Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέχρι 10 πάει το ζουμ όντως και σε μένα με 153 απλά το πας με τα δάχτυλα και όχι με τις επιλογές δεξιά που είναι 1χ και 3χ...το χρησιμοποίησα 12 ώρες το κινητό και ούτε και το πήγα πίσω αφού η πρασινάδα ήταν εμφανής κατευθείαν...
Link to comment
Share on other sites

Ζουμαρεις δλδ με τα δάχτυλα και δε πάει πάνω από 3χ?

 

Με τα δάκτυλα φτάνει το χ10. Με το κουμπί πριν είχε ευρύ, χ1, χ3, χ5. Τώρα έχει ευρύ, χ1, χ3. Με βόλευε η συντόμευση χ5.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με huawei μου είπαν ότι απλός το παω Μιχαλακοπούλου για ένα απλό έλεγχο ότι ωντος έχει πρόβλημα. Και μετά το αφήνω και μου κάνουν αντικατάσταση συσκευής και όχι επισκευή είναι πολιτική της εταιρίας μετά το πρόβλημα που προέκυψε να γίνεται αντίκατασταση και όχι επισκευή.
Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το τελευταίο update που περιμένουμε?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχουμε να παίρνουνε... 171, 181...αλλα οπως έγινε και με την 153 που πολλοί από εμάς πήγαμε από την 122 στην 153 (πηδηξαμε την 146) πολύ πιθανό για Ευρώπη να έρθει απευθείας κάποια από τις πιο τελευταίες... Ουδείς μπορεί να γνωρίζει... Δυστυχώς

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με huawei μου είπαν ότι απλός το παω Μιχαλακοπούλου για ένα απλό έλεγχο ότι ωντος έχει πρόβλημα. Και μετά το αφήνω και μου κάνουν αντικατάσταση συσκευής και όχι επισκευή είναι πολιτική της εταιρίας μετά το πρόβλημα που προέκυψε να γίνεται αντίκατασταση και όχι επισκευή.

 

Αν έχει οθόνη lg, το πιο πιθανόν, θα σου αλλάξουν συσκευή.

Να έχεις μαζί, το κουτί, φορτιστή, ακουστικά, κλπ όλη την συσκευασία..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για το δακτυλικό αποτύπωμα, επειδή είχα το OnePlus 6Τ, δυστυχώς παιδιά δεν έχει καμμία σχέση το δικό μας , έχει πολύ μεγάλο ποσοστό αστοχίας.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια αγορασα και εγω το Huawei Mate 20 Pro και το S/N ειναι LHS7N18C08...ειναι του Δεκεμβρη σωστα? Edited by MU20
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια αγορασα και εγω το Huawei Mate 20 Pro και το S/N ειναι LHS7N18C08...ειναι του Δεκεμβρη σωστα?

 

Ναι φίλε μου 8 Δεκεμβρίου..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και εγω με lg οθονη απο πλαισιο αγορασμενο τον 11/2018 εαν το παω πλαισιο θα μου κανει αντικατασταση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από το plaisio το είχα πάρει.

Και με συμβούλευσαν να το στείλω κατ ευθεία ν , στην Huawei, και ένας φίλος από εδώ το νήμα.

 

Χάσιμο χρόνου είναι, στείλτο Huawei, αφού τηλεφώνησεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα παιδια και εγω με lg οθονη απο πλαισιο αγορασμενο τον 11/2018 εαν το παω πλαισιο θα μου κανει αντικατασταση?

 

Έχει το γνωστό πρόβλημα η οθόνη σου;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι το τσεκαρα με το προγραμμα screen tester και στον χαμηλο φωτισμο διχνει χαλιαααα:(:(:(:(:(:(:(

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από το plaisio το είχα πάρει.

Και με συμβούλευσαν να το στείλω κατ ευθεία ν , στην Huawei, και ένας φίλος από εδώ το νήμα.

 

Χάσιμο χρόνου είναι, στείλτο Huawei, αφού τηλεφώνησεις.

 

οκ δευτερα θα παρω τηλεφωνο να δω. ξερετε στελωουν και courier σπιτι να το παρει επειδη δουλευω και δεν ξερω εαν προλαναινω να το παω εγω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα , μου πρότειναν οι ίδιοι, να το στείλω για τεχνικό έλεγχο, είχε οθόνη lg, και παραλαβή μετά από 2 μέρες, (με όλα τα εξαρτήματα, φορτιστή, ακουστικά κλπ ) ,από ΕΛΤΑ courier, χωρίς να πληρώσω , από τον χώρο σου, είτε σπίτι, είτε δουλειά, δίνει την ανάλογη διεύθυνση.

ΔΕΝ ξέρω, αν άλλαξε κάτι.

Σήμερα περίμενα να το παραλάβω, το καινούριο, αλλά δεν το έφεραν στα Τρίκαλα, τα ΕΛΤΑ courier, λόγω χιονιού.

Α να δούμε από Δευτέρα..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει κανένας με LG που να μη έχει η οθόνη πρόβλημα?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει κανένας με LG που να μη έχει η οθόνη πρόβλημα?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν νομιζω φιλε μου ολες οι lg εχουν θέμα και δυστυχώς θα τα πάμε για αντικατάσταση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσο κορυφαία είναι η LG στις oled οθόνες άλλο τόσο χάλια είναι στα πάνελ κινητών. Που να την εμπιστευτείς.
Σωστά. Πολύ σωστά. Αν και σε οθόνες oled εγώ μόνο Sony και τίποτα άλλο, αλλά όπως και να το κάνουμε και η lg είναι σε υψηλά επίπεδα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα πάντως που ταλαιπωρήθηκαν τα παιδιά που το πήραν day 1 , εύχομαι να σας έρθουν γρήγορα στα χέρια σας τα καινούργια τηλέφωνα για να τα χαρείτε γιατί πραγματικά είναι κορυφαίο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να θυμισουμε οτι τα panel των Iphone ειναι by LG και τα Ips και τα oled,και το ιδιο ισχυει και για της Sony το XZ3,το ιδιο και σε ποσα αλλα κινητα φυσικα που δεν εχουν βγαλει τετοια θεματα.

 

Το Panel που φοραει φετος το Pixel 3 που και αυτο μαζι με τα Iphone βγηκαν απο τις κορυφαιες οθονες της αγορας(2018)ειναι και αυτο by LG.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Πολύ σωστά. Αν και σε οθόνες oled εγώ μόνο Sony και τίποτα άλλο, αλλά όπως και να το κάνουμε και η lg είναι σε υψηλά επίπεδα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η Sony έχει απίστευτο αλγόριθμο επεξεργασίας δεν έχει αντίπαλο εκεί. Τα oled panel της από την LG τα περνει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κρίμα πάντως που ταλαιπωρήθηκαν τα παιδιά που το πήραν day 1 , εύχομαι να σας έρθουν γρήγορα στα χέρια σας τα καινούργια τηλέφωνα για να τα χαρείτε γιατί πραγματικά είναι κορυφαίο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για αυτό θέλει λίγη υπομονή. Ας βγουν οι πρώτες παρτίδες να δουν τι γίνεται και μετά κάνουν την αγορά. Είναι τσάμπα τόση ταλαιπωρία εγώ που είμαι επαρχία και μόνο που το σκέφτομαι όλο αυτο που πέρασαν κάποιοι τρελαίνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα το πιο σοβαρό από όλα ήταν που δεν πήρε μια επίσημη ανακοίνωση από την Huawei για το πρόβλημα αυτό.

Έπρεπε να εξηγήσει στον κόσμο τι γίνεται και να κάνει επίσημη ανάκληση των ελλατωματικων συσκευών.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα το πιο σοβαρό από όλα ήταν που δεν πήρε μια επίσημη ανακοίνωση από την Huawei για το πρόβλημα αυτό.

Έπρεπε να εξηγήσει στον κόσμο τι γίνεται και να κάνει επίσημη ανάκληση των ελλατωματικων συσκευών.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ είναι η τεράστια διαφορά της Samsung με την Huawei. Μια ανακοίνωση μια συγνώμη κάτι δεν βγήκαν να πουν. Από δικαιολογίες άλλο τίποτα όμως. Έδειξε την κινεζικη φύση της η Huawei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...