Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρησιμοποιεί κανείς τον Google dialer ο οποίος έχει αυτόματη αναγνώριση καλουντος ακόμη κ εάν δεν είναι καταχωρημένη επαφή στη συσκευή?εβαλα μια patched version γιατί δεν είναι συμβατή ως εφαρμογή αλλά δε δουλεύει η αναγνώριση

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς τον Google dialer ο οποίος έχει αυτόματη αναγνώριση καλουντος ακόμη κ εάν δεν είναι καταχωρημένη επαφή στη συσκευή?εβαλα μια patched version γιατί δεν είναι συμβατή ως εφαρμογή αλλά δε δουλεύει η αναγνώριση
Σε thread στο xda που έχω δει μια patchαρισμένη έκδοση, ο δημιουργός της έχει γράψει ότι λειτουργεί μόνο στις συσκευές Pixel.

 

Δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια εφαρμογή, ή αν υπάρχουν αρκετές, αλλά υποθέτω αν ισχύει, ισχύει για όλες.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν έχω βάλει αλλά αυτό που αναφέρουν ότι το caller ID δουλεύει μόνο σε pixel δεν ισχύει... Έχω ένα MLS στο συρτάρι κ λειτουργεί κανονικότατα το caller ID

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Μόλις έγινε η αναβάθμιση και στην τελευταία καρτέλα, όπως κινείς την οθόνη τέρμα αριστερά, μου εμφανίζει πλέον ενημερώσεις από την τροφοδοσία του microsoft news. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το επαναφέρω όπως ήταν στην αρχή με τις ενημερώσεις που είχα πριν την αναβάθμιση? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Μόλις έγινε η αναβάθμιση και στην τελευταία καρτέλα, όπως κινείς την οθόνη τέρμα αριστερά, μου εμφανίζει πλέον ενημερώσεις από την τροφοδοσία του microsoft news. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το επαναφέρω όπως ήταν στην αρχή με τις ενημερώσεις που είχα πριν την αναβάθμιση? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Microsoft news? Είσαι σίγουρος?

 

Στην αναζήτηση των ρυθμίσεων γράψε "Ρυθμίσεις αρχικής οθόνης". Πήγαινε στη καρτέλα τροφοδοσία. Μάλλον έχει μπει το HUAWEI Assistant. Διάλεξε το Google Discover.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft news? Είσαι σίγουρος?

 

 

 

Στην αναζήτηση των ρυθμίσεων γράψε "Ρυθμίσεις αρχικής οθόνης". Πήγαινε στη καρτέλα τροφοδοσία. Μάλλον έχει μπει το HUAWEI Assistant. Διάλεξε το Google Discover.

Ναι έχει Microsoft News και από μια άλλη πηγή, εγώ βρήκα της άλλης πηγής ποίο άμεση και σίγουρα ανώτερη από το Google feed

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

,δοκίμασα και εγώ το feed από Huawei και το βρήκα καλύτερο από αυτό της google..αλλά δεν μου τρέχει με τον Νόβα...υπάρχει περίπτωση να τον κάνω να δουλέψει με τον Νόβα ;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

,δοκίμασα και εγώ το feed από Huawei και το βρήκα καλύτερο από αυτό της google..αλλά δεν μου τρέχει με τον Νόβα...υπάρχει περίπτωση να τον κάνω να δουλέψει με τον Νόβα ;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

όχι.

για κοίτα αν σου δουλεύουν με nova οι εναλλαγές εφαρμογών με σουιπ στο κάτω μέρος της συσκεής.

εμένα μόνο με μαμά ανταποκρίνεται.

...μόνο αυτό το σκάλωμα είδα στην αναβάθμιση...όλα τ άλλα ρολόι...την πήρα οτα κι έκανα μόνο wipe cache.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Μιας και η action cam μου μας χαιρέτησε, έχει κανένας υπόψιν καμία αδιάβροχη θήκη για φωτογραφίες στη θάλασσα;

 

Δες για την huawei mate 20 pro snorkeling case. Από amazon μάλλον γιατί Ελλάδα την έχουν 120€. Κάποτε την έφερνε το eshop στα 60€ αλλά δυστυχώς δεν την πήρα, έλεγα ας έρθει το καλοκαίρι και βλέπουμε. Μη το ρισκάρεις με τίποτα λιγότερο γιατί είναι κρίμα το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το t max tempered glass για προστασία στην οθόνη καθώς αυτό που έχω άρχισε να ξεκολλάει

Η ερώτηση μου είναι αν κάθεται καλά το τζαμακι με τις γνήσιες θήκες Huawei

Κανείς με σχετική εμπειρία στην τοποθέτηση?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το t max tempered glass για προστασία στην οθόνη καθώς αυτό που έχω άρχισε να ξεκολλάει

Η ερώτηση μου είναι αν κάθεται καλά το τζαμακι με τις γνήσιες θήκες Huawei

Κανείς με σχετική εμπειρία στην τοποθέτηση?

 

Εαν μπει σωστά δεν έχεις πρόβλημα....

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Έλεος με τον Chrome, νιώθω ότι κάνω browsing με κινητό 256mb ram, ένα xiaomi note 7 που έχω δεν έχει κανένα πρόβλημα, έκανα και disable encoding, decoding, λίγα πράματα! Τόσο καλό κινητό και σιγά σιγά το υποβαθμίζουν...
Link to comment
Share on other sites

Έλεος με τον Chrome, νιώθω ότι κάνω browsing με κινητό 256mb ram, ένα xiaomi note 7 που έχω δεν έχει κανένα πρόβλημα, έκανα και disable encoding, decoding, λίγα πράματα! Τόσο καλό κινητό και σιγά σιγά το υποβαθμίζουν...

 

Δοκιμασε με έκδοση Chrome 79 και κάτω.

Αν δεν ξέρεις πως να βρεις παλαιές εκδόσεις κάνε απεγκατάσταση ενημερώσεων στον Chrome κι απ ενεργοποίησε της ενημερώσεις του από το playstore.

Δοκιμασε έτσι και δες.

Τα έκανε μαντάρα η Google στο Android 10 με τον Chrome και το webview.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλά της σαμσουνγκ και ρολαρει απροβληματιστα! αυτο το κολλημα και το παγωμα της εφαρμγοης οταν εμπαινα και επρπε να τις κλεινω ολες και αν ανοιξει με εκνευρισε αφανταστα!
Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλά της σαμσουνγκ και ρολαρει απροβληματιστα! αυτο το κολλημα και το παγωμα της εφαρμγοης οταν εμπαινα και επρπε να τις κλεινω ολες και αν ανοιξει με εκνευρισε αφανταστα!

 

Η καλυτερη λυση αλλα πολλοι ειναι αυτοι που αναγκαζονται να χρησιμοποιησουν Chrome για το sync και το password manager του.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη λυση αλλα πολλοι ειναι αυτοι που αναγκαζονται να χρησιμοποιησουν Chrome για το sync και το password manager του.

 

αυτο ακριβως! παντως επειδη κατεβασα και αλλους browsers επειδη παιζω Bet365 δεν μπορουσα να ενεργοποιησει τα ηχητικα για τα γκολ,ελεγε να ενεργοποιησω απο την συσκευη για τις ειδοποιησεις της Bet! πουθενα δεν μπορεσα να τα βρω,,,chrome και samsung κατευθειαν σου τα βγαζει!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση. Στην εφαρμογή Gmail είχα 1 mail πρόσθετο μαιλ που το ενεργοποιουσα στην κατηγορία αλλά mail. Έκανα το update και καθαρή εγκατάσταση και όταν πάω να προσθέσω αυτό το μαιλ μου το ανοίγει από τον Chrome. Ξέρετε κάτι;;;;

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση. Στην εφαρμογή Gmail είχα 1 mail πρόσθετο μαιλ που το ενεργοποιουσα στην κατηγορία αλλά mail. Έκανα το update και καθαρή εγκατάσταση και όταν πάω να προσθέσω αυτό το μαιλ μου το ανοίγει από τον Chrome. Ξέρετε κάτι;;;;

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

 

Θυμαμαι οταν πας να προσθεσεις ενα email σου ανοιγει ο browser ωστε να κανεις login μια φορα και να το περασει.

Δηλαδη την πρωτη φορα κανεις login μεσω browser, υστερα θα το ανοιγει κανονικα.

Λογικα για ασφαλεια το εχουν κανει ετσι.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...