Jump to content

Tα ενοικιαζόμενα ηλεκτρικά πατίνια της Lime επίσημα και στην Αθήνα


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

περασα να δω ένα πατίνι που ήταν στην περιοχή που βρισκόμουν.

Εψαχνα εψαχνα και δεν το έβρισκα. Πάτησα το πλήκτρο ring για να το ακούσω και το άκουσα μέσα σε διαμέρισμα ισογείου. Το πάτησα 3 4 φορές για να βεβαιωθώ και να σπάσω λίγο τα νεύρα αυτού που το πήρε και έκανα report στην εταιρεία.

Φεύγοντας πάτησα 5 6 φορές ακόμη το ring.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 72
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

περασα να δω ένα πατίνι που ήταν στην περιοχή που βρισκόμουν.

Εψαχνα εψαχνα και δεν το έβρισκα. Πάτησα το πλήκτρο ring για να το ακούσω και το άκουσα μέσα σε διαμέρισμα ισογείου. Το πάτησα 3 4 φορές για να βεβαιωθώ και να σπάσω λίγο τα νεύρα αυτού που το πήρε και έκανα report στην εταιρεία.

Φεύγοντας πάτησα 5 6 φορές ακόμη το ring.

 

Μηπως το φόρτιζε???

Link to comment
Share on other sites

Η χρήση τους με το κόστος αυτο ειναι για περιστασιακες καταστάσεις και μονο. Οποιος θελει να πηγαινοερχεται τακτικα, ας δώσει 350 ευρω και ας παρει το Xiaomi να κάνει την δουλεια του ομορφα και ατσαλακωτα.

 

Τώρα για τις διάφορες γκρίνιες... χτες ηταν τα drone, σήμερα τα πατινια, αυριο κάτι αλλο... αμα θελει κανεις να εστιασει στα αρνητικα μονο, πάντα θα βρίσκει κάτι να πει.

 

Σε κάθε περιπτωση, η υπαρξη της υπηρεσιας ειναι και θεμιτη και αναγκαια.

Current status: Galaxy S21+, Huawei Matebook 14 (2020), Mi Air 13 (2017)
Link to comment
Share on other sites

Τα ειχα δει στην Τσεχια πριν κανα 2 μηνες.Πρακτικα αχρηστα κατα την γνωμη μου,αφου εκτος του οτι ειναι πανακριβη η χρηση τους,αν τα θες για μια δουλεια,πες οτι π.χ. το παιρνεις για να πας για ψωνια.Το παρκαρεις εξω απ'το μαγαζι,κανεις την δουλεια σου και οταν επιστρεψεις να το παρεις για να γυρισεις πολυ πιθανον να το εχει παρει αλλος και κανεις δεν σου εγγυαται οτι θα βρεις διαθεσιμο αλλο σκουτερακι στην περιοχη, οποτε θα πρεπει να γυρισεις με τα ποδια.Δεν θα πληρωνα για να νοικιασω ενα οχημα που μπορει να το αφησω οπουδειποτε και μετα απο μερικα λεπτα να εχει εξαφανιστει.

 

Θα ήθελα να βρείτε καμιά φωτογραφία, ώστε να δω πώς είναι αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Μένω στην Θεσσαλονίκη στην περιοχή της παραλίας, και αγόρασα το Xiaomi. Δεν είναι για διασκέδαση, μα για γρήγορη και βολική μετακίνηση σε αποστάσεις και δρόμους όπως αυτοί της παραλίας. Είναι τέλειο για αυτήν την χρήση. Εγώ προσωπικά το χρησιμοποιώ καθημερινά, πηγαίνοντας από την παραλία στο γυμναστήριό μου, απόσταση 3 χλμ, και έτσι απλά φτάνω σε 5 λεπτά, ενώ πριν περπατούσα 30 λεπτά στην καλύτερη. Κόστος; 365 ευρω. Αξία; Ανεκτίμητη.
Link to comment
Share on other sites

Μένω στην Θεσσαλονίκη στην περιοχή της παραλίας, και αγόρασα το Xiaomi. Δεν είναι για διασκέδαση, μα για γρήγορη και βολική μετακίνηση σε αποστάσεις και δρόμους όπως αυτοί της παραλίας. Είναι τέλειο για αυτήν την χρήση. Εγώ προσωπικά το χρησιμοποιώ καθημερινά, πηγαίνοντας από την παραλία στο γυμναστήριό μου, απόσταση 3 χλμ, και έτσι απλά φτάνω σε 5 λεπτά, ενώ πριν περπατούσα 30 λεπτά στην καλύτερη. Κόστος; 365 ευρω. Αξία; Ανεκτίμητη.
Ερωτιση (αφού έχεις στην κατοχή σου τέτοιο μηχάνημα) πες ότι καρφονεσαι στο αμάξι με ζημιές τι γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Ερωτιση (αφού έχεις στην κατοχή σου τέτοιο μηχάνημα) πες ότι καρφονεσαι στο αμάξι με ζημιές τι γίνεται?

 

Προφανώς ότι γίνεται και με τους ποδηλάτες που δεν υπολογίζουν κανένα κοκ και δεν σταματούν στα κόκκινα φανάρια,..

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ότι γίνεται και με τους ποδηλάτες που δεν υπολογίζουν κανένα κοκ και δεν σταματούν στα κόκκινα φανάρια,..

 

τι τους σαπίζεις και αυτούς στο ξύλο αν σου πει δεν πληρώνω?

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως είδα ένα σήμερα "παρκαρισμένο" στην πλατεία εξαρχείων στην αθήνα

για πόσο θα είναι σώο δεν ξέρω...

καλό φαίνεται ίσως κοιτάξω στο "μέλλον" να αγοράσω ένα για να κάνω τις μετακινήσεις μου τώρα χρησιμοποιώ τα ΜΜΜ

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Κάθομαι και διαβάζω όλα τα αρνητικά σχόλια για κάθε τι που βγαίνει νέο

Κάποιοι αναφεραν για τους ποδηλατες , που δεν τηρούν τον ΚΟΚ και αλλα

 

Λοιπόν , μιας και είμαι ένας ποδηλατης να σας πω κάποια πράγματα

Που θα πρέπει να κυκλοφορεί ?το ποδήλατο η το πατίνι? στην δεξια πλευρά του δρόμου

Εκεί δηλαδή που έχουν παρκαρισμένα οχήματα σκουπιδοτενεκέδες μηχανάκια , ταμπέλες από μαγαζια , κολωνακια και αλλα πολλά

Κάποιοι είπαν ότι δεν τηρούν τον ΚΟΚ - Εγώ προσωπικά τον τηρώ , αλλα καγκουρες υπάρχουν πολλοί , αυτοί που παρκάρουν πάνω σε πεζοδρομια , σε πεζοδρομους , σε διαβάσεις ΑΜΕΑ, και αλλα πολλά

 

Ας σκεφτούμε όλοι μας ότι είναι μια σωστη κίνηση το πατίνι , που θα ήταν καλύτερο και ασφαλέστερο να κυκλοφορεί σε μερη οπου δεν έχει μεγάλη κίνηση για την ασφάλεια του οδηγού του , όπως παραλιακή Φλοίσβου , Νιάρχου και σε κάποια πάρκα οπου υπάρχουν

 

Η παιδεία όπως συμπεριφερόμαστε στο δρόμο δεν έχει να κάνει με το όχημα αλλα με τον άνθρωπο

 

φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το φόρτιζε???

 

Ηταν πέντε η ώρα το απόγευμα, οι φορτίσεις γίνονται το βράδυ.

Επίσης στην εφαρμογή το έδειχνε πλήρως φορτισμένο.

Μπορεί να έχει σκοπό να τα παίρνει για φόρτιση και να πήρε για λίγο ένα στο σπίτι για δοκιμή.

Edited by gassim
Link to comment
Share on other sites

Κάθομαι και διαβάζω όλα τα αρνητικά σχόλια για κάθε τι που βγαίνει νέο

 

Κάποιοι αναφεραν για τους ποδηλατες , που δεν τηρούν τον ΚΟΚ και αλλα

 

 

 

Λοιπόν , μιας και είμαι ένας ποδηλατης να σας πω κάποια πράγματα

 

Που θα πρέπει να κυκλοφορεί ?το ποδήλατο η το πατίνι? στην δεξια πλευρά του δρόμου

 

Εκεί δηλαδή που έχουν παρκαρισμένα οχήματα σκουπιδοτενεκέδες μηχανάκια , ταμπέλες από μαγαζια , κολωνακια και αλλα πολλά

 

Κάποιοι είπαν ότι δεν τηρούν τον ΚΟΚ - Εγώ προσωπικά τον τηρώ , αλλα καγκουρες υπάρχουν πολλοί , αυτοί που παρκάρουν πάνω σε πεζοδρομια , σε πεζοδρομους , σε διαβάσεις ΑΜΕΑ, και αλλα πολλά

 

 

 

Ας σκεφτούμε όλοι μας ότι είναι μια σωστη κίνηση το πατίνι , που θα ήταν καλύτερο και ασφαλέστερο να κυκλοφορεί σε μερη οπου δεν έχει μεγάλη κίνηση για την ασφάλεια του οδηγού του , όπως παραλιακή Φλοίσβου , Νιάρχου και σε κάποια πάρκα οπου υπάρχουν

 

 

 

Η παιδεία όπως συμπεριφερόμαστε στο δρόμο δεν έχει να κάνει με το όχημα αλλα με τον άνθρωπο

 

 

 

φιλικά

Μωρέ ας κυκλοφορούν όπου γουστάρουν το θέμα έχει να έχουν υποχρεωτική ασφάλεια πηνακιδες ώστε να μην χρειάζεται κάθε φορά να βγαίνεις με ρόπαλο όταν σε κοπανάνε
Link to comment
Share on other sites

σε 3-4 μηνες θα εχουν κλεψει τα μισα θα εχουν χαλασει τα αλλα μισα θα εχουν σκοτωθει και καμια δεκαρια οι δικηγοροι και οι ασφαλιστικες τους θα εχουν αρκετη δουλεια... γενικοτερα κανα 6μηνο τους βλεπω.
Link to comment
Share on other sites

σε 3-4 μηνες θα εχουν κλεψει τα μισα θα εχουν χαλασει τα αλλα μισα θα εχουν σκοτωθει και καμια δεκαρια οι δικηγοροι και οι ασφαλιστικες τους θα εχουν αρκετη δουλεια... γενικοτερα κανα 6μηνο τους βλεπω.

 

είσαι υπερβολικός θα έλεγα εγώ

 

σιγά που θα κλέψουν τα μισά

 

σιγά που θα έχουν χαλάσει τα μισά

 

στο μόνο που θα συμφωνήσω από αυτά που λες είναι ότι θα σκοτωθούν μερικοί (δεν θα είναι καμιά δεκαριά που λες) εγώ πιστεύω ότι θα είναι εκατοντάδες/χιλιάδες αυτό που θα σκοτωθούν (είμαστε πολλοί άλλωστε πρέπει να μειωθεί λίγο ο πληθυσμός) μια χαρά θα καταφέρουν να το χειριστούν οι δικηγόροι και οι ασφαλιστικές ξέρεις "κακή χρήση" φταίει ο αναβάτης ότι ισχύει και στο ποδήλατο άλλωστε.

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ανεβαίνοντας ως πεζός την Περικλέους/Καραγεώργη Σερβίας προς Σύνταγμα, πέτυχα δύο τρεις φορές κάποιους να κατεβαίνουν με τα πατίνια με κατ'εμε μεγάλη ταχύτητα κινούμενοι ανάμεσα σε αυτοκίνητα. Δεν ξέρω πόσο αποτελεσματικά φρένα έχουν αλλά θεωρώ ότι πολύ εύκολα μπορείς να ανατραπεις και να πέσεις. Μια γνωμη λέω, οδηγάω χρόνια στην Αθήνα και μου φαίνεται μη ασφαλές. Ειδικά όταν είδα άλλον τύπο στην αρχή της Βασιλίσσης Σοφίας να στρίβει απο Φειδιππίδου με ταχύτητα μεταξύ ορδών αυτοκινήτων...

Απορώ δε φοβούνται;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Η Lime συμμετείχε σε ομάδα εργασίας του Δήμοου Αθηναίων. Σε συνέχεια των συζητήσεων με τον Δήμο Αθηναίων, η Lime ανακοινώνει τα παρακάτω μέτρα για την ασφάλεια των Αθηναίων πολιτών που χρησιμοποιούν τα ηλεκτρικά πατίνια της εταιρείας για τις σύντομες διαδρομές τους στην πόλη:

 

Με στόχο την καλύτερη υιοθέτηση των ηλεκτρικών πατινιών της Lime από ολόκληρη την κοινωνία και θέτοντας τα θέματα της ασφάλειας ως βασική προτεραιότητα, η Lime αποφάσισε να μειώσει την ταχύτητα στα 20 χλμ/ώρα. Η Αθήνα θα αποτελέσει την πρώτη πόλη στην Ευρώπη όπου η Lime μειώνει την ταχύτητα των πατινιών.

 

Η Lime θα αποθαρρύνει την οδήγηση των ηλεκτρικών πατινιών της στις πιο επιφορτισμένες με κίνηση λεωφόρους της πόλης χρησιμοποιώντας τεχνολογία GPS και δημιουργώντας εικονικές περιφράξεις (geofence) σε συγκεκριμένες περιοχές της πόλης.

 

Η Lime θα υλοποιήσει την παγκόσμια δράση της εταιρείας και στην Αθήνα, μέσω της οποίας θα διανεμηθούν δωρεάν κράνη σε στρατηγικά σημεία της πόλης τις επόμενες εβδομάδες ώστε να ευαισθητοποιήσει τους πολίτες να τα χρησιμοποιούν όταν οδηγούν τα ηλεκτρικά πατίνια στην Αθήνα.

 

Δελτίο Τύπου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Η Lime συμμετείχε σε ομάδα εργασίας του Δήμοου Αθηναίων. Σε συνέχεια των συζητήσεων με τον Δήμο Αθηναίων, η Lime ανακοινώνει τα παρακάτω μέτρα για την ασφάλεια των Αθηναίων πολιτών που χρησιμοποιούν τα ηλεκτρικά πατίνια της εταιρείας για τις σύντομες διαδρομές τους στην πόλη:

 

Με στόχο την καλύτερη υιοθέτηση των ηλεκτρικών πατινιών της Lime από ολόκληρη την κοινωνία και θέτοντας τα θέματα της ασφάλειας ως βασική προτεραιότητα, η Lime αποφάσισε να μειώσει την ταχύτητα στα 20 χλμ/ώρα. Η Αθήνα θα αποτελέσει την πρώτη πόλη στην Ευρώπη όπου η Lime μειώνει την ταχύτητα των πατινιών.

 

Η Lime θα αποθαρρύνει την οδήγηση των ηλεκτρικών πατινιών της στις πιο επιφορτισμένες με κίνηση λεωφόρους της πόλης χρησιμοποιώντας τεχνολογία GPS και δημιουργώντας εικονικές περιφράξεις (geofence) σε συγκεκριμένες περιοχές της πόλης.

 

Η Lime θα υλοποιήσει την παγκόσμια δράση της εταιρείας και στην Αθήνα, μέσω της οποίας θα διανεμηθούν δωρεάν κράνη σε στρατηγικά σημεία της πόλης τις επόμενες εβδομάδες ώστε να ευαισθητοποιήσει τους πολίτες να τα χρησιμοποιούν όταν οδηγούν τα ηλεκτρικά πατίνια στην Αθήνα.

 

Δελτίο Τύπου

 

αν το κάνει αυτό (πολύ σωστό μέτρο) δυστυχώς όμως θα έχει επίπτωση σε αυτήν καθώς θα χάσει πελάτες ειδικά στην περίπτωση που δεν ακολουθήσει το δικό της μέτρο και ή "άλλη" εταιρεία με τα ηλεκτρικά πατίνια που δραστηριοποιείται στην Αθήνα

 

αν το εφαρμόσουν και οι δύο εταιρείες του χώρου

 

προσωπικά πιστεύω ότι θα χάσουν πελάτες δεν θα πάρει κανείς ενοικιαζόμενα πατίνια με περιορισμούς

 

αντιθέτως θα αγοράσουν δικά τους πατίνια όσοι μπορούν να το κάνουν (ήδη το έχουν κάνει αρκετοί).

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
αν το κάνει αυτό (πολύ σωστό μέτρο) δυστυχώς όμως θα έχει επίπτωση σε αυτήν καθώς θα χάσει πελάτες ειδικά στην περίπτωση που δεν ακολουθήσει το δικό της μέτρο και ή "άλλη" εταιρεία με τα ηλεκτρικά πατίνια που δραστηριοποιείται στην Αθήνα

 

αν το εφαρμόσουν και οι δύο εταιρείες του χώρου

 

προσωπικά πιστεύω ότι θα χάσουν πελάτες δεν θα πάρει κανείς ενοικιαζόμενα πατίνια με περιορισμούς

 

αντιθέτως θα αγοράσουν δικά τους πατίνια όσοι μπορούν να το κάνουν (ήδη το έχουν κάνει αρκετοί).

 

Καλά τι λογική είναι αυτή.

Δηλαδή με το μυαλό σου, οκ έπρεπε να καταργηθούν τα ταξί γιατί ο κόσμος θα αγοράσει αμάξια.

 

Καμία σχέση λοιπόν. Άλλη ανάγκη η ενοικίαση, άλλη ανάγκη η χρήση.

Πελάτες δεν θα χάσουν αν προσφέρουν ίδιες υπηρεσίες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

πάντως από τότε που μπήκε κόφτης στα 20 χιλομετρα ώρα στην θεσσαλονικη τουλάχιστον τα βλέπεις με κιάλια πλέον (σχεδόν δεν έχει κανένα σε χρήση μόνο σταματημενα βλέπω)
Link to comment
Share on other sites

ο κόφτης στην ταχύτητα και οι διάφοροι περιορισμοί

 

θα φέρουν μειωμένα έσοδα στις εταιρείες ενοικίασης των ηλεκτρικών πατινιών.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλά τι λογική είναι αυτή.

Δηλαδή με το μυαλό σου, οκ έπρεπε να καταργηθούν τα ταξί γιατί ο κόσμος θα αγοράσει αμάξια.

 

Καμία σχέση λοιπόν. Άλλη ανάγκη η ενοικίαση, άλλη ανάγκη η χρήση.

Πελάτες δεν θα χάσουν αν προσφέρουν ίδιες υπηρεσίες.

 

δυστυχώς έκανες λάθος φίλε μου

 

οι περιορισμοί που έβαλαν στην ταχύτητα αλλά και οι γεωγραφικοί (GPS Fence) περιορισμοί

 

σε αθήνα αλλά και στην θεσσαλονίκη

 

είχαν επίπτωση στις εταιρείες ενοικίασης ηλεκτρικών πατινιών

 

λιγότερες ενοικίασεις ηλεκτρικών πατινιών άρα λιγότερα έσοδα/κέρδος γιατί μην ξεχνάς ότι υπάρχει και το κόστος λειτουργίας

 

προσωπικά δεν βλέπω να μένουν για πολύ στην χώρα μας...

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου κάνει εντύπωση. Με τόσα ζώα στην Ελλάδα που υπάρχουν, άμα χάνει λεφτά η εταιρεία καλύτερα να προσπεράσει.

 

Προχτές μπροστά στα μάτια μου, 2 δεκαπενταχρονες έφτασαν με 2 πατίνια σε ένα πάρκο. Σταματάνε και τα παρατάνε μπροστά στην είσοδο ακριβώς!! Ούτε καροτσάκι περνούσε. Με τέτοια μυαλά η νεολαία να θέλουν και πατίνια;

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει παρατημένο πατίνι στη μέση του δρόμου. Και ένας δε το πήρε να το πάει στην άκρη.

Ήμουν με το αμάξι, αλλιώς θα το μετακινούσα.

 

Επίσης βλέπω πολλά πιτσιρίκια να τα καβαλάνε χωρίς πληρωμή. Το καταλαβαίνω απ' τον συναγερμό.

 

Δυστυχώς δε θα πάμε μπροστά σα χώρα

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...