Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην Αγγλία παίζει πολύ καλή προσφορά με trade in μέχρι 300 λίρες και cashback 10%.

Κάποιος που θέλει να πάρει το +, δίνει 539 λίρες για το 8/128 και καθαρισε.

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο πρεπει να αναφερεσαι

https://www.public.gr/cat/tilefonia/kinita-smartphones/galaxy-s9-tradensave/

 

Και εδω το Trade in που προσφερει η Samsung στο εξωτερικο ομως

https://www.samsung.com/us/trade-in/

Ναι, σε αυτό αναφέρομαι! Οπότε κλασσικά περιμένουμε κάποια σοβαρή προσφορά, δεν "τσιμπάμε" με τα earbuds (άλλωστε αν τα θέλει κάποιος θα βγούν στις αγγελίες στα 70-80 ευρώ) και δεν παίρνουμε day1 το κινητό (άλλωστε απο s9+ δεν υπάρχει και ιδιαίτερος λόγος:))

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Τα διάφορα τεστ με τα battery drain δε τα πιστεύω καν.

Mate 20pro και one plus 6t εχουν την καλύτερή αυτονομία.

Για το s10+ δε ξέρω.οταν το πάρω θα έχω και εικόνα.

Λοιπόν,ενώ στην αρχή με ξένισε λίγο τελικά η γνώμη μου άλλαξε.

Το κινητό θα παρθεί αλλά οχι day one...Κι αυτό για τυχών προβλήματά πού ισως προκύψουν.

Δε νομίζω βέβαια οτι θα ναι τρελά καλύτερό από το mate 20pro.σε κάποια σημεία ναι.πλέον εκεί πού εχει πάει η τεχνολογία δεν υπάρχουν τραγικές διάφορές στα high end series κινητά.

Σίγουρα καλύτερή οθόνη βέβαια και ηχεία...

Βέβαια θεωρώ οτι το μοντέλο με τα high specs οτι δεν αξίζει τα λεφτά του.

Και το 128 η το 512 μία χαρά είναι.

Αυτό πού κυρίως με απασχολεί είναι η αυτονομία.

Το ui της samsung αυτή την στιγμή είναι οντως οτι καλύτερό υπάρχει εκεί έξω.

Το stock προσωπικά δεν μου αρέσει.

Εν αναμονή λοιπόν.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το s10+ λογικα 1.εχει οθονάρα...(δυστυχως το mate 20 pro καπου εκει εχασε το παιχνιδι,σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ιδιως σε λευκο φοντο...)

Eπιπλεον λιγο 2.καλυτερο επεξεργαστη και περισσοτερη μνημη,και 3καλυτερα ηχεια

απο την αλλη το mate 20 pro εχει το 1. 3d face unlock, 2.γρηγορότερη φορτιση,και πιο ομορφο design(κυριως η πλατη),αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο....

Συμπερασμα s10+ vs mate 20 pro= 3-2 (προσωπικη αποψη)

Edited by tolisrx8
Link to comment
Share on other sites

Στην Αγγλία παίζει πολύ καλή προσφορά με trade in μέχρι 300 λίρες και cashback 10%.

Κάποιος που θέλει να πάρει το +, δίνει 539 λίρες για το 8/128 και καθαρισε.

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

 

Τα S9 τα παίρνουν 350 λίρες.

 

Εγώ έχω ξενερώσει γιατί δεν έχουν note 9 στη λίστα με τα trade in τηλέφωνα. Η Samsung US στο παίρνει 550 λίρες το Note 9, στην Αγγλία δεν το παίρνουν καν.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τη λογική.

Θα έκανα pre order μιας κ το Note 9 δε με άφησε ικανοποιημένο (ούτε δυσαρεστημένο), εάν έπαιρναν το Note.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Το s10+ λογικα 1.εχει οθονάρα...(δυστυχως το mate 20 pro καπου εκει εχασε το παιχνιδι,σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ιδιως σε λευκο φοντο...)

Eπιπλεον λιγο 2.καλυτερο επεξεργαστη και περισσοτερη μνημη,και 3καλυτερα ηχεια

απο την αλλη το mate 20 pro εχει το 1. 3d face unlock, 2.γρηγορότερη φορτιση,και πιο ομορφο design(κυριως η πλατη),αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο....

Συμπερασμα s10+ vs mate 20 pro= 3-2 (προσωπικη αποψη)

 

Βαλε και την θυρα ακουστικων μεσα,βαλε και στην καμερα που το galaxy μπορει να τραβηξει μεχρι 4κ 60fps ενω το huawei μεχρι 30fps :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι, σε αυτό αναφέρομαι! Οπότε κλασσικά περιμένουμε κάποια σοβαρή προσφορά, δεν "τσιμπάμε" με τα earbuds (άλλωστε αν τα θέλει κάποιος θα βγούν στις αγγελίες στα 70-80 ευρώ) και δεν παίρνουμε day1 το κινητό (άλλωστε απο s9+ δεν υπάρχει και ιδιαίτερος λόγος:))

 

Τα ακουστικα ειναι προφανως υπερκοστολογημενα στην Ελλαδα,οπως βεβαια υπερκοστολογημενα ηταν εξ αρχης και τα αντιστοιχα της Apple τα Airpods και εννοειται οτι πολυ λιγοι θα τα αγοραζαν διαφορετικα.

Ειναι σαν το δωρεαν ρολοι που εδωσε η Huawei μαζι με τα mate20pro που οι περισσοτεροι το πουλησαν γιατι προφανως κανεις δεν θα εδινε 250ευρω για να το αγορασει ουτως ή αλλως.

 

Τουλαχιστον η Samsung εδειξε ενα παρα πολυ εξυπνο τροπο για να υποστηριξει την αντιστροφη ασυρματη φορτιση σε σχεση με την Huawei που το κανε για τα ματια του κοσμου. Σου λεει οτι αφου το κινητο εχει μεγαλη μπαταρια μπορεις πλεον να φορτισεις μεχρι και τα ακουστικα σου σε αυτο.

Και αυτο που λατρευω ειναι οτι το κινητο δεν ειναι να πεις οτι δεν εχει θυρα ακουστικων και το κανουν επιτηδες για να τα προωθησουν.

Επισης ουτε βγαζει διαφορετικα μοντελα με τελειως διαφορετικα features οπως κακως εκανε η Huawei με τα απλα Mate σε σχεση με τις pro εκδοσεις.

Εγω προσωπικα δεν τσιμπησα με τα ασυρματα ακουστικα που δινει δωρο,μιας και η τιμη ανεβηκε κοντα 70ευρω απο το προηγουμενο S9+ ουτως ή αλλως.

Με αυτο που τσιμπησα ειναι με τον ευκολο τροπο που μπορεις να φορτιζεις τα ακουστικα on the go,πανω στο ιδιο σου το κινητο.

 

Οπως και στην περιπτωση του note9 περυσι με το πενακι,πλεον μιλαμε για ολοκληρωμενα κινητα.Ειδικα στην Αμερικη που θα εχουν μεχρι και radio δεν θελουν κυριολεκτικα τιποτα αλλο.

 

Τελος κατι αλλο που δεν αναφερεται συχνα σε θεματα κινητων γνωστων εταιρειων ειναι η τεραστια ποικιλια σε αξεσουαρ(κυριως θηκες)που εχουν οι μεγαλες εταιρειες τυπου Samsung και Apple.

 

Mate20pro για παραδειγμα η Spigen εχει βγαλει 3θηκες στην Ελλαδα.Για το p20pro μολις 4.

Για το Note9 ομως 36 και S9 και S9+ 137.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Τα S9 τα παίρνουν 350 λίρες.

 

Εγώ έχω ξενερώσει γιατί δεν έχουν note 9 στη λίστα με τα trade in τηλέφωνα. Η Samsung US στο παίρνει 550 λίρες το Note 9, στην Αγγλία δεν το παίρνουν καν.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τη λογική.

Θα έκανα pre order μιας κ το Note 9 δε με άφησε ικανοποιημένο (ούτε δυσαρεστημένο), εάν έπαιρναν το Note.

Μέχρι 300 λίρες από το site της Samsung.

Όπως και να είναι μαζί με το 10% αξίζει!

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω να δω πως θα τα πάει με το huwai pro 30

όχι με το περσινό 20-αρι

Μην περιμένεις οτι θα είναι πολύ καλύτερό από το mate 20.ισως λίγο στη κάμερα.επεξεργαστής ίδιος.

Δε νομίζω οτι θα πάρει προβάδισμα έναντι του s10.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,αλλες αγορες αυτες του εξωτερικου και αλλη αυτη της Ελλαδας που μονο day one ο κοσμος αγοραζει απο αλυσιδες/παροχους ή εκτος αν καθε φορα που εχει πανσεληνο δουμε τιποτα ανταγωνιστικες τιμες απο αλυσιδες/παροχους(πλεον ισως black friday).

 

Τον υπολοιπο καιρο στην Ελλαδα αντικειμενικα μιλωντας οι περισσοτεροι απο σκρουτζομαγαζα αγοραζουν ως γνωστον.

 

Παλι καλα να λεμε που ειμαστε και στις πρωτες χωρες που θα ερθει το Samsung νωρις οπως και τα ακουστικα που τα δινουν δωρεαν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μην περιμένεις οτι θα είναι πολύ καλύτερό από το mate 20.ισως λίγο στη κάμερα.επεξεργαστής ίδιος.

Δε νομίζω οτι θα πάρει προβάδισμα έναντι του s10.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και ομως υπαρχει κοσμος ο οποιος αγοραζει με βαση το τι βαθμολογια παιρνει ενα κινητο στο dxomark(οπως εγινε περυσι με το p20pro),τι score εχει το τσιπακι στα benchmarks(βλεπε τα τσιπακια της Apple),και φυσικα τα διαφορα speedtest ποιο ειναι πιο γρηγορο.

 

Με λιγα λογια βασιζουν τις αγορες τους(δεν λεω για τον συμφορουμιτη πιο πανω,γενικα μιλαω)στο ποιο ειναι καλυτερο σε ενα κομματι για να την λενε στους αλλους γυρω τους(ή στα σχολια στο internet).Να πουλανε δηλαδη μουρη για να ψευτο δικαιολογησουν τις αγορες τους.

 

Και οι διαφοροι youtubers που βλεπουμε τωρα να γλυφουν τα νεα Galaxy αυτο το κανουν καθαρα γιατι ειναι το νεο Hot πραγμα στην αγορα.Βεβαια οι ιδιοι ή με Iphone θα ειναι ή με Pixel κλασσικα.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 300 λίρες από το site της Samsung.

Όπως και να είναι μαζί με το 10% αξίζει!

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Αν πας στη λίστα με τα τηλέφωνα, το s9 256 το παίρνουν 350. Το 10% που λες τι είναι?
me > you
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα ανάγκη ακουστικών γιατί πρόσφατα αγόρασα creative outlier sports. Όμως από τη στιγμή που παρέχονται και εγω έτσι κι αλλιώς θα έπαιρνα άμεσα το τηλέφωνο, Ε με συνέφερε η προπαραγγελια.

 

Τώρα μια μέρα μπορεί πχ να χω αφήσει τα μεν με λίγη μπαταρία και να παίρνω τα δε , έξω. Όπως επίσης είναι πολύ βολικό ότι μπορούν να φορτίζουν από το κινητό. Οπότε σε εκδρομή... παίρνω καλώδιο να μπορώ να φορτίσω το κινητό στο αμάξι κι έχω και τα ακουστικά να φορτίζουν αντίστοιχα από το κινητό.

 

Εκτός των οθόνης, καμερών κλπ ΓΙΑ ΜΕΝΑ τα s10 ξεχωρίζουν και γιατί κράτησαν αυτό που ζητά ο κόσμος. Θύρα γι ακουστικά ενσύρματα. Και micro sd. Όχι κάρτα μνήμης α λα Huawei.

 

Προσωπικά δε θυμάμαι προσφάτως άλλο κινητό να μου φαίνεται τόσο πλήρες. Δε βρίσκω να του λείπει τίποτα.

 

Όποιος τα δει σε demo να μας ρίξει σήμα παρακαλώ!

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η στιγμη να αφησω το s7 μου και σκεφτομαι να αγορασω το s10. Τα ακουστικά ξερω οτι δεν θα τα χρησιμοποιώ οποτε λεω να μην προπαραγγειλω. Υπάρχει περίπτωση να κάνουν καμία αλλη προσφορα αργοτερα; επίσης λετε να φέρουν αργότερα το μπλε χρώμα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μη βιάζεστε να κάνετε προπαραγγελιες. Αυτός ο μήνας θα είναι γεμάτος με νέες κυκλοφορίες από huawei και Sony!! Και απο οτι λένε η sony θα παρουσιάσει δυνατό εργαλείο. Αναμένουμε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μη βιάζεστε να κάνετε προπαραγγελιες. Αυτός ο μήνας θα είναι γεμάτος με νέες κυκλοφορίες από huawei και Sony!! Και απο οτι λένε η sony θα παρουσιάσει δυνατό εργαλείο. Αναμένουμε.
Καλά εμένα δε μ ενδιαφέρει κάποια άλλη εταιρεία!

Αν είσαι συνειδητοποιημένος οκ, αν ψάχνεσαι δεν είναι κακό να περιμένεις :)

 

Βέβαια... μετά άλλος θα πει περίμενε και το note 10 κλπ

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μη βιάζεστε να κάνετε προπαραγγελιες. Αυτός ο μήνας θα είναι γεμάτος με νέες κυκλοφορίες από huawei και Sony!! Και απο οτι λένε η sony θα παρουσιάσει δυνατό εργαλείο. Αναμένουμε.

 

25του μηνος ειναι η παρουσιαση του νεου Sony αν δεν κανω λαθος αρα ακομα και προπαραγγελια να κανει καποιος στο S10+ μπορει αργοτερα να ακυρωσει προφανως.

 

Μια ερωτηση αν καποιος ρωτησε και γνωριζει.

 

Το χρωμα των ακουστικων το διαλεγουμε εμεις ή η προσφορα που ισχυει αφορα μονο τα λευκα ακουστικα?

Στον Γερμανο πχ αναφερουν μονο τα ακουστικα σε ασπρο χρωμα.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η στιγμη να αφησω το s7 μου και σκεφτομαι να αγορασω το s10. Τα ακουστικά ξερω οτι δεν θα τα χρησιμοποιώ οποτε λεω να μην προπαραγγειλω. Υπάρχει περίπτωση να κάνουν καμία αλλη προσφορα αργοτερα; επίσης λετε να φέρουν αργότερα το μπλε χρώμα;
Κανένας δε μπορεί να σου απαντήσει σε αυτό φίλος. Ίσως το Πάσχα λόγω γιορτων να βάλουν κάποια άλλη προσφορά αλλά ποιος το ξερει;

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

25του μηνος ειναι η παρουσιαση του νεου Sony αν δεν κανω λαθος αρα ακομα και προπαραγγελια να κανει καποιος στο S10+ μπορει αργοτερα να ακυρωσει προφανως.

 

 

 

Μια ερωτηση αν καποιος ρωτησε και γνωριζει.

 

 

 

Το χρωμα των ακουστικων το διαλεγουμε εμεις ή η προσφορα που ισχυει αφορα μονο τα λευκα ακουστικα?

 

Στον Γερμανο πχ αναφερουν μονο τα ακουστικα σε ασπρο χρωμα.

Μίλησα με samsung, είναι τα άσπρα

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Κανένας δε μπορεί να σου απαντήσει σε αυτό φίλος. Ίσως το Πάσχα λόγω γιορτων να βάλουν κάποια άλλη προσφορά αλλά ποιος το ξερει;

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μίλησα με samsung, είναι τα άσπρα

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραια,ευχαριστω για την απαντηση.

 

Θα προτιμουσα τα μαυρα για να ταιριαζουν και με το χρωμα του κινητου αλλα δεν πειραζει και τα ασπρα καλα ειναι απο το τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν πας στη λίστα με τα τηλέφωνα, το s9 256 το παίρνουν 350. Το 10% που λες τι είναι?

 

Μέχρι 300 γράφει το site... Δες τη φωτό.

Το -10% μέσω Quidco!

 

Εγώ δεν είχα ανάγκη ακουστικών γιατί πρόσφατα αγόρασα creative outlier sports. Όμως από τη στιγμή που παρέχονται και εγω έτσι κι αλλιώς θα έπαιρνα άμεσα το τηλέφωνο, Ε με συνέφερε η προπαραγγελια.

 

Τώρα μια μέρα μπορεί πχ να χω αφήσει τα μεν με λίγη μπαταρία και να παίρνω τα δε , έξω. Όπως επίσης είναι πολύ βολικό ότι μπορούν να φορτίζουν από το κινητό. Οπότε σε εκδρομή... παίρνω καλώδιο να μπορώ να φορτίσω το κινητό στο αμάξι κι έχω και τα ακουστικά να φορτίζουν αντίστοιχα από το κινητό.

 

Εκτός των οθόνης, καμερών κλπ ΓΙΑ ΜΕΝΑ τα s10 ξεχωρίζουν και γιατί κράτησαν αυτό που ζητά ο κόσμος. Θύρα γι ακουστικά ενσύρματα. Και micro sd. Όχι κάρτα μνήμης α λα Huawei.

 

Προσωπικά δε θυμάμαι προσφάτως άλλο κινητό να μου φαίνεται τόσο πλήρες. Δε βρίσκω να του λείπει τίποτα.

 

Όποιος τα δει σε demo να μας ρίξει σήμα παρακαλώ!

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω το mate 20 pro και βλέπω το S10+ να υπερτερεί στα παρακάτω:

 

1. Μπαταρία (από τέστ στο YouTube - μένει να το δω και από κοντά.

2. Always on display - με όλα τα notifications

3. Fingerprint reader - νέα τεχνολογία

4. GUI - oneui Vs emui

5. Βίντεο capture

 

Εκεί που το Pro βγάζει δόντια είναι:

 

1. Χρόνος φόρτισης - 40W fast charger Vs 15W-18W της Samsung

 

Πιστεύω η κάμερα θα είναι στα ίδια επίπεδα με μικρές εναλλαγές μια στο ένα και μια στο άλλο.

 

Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν κι άλλες διαφορές για άλλους, τα παραπάνω είναι για τα δικά μου γούστα.

 

Αναμονή μέχρι τις 8 Μαρτίου που θα παραλάβουμε.

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

c22a8142f26f0b4e9d9e793aa19afbdc.jpg

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Έχεις τα δίκια σου και εσύ! Μάλλον δεν πήγα μέχρι κάτω!

 

Βέβαια εάν δεις παρακάτω λέει μέχρι 300 λολ9f9ef8add3cca6027317143837756362.jpg

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάτι που παρατήρησα στη συσκευή, κάνοντας slide down στη home screen μου εμφανιζε τα applications και όχι τα notifications (την κουρτίνα από πάνω). Αυτό θυμάμαι από πιο παλιές συσκευές ότι ο launcher της Samsung το υποστηριζε.

 

Κάνω λάθος?

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάτι που παρατήρησα στη συσκευή, κάνοντας slide down στη home screen μου εμφανιζε τα applications και όχι τα notifications (την κουρτίνα από πάνω). Αυτό θυμάμαι από πιο παλιές συσκευές ότι ο launcher της Samsung το υποστηριζε.

 

Κάνω λάθος?

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

 

Μπορείς να το φτιάξεις Γιωργο αυτό με σχετική ρύθμιση εύκολα... Κι εγώ έτσι όπως το θες το είχα σεταρισμενο στο note 9 με pie, αλλά το default είναι όπως το είδες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ηρθε η στιγμη να αφησω το s7 μου και σκεφτομαι να αγορασω το s10. Τα ακουστικά ξερω οτι δεν θα τα χρησιμοποιώ οποτε λεω να μην προπαραγγειλω. Υπάρχει περίπτωση να κάνουν καμία αλλη προσφορα αργοτερα; επίσης λετε να φέρουν αργότερα το μπλε χρώμα;

 

Κουπόνια 150 ευρώ και καπάκια 20% επιστροφή με τράπεζες θα παιζει φουλ ένα μήνα μετά την κυκλοφορία...

Link to comment
Share on other sites

Για μενα η always on display είναι μεγάλο και βασικό πλεονέκτημα σε σχέση με το mate.

 

Καλό ηχείο απ την άλλη είχε και το S9 plus αλλά κάτι είχε κάνει η Sammy και οι ήχοι ειδικά των notification ακούγονταν πολύ χαμηλά...Ελπίζω αυτό να το βελτίωσαν.

 

Υ.Γ.Στο mate αυτό που μου άρεσε βασικα είναι το μέγεθος του και το πως ήταν το κράτημα...

Link to comment
Share on other sites

Το S10e παντως θα κλεψει ολες τις πωλησεις οχι μονο απο τα αλλα Samsung αλλα και απο πολλα αλλα κινητα.

Οταν φτασουμε ειδικα μεχρι τον Μαιο που θα εχει πεσει και η τιμη του και αλλο,να δω μετα εταιρειες οπως η Oneplus πως θα δικαιολογησουν το κινητο τους που σιγουρα θα του λειπουν καποια απο τα features του S10e.

Link to comment
Share on other sites

Για μενα η always on display είναι μεγάλο και βασικό πλεονέκτημα σε σχέση με το mate.

 

Καλό ηχείο απ την άλλη είχε και το S9 plus αλλά κάτι είχε κάνει η Sammy και οι ήχοι ειδικά των notification ακούγονταν πολύ χαμηλά...Ελπίζω αυτό να το βελτίωσαν.

 

Υ.Γ.Στο mate αυτό που μου άρεσε βασικα είναι το μέγεθος του και το πως ήταν το κράτημα...

Οι ηχοι συστηματος ειναι σε μορφη ogg χαμηλης ποιοτητας .Ακουγονται χειροτεροι γιατι ειναι στερεο το ηχειο Εαν βαλεις mp3 ειναι πολλοι δυνατοι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...