Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Nokia


kage
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ena s40 ap oso xero den mporei na ginei s60 !!

 

Η ισως να μη θελουν να το κανουν για να πουλησουν τα s60 πιο ακριβα. ;) Anyway thanks για τις πληροφοριες, νομιζω με καλυψες.

Link to comment
Share on other sites

Ισως για τους τρελαμενους βεβαια μια πιο σωστη ερωτηση να ηταν "γινεται ενα s40 κινητο να αναβαθμιστει σε Linux"! Που θα παει, θα γινει και αυτο... :wacko: ;)

 

Hehe...

 

http://www.linuxdevices.com/articles/AT9423084269.html

 

- cd \\6270

- Format C:

- Install Linux

 

:)

Link to comment
Share on other sites

kapote legame polla den tha ta doume kai tha ta doune mono ta paidia mas....mallon lathos kaname!!kai emeis tha doume teleios diastimika tilefona.....kai oxi mono!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
5 με 20 λεπτα την ημερα και οταν η κοπελα μου ειναι στην πολη της αστο:O ευτηχος που μηλαμε δωρεαν:D
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

emena to 6680 mou exei ftasei 82:01 :s (apo avgousto 2005)

exei mesolabhsei vevaia ena s100, ena n70 kai ena p910, pou koun klepsei kana 20wro :P

 

a, kai ta perissotera eiserxomenes, giati me kartokinhth de dinetai h dynatothta gia poly e3erxomeno mpla mpla :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το 6101 μου είχε φτάσει περίπου τις 100 ώρες συνολικά από τον Φεβρουάριο μέχρι τον Ιούνιο του 2006 και το χρησιμοποιούσα και σαν 2η συσκευή...

Ο πατέρας μου έχει ένα 6230 ένα χρόνο και κάτι με πάνω από 600 ώρες:wacko: :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Το 6101 μου είχε φτάσει περίπου τις 100 ώρες συνολικά από τον Φεβρουάριο μέχρι τον Ιούνιο του 2006 και το χρησιμοποιούσα και σαν 2η συσκευή...

Ο πατέρας μου έχει ένα 6230 ένα χρόνο και κάτι με πάνω από 600 ώρες:wacko: :blink: .

ο πατερας σου ξεπερναει καθε οριο...:p

εταιρικο συμβολαιο εχει?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Εταιρικό έχει ναι. Νομίζω μιλάνε μεταξύ τους δωρεάν. Πάντως δεν τον απασχολεί γιατί το χρειάζεται για τη δουλειά του...

Για να καταλάβεις το καλοκαίρι του έδωσαν 1100€ επιδότηση και για τις 6 (νομίζω) γραμμές :p. Βέβαια καταλαβαίνεις ποιός προσπαθεί να επωφεληθεί από αυτήν :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εταιρικό έχει ναι. Νομίζω μιλάνε μεταξύ τους δωρεάν. Πάντως δεν τον απασχολεί γιατί το χρειάζεται για τη δουλειά του...

Για να καταλάβεις το καλοκαίρι του έδωσαν 1100€ επιδότηση και για τις 6 (νομίζω) γραμμές :p. Βέβαια καταλαβαίνεις ποιός προσπαθεί να επωφεληθεί από αυτήν :rolleyes:

 

ελπιζω τουλαχιστον που και που να φοραει και κανενα hands free.;)

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω τουλαχιστον που και που να φοραει και κανενα hands free.;)

 

Πάντα ασυζητητί... Αν και παραλίγο να πληρώσει που αρχικά δε φορούσε (τη μακρινή εποχή του 95/96):( .

Link to comment
Share on other sites

Στο 3230 δεν μου βγαζει τιποτα πατωντας *#92702689#.Παντως το κινητο το εβγαλε το ζουμι του.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο Ε50 που παρέλαβα το σάββατο, έχω:

Κλήσεις: 0:08:28

Πακέτα δεδομένων: 130kb

Μηνύματα: Καμμιά 20αριά

Life Timer: 00:04

(Αλήθεια, σε τί είναι; Μέρες:Ώρες αποκλείεται γιατί το έχω σκίσει το κινητό)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εγώ στο Ν80 μου, το οποίο το είχα κάνει φορματ πριν 1,5 μήνα, δείχνει 21:31 όταν πατάω *#92702689#. Αλήθεια, με το φορμάτ, σβήνεται αυτός ο μετρητής;
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο Ν80 μου, το οποίο το είχα κάνει φορματ πριν 1,5 μήνα, δείχνει 21:31 όταν πατάω *#92702689#. Αλήθεια, με το φορμάτ, σβήνεται αυτός ο μετρητής;

 

Oχι δεν σβηνεται! Διαβασε εδω και θα καταλαβεις :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=158686

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο Ν80 μου, το οποίο το είχα κάνει φορματ πριν 1,5 μήνα, δείχνει 21:31 όταν πατάω *#92702689#. Αλήθεια, με το φορμάτ, σβήνεται αυτός ο μετρητής;

 

στα συγχρονα ΝΟΚΙΑ ο εν λογω ,μετρητης δε μηδενιζεται με τιποτε.

ειναι ενας καλος τροπος για να δεις τη χρηση που εχει γινει στη συσκευη.:)

Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν σβηνεται! Διαβασε εδω και θα καταλαβεις :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=158686

 

στα συγχρονα ΝΟΚΙΑ ο εν λογω ,μετρητης δε μηδενιζεται με τιποτε.

ειναι ενας καλος τροπος για να δεις τη χρηση που εχει γινει στη συσκευη.:)

 

Thanks και στους 2 guys! :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Για NOKIA 6230i :

Σταλθεντα δεδομενα:1250 Β

Ληφθεντα δεδομενα:4684 Β

Σταλθεντα μηνυματα:1847

Ληφθεντα μηνυματα:3539

Διαρκεια ζωης:0013:12

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Nokia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...