Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μια βοήθεια.. Έπεσε χθες του κουμπαρου μου το mate και έσπασε η οθόνη..το touch δουλεύει κανονικά.. Ξέρει κανείς καμιά οικονομική λύση για επισκευή;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το 9.1 firmware , κάποιο νέο ?

Πότε θα κυκλοφορήσει ?.

 

Στο xda αν δεις ηδη οι χρηστες στην ολλανδια το εχουν παρει

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.. Εγινε η αλλαγη οθονης μου.. Χθες παρελαβα το κινητο!Εμεινα εντυπωσιασμενος.. Και αυτο διοτι εκτος απο την οθονη που εχω πλεον BOE εχω καινουριο μεταλλικο πλαισιο καινουρια μπαταρια και καινουριο σκανερ δαχτυλικου αποτυπωματος!

Ολο αυτο το ανταλλακτικο ηρθε σετ μαζι με την οθονη.. Τρελαθηκα!Πλεον εχω καινουριο τηλεφωνο.. Μονο η πλατη εμεινε ιδια!

Επισης το δαχτυλικο αποτυπωμα δουλευει πολυ καλυτερα απο το προηγουμενο που ειχα..με αμεση αποκριση και ταχυτητα!

Νιωθω πως εχω αλλο τηλεφωνο πλεον.. Η οθονη τοπ με την BOE display!!

 

Ευγε Huawei.. Top service!!

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική η BOE ,δυόμιση μήνες είχα την συσκευή, πραγματικά σε οθόνη δεν είχε να ζηλέψει τίποτε από τις κορυφαίες Samsung.

Να το ευχαριστηθείς!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το mate συνεχίζει μετά από τα προβλήματα που είχε με τις lg οθόνες να κυκλοφορεί κινητά με lg οθόνες ή πλέον βγάζει μόνο με boe? & πως καταλαβαίνεις αν το κινητό σου έχει boe η lg Πριν το αγοράσεις?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τη συσκευή κ κάποια μειονεκτήματα με κυριότερο κάποια θέματα με την οθόνη του. Είμαι έτοιμος στο να προβώ στην αγορά του.

 

Να πάρω το φθηνότερο από Σκρουτζ ή να διαλέξω κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί;

 

Το θέμα με την αλλαγή οθόνης σε ορισμένους δεν έχω κτλβει, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς παρουσίασε το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε στις πρώτες σελίδες του θέματος. Από παρτίδα Ιανουαρίου και μετά όλες οι οθόνες είναι ΒΟΕ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε γειτονικό site πωλούνται αρκετά θα έλεγα, πρόσφατα σε δελεαστικές τιμές

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Η 266 σας έχει έρθει?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Η 266 σας έχει έρθει?
Ούτε φαίνεται στον ορίζοντα!

 

Sent from my Huawei Mate P20 Pro using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εδω καποιοι πηραν 9.1 και εγω ακομα περιμενω εδω και μια βδομαδα την . 266

 

Σε θεμα αναβαθμισεων οντως δεν το χει η Huawei..εχω note 8 για δευτερη συσκευη και καθε μηνα πρωτη βδομαδα βαρια δευτερη βδομαδα του μηνα παιρνει αναβαθμιση security patches και κατι εξτραδακια επισης!

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φλασαρα 266 με dload. Στήσιμο από την αρχή αλλά δεν με πειράζει.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, γιατί ενδιαφέρομαι για αγορά, πως γίνεται να τα πουλάνε από 460 έως 490 ευρώ μεταχειρισμένα 3 και 4 μηνών τι στιγμή που στο bestprice τα δίνουν στα 480 ευρώ σφραγισμένα?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, γιατί ενδιαφέρομαι για αγορά, πως γίνεται να τα πουλάνε από 460 έως 490 ευρώ μεταχειρισμένα 3 και 4 μηνών τι στιγμή που στο bestprice τα δίνουν στα 480 ευρώ σφραγισμένα?
Γιατί αυτά που αρχίζουν από 474 δεν υπάρχουν διαθέσιμα σου λένε 4-10 μέρες αναμονή ενώ στην πραγματικότητα είναι πολύ περισσότερες Κάι πολλά από αυτά τα μαγαζάκια σε ζητάνε προπληρωμη του ποσού.

 

Το άμεσα διαθέσιμο στο σκρουτζ αρχίζει 570 και 520 στο bestprice από ότι να ναι μαγαζιά

 

Ο καθένας κάνει την επιλογή του.

 

The power of the S10 Plus be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν μαγαζιά στο Σκρουτζ που τα έχουν διαθέσιμα στα 500€ με αντικαταβολή. Το θέμα είναι: αν έχει θέμα με την οθόνη που γίνεται η αλλαγή της;
Link to comment
Share on other sites

Από τι στιγμή που είναι από την ευρωπαϊκή ένωση το κινητό μπορείς να το στείλεις στην επίσημη ελληνική αντιπροσωπεία και τα περισσότερα σκρουτζομαγαζα φέρνουν από εκεί αν όχι όλα
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους ημουν κατοχος της συσκευης την οποια εδωσα και σκεφτομαι να ξαναπαρω γιατι την θεωρω απο τις λιγες συσκευες που ειναι παρα πολυ καλη στα περισσοτερα πραγματα εχοντας δοκιμασει πολλες ναυαρχιδες αυτο που με ειχε χαλασει ηταν το βιντεο θεωεω με το p20 pro ειχε καλυτερο βιντεο και ο ηχο η αληθεια ειναι γιατι ακουω πολυ μουσικη απο τα ακουστικα και σαν ηχο συστηματος που το s10 ειναι απιστευτο.υπαρχει καποια βελτιωση της συσκευης σε αυτα τα κομματια?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν μαγαζιά στο Σκρουτζ που τα έχουν διαθέσιμα στα 500€ με αντικαταβολή. Το θέμα είναι: αν έχει θέμα με την οθόνη που γίνεται η αλλαγή της;

 

Σωστός! Παίζει να "φάει"και κάποιος καμιά ξεχασμένη lg ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και είναι από ότι είχα διαβάσει παλιότερα, από τα δυσκολότερα στην επισκευή και γενικότερα σε λυσιμο και δέσιμο κινητά, παιδεύουν τον τεχνικό και απαιτείται γνώση κι εμπειρία.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα η. 266 (666mb)
Το ίδιο και σ' εμένα, καταϊδρωμένη, με patch Μαΐου!!

 

Sent from my Huawei Mate P20 Pro using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Σωστός! Παίζει να "φάει"και κάποιος καμιά ξεχασμένη lg ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και είναι από ότι είχα διαβάσει παλιότερα, από τα δυσκολότερα στην επισκευή και γενικότερα σε λυσιμο και δέσιμο κινητά, παιδεύουν τον τεχνικό και απαιτείται γνώση κι εμπειρία.

 

Εγώ πάντως με LG είμαι από την αρχή, όλα καλά. Και φυσικά αν σου κάτσει στραβή, δεν το πας σε τεχνικό, κατευθείαν στέλνεις στη Huawei και ξεμπερδεύεις.

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...