Jump to content

Vodafone CU Special


JOHNMEGARYTHMOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

28 minutes ago, Inevar said:

Αφού δεν χάνονται είμαι χαρούμενος! 

Θα φύγω πρώτον γιατί οι διαρροές σε άλλες εταιρείες με φορητότητα τσούζουν , επίσης εκεί θα έχω φθηνότερα πακέτα και μετά όπως είπες θα μου κάνουν προσφορά αν επιστρέψω CU.

Ευχαριστώ για την πληροφορία!

Απλώς θέλει 3€ νταβατζιλίκι η COSMOTE. Αν δλδ θες να πας για 1-2 μήνες, δεν συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Teiresias_ said:

Απλώς θέλει 3€ νταβατζιλίκι η COSMOTE. Αν δλδ θες να πας για 1-2 μήνες, δεν συμφέρει.

Θα το κρατήσω και παραπάνω αν είναι έτσι , εντωμεταξύ εσυ είπες έλειψες για 2 μήνες ; Φαντάζεσαι πάνω από τους πέντε μήνες να μηδενίζουν τους κρυστάλλους ; Χαχα .. πλάκα κάνω , τώρα κιόλας θα κάνω φορητότητα !!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Inevar said:

Θα το κρατήσω και παραπάνω αν είναι έτσι , εντωμεταξύ εσυ είπες έλειψες για 2 μήνες ; Φαντάζεσαι πάνω από τους πέντε μήνες να μηδενίζουν τους κρυστάλλους ; Χαχα .. πλάκα κάνω , τώρα κιόλας θα κάνω φορητότητα !!

Καλά στην τελική δεν έχεις και πολλούς κρυστάλλους.. αν ασχοληθείς εντατικά και ειδικά τις μέρες που έχει x10 θα είσαι άρχοντας.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Teiresias_ said:

Καλά στην τελική δεν έχεις και πολλούς κρυστάλλους.. αν ασχοληθείς εντατικά και ειδικά τις μέρες που έχει x10 θα είσαι άρχοντας.

Ναι μια χαρά τους καπαρώνω είναι εύκολο παιχνίδι για όλους εμάς τους gamers 

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου είπαν στο chat και μου επιβεβαίωσαν και σε τηλεφωνική κλήση που ακολούθησε, ότι το cu special έχει πλέον καταργηθεί. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Μου έκαναν κλήση μάλλον από Vodafone. Όταν το σήκωσα έκλεισε. Μετά έστειλαν μήνυμα με SMS με ερωτήσεις. Δεν το έχω ανοίξει ακόμα.

Δεν μίλησαν γιατί είμαι στο μητρώο του άρθρο 11. Το κινητό έβγαλε πάνω . Πιθανόν ανεπιθύμητος αριθμός. Κάτι τέτοιο.

1 ώρα πριν, Vox said:

Μου έκαναν κλήση μάλλον από Vodafone. Όταν το σήκωσα έκλεισε. Μετά έστειλαν μήνυμα με SMS με ερωτήσεις. Δεν το έχω ανοίξει ακόμα.

Δεν μίλησαν γιατί είμαι στο μητρώο του άρθρο 11. Το κινητό έβγαλε πάνω . Πιθανόν ανεπιθύμητος αριθμός. Κάτι τέτοιο.

Μόλις έλαβα αυτό. Στην εφαρμογή δεν έχει μηδενιστεί τίποτα ακόμα.Screenshot_2024-07-09-19-17-49-203_com.google.android_apps.messaging.thumb.jpg.02723249c437d2c0b888edfe9338bbb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2024 at 3:41 ΜΜ, Vox said:

Η δική μου είδηση είναι ότι συνεχίζεται το φοιτητικό κανονικά ενώ μου είχαν στείλει SMS που έλεγε ότι διακόπτεται στις 24 Ιουνίου.. Με πήρε και η ενοχλητική τηλέφωνο και αρνήθηκα την κάθε προσφορά. Χθες μου έβαλαν και τα δωράκια του μήνα.

Περιμένουμε. Ίσως κοπεί στην επόμενη ανανέωση

Ιδια περίπτωση. Μήνυμα ότι διακόπτεται στις 24 Ιουνίου και μου βάλανε κανονικά 600mb + 600λ στις 1 Ιουλ. Με πήραν τηλ και απλα μου ζητήσαν διακαιολογητικα για ανανέωση. Δεν το έκανα ακόμα.

Χτες 9 Ιουλ. πήρα μήνυμα "Μπορεί η φοιτητική προσφορά σου να έληξε..."

Μπαίνω να διαπιστώσω πόσο χρόνο και mb έχω, και είχαν όλα μηδενιστεί. Ο,τι μου δώσανε τα προηγούμενα χρόνια απλά εξαφανίστηκαν. Τώρα γιατί εγινε αυτό ενώ ανανεώσανε αφού είχε ήδη λήξει, δεν έχω ιδέα.

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί με πήραν τηλ. αφού εγώ δεν μπηκα στη διαδικασία να ανανεώσω. Τι τους νοιάζει?

Edited by tasx
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tasx said:

Ιδια περίπτωση. Μήνυμα ότι διακόπτεται στις 24 Ιουνίου και μου βάλανε κανονικά 600mb + 600λ στις 1 Ιουλ. Με πήραν τηλ και απλα μου ζητήσαν διακαιολογητικα για ανανέωση. Δεν το έκανα ακόμα.

Χτες 9 Ιουλ. πήρα μήνυμα "Μπορεί η φοιτητική προσφορά σου να έληξε..."

Μπαίνω να διαπιστώσω πόσο χρόνο και mb έχω, και είχαν όλα μηδενιστεί. Ο,τι μου δώσανε τα προηγούμενα χρόνια απλά εξαφανίστηκαν. Τώρα γιατί εγινε αυτό ενώ ανανεώσανε στις 1 Ιουλ. δεν έχω ιδέα. 

Μην κοιτάς τι λέει η εφαρμογή, αν πάρεις τηλέφωνο το 252 θα σου λέει κανονικά όσα λεπτά και megabyte υπολείπονται μέχρι το τέλος του μήνα το ίδιο συνέβη και σε μένα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Inevar said:

Μην κοιτάς τι λέει η εφαρμογή, αν πάρεις τηλέφωνο το 252 θα σου λέει κανονικά όσα λεπτά και megabyte υπολείπονται μέχρι το τέλος του μήνα το ίδιο συνέβη και σε μένα.

Μηδέν λέει και το 1252. Εκανα το "λάθος" να ανοίξω τα δεδομένα και με χρέωσε 2+ ευρώ, το οποίο απλά επιβεβαίωσε ότι δεν έχει μείνει τπτ.

Edited by tasx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...