Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδια.

Εχει επικοινωνησει κανεις σχετικα με το θεμα της παραλαβης των προπαραγγελιων? Κατασταση παραγγελιας και τετοια..

Εχουμε καποιο νεοτερο?

Link to comment
Share on other sites

https://consumer-img.huawei.com/content/dam/huawei-cbg-site/common/campaign/emui9-global/img/section1-banner.jpg

 

Στην φωτογραφια δειχνει ενα screenshot απο την οθονη κλησης και παρατηρω την επιλογη record.

Ενας κατοχος της συσκευης μπορει να επιβεβαιωσει αν εχει ενσωματωμενη την λειτουργια εγγραφη κλησης; Ειχαν πει οτι στις Android Pie δεν θα λειτουργουν κι οτι ειτε θα πρεπει να ειναι ενσωματωμενο απο τον κατασκευαστη ειτε θα πρεπει να γινει root η συσκευη.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

https://consumer-img.huawei.com/content/dam/huawei-cbg-site/common/campaign/emui9-global/img/section1-banner.jpg

 

Στην φωτογραφια δειχνει ενα screenshot απο την οθονη κλησης και παρατηρω την επιλογη record.

Ενας κατοχος της συσκευης μπορει να επιβεβαιωσει αν εχει ενσωματωμενη την λειτουργια εγγραφη κλησης; Ειχαν πει οτι στις Android Pie δεν θα λειτουργουν κι οτι ειτε θα πρεπει να ειναι ενσωματωμενο απο τον κατασκευαστη ειτε θα πρεπει να γινει root η συσκευη.

 

Οχι δεν έχει ενσωματωμένη την λειτουργία εγγραφής κλήσης. Θέλει root.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.

Εχει επικοινωνησει κανεις σχετικα με το θεμα της παραλαβης των προπαραγγελιων? Κατασταση παραγγελιας και τετοια..

Εχουμε καποιο νεοτερο?

 

Έμενα με πήραν από Πλαίσιο για παραλαβή Σάββατο πρωί

 

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Έμενα με πήραν από Πλαίσιο για παραλαβή Σάββατο πρωί

 

Από Κωτσοβολο παντως μου είπανε δεν έχουν ιδέα και απο 01 του μηνα ΜΑΛΛΟΝ!!!

Link to comment
Share on other sites

Από Κωτσοβολο παντως μου είπανε δεν έχουν ιδέα και απο 01 του μηνα ΜΑΛΛΟΝ!!!
Και στο public προχτές το ίδιο. Αλλά δεν ξέρουν. Όταν τους είπα ακούγεται για 26 είπαν θα με ειδοποιήσουν. Πάντως στο live είπε από αύριο θα αρχίσουν να παραδίδονται.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται απο τα αντανακλαστικα της καθε αλυσιδας παιδια. Πλαισιο απο αυριο, οι υπολοιποι μεσα στην αλλη βδομαδα...
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη εμένα προχτές από το public μου είπαν ότι έχει γίνει δέσμευση της παραγγελίας μου. Νομίζω έχει να κάνει με το πότε θα παραλάβουν. Προφανώς έχουν το οκ της huawei για παράδοση από αύριο.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη εμένα προχτές από το public μου είπαν ότι έχει γίνει δέσμευση της παραγγελίας μου. Νομίζω έχει να κάνει με το πότε θα παραλάβουν. Προφανώς έχουν το οκ της huawei για παράδοση από αύριο.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κοιτα, η Huawei απο σημερα αρχιζει να στελνει. Το θεμα ειναι τα logistics της καθε αλυσιδας. Καποιες αλυσιδες εχουν τη δυνατοτητα να κινηθουν γρηγορα και να παραδωσουν απο αυριο, οι υπολοιποι απο βδομαδα...

Link to comment
Share on other sites

Να τους το πούμε στο fb μπας και ξυπνήσουν χαχ

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο σε ερώτηση μου στο FB του Κοτσόβολου...819c4e7a397d5f073dc881aac14a9657.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γράψε ότι στο πλαίσιο το δίνουν από Σάββατο κι γιατί τέτοια κωλυσιεργία χα χα χα

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ ναι και θα ιδρώσει ο κ@@ς τους χαχαχαχ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ας έκανες 1 παραγγελία στο πλαίσιο και 1 στον Κωτσοβολο και να κρατούσες την πρώτη κ αργά ή γρήγορα θα ίδρωνε:)

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ έλα που έπρεπε να τα σκάσεις όμως για να το κρατησουν....

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με πηραν απο το Πλαισιο και μου ειπαν Τριτη θα το εχω

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ έλα που έπρεπε να τα σκάσεις όμως για να το κρατησουν....

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ στο public δεν το προπλήρωσα, αν εννοείς αυτό.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με πηραν απο το Πλαισιο και μου ειπαν Τριτη θα το εχω

 

Αρχικά έτσι μου είπαν και τους είπα οκ θα το πάρω Δευτέρα από Κοτσοβολο

Και έτσι με έβαλαν σε hold( και καλά ότι θα ρωτήσει τον υπεύθυνο)

Και μετά μου λέει ότι θα το έχω Σάββατο πρωί!!

:)

:)

Πίεσε τους λίγο παιδιάααααα

 

Επειδή έβαλα 2 pre orders και έτσι το δεύτερο είπαν παραλαβή κινητού Τρίτη και το ρολόι Πέμπτη ή Παρασκευή!!!Έλλειψη έχουν μάλλον

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Σε πρασινο χρωμα το εχει Ελλαδα; Γιατι εδω Β.Ευρωπη δεν υπαρχει και ειναι το μονο χρωμα που μου αρεσει λιγο περισσοτερο.

Μαυρο μπλε χιλιοφορεμενα και το μωβιζον απο κοντα που το ειδα μου κανει προσωπικα λιγο φεμιν.

 

Παντως δε μας τα λεει καλα η Χουαγει, βαζει αυτογκολ μονη της.

Χουαγει Χ OXI, πρασινο χρωμα ( τουλαχιστον εδω στη Νορβηγια) OXI

Δωρο ρολοι μαζι με την αγορα πραπαραγγελια, OXI.

Το απλο Mate 20 OXI

Ετοιμες οι καρτες να την αγορασεις μαζι με τη συσκευη, ΟΧΙ (εχω βαρβατη επιδοτηση κινητο/εξοπλισμο αλλα πρεπει να ειναι ολα σε ενα τιμολογιο)

 

Εκει που μας πορωσε μας ξενερωσε.

Παμε παρακατω λοιπον, τελευταια ελπιδα το Honor Magic 2 αλλιως θα περιμενω καμια υλοποιηση με 855 προς ανοιξη.

Να ειναι καλα το σκυλι το LeEco :cool:

Link to comment
Share on other sites

Χουαγει Χ OXI, πρασινο χρωμα ( τουλαχιστον εδω στη Νορβηγια) OXI

Δωρο ρολοι μαζι με την αγορα πραπαραγγελια, OXI.

Το απλο Mate 20 OXI

Ετοιμες οι καρτες να την αγορασεις μαζι με τη συσκευη, ΟΧΙ (εχω βαρβατη επιδοτηση κινητο/εξοπλισμο αλλα πρεπει να ειναι ολα σε ενα τιμολογιο)

 

Εκει που μας πορωσε μας ξενερωσε.

Παμε παρακατω λοιπον, τελευταια ελπιδα το Honor Magic 2 αλλιως θα περιμενω καμια υλοποιηση με 855 προς ανοιξη.

Να ειναι καλα το σκυλι το LeEco :cool:

 

Τι εννοεις για το ρολοι? Κανονικα προπαρηγγειλα με δωρο το ρολοι οπως και πολλα παιδια εδω μεσα..

Οσο για τις καρτες, προφανως και δεν ειναι ΟΧΙ.. απλα θελει λιγο χρονο και ολα θα γινουν..

Αν ξενερωσες απλα δεν ειχες πορωθει.

Οπως εγω για παραδειγμα, εχω τρελαθει με αυτο το κινητο και το περιμενω πως και πως.. ολα αυτα που λες ειναι "πταισματα".. και να εφερνε το απλο Mate 20 παλι στο Pro θα πηγαιναμε ... καμια σχεση τα 2 κινητα και μονο η καμερα φτανει... Εγω ελεγα πριν την παρουσιαση θα παω για το απλο σιγουρα (99,99%) αλλα μολις ειδα το Pro τρελαθηκα..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το παρήγγειλα σε twilight. Μαύρο έχω το note 9 και μπλε είχα τα mate 10 pro και το p20 pro. Ειδικά στο τελευταίο ήθελα το twilight αλλά όταν το πήρε δεν υπήρχε άμεσα διαθέσιμο. Τώρα πως θα δείχνει θα φανεί...Τα κακά της προπαραγγελίας...Στην αρχή το παρουσιάζανε ως το καλύτερο χρώμα, τώρα βλέπω μια προσπάθεια να κάνουν άνοιγμα στο γυναικείο κοινό.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το παρήγγειλα σε twilight. Μαύρο έχω το note 9 και μπλε είχα τα mate 10 pro και το p20 pro. Ειδικά στο τελευταίο ήθελα το twilight αλλά όταν το πήρε δεν υπήρχε άμεσα διαθέσιμο. Τώρα πως θα δείχνει θα φανεί...Τα κακά της προπαραγγελίας...Στην αρχή το παρουσιάζανε ως το καλύτερο χρώμα, τώρα βλέπω μια προσπάθεια να κάνουν άνοιγμα στο γυναικείο κοινό. Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Περίεργο χρώμα...το είχα πάρει από περιέργεια στο P20 PRO.

Αρχικά σε ενθουσιάζει, αλλά μετά το πρώτο hype δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε. Επιπλέον δεν αναδεικνύεται ιδιαίτερα, ακόμη και αν χρησιμοποιήσεις διάφανη θήκη σιλικόνης.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το παρήγγειλα σε twilight. Μαύρο έχω το note 9 και μπλε είχα τα mate 10 pro και το p20 pro. Ειδικά στο τελευταίο ήθελα το twilight αλλά όταν το πήρε δεν υπήρχε άμεσα διαθέσιμο. Τώρα πως θα δείχνει θα φανεί...Τα κακά της προπαραγγελίας...Στην αρχή το παρουσιάζανε ως το καλύτερο χρώμα, τώρα βλέπω μια προσπάθεια να κάνουν άνοιγμα στο γυναικείο κοινό.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καταπληκτικο ειναι το χρωμα, μην εχεις καθολου αμφιβολιες. Μαλιστα το εκαναν πιο σκουρο απο το twilight του P20 pro. Εγω παιρνω σχεδον παντα μαυρα τηλ, οταν ομως ειδα σε εκθεση το twilight του mate 20 pro, μου εφυγε καθε δισταγμος ;)

Επισης, ειναι και το χρωμα που προωθει η Huawei. Ολα τα εκθεσιακα μοντελα στην αγορα αυτη τη στιγμη, ειναι σε twilight χρωμα. Προφανως ηταν το χρωμα που το δοκιμασε στην περιπτωση του P20 pro, διεγνωσε την τεραστια επιτυχια του και τωρα το λανσαρει και το προωθει day 1 ;)

Επισης, μην ξεχνας πως οποτε θες μαυριλα βαζεις μια αντιστοιχη θηκη (πχ spigen). Οταν θες κατι εναλλακτικο μια λεπτη διαφανη και παιζεις με τις μυστηριες αποχρωσεις του λυκοφωτος :lol:

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Πήρα την μαύρη uag monarch (πρώτη φορά) . Ή αλήθεια είναι μετά από καιρό ανυπομονώ να πιάσω ένα τηλέφωνο. Τα κατάφερε η Huawei σε θέμα promotion. Μένει να το δούμε στην πράξη.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...