Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βαλε ενα screenshot με τη χρηση μπαταριας....

 

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://drive.google.com/file/d/1-IUbJ1iPCB-VC6CrwzBdPmCn0Fz8pkfK/view?usp=drivesdk

Ολη μερα με wifi calling ...αντε λιγο 4g για κανα 20 λεπτο που πηγα για τρεξιμο

Το πρωι ξεκινησα με 100 τις εκατο αλλα εκανα Format το κινητο μηπως εφταιγε κατι τετοιο βα προσθεσω οτι η φωτεινοτητα ειναι στο 5 % σημερα γιαβαυτο εχω λιγακι καλητερα αποτελεσματα τις αλλες μερες τηβ ειχα πρπ στα 40 νε 50

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα κ από μένα παίδες έχω το κινητό εδώ κ 4 μέρες κ έχω να πω ότι είμαι τρελαμένος... Είχα το mate 20 pro ένα μήνα στα χέρια μου κ έχω να πω ότι η Samsung γενικά προσφέρει πολύ καλύτερη εμπειρία σε ένα Android τηλέφωνο... Κ μπαταρία τέρας κ οθόνη κ ήχος από άλλο πλανήτη... Γενικά τρελαμένος ελπίζω να μείνω έτσι!!!

 

Πραγνατικα και εγω απο Xαβαι ερχομαι και ειναι αλλη τελειψς ενπειρια...κινηταρα (εκτος απο το προβληνα με την μπαταρια για το οποιο δεν ξερω αν καβω εγω λαθος)

Edited by georgebad
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιησε sasmung browser και γυρνα το σε dark mode. Το speedtest βαλτο σε πληρη αδρανεια. Το ποσοστο που σου εφαγε μονο αυτο σε samsung browser και dark mode ειναι τουλαχιστον 1 ωρα οθονης.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιησε sasmung browser και γυρνα το σε dark mode. Το speedtest βαλτο σε πληρη αδρανεια. Το ποσοστο που σου εφαγε μονο αυτο σε samsung browser και dark mode ειναι τουλαχιστον 1 ωρα οθονης.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βγαινω απο τις συνηθειες μου χωρις το chrome αλλα θα τα δοκιμασω και θα ρπιστρεψω για να σας ενημερωσω για τα αποτελεσματα

Link to comment
Share on other sites

Καποια πραγματα αν θελεις να απενεργοποιησεις η να βαλεις στο χειροκινητο θα δεις διαφορα.

 

Τα κυριοτερα ειναι

Always on: off

Dark Mode

Συγχρονισμοι λογαριασμων (χειροκινητο)

Nfc, bluetooth: off

Ρυθμισεις προγραμματιστη: menu και animation στο 0.5 η off

 

 

Εγω κανω πολλα παραπανω και εχω 8ωρα και 9 ωρα οθονης αλλα πολλοι δεν δεν θελουν να κανουν τετοιες υποχωρησεις...

 

Ριξε μια ματια εδω...

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emyphone%2Egr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D484450&share_tid=484450&share_fid=4676&share_type=t&link_source=app

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτα χρησης των δεδομενων ισοδυναμει με -3 τις εκατο στην μπαταρια...αρχιζω να υποψιαζομαι οτι ειναι προβλημα της cosmote
Link to comment
Share on other sites

Καποια πραγματα αν θελεις να απενεργοποιησεις η να βαλεις στο χειροκινητο θα δεις διαφορα.

Τα κυριοτερα ειναι

Always on: off

Dark Mode

Συγχρονισμοι λογαριασμων (χειροκινητο)

Nfc, bluetooth: off

Ρυθμισεις προγραμματιστη: menu και animation στο 0.5 η off

Εγω κανω πολλα παραπανω και εχω 8ωρα και 9 ωρα οθονης αλλα πολλοι δεν δεν θελουν να κανουν τετοιες υποχωρησεις...

Ριξε μια ματια εδω...

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emyphone%2Egr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D484450&share_tid=484450&share_fid=4676&share_type=t&link_source=app

 

Να σε ρωτήσω, 1) "Ρυθμισεις προγραμματιστη: menu και animation στο 0.5 η off" τρώει μπαταρία το animation;

2) "Συγχρονισμοι λογαριασμων (χειροκινητο)" δηλαδή πρέπει κάθε φορά να πατάω συγχρονισμός για να έχω email, viber, και messager;

 

ΝΑ είσαι καλά

Edited by pchrono
Link to comment
Share on other sites

1. Εγω τα εχω 0.5. Ισως στο off να ειναι καλυτερα αλλα με μικρη διαφορα.

E-mail και viber κλπ on. Κυριως στα back up χρειαζεται το χειροκινητο.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.. ειχα βαλει ένα τζαμακι με κολλα όμως δεν είχα καλύψει το ακουστικό με αποτέλεσμα να μπει μέσα κολλα στο ακουστικό,ειχα ρωτήσει εδω και μου ειχε προτείνει ένας φίλος ισοπροπυλική αλκοόλη το ψιλοκαθαρισα αλλα δεν είχε φύγει τελειως.εκανα την βλακεια μετά και πήρα καρφίτσα και το εξυσα και τώρα το έχω ξεθωριάσει..ξέρετε περίπου αν το στείλω στο σέρβις ποσο θα κοστίσει να μου τοα αλλαξουνε η πάει μαζί με το ηχείο?ευχαριστώ..

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρεαλιστικές τιμές και για αγοραστή και πωλητή τέσσερα με τέσσεράμιση κατοσταρικα ανάλογα την κατάσταση το υπόλοιπο εγγύησης και πιθανά έξτρα...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος σε μεταχειρισμένο το s10+ σε ποια τιμή κυμαίνεται τώρα;

 

Αν σε ενδιαφερει πουλαω το δικο μου 360€ με ενα χρονο ακομα εγγυηση..σε αριστη κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφερει πουλαω το δικο μου 360€ με ενα χρονο ακομα εγγυηση..σε αριστη κατασταση.

 

Σε ευχαριστώ αλλά να πουλήσω θέλω και να πάρω το 20+. Μου κάνει εντύπωση που το δίνεις κάτω από 400€. Φαντάζομαι έχεις κάνει την έρευνα σου, που σημαίνει πως αν εγώ το δώσω τόσο θα χρειαστώ σχεδόν 350€ ακόμα για το s20+. Η αλήθεια είναι πως πίστευα ότι δεν θα πέσω κάτω από 400€ πουλώντας το s10+.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά να πουλήσω θέλω και να πάρω το 20+. Μου κάνει εντύπωση που το δίνεις κάτω από 400€. Φαντάζομαι έχεις κάνει την έρευνα σου, που σημαίνει πως αν εγώ το δώσω τόσο θα χρειαστώ σχεδόν 350€ ακόμα για το s20+. Η αλήθεια είναι πως πίστευα ότι δεν θα πέσω κάτω από 400€ πουλώντας το s10+.

 

Και εγω για τον ιδιο λογο το δινω..Για αγορα 20+!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια ενημέρωση για την αναβάθμιση του Ιουλίου ή ακόμα τίποτα?

Πάντως του Ιουνίου την πήρε 10 μέρες πριν το Note 10 Plus

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια ενημέρωση για την αναβάθμιση του Ιουλίου ή ακόμα τίποτα?

Πάντως του Ιουνίου την πήρε 10 μέρες πριν το Note 10 Plus

 

Μόλις ήρθε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά πριν τις αναβαθμίσεις μεγάλες κ μικρές είχε περιορισμούς στο βιντεο 4k για 5λεπτα διάρκεια μισή ώρα στο full HD αν θυμάμαι καλά.. Υπάρχει κάποια αλλαγή σε αυτό;; ευχαριστώ προκαταβολικά

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στη παρέα νέος κάτοχος s10 plus exynos,μια ερώτηση εχει βάλει κανείς gcam γιατί όσες δοκίμασα δεν δουλεύουν
https://koopahtmaniac.com

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,,οταν παω να βαλω το τηλεφωνο στο αυτι να μιλησω δεν σβηνει και πολυ γρηγορα η οθονη και οταν το παιρνω απο το αυτι καμια φορα δεν αναβει απο μονη της πρεπει να πατησω το κουμπι εγω...ειναι καμια ρυθμιση η εχει κανενα θεμα ο αισθητηρας λετε??
Link to comment
Share on other sites

https://koopahtmaniac.com

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

Φίλε το εγκατέστησα όλα κομπλέ όμως η selfie γιατί δε δουλεύει όταν το γυρίζω δε δείχνει τίποτα μαύρο μονο

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο σχεδον 26 μηνες χρησης με το s9 αποφασισα.κι εγω να αγορασω το s10+ .ψαχνω το κατι παραπανω απο την ηδη καλη συσκευη που εχω και ειναι η μνημη ram και οι καλυτερες καμερες.επισης το περιβαλον χρησης της samsung ειναι κι αυτο κατι που με εχει βολεψει πολυ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο σχεδον 26 μηνες χρησης με το s9 αποφασισα.κι εγω να αγορασω το s10+ .ψαχνω το κατι παραπανω απο την ηδη καλη συσκευη που εχω και ειναι η μνημη ram και οι καλυτερες καμερες.επισης το περιβαλον χρησης της samsung ειναι κι αυτο κατι που με εχει βολεψει πολυ.

Πολύ καλή επιλογή φίλε θα το ευχαριστηθεις και σε καλή τιμή,,το να παίρνει κάποιος το προηγούμενο μοντέλο είναι

Μια έξυπνη κίνηση μιας και σε αυτά τα επίπεδα είναι όλα πολύ καλά.Βεβαια εκεί θα καταλήξουμε αρκετοί μιας και αυτές οι ναυαρχίδες θα φτάσουν τα 1500 ευρώ πολύ σύντομα, σχεδόν σαν 4 50αρες Smart tv ή μια ναυαρχίδα....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή επιλογή φίλε θα το ευχαριστηθεις και σε καλή τιμή,,το να παίρνει κάποιος το προηγούμενο μοντέλο είναι

Μια έξυπνη κίνηση μιας και σε αυτά τα επίπεδα είναι όλα πολύ καλά.Βεβαια εκεί θα καταλήξουμε αρκετοί μιας και αυτές οι ναυαρχίδες θα φτάσουν τα 1500 ευρώ πολύ σύντομα, σχεδόν σαν 4 50αρες Smart tv ή μια ναυαρχίδα....

Το πήρα καινούργιο στα 470 ευρώ νομίζω ότι έκανα ένα πολύ καλό deal. Με κούρασε πλέον το S9 σαν μέγεθος οθόνης και είπα να πάρω ένα μεγαλύτερο κινητό και όσο γίνεται ελαφρύ και το πήρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...