Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτό;

http://www.screenknight.com/huawei-mate-20-pro-screen-protector-military-shield/

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτό;

http://www.screenknight.com/huawei-mate-20-pro-screen-protector-military-shield/

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα φίλε μου το έχω δοκιμάσει σε δύο mate 20 pro που είχα...ζελατίνα είναι κάθεται πολύ ωραία στο κινητό αλλά δεν είναι γυαλί με ότι αυτό συνεπάγεται...εγώ προσωπικά την έβγαλα για το τμαχ και το λυπήθηκα...με μπρος πίσω ζελατίνα ήταν πολύ καλύτερη η αίσθηση στο χέρι και δε γλιστρούσε καθόλου αλλά φοβήθηκα την πτώση...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας πει κάποιος... Ανοίγοντας τη κάμερα, στην default καρτέλα Φωτογραφία, τί πρέπει να πατήσω ώστε να μου εμφανίσει τις 2 έξτρα επιλογές, του focus και του ευρυγώνιου φακού;

 

Πολύ σπάνια βλέπω τις τελίτσες από κάτω για να επιλέξω.

 

Έχω το Χ μοντέλο αλλά έχουν τις ίδιες κάμερες με το Pro

 

 

Επίσης, αυτό το LTE υψηλής ταχύτητας, τί είναι; 5G;

 

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

63f9194e70808c3a46f5d074eaa2af3b.jpg

Edited by MeddlingMageGR
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας πει κάποιος... Ανοίγοντας τη κάμερα, στην default καρτέλα Φωτογραφία, τί πρέπει να πατήσω ώστε να μου εμφανίσει τις 2 έξτρα επιλογές, του focus και του ευρυγώνιου φακού;

 

Πολύ σπάνια βλέπω τις τελίτσες από κάτω για να επιλέξω.

 

Έχω το Χ μοντέλο αλλά έχουν τις ίδιες κάμερες με το Pro

 

 

Επίσης, αυτό το LTE υψηλής ταχύτητας, τί είναι; 5G;

 

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

63f9194e70808c3a46f5d074eaa2af3b.jpg

 

Καλημέρα, στο πρώτο ερώτημα πρέπει να αλλάξεις την ανάλυση της κύριας κάμερας από 40 megapixels που λογικά έχεις σε 10 και θα δεις τις επιπλέον λειτουργίες που θέλεις.

Για το δεύτερο ερώτημα δεν γνωρίζω να σου απαντήσω.

:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου το έχω δοκιμάσει σε δύο mate 20 pro που είχα...ζελατίνα είναι κάθεται πολύ ωραία στο κινητό αλλά δεν είναι γυαλί με ότι αυτό συνεπάγεται...εγώ προσωπικά την έβγαλα για το τμαχ και το λυπήθηκα...με μπρος πίσω ζελατίνα ήταν πολύ καλύτερη η αίσθηση στο χέρι και δε γλιστρούσε καθόλου αλλά φοβήθηκα την πτώση...
Ευχαριστώ για την απάντηση. Και κάποιες ακόμη ερωτήσεις, τώρα που σε βρήκα :)

Ποιο χρώμα είχες; Στο μπλε, που δεν είναι τελείως λεία η πίσω επιφάνεια, θα κάθεται καλά; Καλύπτει και τις edge επιφάνειες;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε δύο χρώματα την έβαλα εγώ, σε μαύρο και στο twilight...για το μπλε που δεν είναι λείο δε ξέρω να σου πω μήπως κρατάει φυσαλίδες μέσα γιατί το βουτάς σε νερό πριν το τοποθετήσεις, μπορείς να στείλεις μνμ στον πωλητή αν θες... επίσης υπάρχουν δύο μεγέθη ζελατινων...εγώ επειδή θα το είχα σε θήκη είχα ζητήσει σε σχόλια να είναι case friendly και ήταν κάποια χιλιοστά πιο κοντή στις άκρες για να μη την ξεκολλάει η θήκη...την πίσω ζελατίνα την πήρα σε κανονικο μέγεθος και καλύπτει όλο το back glass...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας πει κάποιος... Ανοίγοντας τη κάμερα, στην default καρτέλα Φωτογραφία, τί πρέπει να πατήσω ώστε να μου εμφανίσει τις 2 έξτρα επιλογές, του focus και του ευρυγώνιου φακού;

 

Πολύ σπάνια βλέπω τις τελίτσες από κάτω για να επιλέξω.

 

Έχω το Χ μοντέλο αλλά έχουν τις ίδιες κάμερες με το Pro

 

 

Επίσης, αυτό το LTE υψηλής ταχύτητας, τί είναι; 5G;

 

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

63f9194e70808c3a46f5d074eaa2af3b.jpg

 

Φαντάζομαι πως έχεις θήκη.

Την πίσω ζελατίνα τι να την κάνεις άχρηστη σου είναι.

Λογικά σε αυτό που είναι σαν δίσκο βινύλιο δε θα κάθετε.

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση σε .266
ΟΤΑ ή από τον υπολογιστή; Αλλαγές;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στο xda για:

- VoLTE και VoWiFi (δεν έχουν καταλάβει αν πρόκειται για bug fix, η κάτι άλλο)

- Security patch Μαΐου

- updated kernel

 

Σ' εμένα δεν έχει έρθει ακόμη.

Rollout πρέπει να κάνει από χτες.

 

Sent from my Huawei Mate P20 Pro using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Στις 2 χαράματα, κοίταξα το κινητό, την είχε κατεβάσει μόνο του, και εγώ έκανα απλά την εγκατάσταση.

Δεν είχα χρόνο, να κοιτάξω για αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν 7 μήνες με το κινητό και ενώ μπορώ να πω οτι είμαι ευχαριστημένος απο την συσκευή σε γενικές γραμμές υπάρχουν μερικά πολυ ενοχλητικά θέματα που με κάνουν να λέω οτι την επόμενη φορά μάλλον δεν θα ξανά πάρω Huawei.

Το πρώτο και βασικό πρόβλημα απο την πρώτη μέρα που το πήρα ήταν το bluetooth μέχρι στιγμής 3 διαφορετικά earphones και τα 3 δεν δουλεύουν σωστά(huawei am61, holyhigh tws i7 και xaomi airdots pro + το bluetooth στο αυτοκίνητο). Το πρόβλημα είναι οτι ενω ακούω μια χαρά οι συνομιλητές δεν ακούνε, τα airdots pro εχουν την καλύτερη απόδοση μεχρι στιγμής , ενω ακούγομαι μου λενε οτι η φωνη μου ειναι λιγο περίεργη σαν να κομπιάζει ενα πράγμα. Φυσικά τα bluetooth αυτά σε αλλα κινητά δουλεύουν μια χαρα (p20 lite , p10 lite, sammy s7, iphone 5se ). Το πρόβλημα δημιουργείτε και οταν έχω volte / vowifi αλλα και οταν τα εχω κλειστά.

To δευτερο θεμα ειναι οταν στο αυτοκίνητο ακούω μουσική με bluetooth απο το κινητό και εχω και hotspot για το tablet και χρησιμοποιώ data (πχ διαβαζω νεα στο google news) μολις τραβαει data το tablet κομπιάζει το audio στο αυτοκίνητο, δεν ειναι θεμα σήματος κινητής το s7 στις ίδιες διαδρομές δεν ειχε κανένα θεμα.

το τριτο θεμα και το λιγοτερο σοβαρο ειναι τα οτι δεν μου ερχονται τα notification skype,messanger,viber παντα η αργουν να ερθουν, ενω τα εχω βγαλει απο την αυτοματη διαχείριση.

Αυτα ειναι τα θεματα μου , θελω να καταλαβω ειδικα το θεμα του bluetooth αν ειναι γενικο και δεν μπορω να κανω κατι παρα να περιμενω για καποιο update που το διορθώνει η αν εχει νόημα να το παω στο service μήπως τελικά εχει κάποιο θεμα η δικη μου συσκευή. Και φυσικά εχω κανει απειρα factory resets απο τοτε που το εχω παρει, αρα προφανως η πρωτη επισκεψη στο service θα παει στραφι, αλλα ειμαι αποφασισμενος να το στελνω καθε βδομαδα στο service μεχρι να διορθωθεί το πρόβλημα, οχι τιποτα αλλο με κοροϊδεύουν και οι συνάδελφοι οτι πηγα και εδωσα 1 χιλιάρικο για τον κινεζο και ουτε να μιλήσω δεν μπορώ, και περιφέρομαι με τα καλωδιακά τα earphones λες και έχουμε 2000 :O

Link to comment
Share on other sites

Εγω με gear iconx και με το Bluetooth του αυτοκινήτου(vw t roc) δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν 7 μήνες με το κινητό και ενώ μπορώ να πω οτι είμαι ευχαριστημένος απο την συσκευή σε γενικές γραμμές υπάρχουν μερικά πολυ ενοχλητικά θέματα που με κάνουν να λέω οτι την επόμενη φορά μάλλον δεν θα ξανά πάρω Huawei.

Το πρώτο και βασικό πρόβλημα απο την πρώτη μέρα που το πήρα ήταν το bluetooth μέχρι στιγμής 3 διαφορετικά earphones και τα 3 δεν δουλεύουν σωστά(huawei am61, holyhigh tws i7 και xaomi airdots pro + το bluetooth στο αυτοκίνητο). Το πρόβλημα είναι οτι ενω ακούω μια χαρά οι συνομιλητές δεν ακούνε, τα airdots pro εχουν την καλύτερη απόδοση μεχρι στιγμής , ενω ακούγομαι μου λενε οτι η φωνη μου ειναι λιγο περίεργη σαν να κομπιάζει ενα πράγμα. Φυσικά τα bluetooth αυτά σε αλλα κινητά δουλεύουν μια χαρα (p20 lite , p10 lite, sammy s7, iphone 5se ). Το πρόβλημα δημιουργείτε και οταν έχω volte / vowifi αλλα και οταν τα εχω κλειστά.

To δευτερο θεμα ειναι οταν στο αυτοκίνητο ακούω μουσική με bluetooth απο το κινητό και εχω και hotspot για το tablet και χρησιμοποιώ data (πχ διαβαζω νεα στο google news) μολις τραβαει data το tablet κομπιάζει το audio στο αυτοκίνητο, δεν ειναι θεμα σήματος κινητής το s7 στις ίδιες διαδρομές δεν ειχε κανένα θεμα.

το τριτο θεμα και το λιγοτερο σοβαρο ειναι τα οτι δεν μου ερχονται τα notification skype,messanger,viber παντα η αργουν να ερθουν, ενω τα εχω βγαλει απο την αυτοματη διαχείριση.

Αυτα ειναι τα θεματα μου , θελω να καταλαβω ειδικα το θεμα του bluetooth αν ειναι γενικο και δεν μπορω να κανω κατι παρα να περιμενω για καποιο update που το διορθώνει η αν εχει νόημα να το παω στο service μήπως τελικά εχει κάποιο θεμα η δικη μου συσκευή. Και φυσικά εχω κανει απειρα factory resets απο τοτε που το εχω παρει, αρα προφανως η πρωτη επισκεψη στο service θα παει στραφι, αλλα ειμαι αποφασισμενος να το στελνω καθε βδομαδα στο service μεχρι να διορθωθεί το πρόβλημα, οχι τιποτα αλλο με κοροϊδεύουν και οι συνάδελφοι οτι πηγα και εδωσα 1 χιλιάρικο για τον κινεζο και ουτε να μιλήσω δεν μπορώ, και περιφέρομαι με τα καλωδιακά τα earphones λες και έχουμε 2000 :O

 

Το BT και το WiFi ειναι στο ιδιο chip και χρησιμοποιουν την ιδια κεραια (και τον ιδιο διαυλο σε περιπτωση που ξερεις απο τεχνολογικα) με αποτελεσμα οταν εχουν κινηση δεδομενων και τα 2 ταυτοχρονα να δημιουργουνται προβληματα οπως αργο serfing,"κομπιασματα" στον ηχο του BT. Σε αυτα δεν μπορεις να κανεις κατι εσυ ουτε το service παρα μονο να μην τα δουλευεις και τα 2 μαζι και ακομα να εχεις το WiFi στα 5Ghz αντι των 2.4Ghz ωστε να μειωσεις τις παρεμβολες αλλα και παλι θα εχεις τα θεματα αυτα.

 

Για τις ειδοποιησεις βαζεις τις εφαρμογες που θες στο menu μπαταρια->εκκινηση εφαρμογων στο χειροκινητο και τικαρεις τις 3 επιλογες.

Ακομα στο menu εφαρμογες->τρεις τελιτσες ->ειδηκη προσβαση->παραβλεψη βελτιστοποιησεων επιλεγεις να εμφανιζει ολες τις εφαρμογες και βαζεις τις εφαρμογες που θες στο δεν επιτρεπεται. Ετσι οταν σβηνει η οθονη οι εφαρμογες αυτες θα συνεχισουν να λειτουργουν κανονικα. Εγω προσωπικα σε αυτο το menu τα εχω ολα στο δεν επιτρεπεται.

Ακομα κατι που πολλοι ξεχνουν ειναι στο menu μπαταρια->περισσοτερες ρυθμισεις->να παραμενει συνδεδεμενη η συσκευη->ενεργο

Το τελευταιο πολλοι το εχουν ανενεργο για εξοικονομηση ενεργειας το οποιο απενεργοποιει το WiFi και τα δεδομενα οταν σβηνει η οθονη με αποτελεσμα οι εφαρμογες να μην εχουν προσβαση στο διαδικτυο ωστε να δεχτουν ειδοποιησεις.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν 7 μήνες με το κινητό και ενώ μπορώ να πω οτι είμαι ευχαριστημένος απο την συσκευή σε γενικές γραμμές υπάρχουν μερικά πολυ ενοχλητικά θέματα που με κάνουν να λέω οτι την επόμενη φορά μάλλον δεν θα ξανά πάρω Huawei.

Το πρώτο και βασικό πρόβλημα απο την πρώτη μέρα που το πήρα ήταν το bluetooth μέχρι στιγμής 3 διαφορετικά earphones και τα 3 δεν δουλεύουν σωστά(huawei am61, holyhigh tws i7 και xaomi airdots pro + το bluetooth στο αυτοκίνητο). Το πρόβλημα είναι οτι ενω ακούω μια χαρά οι συνομιλητές δεν ακούνε, τα airdots pro εχουν την καλύτερη απόδοση μεχρι στιγμής , ενω ακούγομαι μου λενε οτι η φωνη μου ειναι λιγο περίεργη σαν να κομπιάζει ενα πράγμα. Φυσικά τα bluetooth αυτά σε αλλα κινητά δουλεύουν μια χαρα (p20 lite , p10 lite, sammy s7, iphone 5se ). Το πρόβλημα δημιουργείτε και οταν έχω volte / vowifi αλλα και οταν τα εχω κλειστά.

To δευτερο θεμα ειναι οταν στο αυτοκίνητο ακούω μουσική με bluetooth απο το κινητό και εχω και hotspot για το tablet και χρησιμοποιώ data (πχ διαβαζω νεα στο google news) μολις τραβαει data το tablet κομπιάζει το audio στο αυτοκίνητο, δεν ειναι θεμα σήματος κινητής το s7 στις ίδιες διαδρομές δεν ειχε κανένα θεμα.

το τριτο θεμα και το λιγοτερο σοβαρο ειναι τα οτι δεν μου ερχονται τα notification skype,messanger,viber παντα η αργουν να ερθουν, ενω τα εχω βγαλει απο την αυτοματη διαχείριση.

Αυτα ειναι τα θεματα μου , θελω να καταλαβω ειδικα το θεμα του bluetooth αν ειναι γενικο και δεν μπορω να κανω κατι παρα να περιμενω για καποιο update που το διορθώνει η αν εχει νόημα να το παω στο service μήπως τελικά εχει κάποιο θεμα η δικη μου συσκευή. Και φυσικά εχω κανει απειρα factory resets απο τοτε που το εχω παρει, αρα προφανως η πρωτη επισκεψη στο service θα παει στραφι, αλλα ειμαι αποφασισμενος να το στελνω καθε βδομαδα στο service μεχρι να διορθωθεί το πρόβλημα, οχι τιποτα αλλο με κοροϊδεύουν και οι συνάδελφοι οτι πηγα και εδωσα 1 χιλιάρικο για τον κινεζο και ουτε να μιλήσω δεν μπορώ, και περιφέρομαι με τα καλωδιακά τα earphones λες και έχουμε 2000 :O

 

 

 

Εγώ πάντως με το Bluetooth της huawei το am61 δεν έχω κανένα απολυτός πρόβλημα

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς...
Link to comment
Share on other sites

Το BT και το WiFi ειναι στο ιδιο chip και χρησιμοποιουν την ιδια κεραια (και τον ιδιο διαυλο σε περιπτωση που ξερεις απο τεχνολογικα) με αποτελεσμα οταν εχουν κινηση δεδομενων και τα 2 ταυτοχρονα να δημιουργουνται προβληματα οπως αργο serfing,"κομπιασματα" στον ηχο του BT. Σε αυτα δεν μπορεις να κανεις κατι εσυ ουτε το service παρα μονο να μην τα δουλευεις και τα 2 μαζι και ακομα να εχεις το WiFi στα 5Ghz αντι των 2.4Ghz ωστε να μειωσεις τις παρεμβολες αλλα και παλι θα εχεις τα θεματα αυτα.

 

Καλά εννοείται ότι το BT και το Wifi είναι στο ίδιο SoC, αλλά αυτό που γράφεις για την προβληματική ταυτόχρονη χρήση πρώτη φορά το ακούω. Εγώ που κάνω καθημερινά streaming YouTube-Spotify στο BT του αυτοκινήτου, ποτέ δεν είχα οποιαδήποτε καθυστέρηση. Και όχι μόνο... Κάνω access point το κινητό, ακούω μουσική στο BT του αυτοκινήτου, και τα παιδιά βλέπουν χαμηλόφωνα βίντεο μέσω WiFi από το κινητό μου.

ΒΤ WiFi και συνδέσεις κινητής μαζί. Αλίμονο αν δεν δούλευαν όλα αυτά ταυτοχρόνως. Δεν είναι κάτι νέο....

 

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με το Bluetooth της huawei το am61 δεν έχω κανένα απολυτός πρόβλημα
Το κλασσικό θέμα έχει, Huawei χρισημοποιη τρία τέσσερα loc radio ic (wifi/Bluetooth chip) αυτά που είναι παραγωγής huawei και Broadcom Σινιθος είναι άψογα σε κάποιους άτυχους που θα πετύχει το τρίτο (έχω ξεχάσει το όνομα) από version σε version έχεις θέμα πχ όταν έχεις ανοιχτό bluetooth και WiFi wifi σέρνεται και Bluetooth χάνει το rate και πάει αυτόματα σε χαμηλό profile..

 

Δυστυχώς δεν είναι μόνο πολιτική της xiaomi 500 διαφορετικοί προμηθευτές χωρίς απαραίτητο qc. Απλά xiaomi είναι γνωστή σε αυτά γιατί τα είχε παραχεσει

Link to comment
Share on other sites

Καλά εννοείται ότι το BT και το Wifi είναι στο ίδιο SoC, αλλά αυτό που γράφεις για την προβληματική ταυτόχρονη χρήση πρώτη φορά το ακούω. Εγώ που κάνω καθημερινά streaming YouTube-Spotify στο BT του αυτοκινήτου, ποτέ δεν είχα οποιαδήποτε καθυστέρηση. Και όχι μόνο... Κάνω access point το κινητό, ακούω μουσική στο BT του αυτοκινήτου, και τα παιδιά βλέπουν χαμηλόφωνα βίντεο μέσω WiFi από το κινητό μου.

ΒΤ WiFi και συνδέσεις κινητής μαζί. Αλίμονο αν δεν δούλευαν όλα αυτά ταυτοχρόνως. Δεν είναι κάτι νέο....

 

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο νήμα του P20 pro έχει αναφερθεί πολλές φορές και δεν εμφανίζεται σε όλους γιατί παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες.

Τώρα στον άνθρωπο που του εμφανίζει θέμα αν τον επηρεάζει σε μεγάλο βαθμό μπορεί να πάει στο service για τεχνικό έλεγχο. Μόνο πριν πάει ας δοκιμάσει να κλείσει το WiFi και να δει του κάνει πρόβλημα το BT. Αν του το κάνει και με κλειστό το WiFi τότε έφυγε καρφί στο service.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε Vw golf 2018 με το που συνδεετε το Bluetooth ανιγει αυτόματα το WiFi hotspot και δεν έχω ποτέ πρόβλημα με ομιλία η Ίντερνετ ,το ίδιο και σε ένα Android radio.σε ένα Yaris hybrid κάνω hotshot μέσο Bluetooth και παράλληλα μιλάω πάλι χωρίς θέμα .για εμένα το μοναδικό πρόβλημα είναι το δακτυλικό που δεν έχει καμία σχέση με του mate 10pro σε ταχύτητα και ακρίβεια .ζηταναντικατασταση τηλεφονου .

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για ολες τις απαντήσεις, το θέμα με το hotspot τελικά δείχνει να ειναι οκ απο την στιγμή που άλλαξα σε 5Ghz την μπάντα, τα notifications θα δούμε με της αλλαγές που έκανα ελπίζω ολα οκ, το μόνο που μένει ειναι το θεμα του bluetooth, αντε να δω πότε θα το πάρω απόφαση να παω στο service , γενικός από ταχύτητα πως είναι ? με την sammy είχα συνηθίσει στο εντός μιας μέρας το service στη Μιχαλακοπουλου τη λέει ?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για ολες τις απαντήσεις, το θέμα με το hotspot τελικά δείχνει να ειναι οκ απο την στιγμή που άλλαξα σε 5Ghz την μπάντα, τα notifications θα δούμε με της αλλαγές που έκανα ελπίζω ολα οκ, το μόνο που μένει ειναι το θεμα του bluetooth, αντε να δω πότε θα το πάρω απόφαση να παω στο service , γενικός από ταχύτητα πως είναι ? με την sammy είχα συνηθίσει στο εντός μιας μέρας το service στη Μιχαλακοπουλου τη λέει ?
Εσύ πηγές παραπέρα πωναει πόδι κόψε πόδι
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Σκέφτομαι να το αγοράσω καινούργιο.. Υσχυει ακόμη το απαγορευτικό για τις LG οθόνες;;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Σκέφτομαι να το αγοράσω καινούργιο.. Υσχυει ακόμη το απαγορευτικό για τις LG οθόνες;;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπέρα. Το πήρα πριν από 15 ημέρες κι έχω boe οθόνη. Νομίζω πως σε καινούργιο δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να κοιτάξει το s/n να είναι του 2019.

Δεν ξέρω τι πρέπει να γράφει στο κουτί εξωτερικά...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...