Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος smaropapa (13 Μάρ. 2004 , 23:46)

 

Ναι οι ρυθμίσεις μου στάλθηκαν με sms. Χρησιμοποιώ το δίκτυο της Vodafone.

 

δεν ήταν απαραίτητο σε σένα να το κάνεις.Ηταν προρυθμισμένα στο κινητ΄΄ο σου.Ενας απλός πολύ λόγος είναι να μην έχεις ενεργοποιήσει στην γραμμή σου τα ΜΜΣ.Είναι απαραίτητο για να λειτουργεί το instant gprs.Επικοινώνησε με το 13830 αν εχεις σύνδεση και με το 1251 αν εχεις καρτοκινητό.Επίσης παρατήρησε και πες μου αν όταν πας να αποστείλεις ΜΜΣ εμφανίζονται αμφίδρομα βελάκια πάνω στην οθόνη του κινητού.

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στην Ιταλικη Βοντα παντως ολα αυτα τα προβληματα που λετε οτι υπαρχουν ισχυαν και εδω αλλα εως τον Φεβρουαριο.Μετα εκανε ανακοινωση η Βοντα οτι ολες οι συσκευες 525 ειναι πλεον τεσταρισμενες και λειτουργουν αψογα! Σημερα οτι το πηρα και εγω και ειναι αστερι.Μονη απορια ειναι αν το Λαηβ που εχω εδω ειναι συμβατο με το ελληνικο! Ξερει κανεις να μου απαντησει??Αλλιως θα το διαπισωσω τελος του μηνα που θα ειμαι Ελλαδα και θα βαλω την ελληνικη καρτα!
http://www.aphelion79.com/files/JeepLogo.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος smyrosnik (15 Μάρ. 2004 , 01:40)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση :(

 

Προφανώς δεν ήξερε κάποιος να σου απαντήσει σίγουρα. ;)

Δεν νομίζω να αργήσουν. Μέχρι το Πάσχα πιστεύω να έρθουν στα ΤIM Centers. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος smyrosnik (15 Μάρ. 2004 , 01:40)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση :(

 

Oταν υπάρχει πραγματική απάντηση θα την πω όπως πάντα,να μην λέμε εικασίες και αρλούμπες....Νασαι υπομονετικός :)

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το θελω το κινητο αλλα εχω Cosmote συνδεση και οχι Voda. Θα εχω κανενα προβλημα αν το παρω, οι ρυθμισεις των MMS θα γινουν ή θα μπλέξω?

 

Επισης θα θελα να μου πειτε οποιος ξερει ποσο στοιχιζει το καλωδιο συνδεσης με το pc. Και ποσο το ιδιο κινητο (270 ευρω) ??

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

265 απο voda + το δωράκι σου με hfree. καλώδιο υπάρχει 30ε απο γερμανο (οχι σαν το st). Στο Γερμανο το βρήκα 260ε
Link to comment
Share on other sites

Ασε το St-55 μπηκε αγγελια και ειναι στη siemens για να του περασουν τη firmware.

Το hands free το δινει μαζι με τη συσκευασια ή μονο η Voda??

 

To εχει κανεις με συνδεση αλλη εκτος απο Voda? Θα θελα να μαθω αν εχει τιποτα περιεργα στη λειτουργια του με αλλο φορεα συνδεσης.

Και παλι ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασία του είναι Voda. Νομίζω πως είναι η ίδια συσκεασία και στον Γερμανο. Ενας φίλος που το εχει με cosmote δεν έχει πρόβλημα αλλά 10 μέρες τώρα.
Link to comment
Share on other sites

To μενου Voda Live θα εμφανιζεται και σε μενα? αλλα δε θα χω προσβαση?

Βασικα δε θα θελα να το χω. Οσο για το λογοτυπο της Voda απεξω απο το κινητο δε με νοιαζει, Αυτο που δε θα θελα ειναι το μενου μεσα . Στο φιλο σου φαινεται που εχει Cosmote?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALTUS ( 7 Μάρ. 2004 , 11:29)

 

dj manos h metafora meso bt ginetai kai se t610 kai se osa alla kinhta exoyn bt . akoma kai se vodafone live opos exo ego kai exo allaxei files px t610 polles fores

 

 

ALTUS εχεις στειλει ή εχεις λαβει απο Τ610 ???

Διοτι εγω εχω προβλημα να μου στειλουν και απο Τ68ι και Τ610,Οπως βεβαια και με αλλα τηλεφωνα.

Το Τ68ι δεν το βλεπω καν σαν συσκευη απο το μοτορολα μου .

Αλλα οταν πανε να μου στειλουν τοτε μπαχαλο , μαλλον θα το σουταρω το τηλεφωνακι.

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο stamatis . Απλως καποιες φορεσ το Τ610 δεν βρισκει την συσκευη μας . αμα κλεισει και ανοιξει το ΒΤ η παει να στειλει λογικα θα στειλει... το δικο μας κινητο αν δει το Τ610 το τε να ξερεις οτι δεν εχεις προβλημα εσυ αλλα αυτο (Τ610)
ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος st@m@tis (16 Μάρ. 2004 , 12:35)

 

ALTUS εχεις στειλει ή εχεις λαβει απο Τ610 ???

Διοτι εγω εχω προβλημα να μου στειλουν και απο Τ68ι και Τ610,Οπως βεβαια και με αλλα τηλεφωνα.

Το Τ68ι δεν το βλεπω καν σαν συσκευη απο το μοτορολα μου .

Αλλα οταν πανε να μου στειλουν τοτε μπαχαλο , μαλλον θα το σουταρω το τηλεφωνακι.

 

 

Έχω στείλει εικόνα σε Τ610, το βλέπει σαν συσκευή, κανένα πρόβήμα δεν είχα.

Το Τ610 δεν μπορούσε να στείλει σε μενα...

 

Ασχετο: δεν έχω καταφέρει να στείλω mail όμως. Έχει κανείς ιδέα για τις ρυθμίσεις;

flsHeda
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ?

Κατι γινεται με την μοτορολα βλεπω καποια προβληματα που αντιμετωπιζουν καποιοι φιλοι μας εδω με το τηλ και εγω δεν τα εχω ( π.χ η αναφορα στα sms) και εχω καποια αλλα ( βασικα μονο to Bluetooth) που δεν αντιμετωπιζουν οι αλλοι !

Μαλλον θα εχει να κανει με to Flex or to Version του καθε κινητου .

Βασικα ομως η VODA θα εχει βαλει το χερακι της, εαν μπορεσουμε να το ξεκλειδωσουμε το κινητο θα λυθουν αυτου του ειδους τα προβλήματα ή να παρουμε το V600 ??????

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Geia sas

Exo kai ego to v525 ola kala ektos me ti sindesi me pc.

Piga kai pira to usb bluetooth tis vodafone(mobile action einai ousiastika i etaireia paragogis) alla den anagnorizei tipota.

To koufo tis ipothesis einai oti otan exo kanei install apo to sinodeftiko cd tous drivers den mporo na mpo sto internet!!!!!!!!!!!

Ta nevra mou.Exei kaneis kamia idea????

Mallon tha to giriso gia na paro to bluetooth tis motorola.....

ps. antalagi eikonon kai ixou kano xoris provlima kai me alllo v525 alla kai to t610

Link to comment
Share on other sites

akiskrs kai st@m@tis επισκεφτητε τα threads σχετικα με τα bt προβληματα και θα λυθουν .... μερικως καποιες αποριες οκ??

 

ειναι ALTUS BLUETOOTH PROBLEMS E.T.C.......

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

ALTUS αν δεν κανω λαθος ( και δεν κανω) στα ποστ που μας προτρεπεις να δουμε δεν αναφερονται πουθενα τα προβληματα για την επικοινωνια κινητου με κινητο αλλα με Η/Υ μονο(και εαν υπαρχουν δεν δινεται καμια λυση). Διαβαζω ολα τα ποστ ασχετα απο ποιο κινητο της μοτο εχω.
Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akiskrs (17 Μάρ. 2004 , 02:32)

 

Geia sas

Exo kai ego to v525 ola kala ektos me ti sindesi me pc.

Piga kai pira to usb bluetooth tis vodafone(mobile action einai ousiastika i etaireia paragogis) alla den anagnorizei tipota.

To koufo tis ipothesis einai oti otan exo kanei install apo to sinodeftiko cd tous drivers den mporo na mpo sto internet!!!!!!!!!!!

Ta nevra mou.Exei kaneis kamia idea????

Mallon tha to giriso gia na paro to bluetooth tis motorola.....

ps. antalagi eikonon kai ixou kano xoris provlima kai me alllo v525 alla kai to t610

 

 

Στα ποστ που αναφερει ο ALTUS θα βρεις λυση για το προβλημα σου φιλαρακι , δοκιμασε με ποιο καινουριους Drivers της Widcom , διαβασε τα ποστ και θα σου λυθουν οι αποριες :)

Καλη τυχη :)

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALTUS (17 Μάρ. 2004 , 08:41)

 

fisheda αν εχεις vodafone live οι ρυθμισεις για email ειναι ετοιμες!!

 

 

ΑLTUS έχω στείλει mms και sms σε email από το κινητό, δεν μπορώ να στείλω email, μου βγάζει "ατελείς ρυθμίσεις", εκτός αν έχει να κάνει με το wap ή το gprs.

flsHeda
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akiskrs (17 Μάρ. 2004 , 02:32)

 

Geia sas

Exo kai ego to v525 ola kala ektos me ti sindesi me pc.

Piga kai pira to usb bluetooth tis vodafone(mobile action einai ousiastika i etaireia paragogis) alla den anagnorizei tipota.

To koufo tis ipothesis einai oti otan exo kanei install apo to sinodeftiko cd tous drivers den mporo na mpo sto internet!!!!!!!!!!!

Ta nevra mou.Exei kaneis kamia idea????

Mallon tha to giriso gia na paro to bluetooth tis motorola.....

ps. antalagi eikonon kai ixou kano xoris provlima kai me alllo v525 alla kai to t610

 

 

ego file to epestrepsa piso. den ipostirizei akoma to kinito mas, esteila email stin mobileaction kai mou eipan mexri telos tou minos tha vgei handset manager gia to motorola, alla prepei na po oti theoro aparadekto tin enimerosi ton ipallilon sta vodafone-shops pou mou eipan tous exoun pei oti to sigkekrimeno bluetooth kanei gia ola ta kinita pou eoxun bluetooth. kai den mou edosan ta lefta piso alla tha paro kati allo gia na ta kalipso. aisxos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...