Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους.Παραθέτω 2 site με ringtones logos etc για το αγαπημένο μας τηλέφωνο ( 525...!!!) και όχι μόνο.Ψάχνω και για το manual, μόλις το βρω θα το επισυνάψω(αν και πιθανολογώ ότι πρέπει κάποιος να έχει κάνει ήδη αναφορά σε πολύ προηγούμενο post...)

 

http://www.free-ringtones-free-logos.com

 

http://www.ringingphone.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδακια αργησα λιγο να σας δω αλλα εφερα ενα δωρακι!!!!!!!

 

εικονες, ηχοι παιχνιδια για το v525 (mono!!)

 

http://telecharger.01net.com/Motorola_v525/

 

byeeeeeeeeeeeeee ALTUS V525 Power!

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Avrio paw na parw kinito kai eimai anamesa sto z600 kai sto v525 vevaia klinw perissotero pros v525 logw kaliteris othonis kai analisis foto kai apo oso exw diavasei sto thread den exei tpt idietaira prob ektos apo tin batt.Ti lete mporeite na me voithisete ?
.:vAnquish:.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος apokaliptis (25 Φεβ. 2004 , 22:15)

 

Avrio paw na parw kinito kai eimai anamesa sto z600 kai sto v525 vevaia klinw perissotero pros v525 logw kaliteris othonis kai analisis foto kai apo oso exw diavasei sto thread den exei tpt idietaira prob ektos apo tin batt.Ti lete mporeite na me voithisete ?

 

Φίλε μου λόγω πολύ καλύτερης οθόνης και πολύ καλύτερης κάμερας και ανάλυσης,το motorola V525.Εξαρτάται βέβαια και σε τι δίνεις μεγαλύτερη σημασία και προτεραιότητα εσύ. ;)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ponstan (25 Φεβ. 2004 , 23:54)

 

Φίλε μου λόγω πολύ καλύτερης οθόνης και πολύ καλύτερης κάμερας και ανάλυσης,το motorola V525.Εξαρτάται βέβαια και σε τι δίνεις μεγαλύτερη σημασία και προτεραιότητα εσύ. ;)

 

Να προσθέσω και την αρκετά μεγαλύτερη μνήμη του V525. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω βάλει το κινητό και φορτίζει (πρώτη φόρτιση) από τις 2 το μεσημέρι και έχουν περάσει 10 ώρες από τότε.. είναι φυσιολογικό; δεν θα έπρεπε να είχε βγάλει το μήνυμα "τέλος φόρτισης;" ακόμα "φόρτιση" γράφει... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ponstan (25 Φεβ. 2004 , 23:54)

 

Φίλε μου λόγω πολύ καλύτερης οθόνης και πολύ καλύτερης κάμερας και ανάλυσης,το motorola V525.Εξαρτάται βέβαια και σε τι δίνεις μεγαλύτερη σημασία και προτεραιότητα εσύ. ;)

 

 

Mia xara einai h tfd toy z600 ...h camera nai einai psoloa8leia alla h o8onh einai ok.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirage (26 Φεβ. 2004 , 04:08)

 

Mia xara einai h tfd toy z600 ...h camera nai einai psoloa8leia alla h o8onh einai ok.

 

 

Tώρα μην λέμε και ότι θέλουμε. Η οθόνη του Ζ600 είναι σαφώς κατώτερη. Βάλτα και τα 2 δίπλα δίπλα με την ίδια φώτο στην οθόνη και θα καταλάβεις διαφορά.

 

3 ερωτήσεις για την κάμερα:

-Κάποιες στιγμές μου κάνει κάτι refrest lines (εξαρτάται συνήθως από τις συνθήκες φωτισμού). Αυτό είναι σωστό;

-Στα άκρα των αντικειμένων που φωτογραφίζω συχνά εμφανίζονται jaggies δηλαδή σπασίματα. Αυτό είναι normal;

-Μπορώ με κάποιο τρόπο να εμφανίσω τις φωτογραφίες μου σε full screen; (χωρίς την μπάρα εργαλίων από κάτω).

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (26 Φεβ. 2004 , 14:55)

 

Tώρα μην λέμε και ότι θέλουμε. Η οθόνη του Ζ600 είναι σαφώς κατώτερη. Βάλτα και τα 2 δίπλα δίπλα με την ίδια φώτο στην οθόνη και θα καταλάβεις διαφορά.

 

3 ερωτήσεις για την κάμερα:

-Κάποιες στιγμές μου κάνει κάτι refrest lines (εξαρτάται συνήθως από τις συνθήκες φωτισμού). Αυτό είναι σωστό;

-Στα άκρα των αντικειμένων που φωτογραφίζω συχνά εμφανίζονται jaggies δηλαδή σπασίματα. Αυτό είναι normal;

-Μπορώ με κάποιο τρόπο να εμφανίσω τις φωτογραφίες μου σε full screen; (χωρίς την μπάρα εργαλίων από κάτω).

 

 

Δεν συνηθηζω να λεω οτι θελω ...τα εχω δει και τα 2 και η διαφορα δεν ειναι τιποτα το σημαντικο.

τεσπα τελος εδω δεν το παω ετσι κιαλλιως για VS.kalo einai to moto .... ;)

Link to comment
Share on other sites

Mporei na mou pei kapoios posa stoixizei to v525 stin ellada (Sketi syskevi, xwris bt headset)? Endiaferomai na to agorasw alla menw stin kypro...

 

Pros kinitoeidimona: File tha mporouses na sou steilw ta xrimata kai na mou to steileis stin Kypro? PM me

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους

 

Εχθες πηρα το 525 αφου ειχα πρωτα διαβασει αρκετα (και απο αυτα που εχετε γραψει) για το τηλεφωνο.

Λοιπον μερικες παρατηρησεις¨

1. Πολυ καλη οθονη.

2. Πολυ καλη φωτο (ακομα και σε εσωτερικο χωρο)

3. Πολυ καθαρη και δυνατη ανοικτη ακροαση

Μερικα αρνητικα

1. το μεγεθος των γραμματων στα μενου, υπομενου, επαφες κλπ ειναι πολυ μικρο και δυτυχως δεν εχεις καμια επιλογη αλλαγης μεγεθους. Απο τα πιο μικρα που εχω δει.

2. Οταν στελνεις μηνυμα σε ρωταει αν θες αναφορα παραδοσης. Εγω πατησα, ναι. Το μην. πηγε, η αναφορα ηρθε αλλα μετα οταν πηγα να μπω στα εισερχομενα ηταν αδυνατο. Με πεταγε κατευθειαν στην αρχικη οθονη. Πηρα στην μοτορολα (πολυ ευγενικοι) και μου ειπαν με λιγα λογια οτι το γνωριζαν και οτι υπαρχει προβλημα με την αναφ. παραδοσης και δεν πρεπει να την ζηταω γιατι κολλαει το συστημα. Θα το φτιαξουν με καποια ανβαθμιση...καποια στιγμη. Προς το παρον δεν ζηταω αναφορες. Ευχομαι απλως τα μηνυματα να πανε.

Για να ξεκολησει το εκλεισα και το ξανανοιξα.

3. Εκανα 1η φορτιση 15 ωρες. Μετα απο μολις 6 ωρες ψαχνοντας στα μενου τραβωντας 10 φωτο και μιλωντας περιπου 25 λεπτα η μπαταρια εχει 1 γραμμη (απο τις 3). Ελπιζω να φτιαξει η κατασταση στις επομενες φορτισεις.

 

Αυτα προς το παρον. Αν εχει καποιος καποια ιδεα ή λυση για τα "προβληματα" ας βοηθησει.

 

Thanks in advance.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος negotiator (27 Φεβ. 2004 , 18:16)

3. Εκανα 1η φορτιση 15 ωρες. Μετα απο μολις 6 ωρες ψαχνοντας στα μενου τραβωντας 10 φωτο και μιλωντας περιπου 25 λεπτα η μπαταρια εχει 1 γραμμη (απο τις 3). Ελπιζω να φτιαξει η κατασταση στις επομενες φορτισεις.

 

Αυτό συνέβει και σε μένα. Πρώτη φόρτιση κράτησε πολύ λιγότερο από 24 ώρες. Η δεύτερη κρατάει 2 μέρες+

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA EPEIDH TO UEMA ME TO BLUETOOTH (ME USB PC ADAPTER) ARXISE NA MOY THN DINEI PRAGMATIKA STA NEYRA LEO NA MAZEYTOYME OSOI EXOYME AYTO TO ILIUIO PROBLHMA POY TH MIA STELNEI JAVA TO PC STO KINHTO KAI TIS XILIES BGAZEI TO MHNYMA ERROR ESTABLISHING CONNECTION NA PSAXOYME TH SKATA FTAIEI ...

 

EXO PSAXEI SE OLA TA FORUM KAI MIA LYSH DEN EXO BREI ....

 

EXO PAIXNIDIA JAVA GIA NA DO KAI DEN MPORO NA TA PERASO....

 

OSO GIATHN MOTOROLA SHKONEI XARTAETO/..... TOYS ESTEILA ENA EMAIL STA AGGLIKA AYTH TH FORA . TO PALIO MOY TO GYRISANE PISO (HTAN STA ELLHNIKA) AKOY NA DEIS KAI MALISTA STO MOTOROLA.GR !!!! AKOYSON AKOYSON

 

EPEIDH PRAGMATIKA EINAI TO MONO SOVARO MEIOINEKTHMA GIA MENA OSO KAI GIA ALLES SYSKEYES APO OTI MAUAINO STA FORUMS

EINAI ADIANOHTO NA EXOYME PLHROSEI TOSA KAI NA MHN DOYLEYEI OPOTE TO UELOYME EMEIS .....

 

PS: NA SKEFTEITE OTI TO KINHTO STELNEI OPOIADHPOTE STIGMH UELOYME EIKONES KAI HXOYS STO PC, ALLA TO ANTIUETO EINAI OPOTE TOY KATEBEI.... EPIPLEON KATA TO PAIRING TA DYO BT SYNERGAZONTAI APSOGA!!!!!! AAAAARGHHHHHHH !!!!!!!

 

PERIMENO LYSEIS PAIDIA!!!!!!!!!!

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...