Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά από 3 φορτίσεις με 4g-wifi 50-50, bluetooth με garmin & ακουστικό, φωτεινότητα στο αυτόματο, facebook, twitter, gmail(2 accounts), κλήσεις 2-3 ώρες, youtube, location on, nfc off και στημένο με transfer από το note 9 έχω 4,5-5 ώρες SOT. Ότι είχα δηλαδή και με το Note 9 χωρίς να έχω ασχοληθεί με πατέντες, κοψίματα εφαρμογών κτλ. Προσωπικά με φτάνει αφού με πηγαίνει όλη μέρα (07:00-00:00) για πλάκα και έχω και υπόλοιπο 30-35%.

 

Βασικότατο υπέρ για εμένα ότι έχω την οθόνη του Note σε μικρότερη συσκευή.Αφού έβαλα την UAG pathfinder και δεν μου κάνει εντύπωση ούτε στο συνολικό βάρος ούτε σε διαστάσεις. Φωτογραφική για εμένα εξαιρετική (δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα). Γενικότερα πάρα πολύ ικανοποιημένος. Παραδόξως η μπροστινή κάμερα μου αρέσει αν και την φοβόμουν.. :lol:

 

Επίσης να πω ότι το "νέο" χρωματικό στήσιμο με βοηθάει στο οπτικό κομμάτι. Χωρίς να μπορώ να το υπεραναλύσω ή να εμβαθύνω τεχνικά κτλ, νιώθω ότι δεν με κουράζει η οθόνη στα μάτια.

Edited by equi
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Από όταν ποστάρει το πρωί το προηγούμενο σκρινσοτ, έφυγα από το σπίτι κι ήμουν πάλι με δεδομένα και σύνδεση με το galaxy watch, με πολλές ειδοποιήσεις και λίγη κουβέντα στο messenger.

Πάντα φωτεινότητα αυτοματο.

Γύρισα σπίτι τώρα κι η μπαταρία είναι εδω:

 

119a3056c34167e910dd3fabd31aa410.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Από όταν ποστάρει το πρωί το προηγούμενο σκρινσοτ, έφυγα από το σπίτι κι ήμουν πάλι με δεδομένα και σύνδεση με το galaxy watch, με πολλές ειδοποιήσεις και λίγη κουβέντα στο messenger.

Πάντα φωτεινότητα αυτοματο.

Γύρισα σπίτι τώρα κι η μπαταρία είναι εδω:

 

119a3056c34167e910dd3fabd31aa410.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Χάλια μαύρα... Κοιτα να το βάψεις μπλε κ πέταξε το στο ποταμι... Να γλιτώσεις...

Νομίζω οι έμπειροι που το έβγαλαν σκάρτο με 3 φορτίσεις πάλι εδώ θα γυρίσουν..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 φορτίσεις με 4g-wifi 50-50, bluetooth με garmin & ακουστικό, φωτεινότητα στο αυτόματο, facebook, twitter, gmail(2 accounts), κλήσεις 2-3 ώρες, youtube, location on, nfc off και στημένο με transfer από το note 9 έχω 4,5-5 ώρες SOT. Ότι είχα δηλαδή και με το Note 9 χωρίς να έχω ασχοληθεί με πατέντες, κοψίματα εφαρμογών κτλ. Προσωπικά με φτάνει αφού με πηγαίνει όλη μέρα (07:00-00:00) για πλάκα και έχω και υπόλοιπο 30-35%.

 

Βασικότατο υπέρ για εμένα ότι έχω την οθόνη του Note σε μικρότερη συσκευή.Αφού έβαλα την UAG pathfinder και δεν μου κάνει εντύπωση ούτε στο συνολικό βάρος ούτε σε διαστάσεις. Φωτογραφική για εμένα εξαιρετική (δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα). Γενικότερα πάρα πολύ ικανοποιημένος. Παραδόξως η μπροστινή κάμερα μου αρέσει αν και την φοβόμουν.. :lol:

 

Επίσης να πω ότι το "νέο" χρωματικό στήσιμο με βοηθάει στο οπτικό κομμάτι. Χωρίς να μπορώ να το υπεραναλύσω ή να εμβαθύνω τεχνικά κτλ, νιώθω ότι δεν με κουράζει η οθόνη στα μάτια.

Καλορίζικο να είναι, να το χαρείς. Την οθόνη του note 9 δεν την έχεις, έχεις λιιιγο μικρότερη λόγω διαφοράς στην αναλογία. Αυτό το λευκό μου αρέσει πολύ πάντως.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χάλια μαύρα... Κοιτα να το βάψεις μπλε κ πέταξε το στο ποταμι... Να γλιτώσεις...

 

Νομίζω οι έμπειροι που το έβγαλαν σκάρτο με 3 φορτίσεις πάλι εδώ θα γυρίσουν..

Συνεχίζω με φουλ browsing/messenger με wifi

 

 

 

55d9056056ce60199339e566450f5187.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα. Περίμενα για μαύρο αλλά δεν βρήκα και οηρα σε λευκό. Πρώτες εντυπώσεις άριστες, κανένα θέμα να το δακτυλικό αποτύπωμα. Ξεκλειδώνει άμεσα με το δάκτυλο η με το πρόσωπο ακόμα και στα σκοτεινά. Έκανε αναβάθμιση, κάνω στήσιμο από την αρχή. Δεν θα κάνω επαναφορά από S9 plus. Το μόνο που θα μου λείψει είναι οι κωδικοί από WiFi. Δεν θέλω να επανέφερε τίποτα να δω πως θα πάει.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Μανώλη, το λευκό που είναι ιριδιζων είναι όλα τα λεφτά. Κι εγώ σε αυτό πήγα μετά από πολλά χρόνια σε μαύρο, έτσι για την αλλαγή.

Εντάξει, σιγά σιγά θα τους ξαναφτιάξεις τους κωδικούς.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα. Περίμενα για μαύρο αλλά δεν βρήκα και οηρα σε λευκό. Πρώτες εντυπώσεις άριστες, κανένα θέμα να το δακτυλικό αποτύπωμα. Ξεκλειδώνει άμεσα με το δάκτυλο η με το πρόσωπο ακόμα και στα σκοτεινά. Έκανε αναβάθμιση, κάνω στήσιμο από την αρχή. Δεν θα κάνω επαναφορά από S9 plus. Το μόνο που θα μου λείψει είναι οι κωδικοί από WiFi. Δεν θέλω να επανέφερε τίποτα να δω πως θα πάει.

 

Καλορίζικο και σε σένα φίλε μου...

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα. Περίμενα για μαύρο αλλά δεν βρήκα και οηρα σε λευκό. Πρώτες εντυπώσεις άριστες, κανένα θέμα να το δακτυλικό αποτύπωμα. Ξεκλειδώνει άμεσα με το δάκτυλο η με το πρόσωπο ακόμα και στα σκοτεινά. Έκανε αναβάθμιση, κάνω στήσιμο από την αρχή. Δεν θα κάνω επαναφορά από S9 plus. Το μόνο που θα μου λείψει είναι οι κωδικοί από WiFi. Δεν θέλω να επανέφερε τίποτα να δω πως θα πάει.

 

Μπραβο Μανωλη να το χαρεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, γνωρίζει κανείς αν γίνει αγορά του s10+ από Vodafone αν θα έχει φορτωμένες εφαρμογές της εταιρείας ή θα είναι ίδιο με πχ public ή πλαίσιο?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Μανώλη, το λευκό που είναι ιριδιζων είναι όλα τα λεφτά. Κι εγώ σε αυτό πήγα μετά από πολλά χρόνια σε μαύρο, έτσι για την αλλαγή.

Εντάξει, σιγά σιγά θα τους ξαναφτιάξεις τους κωδικούς.

 

Καλορίζικο!

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλορίζικο και σε σένα φίλε μου...

 

Μπραβο Μανωλη να το χαρεις!

 

Σας ευχαριστω πολύ όλους!! Όταν έχω νεότερα θα τα πω, το πήρα με κωδικό απο γερμανο, μια χαρά μου ήρθε!

Όταν το άνοιξα είχε 56% με το στήσιμο και μερικές φωτο κατέβηκε στο 20%, σε λιγο θα μπει για τη πρώτη φόρτιση. Παρατήρησα να ζεσταίνεται λίγο, πιο πολύ από το S9+

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα. Περίμενα για μαύρο αλλά δεν βρήκα και οηρα σε λευκό. Πρώτες εντυπώσεις άριστες, κανένα θέμα να το δακτυλικό αποτύπωμα. Ξεκλειδώνει άμεσα με το δάκτυλο η με το πρόσωπο ακόμα και στα σκοτεινά. Έκανε αναβάθμιση, κάνω στήσιμο από την αρχή. Δεν θα κάνω επαναφορά από S9 plus. Το μόνο που θα μου λείψει είναι οι κωδικοί από WiFi. Δεν θέλω να επανέφερε τίποτα να δω πως θα πάει.

ΚΑλοριζικο!

επειδη εχω και εγω το ιδιο θεμα με τα wifi, μια απλη σημειωση σε ενα evernote, πχ τιτλο wifi και μεσα: Ξαδερφος Νικος: κωδικος

εχω ενα κατεβατο με 30-40 κωδικους φιλων και γνωστων μιας και αλλαζω συχνα συσκευες και βαριεμαι να τους ρωταω συνεχεια, ασε που οι περισσοτεροι εχουν αφησει τον αρχικο του μοντεμ που ειναι αγγουρι, οποτε απλα κανω ενα paste απο evernote και τελος. Και ευκολο και δεν σε νοιαζει το ρεσετ.

 

Καλορίζικο Μανώλη, το λευκό που είναι ιριδιζων είναι όλα τα λεφτά. Κι εγώ σε αυτό πήγα μετά από πολλά χρόνια σε μαύρο, έτσι για την αλλαγή.

Εντάξει, σιγά σιγά θα τους ξαναφτιάξεις τους κωδικούς.

 

για πειτε ρε παιδες, καλο το λευκο? το ειδα για 5 λεπτα απο κοντα και ξενερωσα, ενω στην παρουσιαση μου αρεσε. Επισης το μαυρο πρωτη φορα μου αρεσε τοσο. Τελος ειδα μπλε στο ιντερνετ και μου φανηκε δυνατο αλλα δεν βλεπω να ερχεται.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολύ όλους!! Όταν έχω νεότερα θα τα πω, το πήρα με κωδικό απο γερμανο, μια χαρά μου ήρθε!

Όταν το άνοιξα είχε 56% με το στήσιμο και μερικές φωτο κατέβηκε στο 20%, σε λιγο θα μπει για τη πρώτη φόρτιση. Παρατήρησα να ζεσταίνεται λίγο, πιο πολύ από το S9+

Μη ξεχασεις στις πρωτες 5 τουλαχιστον φορτισεις να τις κανεις στην "βασικη" φορτιση οχι στη γρηγορη και ποτε κλειστο γιατι λειτουργει αυτοματα η γρηγορη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, παιδιά.

Θα παρακολουθώ τα threads των S10 για να μαθαίνω εξελίξεις και μέχρι το Πάσχα θα έχω πιο ολοκληρωμένη άποψη για την αγορά μου.

Μέχρι στιγμής η λίστα μου είναι η εξής:

1. S10 (*μάλλον όχι το plus)

2. S9+

3. Mate20Pro (αλλά θεωρώ την θύρα ακουστικών must have!)

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχασεις στις πρωτες 5 τουλαχιστον φορτισεις να τις κανεις στην "βασικη" φορτιση οχι στη γρηγορη και ποτε κλειστο γιατι λειτουργει αυτοματα η γρηγορη.

 

Γιατί αυτό?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αυτό?

 

Θα σου αφησει ενα 20% περιπου κενο στην μπαταρια εαν το φορτισεις στην γρηγορη το οποιο κενο θα το παρουσιασει απο το 0 εως το 50%.

Ενα παραδειγμα:

Αστο να τερματισει καπου στο 2-5%.

Βαλε την βασικη φορτιση.(Εσενα δεν σου αρεσει γιατι θελεις την γρηγορη ετσι ?)

Σβηστο.

Βαλτο σβηστο στο φορτιστη.

Ενω εσυ λοιπον ενεργοποιησες την βασικη τωρα θα μπει αυτοματα η γρηγορη.

Οταν ας πουμε ποσο πχ.φτασει στο 40 η 50% τοτε οπως ειναι στο βυσμα και φορτιζει αναψε το...

 

Θα δεις οτι δεν γραφει 50% οπως δηλαδη ηταν σβηστο αλλα καπου στο 30% περιπου γιατι ενεργοποιηθηκε η βασικη φορτιση....

 

Η γρηγορη λοιπον ειναι ενα παραμυθι εντυπωσιασμου για να πιστευει ο χρηστης οτι εχει ενα προσον ταχειας φορτισης...:Το αποτελεσμα....Κουφια μπαταρια με γρηγορη καταρευαη.. :lol:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχασεις στις πρωτες 5 τουλαχιστον φορτισεις να τις κανεις στην "βασικη" φορτιση οχι στη γρηγορη και ποτε κλειστο γιατι λειτουργει αυτοματα η γρηγορη.

 

Πολύ καλή πληροφορία αυτή, σε ευχαριστώ πολύ. Δεν το έκανα ποτέ ξανά έτσι. Το έβαλα στο 17% και μου λέει 1.59 ώρες, και πάλι δεν αργεί πολύ, τόσο και πιο πολύ κάνει το Χ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα σου αφησει ενα 20% περιπου κενο στην μπαταρια εαν το φορτισεις στην γρηγορη το οποιο κενο θα το παρουσιασει απο το 0 εως το 50%.

Ενα παραδειγμα:

Αστο να τερματισει καπου στο 2-5%.

Βαλε την βασικη φορτιση.(Εσενα δεν σου αρεσει γιατι θελεις την γρηγορη ετσι ?)

Σβηστο.

Βαλτο σβηστο στο φορτιστη.

Ενω εσυ λοιπον ενεργοποιησες την βασικη τωρα θα μπει αυτοματα η γρηγορη.

Οταν ας πουμε ποσο πχ.φτασει στο 40 η 50% τοτε οπως ειναι στο βυσμα και φορτιζει αναψε το...

 

Θα δεις οτι δεν γραφει 50% οπως δηλαδη ηταν σβηστο αλλα καπου στο 30% περιπου γιατι ενεργοποιηθηκε η βασικη φορτιση....

 

Η γρηγορη λοιπον ειναι ενα παραμυθι εντυπωσιασμου για να πιστευει ο χρηστης οτι εχει ενα προσον ταχειας φορτισης...:Το αποτελεσμα....Κουφια μπαταρια με γρηγορη καταρευαη.. :lol:

 

αυτο ειναι εμπειρικη διαπιστωση ή ξερεις κατι συγκεκριμενο? το ρωταω για 2ο λογους.

1ον γιατι πολλοι που φορτιζουν με γρηγορη λενε οτι δεν κραταει πολυ, γενικα.

2ον γιατι απο την αλλη μου φαινεται λιγο βλακεια να εχουν κανει κατι τετοιο, ισως απλα να μην μπορει να δεχθει ποιοτικα ας πουμε το ιδιο φορτιο λογω θερμοκρασιων κλπ και γιαυτο μετα ερχεται γρηγοροτερη αποφορτιση ή καπως ετσι να το εξηγησουμε?

3ον γιατι αν ισχυει αυτο τοτε αν ενας φορτισει τη μια μερα με γρηγορη και την αλλη με αργη με παρομοια χρηση θα πρεπει να δει 30 % διαφορα που ειναι παααρα πολυ μεγαλη και ευκολα εντοπισιμη, δε θα ειχε γινει χαμος?

(προσωπικα φορτιζω 4 ωρες με πολυ αργο φορτιστη)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ πελάτη,

 

Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας! Eντός 15 εργάσιμων ημερών θα λάβετε το δώρο σας (Galaxy Buds) μέσω υπηρεσίας courier σύμφωνα με τα στοιχεία και τη διεύθυνση που έχετε δηλώσει στη φόρμα. *Το διάστημα ενδέχεται να είναι μεγαλύτερο ανάλογα με τον όγκο των παραδόσεων.

H ομάδα της Samsung Electronics Hellas

 

Καλησπέρα.Με το καλό και στους υπόλοιπους.Παντος η μπαταρία του είναι πάρα πολύ καλή δεν ξέρω τι χρήση κάνει ο καθένας αλλά εμένα με βγάζει μια ημέρα άνετα.Επισης η οθόνη είναι τόσο ξεκούραστη που μπορείς να κάθεσαι με τις ώρες.Παρακολουθω Netflix και είναι χάρμα οφθαλμών.

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχασεις στις πρωτες 5 τουλαχιστον φορτισεις να τις κανεις στην "βασικη" φορτιση οχι στη γρηγορη και ποτε κλειστο γιατι λειτουργει αυτοματα η γρηγορη.

 

 

 

Εγώ χρησιμοποιώ έναν φορτιστή iPhone γιατί έχω ψυχολογικά με τους ταχυφορτιστες :p και στο α8 , λίγες φορές φόρτισα γρήγορα που βιαζόμουν

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Νικολα μπορει ο Καθενας να το διαπιστωσει μονος του.

Και επαναλαμβανω γιατι ελαβα ενα pm απο φιλο που δεν καταλαβε τι εγραψα.

Το βαζουμε στη βασικη φορτιση.

Το σβηνουμε...

Το βαζουμε στο φορτιστη σβηστο.

Αναγκαστικα το συστημα ειναι ρυθμισμενο να δουλευει σβηστο στη γρηγορη.

Φτανει πχ.40-45%.

Εκεινη την στιγμη ενω φορτιζει παταμε το κουμπι ενεργοποιησης.

Μολις μπει στην κεντρικη επιφανεια εργασιας κοιταξτε απλα...

Γραφει 45%....Μπα:p

Δεν χανετε κατι να δοκιμασει ο καθενας...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ χρησιμοποιώ έναν φορτιστή iPhone γιατί έχω ψυχολογικά με τους ταχυφορτιστες :p και στο α8 , λίγες φορές φόρτισα γρήγορα που βιαζόμουν

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Νταξει και συ τωρα με τον πανικο σου κατσε καλα εδω ειμαστε για να τα λυνουμε τα θεματα :D

Ας το φορτιζει ο καθενας οπως θελει απλα να ξερουμε τι γινεται.

EDIT:

Η διαφορα Νικολα δεν ειναι σιγουρα οτι θα φανει με τον τροπο αυτο δηλαδη μπορει να τυχει αε μια γρηγορη φορτιση να κανει ελαφρια χρηση.Η διαφορα φαινεται σε βαριες εφαρμογες chrome ,youtube κτλ.γρηγορη πτωση του δεικτη γιατι ρουφανε πολλα βολτ με αποτελεσμα μια κουφια μπαταρια να καταρεει γρηγορα...

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Νικολα μπορει ο Καθενας να το διαπιστωσει μονος του.

Και επαναλαμβανω γιατι ελαβα ενα pm απο φιλο που δεν καταλαβε τι εγραψα.

Το βαζουμε στη βασικη φορτιση.

Το σβηνουμε...

Το βαζουμε στο φορτιστη σβηστο.

Αναγκαστικα το συστημα ειναι ρυθμισμενο να δουλευει σβηστο στη γρηγορη.

Φτανει πχ.40-45%.

Εκεινη την στιγμη ενω φορτιζει παταμε το κουμπι ενεργοποιησης.

Μολις μπει στην κεντρικη επιφανεια εργασιας κοιταξτε απλα...

Γραφει 45%....Μπα:p

Δςν χανετε κατι να δοκιμασει ο καθενας...

 

προσωπικα εχω αλεργια στην γρηγορη, ακομα και η αργη του, γρηγορη ειναι...οποτε δε με καιει να το διαπιστωσω.

απλα η ερμηνεια που δινεις δεν ξερω αν ειναι απλα αυτη η διαπιστωση ή εχει απο πισω γνωση ηλεκτρονικης..

Γιατι το ποσοστο θα μπορουσε να σχετιζεται με τον χρονο φορτισης, να ειναι μια θεωρια σχετικοτητας ας πουμε χρονου/ποσοστου..και οχι πραγματικου φορτιου που ξαφνικα ξεφουσκωσε.

 

edit: Τελικα ο chrome ειναι βαρια χρηση? γιατι εγω ολη μερα απο εκει σερφαρω και ουτε καν φαινεται στα στατιστικα μου

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιστεύετε θα διορθωθεί καθόλου στις νυχτερινές; γιατί άρχισα να σκέφτομαι κ το mate 20 pro που βλέπω ότι κερδίζει αν κ δεν μαρεσει το νοτς του κ φοβάμαι την οθόνη του Mate αλλά το θέμα των φωτογραφιών είναι σημαντικό για μένα αν κ τη σαμι την ακολουθώ χρόνια..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιστεύετε θα διορθωθεί καθόλου στις νυχτερινές; γιατί άρχισα να σκέφτομαι κ το mate 20 pro που βλέπω ότι κερδίζει αν κ δεν μαρεσει το νοτς του κ φοβάμαι την οθόνη του Mate αλλά το θέμα των φωτογραφιών είναι σημαντικό για μένα αν κ τη σαμι την ακολουθώ χρόνια..
Ήδη υπάρχει το night mode μέσα στο ΑΙ. Στο μέλλον με update θα το περάσουν σαν standalone. Αν θα είναι τόσο καλό όσο στο Χαβάη; Δύσκολο. Αν θα κάνεις τη δουλειά σου; Το πιθανότερο.

Δες από κοντά το Mate. Έχει πολύ στενή οθόνη και με τα edge panels ουσιαστικά άχρηστα και με μεγαλύτερη καμπυλοτητα από το S10.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...