Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταρχην οι Oled οθονες πρασινιζουν ολες σε τερμα χαμηλη φωτεινοτητα με γκρι φοντο και αυτο ειναι το μειονεκτημα τους. Στην περιπτωση με τις LG του mate 20 ηταν πολυ εμφανες και γι'αυτο επρεπε να επιστραφει. Γι'αυτο οταν ειπαν στο service οτι η οθονη πρασινιζει με χαμηλη φωτεινοτητα και γκρι φοντο το serviceτους ειπε οτι δεν ειναι προβλημα.

Πριν αρχισετε να λετε οι Samsung δεν εχουν προβλημα και δεν μας κοροιδευει:

https://www.gsmarena.com/red_tint_on_galaxy_s8s_display_isnt_a_defect_samsung_says-news-24761.php

Το διορθωσε με ενα update το οποιο απλα αυξησε τον minimum βαθμο φωτεινοτητας.

 

Σχεςτικα με τις συσκευες απο το service με τσαλακωμενα χαρτακια και γρατζουνιες ειναι σιγουρα επισκευασμενες συσκευες κι οχι του κουτιου. Ειναι λιγο αναμενομενο αν το σκεφτεις γιατι ποιος ο λογος να στειλουν στο service συσκευες με BOE κι οχι στα καταστηματα που οι περισσοτεροι επιστροφη στο καταστημα θα κανουν κι οχι στο service. Βαλε κατω και την προσεγγιση του service στο myphone για ενημερωση-ανακοινωση το ποσο προχειρη ηταν.

 

Το σιγουρο ειναι οτι οσοι το εχετε και θελησετε να το πουλησετε μετα μεσω του myphone θα χασετε πολλη αξια με ολα αυτα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσεις το θεμα με την πρασινη οθονη, το mate 20 pro ειναι ενα ολοκληρωμενο κινητο με δυνατα σημεια οπως η φανταστικη καμερα στον τομεα της φωτογραφιας (κανει πλακα σε low light σε Note 9), η αμεσοτητα/ταχυτητα, η εξαιρετικη αυτονομια και το πανεμορφο πισω μερος.

Οθονη ειναι πολυ καλη, αλλα υποδεεστερη απο iphone, Note, XZ3.

Ηχεια πολυ καλα, αλλα επισης υποδεεστερα απο iphone, Note.

2 σημεια για μενα ειναι τα τρωτα: το μετριο σε ταχυτητα και αξιοπιστια δακτυλικο (το οποιο ομως ειναι συνεχως stand by, οχι οπως σε 6Τ) και η ιδιαιτερα μακροστενη οθονη που με προβληματισε αρκετα καθως σε σχεση με του Note 9 δινει την εντυπωση οτι ειναι αρκετα μικροτερη.

 

Για μενα μαζι με Note 9 ειναι τα κορυφαια android αυτη τη στιγμη.

Επειδή την είχα βάλει στο μάτι την συσκευή και την δούλεψα πλάι πλάι με το note δεν δίνει την εντύπωση ότι είναι μικρότερη, είναι αρκετά μικρότερη και στενομακρη πολύ. Είναι ο κύριος λόγος που το απερριψα όταν το δούλεψα. Low light εννοείς το ειδικό mode που έχει και κάνει την νύχτα μέρα μέσω επεξεργασίας σε σημείο αφύσικο. Σε auto low light έχω την εντύπωση ότι υπερέχει το note τις περισσότερες φορές αφού το βοηθάει το μεγάλο διάφραγμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην οι Oled οθονες πρασινιζουν ολες σε τερμα χαμηλη φωτεινοτητα με γκρι φοντο και αυτο ειναι το μειονεκτημα τους. Στην περιπτωση με τις LG του mate 20 ηταν πολυ εμφανες και γι'αυτο επρεπε να επιστραφει. Γι'αυτο οταν ειπαν στο service οτι η οθονη πρασινιζει με χαμηλη φωτεινοτητα και γκρι φοντο το serviceτους ειπε οτι δεν ειναι προβλημα.

Πριν αρχισετε να λετε οι Samsung δεν εχουν προβλημα και δεν μας κοροιδευει:

https://www.gsmarena.com/red_tint_on_galaxy_s8s_display_isnt_a_defect_samsung_says-news-24761.php

Το διορθωσε με ενα update το οποιο απλα αυξησε τον minimum βαθμο φωτεινοτητας.

 

Το πρόβλημα που παραθέτεις στο link δεν είναι το ίδιο με του mate. Στο mate προκαλείται από την κόλλα περιμετρικά της οθόνης, εξ' ου και το #gluegate. Στο XDA μάλιστα έχει αναφερθεί από κάποιον ότι έλυσε το πρόβλημα βάζοντας την οθόνη κάτω από UV για μερικά δευτερόλεπτα ώστε να κάνει cure η κόλλα. Ενδιαφέρον αν κάποιος μπορούσε να το δοκιμάσει για να επιβεβαιώσει.

Ericsson GF768 -> Nokia 8210 -> Nokia 6210 -> Nokia 8310 -> Nokia 6510 -> Nokia 7210 -> Sharp GX30 -> Sony Ericsson P900 -> ETEN M600 -> HTC Cruise -> Nokia 8850 -> iPhone 4 -> iPhone 4S -> Samsung GT-I9505 -> LG G2 -> iPhone 6S -> S10+
Link to comment
Share on other sites

Πριν αρχισετε να λετε οι Samsung δεν εχουν προβλημα και δεν μας κοροιδευει:

https://www.gsmarena.com/red_tint_on_galaxy_s8s_display_isnt_a_defect_samsung_says-news-24761.php

Το διορθωσε με ενα update το οποιο απλα αυξησε τον minimum βαθμο φωτεινοτητας.

Καλό θα ήταν να διαβάζετε τα άρθρα πριν τα επικαλεστείτε, έτσι ώστε να μην μεταφέρετε ανακρίβειες.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να κάνει ανάκληση? Είναι επικίνδυνο το προιον? :lol:

 

Βρέ παιδιά διαβάζω δράκους εδώ μέσα τον τελευταίο μήνα. Όποιος δεν το θέλει το παει πίσω και ή περιμένει μια σωστή συσκευή ή αγοράζει κάτι άλλο.:X

Το ότι οι περισσότεροι (συμπεριλαμβανομένου και έμενα) περιμένουμε την συσκευή πίσω απο το service και δεν πάμε να αγοράσουμε κάτι άλλο μάλλον κάτι λεεί... (ναι, μπορεί να είμαστε καμένοι :cry: άλλα δεν υπάρχει άλλη συσκεύη τώρα που να πιάνει το Pro).

 

Και κάτι ακόμα... και αν έβγαινε και έλεγε οτι γύριστε τις πίσω για τι υπάρχει θέμα? Θα επέστρεφαν όλοι ανεξαρτητου προβλήματος - γιατί ? Έχουν όλες το πρόβλημα? Όχi βέβαια - ίσως οι περισσότερες στο EMEA.

 

Έτσι ακριβώς φίλε μου, προφανώς η συσκευή λέει και λέει και τρελά. Εντάξει εμένα δεν έχει θέμα και είναι με μ LG οθόνη. Απλά τα σπάει.

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσεις το θεμα με την πρασινη οθονη, το mate 20 pro ειναι ενα ολοκληρωμενο κινητο με δυνατα σημεια οπως η φανταστικη καμερα στον τομεα της φωτογραφιας (κανει πλακα σε low light σε Note 9), η αμεσοτητα/ταχυτητα, η εξαιρετικη αυτονομια και το πανεμορφο πισω μερος.

Οθονη ειναι πολυ καλη, αλλα υποδεεστερη απο iphone, Note, XZ3.

Ηχεια πολυ καλα, αλλα επισης υποδεεστερα απο iphone, Note.

2 σημεια για μενα ειναι τα τρωτα: το μετριο σε ταχυτητα και αξιοπιστια δακτυλικο (το οποιο ομως ειναι συνεχως stand by, οχι οπως σε 6Τ) και η ιδιαιτερα μακροστενη οθονη που με προβληματισε αρκετα καθως σε σχεση με του Note 9 δινει την εντυπωση οτι ειναι αρκετα μικροτερη.

 

Για μενα μαζι με Note 9 ειναι τα κορυφαια android αυτη τη στιγμη.

 

Πανέμορφο δεν το λες το πίσω μέρος...με την μαύρη τετράγωνη κουμούτσα,, βέβαια η αισθητική είναι υποκειμενική. Εμένα δεν μ'αρέσει, σε άλλον π.χ. αρέσει.

Οθόνη ποιοτικά μέτρια, πολύ χαμηλότερη των προσδοκιών.

Ηχεία μέτρια, υποδεέστερα άλλων ναυαρχίδων,

Μακρόστενη οθόνη με μεγάλες καμπύλες, μέτριο δαχτυλικό,

....ε δεν το λες και κορυφαία πρόταση android.

Βέβαια ουδείς...άσφαλτος...στον κόσμο των android..., το τέλειο κινητό δεν υπάρχει.

Το smoothness των iphone δεν το έχει άλλο κινητό, το note9 είναι ο βασιλιάς με το πενάκι του, το op6t είναι flagship killer, ο καθένας επιλέγει και η κουβέντα θα συνεχίζεται 4ever!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή την είχα βάλει στο μάτι την συσκευή και την δούλεψα πλάι πλάι με το note δεν δίνει την εντύπωση ότι είναι μικρότερη, είναι αρκετά μικρότερη και στενομακρη πολύ. Είναι ο κύριος λόγος που το απερριψα όταν το δούλεψα. Low light εννοείς το ειδικό mode που έχει και κάνει την νύχτα μέρα μέσω επεξεργασίας σε σημείο αφύσικο. Σε auto low light έχω την εντύπωση ότι υπερέχει το note τις περισσότερες φορές αφού το βοηθάει το μεγάλο διάφραγμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μιλαω για low light οχι σε night mod το m20 pro ηταν πολυ ανωτερο.

 

Πανέμορφο δεν το λες το πίσω μέρος...με την μαύρη τετράγωνη κουμούτσα,, βέβαια η αισθητική είναι υποκειμενική. Εμένα δεν μ'αρέσει, σε άλλον π.χ. αρέσει.

Οθόνη ποιοτικά μέτρια, πολύ χαμηλότερη των προσδοκιών.

Ηχεία μέτρια, υποδεέστερα άλλων ναυαρχίδων,

Μακρόστενη οθόνη με μεγάλες καμπύλες, μέτριο δαχτυλικό,

....ε δεν το λες και κορυφαία πρόταση android.

Βέβαια ουδείς...άσφαλτος...στον κόσμο των android..., το τέλειο κινητό δεν υπάρχει.

Το smoothness των iphone δεν το έχει άλλο κινητό, το note9 είναι ο βασιλιάς με το πενάκι του, το op6t είναι flagship killer, ο καθένας επιλέγει και η κουβέντα θα συνεχίζεται 4ever!

 

Προσωπικα θεωρω ομορφη την πλατη γιατι 1ον εχει ωραιο χρωματισμο και δευτερον το σετ της καμερς βρισκεται στο κεντρο της συσκευης και οχι σε γωνια οπως π.χ. Σε iPhone.

Απο την αλλη το smoothness του iphone δεν ειναι οπως παλια και αν θελεις κατι αντιστοιχο σε android το βρικσεις στα OP!

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Μιλαω για low light οχι σε night mod το m20 pro ηταν πολυ ανωτερο.

 

 

 

Προσωπικα θεωρω ομορφη την πλατη γιατι 1ον εχει ωραιο χρωματισμο και δευτερον το σετ της καμερς βρισκεται στο κεντρο της συσκευης και οχι σε γωνια οπως π.χ. Σε iPhone.

Απο την αλλη το smoothness του iphone δεν ειναι οπως παλια και αν θελεις κατι αντιστοιχο σε android το βρικσεις στα OP!

Εγώ δεν έχω αυτή την άποψη αλλά οκ.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε update .146

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ο Κωτσόβολος στο μαλλ παραλαμβάνει νέες παρτίδες σε μαύρο χρώμα τρίτη!
...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο δεν το λες το πίσω μέρος...με την μαύρη τετράγωνη κουμούτσα,, βέβαια η αισθητική είναι υποκειμενική. Εμένα δεν μ'αρέσει, σε άλλον π.χ. αρέσει.

Οθόνη ποιοτικά μέτρια, πολύ χαμηλότερη των προσδοκιών.

Ηχεία μέτρια, υποδεέστερα άλλων ναυαρχίδων,

Μακρόστενη οθόνη με μεγάλες καμπύλες, μέτριο δαχτυλικό,

....ε δεν το λες και κορυφαία πρόταση android.

Βέβαια ουδείς...άσφαλτος...στον κόσμο των android..., το τέλειο κινητό δεν υπάρχει.

Το smoothness των iphone δεν το έχει άλλο κινητό, το note9 είναι ο βασιλιάς με το πενάκι του, το op6t είναι flagship killer, ο καθένας επιλέγει και η κουβέντα θα συνεχίζεται 4ever!

 

Αυτό αποτελεί την προσωπική σου άποψη και μόνο. Δεν σημαίνει ότι επειδή το λες εσύ ισχύει και στην πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι η άποψη του και η πραγματικότητα του και αυτό ισχύει για τον συγκεκριμένο.

Για εσένα μπορεί να μην ισχύει.

Ο καθένας μπορεί να λέει την άποψη του.

Πάντα υπάρχει κάτι καλύτερο αδερφέ για τα πρότυπα του καθενός.

Υ.Γ για να σου δώσω να καταλάβεις τζάμπα να μου το έδιναν, δεν θα το άνοιγμα,και θα το πωλούσα αμέσως.

Γούστα είναι αυτά.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Edited by Andreas_1977
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι η άποψη του και η πραγματικότητα του και αυτό ισχύει για τον συγκεκριμένο.

Για εσένα μπορεί να μην ισχύει.

Ο καθένας μπορεί να λέει την άποψη του.

Πάντα υπάρχει κάτι καλύτερο αδερφέ για τα πρότυπα του καθενός.

Υ.Γ για να σου δώσω να καταλάβεις τζάμπα να μου το έδιναν, δεν θα το άνοιγμα,και θα το πωλούσα αμέσως.

Γούστα είναι αυτά.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Έτσι ακριβώς φίλε και για καταλάβεις εγώ το κινητό που έχεις εσύ τώρα το έχω για φτύσιμο, με τη μόνη διαφορά ότι δεν το έκανα θέμα σε κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Το έκανες θέμα γιατί κάποιος εξέφρασε την άποψη του και αμέσως πεταχτηκες να τον ακυρώσεις.

Άποψη του αδερφέ, άποψη του.

Όπως επίσης άποψη σου ότι το κινητό μου το έχεις για φτύσιμο.

Δεν θα μπω καν στην διαδικασία,γνώμη σου.

Αλλά πάντα υπάρχει κάτι καλύτερο, μη το ξεχνάς.

Απλά υπερασπίζεσαι την επιλογή σου και τα χρήματα που έδωσες για να το πάρεις.

Κάπου υπερτερεί έναντι άλλων αλλά και μειονεκτεί επίσης.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έκανες θέμα γιατί κάποιος εξέφρασε την άποψη του και αμέσως πεταχτηκες να τον ακυρώσεις.

Άποψη του αδερφέ, άποψη του.

Όπως επίσης άποψη σου ότι το κινητό μου το έχεις για φτύσιμο.

Δεν θα μπω καν στην διαδικασία,γνώμη σου.

Αλλά πάντα υπάρχει κάτι καλύτερο, μη το ξεχνάς.

Απλά υπερασπίζεσαι την επιλογή σου και τα χρήματα που έδωσες για να το πάρεις.

Κάπου υπερτερεί έναντι άλλων αλλά και μειονεκτεί επίσης.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Έτσι ακριβώς τον ακύρωσα διότι εδώ η συζήτηση γίνεται για το mate 20 pro. Εγώ δεν μπήκα ποτέ μα ποτέ στα τόσα χρόνια που είμαι στο forum αυτό σε κατηγορία κινητού που δεν είμαι κάτοχος για να το σχολιάζω. Και σε ρωτάω πολυ απλα: τι ακριβώς κερδίζεις με αυτά που γράφεις? Μπαίνεις και σε άλλα thread και βγάζεις χολή ή μόνο εδώ? Πραγματικά λύσε μου την απορία. Είχες αγοράσει το mate και σου βγήκε μάπα? Πες μας ρε φίλε γιατί έχω μεγάλη απορία

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα που παραθέτεις στο link δεν είναι το ίδιο με του mate. Στο mate προκαλείται από την κόλλα περιμετρικά της οθόνης, εξ' ου και το #gluegate. Στο XDA μάλιστα έχει αναφερθεί από κάποιον ότι έλυσε το πρόβλημα βάζοντας την οθόνη κάτω από UV για μερικά δευτερόλεπτα ώστε να κάνει cure η κόλλα. Ενδιαφέρον αν κάποιος μπορούσε να το δοκιμάσει για να επιβεβαιώσει.

 

Το λινκ ειναι γι'αυτους που ελεγαν οτι η Huawei τους κοροιδευε περι "οθονες υψηλης ποιοτητας" κι οτι δεν θα αγορασουν ξανα huawei επειδη τους κοροιδευει, παρολα αυτα εχουν συσκευη samsung που τους ελεγε τα ιδια ακριβως.

Το ειπα οπως ειδες οτι στην περιπτωση του mate ηταν κατι χειροτερο κι ετσι επρεπε να επιστραφει.

Τεσπα επειδη σε νημα του Huawei Mate 20 Pro οι περισσοτεροι που γραφουν ειναι samsung lovers ειναι περιττο να υποστηριξει καποιος την Hhuawei και να θιξει την Samsung.

 

Ενα προτερημα του mate 20 pro το οποιο δεν το αναφερει κανεις ειναι οτι η πλατη του με το texture που εχει δεν μαζευει δακτυλιες και γρατζουνιες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Την χολή που την είδες???

Είπε το παλικάρι κάποια πράγματα που δεν τον άρεσαν.

Και αν δεν κάνω λάθος για το mate μίλησε.

Δλδ δεν μπορεί να εκφέρει την άποψη του.

Και αν ναι πρέπει να εκθειάζει το κινητό.

Ο ρόλος του forum αυτός είναι, να μπαίνεις και λες την άποψη σου, και να το συζητάς.

Όσο αφορά το τελευταίο κομμάτι της απάντηση σου, μη τρελαίνεσαι ένα κινητό είναι.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την χολή που την είδες???

Είπε το παλικάρι κάποια πράγματα που δεν τον άρεσαν.

Και αν δεν κάνω λάθος για το mate μίλησε.

Δλδ δεν μπορεί να εκφέρει την άποψη του.

Και αν ναι πρέπει να εκθειάζει το κινητό.

Ο ρόλος του forum αυτός είναι, να μπαίνεις και λες την άποψη σου, και να το συζητάς.

Όσο αφορά το τελευταίο κομμάτι της απάντηση σου, μη τρελαίνεσαι ένα κινητό είναι.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

 

 

Χαρά στην υπομονή σου...

Link to comment
Share on other sites

Το λινκ ειναι γι'αυτους που ελεγαν οτι η Huawei τους κοροιδευε περι "οθονες υψηλης ποιοτητας" κι οτι δεν θα αγορασουν ξανα huawei επειδη τους κοροιδευει, παρολα αυτα εχουν συσκευη samsung που τους ελεγε τα ιδια ακριβως.

Το ειπα οπως ειδες οτι στην περιπτωση του mate ηταν κατι χειροτερο κι ετσι επρεπε να επιστραφει.

Τεσπα επειδη σε νημα του Huawei Mate 20 Pro οι περισσοτεροι που γραφουν ειναι samsung lovers ειναι περιττο να υποστηριξει καποιος την Hhuawei και να θιξει την Samsung.

 

Ενα προτερημα του mate 20 pro το οποιο δεν το αναφερει κανεις ειναι οτι η πλατη του με το texture που εχει δεν μαζευει δακτυλιες και γρατζουνιες.

Αυτό το τελευταίο νομίζω ότι υπάρχει μόνο στην blue έκδοση και οχι στο μαύρο ή το twilight blue ή κάνω λαθος;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τελευταίο νομίζω ότι υπάρχει μόνο στην blue έκδοση και οχι στο μαύρο ή το twilight blue ή κάνω λαθος;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Μόνο στο μπλε και όντως ούτε δαχτυλιές αφήνει ούτε γρατζουνιέται, Είναι πολύ καλό.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό το τελευταίο νομίζω ότι υπάρχει μόνο στην blue έκδοση και οχι στο μαύρο ή το twilight blue ή κάνω λαθος;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Μόνο στο μπλε και όντως ούτε δαχτυλιές αφήνει ούτε γρατζουνιέται, Είναι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο μπλε και όντως ούτε δαχτυλιές αφήνει ούτε γρατζουνιέται, Είναι πολύ καλό.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Μόνο στο μπλε και όντως ούτε δαχτυλιές αφήνει ούτε γρατζουνιέται, Είναι πολύ καλό.

Ναι όταν σκεφτομουν για το mate είχα ξενερώσει που δεν υπήρχε στο twilight blue γιατί αυτό μου άρεσε σαν χρώμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι όταν σκεφτομουν για το mate είχα ξενερώσει που δεν υπήρχε στο twilight blue γιατί αυτό μου άρεσε σαν χρώμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πέρασε από τα χέρια μου όντως δεν αφήνει δαχτυλιές,δε δοκίμασα να το γρατζουνισω προφανώς. Αν το κάνεις με το νύχι το νιώθεις λίγο σαγρέ δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε από τα χέρια μου όντως δεν αφήνει δαχτυλιές,δε δοκίμασα να το γρατζουνισω προφανώς. Αν το κάνεις με το νύχι το νιώθεις λίγο σαγρέ δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός.
Ναι έχω καταλάβει πως είναι, βλέποντας και βίντεο, κάπου το έχω συναντήσει αυτό το υλικό και θυμάμαι την αίσθηση αλλά δεν θυμάμαι σε τι. Ωραίο υλικό.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω καταλάβει πως είναι, βλέποντας και βίντεο, κάπου το έχω συναντήσει αυτό το υλικό και θυμάμαι την αίσθηση αλλά δεν θυμάμαι σε τι. Ωραίο υλικό.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Σε laptop ισως...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...