Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλ ε ολοι εγιναν beta testers της Νοκια και ομολογω οτι κατι τετοια δημιουργει προβλημα στην εικονα της εταιρειας γιατι ενας φιλος μου που το εχει μου ειπε οτι απο εκει που το αγορασε καποιοι το εστειλαν πισω επειδη παρουσιαζε προβληματα...

 

Αγαπητέ φίλε.

Δεν χρειάζεται να είναι κάποιος beta tester, για να επισημάνει ένα υφιστάμενο πρόβλημα, παρατηρημένο από χρήστες όλου του κόσμου!

Άλλωστε και ένα από τα καλά των forums γενικότερα είναι να αλληλοενημερώνονται τα μέλη του.

Επιπλέον, μια δεκάχρονη, επισταμένη ενασχόληση κάποιου με τα ηλεκτρονικά, νομίζω του δίνει το δικαίωμα του beta tester.

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

tou agorasa mia thiki alla gia to 6280...... to mono provlima ine pos prepi na kopsis piso ligo to "derma" giati to 6280 exi diaforetiki camera kai kaliptete i cam tou 6270.....

 

den ksero an epitrepete alla timi agoras 11.90euro apo germano

:worry:
Link to comment
Share on other sites

paidia akomi mia aporia..

 

sto nokia 6270 giati den epitrepetai i peristrofi tis eikonas k i apothikeusi tis ek neou? i ginetai k apla de to exo vrei..?

Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήγα στη vodafone στη Καλλιθέα και μου είπαν ότι το 6270 δεν θα το ξαναφέρουν. Είναι λέει σχετικά παλιό κινητό και προσπαθούν να προωθούν πλεόν τα 3g. Μόνο το 6280 λέει και αυτό άντε λέει να φέρνουν 1-2 και όποιος προλάβει. Και εγώ που δεν θέλω 3g τι πρέπει να κάνω? Μήπως πρέπει να στήσω καμιά σκηνή έξω από ένα κατάστημα vodafone οπότε με το που έρθει το κινητό να το αρπάξω :worry: Αμάν ποια :mad:

Ξέρετε αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο? Θέλω κινητόοοοοο :confused:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήγα στη vodafone στη Καλλιθέα και μου είπαν ότι το 6270 δεν θα το ξαναφέρουν. Είναι λέει σχετικά παλιό κινητό και προσπαθούν να προωθούν πλεόν τα 3g. Μόνο το 6280 λέει και αυτό άντε λέει να φέρνουν 1-2 και όποιος προλάβει. Και εγώ που δεν θέλω 3g τι πρέπει να κάνω? Μήπως πρέπει να στήσω καμιά σκηνή έξω από ένα κατάστημα vodafone οπότε με το που έρθει το κινητό να το αρπάξω :worry: Αμάν ποια :mad:

Ξέρετε αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο? Θέλω κινητόοοοοο :confused:

 

 

Στο ΠΛΑΙΣΙΟ ρώτησες; Σίγουρα υπάρχει ετοιμοπαράδοτο. Επιπλέον εχθές το είδα στη βιτρίνα και ενός καταστήματος Microland.

Link to comment
Share on other sites

Το Πλαίσιο στο The Mall είναι το ιδανικότερο κατάστημα για να προμηθευτεί κάποιος το 6270.

Υπάρχουν αποθέματα της συσκευής,στην άκρως προσιτή τιμή των 319 ευρώ,και μάλιστα στη μαύρη έκδοσή της.

Link to comment
Share on other sites

auto to kinito dn nomizo oti to exei ferei kanena magazi ths vodafone !! prin duo mhnes peripou pou to phra ki ego ta eixa gurisei ola osa htan sto kentro !!kai dn to entopisa se kanena !! telika to phra apo to germano me sumvolaio sth vodafone !!:)
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά εγώ θέλω να το πάρω επειδή έχω επιδότηση στη vodafone. Οπότε μόνο από κατάστημα vodafone μπορώ να το πάρω. Αν και δεν το βλέπω τελικά να το πέρνω :(

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου φεια σου. Θα συμφωνήσω μαζί σου για το πολύ πετυχημένο λογισμικό του 6270. Πήρα και γω ένα πριν μια εβδομάδα. Βέβαια δεν κατάφερα ακόμη να συγχρονίσω, γιατί και τις τρεις φορές που προσπάθησα το πήγα μετά αναγκαστικά στη Νοκια για reset (!) γιατί μου έκανε μόνο του επανεκκινήσεις και τελικά έσβηνε! Το έχω τώρα και το δουλεύω στέλνοντας μία μία τις επαφές μου από το παλιό μου 3230! Τον συχρονισμό τον έκανα με την τελευταία έκδοση του pc suite και με bluetooth. Εάν ξέρεις κάτι, σαν προγραμματιστής, please help!!! Μου είπαν ότι μάλλον το πρόβλημα ωφείλεται στην έκδοση του firmware. Αλλά, όπως και συ δεν μπορώ να το τσεκάρω αυτό. Από την Nokia μου είπενε πως μου κάναν αναβάθμιση αλλά το πρόβλημα παραμένει. Τώρα τι κάνανε...ο Θεός και η ψυχή τους!!!

 

Δεν νομίζω οτι έχει να κάνει με το firmware. Εκτός από εμένα άλλοι δύο συνάδελφοι έχουν το 6270 στο γραφείο και κανείς μας δεν έχει πρόβλημα με συγχρονισμούς. Το μόνο που έπαθε ο ένας συνάδελφος ήταν να περάσει κάποια εφαρμογή java η οποία για άγνωστο λόγο του "κόλησε" τη συσκευή και χρειάστηκε επαναπρογραμματισμό. Αυτό που φαντάζομαι είναι οτι δεδομένου οτι ο υπολογιστής και το πρόγραμμα Outlook που χρησιμοποιείς είναι σε καλή κατάσταση, η συσκευή σου έχει κατασκευαστικό πρόβλημα και θα πρέπει να ζητήσεις αντικατάσταση. Έχεις κάθε δικαίωμα πιστεύω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά εγώ θέλω να το πάρω επειδή έχω επιδότηση στη vodafone. Οπότε μόνο από κατάστημα vodafone μπορώ να το πάρω. Αν και δεν το βλέπω τελικά να το πέρνω :(

dn mporeis na metafereis thn epidothsh sou se allo katasthma? rota to auto !! giati exo thn antuposh oti mporeis na thn metafereis px ston germano !!

Link to comment
Share on other sites

dn mporeis na metafereis thn epidothsh sou se allo katasthma? rota to auto !! giati exo thn antuposh oti mporeis na thn metafereis px ston germano !!

Αχ! Λες να γίνεται κι αυτό?

Μου έδωσες μια ελπίδα θα πάρω αύριο και θα δω.

Σ ευχαριστώ :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αχ! Λες να γίνεται κι αυτό?

Μου έδωσες μια ελπίδα θα πάρω αύριο και θα δω.

Σ ευχαριστώ :)

ΔΕΝ μεταφερεται η επιδοτηση
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ μεταφερεται η επιδοτηση

NAI, H EΠΙΔΟΤΗΣΗ ΔΕΝ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ. ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ (Η ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ).

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

re paidia, giati h wra sta sms den einai h swsth? ti prepei na kanw?

eyxaristw

 

 

file mou,den boreis na kaneis kati gia ayto to provlhma.toulaxiston ayta pou exw prospathisei egw den exoun diorthwsei thn wra.

as elpisoume oloi oti tha lythei me thn epomenh version tou firmware

Link to comment
Share on other sites

paidia akomi mia aporia..

 

sto nokia 6270 giati den epitrepetai i peristrofi tis eikonas k i apothikeusi tis ek neou? i ginetai k apla de to exo vrei..?

 

Εννοείς δεν γίνεται καθόλου περιστροφή... Δοκίμασε μεσω του pcsuite να το κανεις απο τον υπολογιστη

Link to comment
Share on other sites

re paidia se ti xromata vgainei auto to kinito? asimi, mple kai mauro i skouro kafe???

h voda giati sto site tis den exei katholou to asimi??

 

Η vodafone το έχει βγάλει εντελώς από το site της :(

Δεν το βλέπω να το αγοράζουμε :( ΑΑαχχχχχχχχχχ!!!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

me epeksergasia sto pc to ksero oti ginetai..

 

apla rotisa an gnorizete tropo peristrofis otan i photo einai sto kinito.. opos kanoun k ola ta alla kinita!mipos ego de to exo vrei akomi..?:(

 

tnks.

Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

βρε ιωαννα..δεν διαβασες τι σου εγραψα πιο πισω?(πουλα την επιδοτηση κτλ ;))

 

Που να βρω να την πουλήσω. Τα βαριέμαι εγώ αυτά...

3 κινητά έχω βρει να μου αρέσουν και κανένα δεν υπάρχει :(

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...