Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημαινει οτι μπορει να δεχθει σιμ απο ολες τις χωρες που βλεπεις και να προσαρμοστει στα δικτυα των χωρων.
Το original csc code γιατί είναι κενό?.Ακόμα δεν έχω καταλάβει τη συμενουν όλα αυτά,πέρα απο αυτο που μου εξηγησες...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το original csc code γιατί είναι κενό?.Ακόμα δεν έχω καταλάβει τη συμενουν όλα αυτά,πέρα απο αυτο που μου εξηγησες...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και σε μένα κενό είναι, το ίδιο ρωτούσα πριν μήνες, Δεν έχει πρόβλημα.

 

https://postimg.cc/Q9kjGkk6

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και σε εμένα η αναβάθμιση, δυστυχώς δεν χρησιμοποίησα ποτέ την μπροστά κάμερα,,αν δει κάποιος κάποια άλλη σημαντική αλλαγή σε άλλα σημεία ας την γράψει. Edited by lagouko
Link to comment
Share on other sites

Από θέμα sar το κινητό πώς τα πάει; Προφανώς είναι εντός ορίων αλλά κατά πόσο είναι ικανοποιητικά τα ποσοστά του σε σχέση με άλλες συσκευές;
Link to comment
Share on other sites

Από θέμα sar το κινητό πώς τα πάει; Προφανώς είναι εντός ορίων αλλά κατά πόσο είναι ικανοποιητικά τα ποσοστά του σε σχέση με άλλες συσκευές;
Το sar στα κινητά της Samsung είναι γενικά από τα χαμηλότερα της αγοράς

 

https://www.devicespecifications.com/en/model-sar/63724f20

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να μου στείλει κάποιος αν ξέρει ένα μήνυμα από που μπορώ να πάρω το κινητό με τιμολόγιο; Από Skroutz. Ευχαριστώ

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να μου στείλει κάποιος αν ξέρει ένα μήνυμα από που μπορώ να πάρω το κινητό με τιμολόγιο; Από Skroutz. Ευχαριστώ

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

o Καραβασιλης ειναι το πιο φθηνο μαγαζι που δε θα σε ταλαιπωρησει..

απλα οταν παραγγειλεις μπορει να σου πει οτι ειναι κινεζικη εκδοση, χωρις εγγυηση, χωρις μενου ελληνικο, κλειδωμενο κλπ κλπ κλπ..εσυ πες οτι δε σε πειραζει το θες και θα σε παρουν μετα απο αποθηκη να σου πουν οτι ολως τυχαιως βρηκαν μερικα κομματια ευρωπαικα, και αν θες να παρεις απο αυτα, και θα παρεις..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

o Καραβασιλης ειναι το πιο φθηνο μαγαζι που δε θα σε ταλαιπωρησει..

 

απλα οταν παραγγειλεις μπορει να σου πει οτι ειναι κινεζικη εκδοση, χωρις εγγυηση, χωρις μενου ελληνικο, κλειδωμενο κλπ κλπ κλπ..εσυ πες οτι δε σε πειραζει το θες και θα σε παρουν μετα απο αποθηκη να σου πουν οτι ολως τυχαιως βρηκαν μερικα κομματια ευρωπαικα, και αν θες να παρεις απο αυτα, και θα παρεις..

Ευχαριστώ πολύ αγορίνα μου!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους..

 

Για πείτε μου ρε παιδιά.. Όταν πάω να βάλω νέονούμερο στις επαφές μου βγάζει επιλογές σε ποιον λογαριασμό θα ήθελα να μπει.. Διαλέγω πάντα τον ίδιο (gmail) και πάντα "ορισμός ως προεπιλογή"... Λοιπόν πάντα ρωτάει δεν πάνε ποτέ κατευθείαν στο Gmail..

 

Επίσης γίνεται της αγαπημένες επαφές να μπει άλλη σειρά προβολής εκτός αλφαβητικής?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μ ήρθε αναβάθμιση κοσμοτε Αυγούστου 120 ολόκληρα mb τα πιάσαμε τα λεφτά μας κ μπήκαμε σχεδον Οκτωβριο....

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Γενικώς η σελφι της μπροστινής κάμερας δεν ήταν και οτι το καλύτερο.Χωρις καν να διαβασω τι φερνει η νεα αναβάθμιση,την έκανα χθες το πρωι και το μεσημερι βγαλαμε μια οικογενειακή σέλφι.Μου εκανε εντυπωση η ποιότητα χρωμάτων ,η σωστη φωτεινότητα και η ευκρίνεια...

Σημερα διαβαζω οτι υπήρξε βελτίωση στην μπροστινή κάμερα και αμέσως έκανα τον συνειρμό και έφερα στο μυαλό μου την πολύ καλή φωτογραφία που βγάλαμε χθές!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει βρεθεί κάποια λύση με τα disconnect του wifi πηρα και την τελευταία αναβάθμιση και πάλι τα ίδια.;! Μου έχει σπάσει τα νεύρα! Έτοιμος είμαι να πάω service...

 

Στάλθηκε από το S10 Plus

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει βρεθεί κάποια λύση με τα disconnect του wifi πηρα και την τελευταία αναβάθμιση και πάλι τα ίδια.;! Μου έχει σπάσει τα νεύρα! Έτοιμος είμαι να πάω service...

 

Στάλθηκε από το S10 Plus

Δεν έχει αναφερθεί θεμα με το wifi..

Έχεις τσεκάρει σε διάφορα router?

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ναι το κάνει σε 3 διαφορετικά router. Και εγώ ελβετικό έχω... Δεν το κάνει συνέχεια οπότε και στο service να το πάω δεν ξέρω πώς θα το δουν. Μπορεί να το κάνει δύο φορές συνεχόμενα και μετά για 2 ώρες να είναι οκ...

 

Στάλθηκε από το S10 Plus

Edited by LeGendGR
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν αναφερθεί θεμα με το wifi..

Έχεις τσεκάρει σε διάφορα router?

 

εχει αναφερθεί το θεμα,, ενας που ηθελε να το αγορασει, ρωτησε πριν μηνες : συνεχιζεται το θεμα με το wifi ;

φαινεται το εχουν λιγεσ συσκευες. κανε backup, και τηλεφωνησε smartec για να το στειλεις με acs, με εξοδα παραληπτη, για τεχνικο ελεγχο. εμενα σε νοτε 8, εντος εγγυησης μου αλλαξαν πλακετα, για την ακριβεια το εστειλα 2 φορες, την πρωτη δεν το βρηκαν βλαβη, ειχα cts profile : failed.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως βλέπουμε υγεία μπαταρίας να ξέρουμε πόσο έχει φτάσει;;; Κάποια εφαρμογή η από την συσκευή έχει να το δούμε;;; Ευχαριστώ...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αναφερθεί θεμα με το wifi..

Έχεις τσεκάρει σε διάφορα router?

 

Το θέμα υπάρχει και το έχω γράψει απο παλιά, δεν βρήκα ευκαιρία να το παω στη smartec όμως το θέμα υπάρχει και είναι κρίμα να το κρύβουν όσοι το έχουν, έγιναν τόσες αναβαθμίσεις και δεν άλλαξε, θέλει σέρβις. Σε γενικές γραμμές για μένα ειναι κατώτερη συσκευή απο το S9+ που ειχα. Μονο η μπαταρία ειναι λιγο καλύτερη:mad:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα υπάρχει και το έχω γράψει απο παλιά, δεν βρήκα ευκαιρία να το παω στη smartec όμως το θέμα υπάρχει και είναι κρίμα να το κρύβουν όσοι το έχουν, έγιναν τόσες αναβαθμίσεις και δεν άλλαξε, θέλει σέρβις. Σε γενικές γραμμές για μένα ειναι κατώτερη συσκευή απο το S9+ που ειχα. Μονο η μπαταρία ειναι λιγο καλύτερη:mad:
Κοίτα, αν το πρόβλημα εστιάζεται σε μεμονωμένα περιστατικά και είναι πρόβλημα hardware (οπως φαίνεται) είναι κάτι που πρεπει να αντιμετωπιστεί στο service....

 

Δεν είναι θέμα κάποιας αναβάθμισης που χρειάζεται οπως δειχνει...αφου δεν είναι bug και να αφορά μαζικά χιλιαδες συσκευές....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

εχει αναφερθεί το θεμα,, ενας που ηθελε να το αγορασει, ρωτησε πριν μηνες : συνεχιζεται το θεμα με το wifi ;

 

φαινεται το εχουν λιγεσ συσκευες. κανε backup, και τηλεφωνησε smartec για να το στειλεις με acs, με εξοδα παραληπτη, για τεχνικο ελεγχο. εμενα σε νοτε 8, εντος εγγυησης μου αλλαξαν πλακετα, για την ακριβεια το εστειλα 2 φορες, την πρωτη δεν το βρηκαν βλαβη, ειχα cts profile : failed.

To cts profile από που το βλέπουμε;

 

Στάλθηκε από το S10 Plus

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως βλέπουμε υγεία μπαταρίας να ξέρουμε πόσο έχει φτάσει;;; Κάποια εφαρμογή η από την συσκευή έχει να το δούμε;;; Ευχαριστώ...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

phone info εφαρμογή απο το play store και πας στην καρτέλα personal και εκεί κάτω κάτω έχει battery helth. εγώ έχω 92%

Link to comment
Share on other sites

To cts profile από που το βλέπουμε;

 

Στάλθηκε από το S10 Plus

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.freeandroidtools.safetynettest

Τρέξε την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά βγάζει

 

Στάλθηκε από το S10 Plus

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όλα καλά βγάζει

 

Στάλθηκε από το S10 Plus

Link to comment
Share on other sites

phone info εφαρμογή απο το play store και πας στην καρτέλα personal και εκεί κάτω κάτω έχει battery helth. εγώ έχω 92%

 

Από ποια εταιρία η εφαρμογή που λες γιατί έχει αρκετές πού λέγονται phone info

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...