά σαν ελεύθερος επαγγελματίας:)

 

Τελικά εγώ αποφάσισα M & E κατά 90% (δηλαδή σίγουρα αλλά αφήνουμε και ένα μικρό ποσοστό):p . Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που με βοηθήσαν:) .

 

Επίσης επειδή όπως και να έχει πάω για Οικονομικό Πανεπιστήμιο στην Αθήνα, όποιος έχει πληροφορίες για περιοχές που πρέπει να ψάξω σπίτι και χαρακτηριστικά τους ή κάποιο σπίτι ή οτιδήποτε άλλο σχετικό (πχ συγκοινωνίες) ας μου στείλει ένα PM. Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

18.498 moria

alla de kserw pia sxoli na dialeksw

eimai anamesa se :

Hlektrologon mixanikon k texnologias ipologiston Patras

Politikon Mixanikos patras/thessalonikis

Kati allo

 

sas akouw

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα ποστάρει πάλι κοντά στο Πάσχα, νιώθω λίγο άσχημα που σας απασχολώ ξανά με το ίδιο θέμα, αλλά τώρα που καταθέτουμε μηχανογραφικά πραγματικά χρειαζόμαστε περισσότερες πληροφορίες.

 

Αποφάσισα να δηλώσω μόνο σχολές μαθηματικών. Το μόνο που με απασχολεί είναι οι πόλεις. Υπάρχουν έξι:

 

1) Αθήνα

2) Θεσσαλονίκη

3) Πάτρα

4) Ηράκλειο

5) Ιωάννινα

6) Σάμος

 

Ψάχνω την καλύτερη δυνατή επιλογή με δεδομένου ότι:

α) Δε με ενδιαφέρει η πληροφορική, τα υπολογιστικά μαθηματικά, η αριθμητική ανάλυση κτλ.

β) Με ενδιαφέρουν τα καθαρά μαθηματικά, η μαθηματική ανάλυση, η έρευνα κτλ.

γ) Δε με ενδιαφέρει να περνάω τα μαθήματα εύκολα. Θέλω έχω όσο περισσότερα εφόδια και προοπτικές γίνεται για να μάθω. Πλούσια ύλη.

δ) Με ενδιαφέρει μες την τάξη να γίνεται μάθημα, άσχετα απ' τη γενική αδιαφορία, να μπορείς να παρακολουθείς και να συμμετέχεις αν το θες. Να υπάρχουν όσο το δυνατόν περισσότεροι καλοί (δηλαδή δίκαιοι και δραστήριοι και όχι απ' αυτούς που χαρίζονται και βαριούνται) καθηγητές.

 

Ό,τι πληροφορία έχετε για τα διάφορα τμήματα είναι ευπρόσδεκτη. :)

 

Ego persi perasa sto Mathimatiko Iwanninwn.Stin arxi otan piga na grafto klp oloi mu elegan oti einai poli duskolo k den pernas me tpt ta mathimata.Kamia sxesi me ola auta.Den einai katholu duskolo apla thelei entatiki parakolouthisi.An parakoloutheis ta pernas para poli eukola ta mathimata.

1)Pliroforiki den exei sxedon katholu mono 2 mathimata sta 4 xronia ta opoia einai poli apla.

2)Mesa stin taksi ginetai poli kalo mathima k oi kathigites einai poli kaloi k prositoi k den epikratei o xamos pou isws exeis sto mualo su.

3)Mathimata analusis nomizw oti einai ta perissotera an k meta apo to 5 eksamino mporeis na dialekseis k kateuthinsi.

Proswpika eimai para poli euxaristimeni apo to sugkekrimeno tmima an k den to perimena na einai toso kala organwmeno.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα ποστάρει πάλι κοντά στο Πάσχα, νιώθω λίγο άσχημα που σας απασχολώ ξανά με το ίδιο θέμα, αλλά τώρα που καταθέτουμε μηχανογραφικά πραγματικά χρειαζόμαστε περισσότερες πληροφορίες.

 

Αποφάσισα να δηλώσω μόνο σχολές μαθηματικών. Το μόνο που με απασχολεί είναι οι πόλεις. Υπάρχουν έξι:

 

1) Αθήνα

2) Θεσσαλονίκη

3) Πάτρα

4) Ηράκλειο

5) Ιωάννινα

6) Σάμος

 

Ψάχνω την καλύτερη δυνατή επιλογή με δεδομένου ότι:

α) Δε με ενδιαφέρει η πληροφορική, τα υπολογιστικά μαθηματικά, η αριθμητική ανάλυση κτλ.

β) Με ενδιαφέρουν τα καθαρά μαθηματικά, η μαθηματική ανάλυση, η έρευνα κτλ.

γ) Δε με ενδιαφέρει να περνάω τα μαθήματα εύκολα. Θέλω έχω όσο περισσότερα εφόδια και προοπτικές γίνεται για να μάθω. Πλούσια ύλη.

δ) Με ενδιαφέρει μες την τάξη να γίνεται μάθημα, άσχετα απ' τη γενική αδιαφορία, να μπορείς να παρακολουθείς και να συμμετέχεις αν το θες. Να υπάρχουν όσο το δυνατόν περισσότεροι καλοί (δηλαδή δίκαιοι και δραστήριοι και όχι απ' αυτούς που χαρίζονται και βαριούνται) καθηγητές.

 

Ό,τι πληροφορία έχετε για τα διάφορα τμήματα είναι ευπρόσδεκτη. :)

 

 

Στη Σάμο, η σχολή έχει λίγους φοιτητές (20-30 άτομα) και έτσι η επαφή φοιτητή-καθηγητή είναι μεγαλύτερη και δεν υπάρχει αυτή η "απόσταση" όπως στις μεγάλες σχολές Αθήνας-Θεσσαλονίκης ;)

Στη Σάμο βρίσκεις επιπλωμένο σπίτι με 150-210€, σχετικά πολύ φθηνά;)

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά !Επιτέλους μαζεύτηκα και γη στο σπίτι μου...στις εξετάσεις τα πήγα σχετικά καλά !15770 μόρια !θα μπορούσα και καλύτερα...τέλος πάντως ενδιαφέρομαι για Οικονομικές και Διοικητικές σχολές και δε ξέρω τι να βάλω

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα ποστάρει πάλι κοντά στο Πάσχα, νιώθω λίγο άσχημα που σας απασχολώ ξανά με το ίδιο θέμα, αλλά τώρα που καταθέτουμε μηχανογραφικά πραγματικά χρειαζόμαστε περισσότερες πληροφορίες.

 

Αποφάσισα να δηλώσω μόνο σχολές μαθηματικών. Το μόνο που με απασχολεί είναι οι πόλεις. Υπάρχουν έξι:

 

1) Αθήνα

2) Θεσσαλονίκη

3) Πάτρα

4) Ηράκλειο

5) Ιωάννινα

6) Σάμος

 

Ψάχνω την καλύτερη δυνατή επιλογή με δεδομένου ότι:

α) Δε με ενδιαφέρει η πληροφορική, τα υπολογιστικά μαθηματικά, η αριθμητική ανάλυση κτλ.

β) Με ενδιαφέρουν τα καθαρά μαθηματικά, η μαθηματική ανάλυση, η έρευνα κτλ.

γ) Δε με ενδιαφέρει να περνάω τα μαθήματα εύκολα. Θέλω έχω όσο περισσότερα εφόδια και προοπτικές γίνεται για να μάθω. Πλούσια ύλη.

δ) Με ενδιαφέρει μες την τάξη να γίνεται μάθημα, άσχετα απ' τη γενική αδιαφορία, να μπορείς να παρακολουθείς και να συμμετέχεις αν το θες. Να υπάρχουν όσο το δυνατόν περισσότεροι καλοί (δηλαδή δίκαιοι και δραστήριοι και όχι απ' αυτούς που χαρίζονται και βαριούνται) καθηγητές.

 

Ό,τι πληροφορία έχετε για τα διάφορα τμήματα είναι ευπρόσδεκτη. :)

 

 

 

 

 

επειδη στο μαθηματικο αθηνων ειμαι και εγω θα σου πω ενα πραγμα!!!!

ΜΑΚΡΙΑ

ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΓΟΥΡΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΟΥ!!!

και εγω τα ιδια ελεγα οταν ετοιμαζομουν να δωσω μηχανογραφικο!!!

οτι με ενδιαφερουν τα μαθηματικα κλπ...

τα δυσκολα ειναι και ωραια και αλλες τετοιες μ@λ@κιΕ΅σ!!!

θα σου το πω καθαρα το "μαθηματικο αθηνων ειναι σπιτακι με κοκκινο λαμπακι!!!"

φιλικα!!! mvagustagm2000:X

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά !Επιτέλους μαζεύτηκα και γη στο σπίτι μου...στις εξετάσεις τα πήγα σχετικά καλά !15770 μόρια !θα μπορούσα και καλύτερα...τέλος πάντως ενδιαφέρομαι για Οικονομικές και Διοικητικές σχολές και δε ξέρω τι να βάλω

 

 

Με τόσα μόρια νομίζω ότι πιάνεις τους Μηχανικούς Οικονομίας και Διοίκησης στη Χίο ;) Μια χαρά σχολή είναι:)

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα μόρια νομίζω ότι πιάνεις τους Μηχανικούς Οικονομίας και Διοίκησης στη Χίο ;) Μια χαρά σχολή είναι:)

 

ΤΟ θέμα ειναι οτι ειμαι Χιότης και δε θελω Χίο ...:O

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!! Είμαι από ενιαίο κ έδωσα φέτος…υπάρχουν σχολές για να πάω μηχανολόγος αυτοκινήτων η έπρεπε να έχω πάει σε ΤΕΕ? Στο μηχανογραφικό είδα ΤΕΙ μηχανολογίας ,έχει καμιά σχέση? Επίσης ΤΕΙ Τεχνολογίας αεροσκαφών τι λέει? έχει δουλεια μετά??

 

Εύχομαι σε όσους έδωσαν φέτος καλό κουράγιο…τα πειραματόζωα πάντα τραβάνε όλο το λουκι!!

:vava: :vava: :vava:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!! Είμαι από ενιαίο κ έδωσα φέτος…υπάρχουν σχολές για να πάω μηχανολόγος αυτοκινήτων η έπρεπε να έχω πάει σε ΤΕΕ? Στο μηχανογραφικό είδα ΤΕΙ μηχανολογίας ,έχει καμιά σχέση? Επίσης ΤΕΙ Τεχνολογίας αεροσκαφών τι λέει? έχει δουλεια μετά??

 

Εύχομαι σε όσους έδωσαν φέτος καλό κουράγιο…τα πειραματόζωα πάντα τραβάνε όλο το λουκι!!

:vava: :vava: :vava:

 

Τα Τει μηχανολογιας δεν εχουν σχεση με τα αυτοκινητα μονο... αλλα γενικα με την μηχανολογια. Υπαρχει Τει στην θεσσαλονικη το ΤΕΙ οχηματων που αφορα μονο τα αυτοκινητα!!! Αν αυτο θες πραγματικα....;)

 

Οσο για τα τει τεχνολογιας αεροσκαφων ξεχασετω καλυτερα...δυσκολα θα βρεις δουλεια στην Ελλαδα και αν βρεις θα ειναι αβεβαιο το μελλον της....

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ όμως μετά να ακολουθήσω μηχανολογία αυτοκινήτων σαν κάποια ειδικότητα?? Το ότι το θέλω το θέλω…αλλά η τσέπη μου δεν θέλει τη Θεσσαλονίκη (χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν!!)..
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ όμως μετά να ακολουθήσω μηχανολογία αυτοκινήτων σαν κάποια ειδικότητα?? Το ότι το θέλω το θέλω…αλλά η τσέπη μου δεν θέλει τη Θεσσαλονίκη (χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν!!)..

 

Μεσα απο τις σχολες μηχανολογιας των Τει δεν νομιζω οτι θα βγεις με τετοια ειδικοτητα αλλα οταν την τελειωσεις μπορεις να κανεις μεταπτυχιακο και να παρεις ειδικοτητα στα αυτοκινητα....;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

SOS!Hr8e i wra na dwsw mixanografiko kai den 3erw ti na dilwsw(allous va8moys perimena kai alloi mou ir8an).Apofasisa na ksanadwsw tou xronoy omws 8a dwsw mixanografiko fetos mi ginei kammia stravi tou xronou, na exoume mia sxoli stin akri.

Exw 14580 moria sto 2o k sto 4o pedio kai 15.070 sto 3o pedio..

Ti sxoli 8a mou proteinate me prooptikes (kiriws gia AEI endiaferomai) se auta ta moria?H perioxi den me poliendiaferei..

Euxaristw prokatavolika!

Link to comment
Share on other sites

και εγω θα ηθελα την βοηθεια σας..

γνωριζει κανεις για το τμημα ηλεκτρονικων μηχανικων και μηχανικων η/υ πολυτεχνειο κρητης στα χανια?στην αρχη σκεφτομουν για ηλεκτρολογους μηχανικους αλλα αφου με τα 17404 π εβγαλα δε το πιανω(στην καλυτερη αντε να πιασω ξανθη)θα ηθελα να ξερω την διαφορα αναμεσα στους ηλεκτρονικους μηχανικους και τους ηλεκτρολογους μηχανικους..

φανταζομαι οτι και στην αγορα εργασιας μετραει το 2ο περισσοτερο η μηπως δεν εχουν και τοση διαφορα(κ πρακτικα)?

επισης θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι καλυτερο απο το συγκεκριμενο τμημα στα χανια να δηλωσω καποια σχολη "καθαρης" πληροφορικης η π.χ. αυτη της αθηνας,πληροφορικης και τηλεπικοιν,τομεας που μπορει να με ενδιαφερει μελλοντικα..

 

ευχαριστω εκ των προτερων για καθε βοηθεια...:D

Link to comment
Share on other sites

hello

 

ego evgala 18902 moria kai pistevo na pernao ilektrologon mixanikon kai mixanikwn ilektronikwn ipologistwn sto emp stin athina,an pesei i vasi tou kata 27 moria.ti lete na ginei?meta tha valo to tmima pliroforikis kai tilepikoinoniwn tou panepistimiou athinwn.ti lete???

 

thanx

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...