Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τραγική apple.... Αρχίζουν και φοβούνται τους Κινέζους και αυτό φαίνεται.

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τραγική apple.... Αρχίζουν και φοβούνται τους Κινέζους και αυτό φαίνεται.

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, πραγματικα. Η Apple φοβηθηκε την Oneplus. Τι είναι αυτά που λετε ρε παιδια? Εντελως φαουλ η κινηση της Oneplus - αν εχει πιστη στο προϊον της επρεπε να αγνοησει επιδεικτικα την Apple (που σε τελικη δε θα παρουσιασει ανταγωνιστικο προϊον) και να προχωρησει κανονικα με την παρουσιαση της...

Η Apple είναι δεδομενο ότι αγνοει παντελως, σε αυτή τη φαση, την oneplus. Αλλοι είναι οι πραγματικοι της αντίπαλοι αυτή τη στιγμη...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Τραγική apple.... Αρχίζουν και φοβούνται τους Κινέζους και αυτό φαίνεται.

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πλάκα κάνεις τώρα... Για την Apple δεν υπάρχει καμία 1+....

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Τραγική apple.... Αρχίζουν και φοβούνται τους Κινέζους και αυτό φαίνεται.

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ξέρεις τι λένε για τη φοράδα ....

στη θέση της βάλε την Apple

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μιλάτε για Apple από τη μια αλλά για 'Κινέζους' από την άλλη;

 

Να λέτε και την Apple ως 'Αμερικανούς', αν είναι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα τίποτα δεν είναι τυχαίο... Επίδειξη δύναμης κάνουν.

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι λουζεριστικες κινησεις είναι αυτές από τους κινεζους? Αν είναι δυνατον!!!

 

Γιατι δεν μου προκαλεί καμία έκπληξη.:lol:

Το Κινέζο και αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς ισχύει απόλυτα:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν μου προκαλεί καμία έκπληξη.:lol:

Το Κινέζο και αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς ισχύει απόλυτα:lol:

 

Ε ναι, αυτά είναι αστεία Πράγματα.

Βέβαια, για να είμαστε δίκαιοι, πρέπει να πιστωσουμε στην oneplus το γεγονός ότι ήταν απόλυτα ειλικρινής σε αυτό το θέμα και δε βρήκε μια... πετσινη δικαιολογία, αλλά παραδέχτηκε ευθέως το λόγο που έκανε την αλλαγή της ημερομηνίας. Αυτό ήταν μια πολύ σωστή προσέγγιση, μιας κατά τα άλλα λανθασμένης κίνησης...

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, αυτά είναι αστεία Πράγματα.

Βέβαια, για να είμαστε δίκαιοι, πρέπει να πιστωσουμε στην oneplus το γεγονός ότι ήταν απόλυτα ειλικρινής σε αυτό το θέμα και δε βρήκε μια... πετσινη δικαιολογία, αλλά παραδέχτηκε ευθέως το λόγο που έκανε την αλλαγή της ημερομηνίας. Αυτό ήταν μια πολύ σωστή προσέγγιση, μιας κατά τα άλλα λανθασμένης κίνησης...

Αναμένουμε Βαγγέλη;)

Λες να κάνουν καμια έκπληξη και δώσουν απο αρχη το κοκκινελι?

 

Παλι τα μαύρα βαρέθηκα δηλαδή κάθε αρχή.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο είδα βγαινει mirror black και sandstone για αρχη μαύρα.

Μόλις ξεπουλήσει κλασικά θα δώσει λευκό και κόκκινο.

Αν κάνεις υπομονή καλώς αν καίγεσαι πας για μαύρο απλά πραματα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ θα ήθελα κόκκινο.... Αλλά σκέφτομαι ότι επειδή ποτέ δεν το αφήνω χωρίς θήκη έχει νόημα το κόκκινο; φαίνεται κάπως;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ θα ήθελα κόκκινο.... Αλλά σκέφτομαι ότι επειδή ποτέ δεν το αφήνω χωρίς θήκη έχει νόημα το κόκκινο; φαίνεται κάπως;

Αμα φοράς θηκη λίγη σημασία εχει το χρώμα

Εκτός αν ειναι διάφανη.

 

Εγώ γυμνό θα το εχω και ισως βαλω διάφανο skin.

https://www.slickwraps.com/naked-wrap-for-oneplus-6t.html

 

Δυστυχώς τα χρωματιστά skin dbrand,slickwarps δεν μπορούν να υποκαταστησουν τη φυσική ομορφιά του original χρωμα συσκευής.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι φαίνεται πέρα από το fingerprint scanner στην οθόνη δεν έχει να παρουσιάσει κάτι άλλο η OnePlus. Πολύ πίσω σε σχέση με mate και note εξού κι η διαφορά στην τιμή που σε μερικούς μήνες θα είναι ελάχιστη. Ούτε stereo speakers, ούτε ip68, ούτε ανάλυση οθόνης ναυαρχίδας, ούτε 4000 μπαταρία, ούτε ασύρματη φόρτιση. Κρίμα.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι φαίνεται πέρα από το fingerprint scanner στην οθόνη δεν έχει να παρουσιάσει κάτι άλλο η OnePlus. Πολύ πίσω σε σχέση με mate και note εξού κι η διαφορά στην τιμή που σε μερικούς μήνες θα είναι ελάχιστη. Ούτε stereo speakers, ούτε ip68, ούτε ανάλυση οθόνης ναυαρχίδας, ούτε 4000 μπαταρία, ούτε ασύρματη φόρτιση. Κρίμα.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Εντάξει δε χάθηκε κι ο κόσμος. Υπάρχουν κι άλλες εταιρείες. Δεν την παντρευτήκαμε την One Plus. Που θα πάει, θα πέσουν οι τιμές και θα πάρουμε το Mate 20 Pro

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι φαίνεται πέρα από το fingerprint scanner στην οθόνη δεν έχει να παρουσιάσει κάτι άλλο η OnePlus. Πολύ πίσω σε σχέση με mate και note εξού κι η διαφορά στην τιμή που σε μερικούς μήνες θα είναι ελάχιστη. Ούτε stereo speakers, ούτε ip68, ούτε ανάλυση οθόνης ναυαρχίδας, ούτε 4000 μπαταρία, ούτε ασύρματη φόρτιση. Κρίμα.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Κρίμα όντως μην το πάρεις :)

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι φαίνεται πέρα από το fingerprint scanner στην οθόνη δεν έχει να παρουσιάσει κάτι άλλο η OnePlus. Πολύ πίσω σε σχέση με mate και note εξού κι η διαφορά στην τιμή που σε μερικούς μήνες θα είναι ελάχιστη. Ούτε stereo speakers, ούτε ip68, ούτε ανάλυση οθόνης ναυαρχίδας, ούτε 4000 μπαταρία, ούτε ασύρματη φόρτιση. Κρίμα.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Κούρασες. Σκάσε 1050 ευρώ κι πάρε το άλλο που τα έχει όλα αυτά. Τι μας το λες?δεν είσαι υποχρεωμένος. Αν σου κάνει το περνεις. Αν όχι προσπερνας

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα περίμενα για το 7 αλλά φοβάμαι θα έχει και 7αρα οθόνη έτσι που το πάνε
Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά, μην κάνετε έτσι γιατί θα σας βγει το όνομα! Και εγώ αγαπάω Oneplus αλλά η αλήθεια να λέγεται. Εκτός από το in display fingerprint, πρέπει να δώσει κάτι ακόμα. Έστω μια πιστοποίηση IP68, που δεν την θεωρώ απαραίτητη αλλά θα είναι ένα συν. Δε μπορείς μια ζωή να διαφημίζεις τα smartphone σου ως τα πιο γρήγορα την στιγμή που το ίδιο γρήγορες πλέον είναι συσκευές των 200-300 ευρω. Για την μπαταρία εάν είναι χωρητικότητας 3.700mAh όπως ακούγεται, δεν έχω αμφιβολίες πως θα είναι αρκετά καλή και θα δίνει δυνατές αυτονομίες ισάξιες με μπαταρίες των 4.000mAh. δεν φτάνουν όμως αυτά.

 

Και άντε με το 6Τ ίσως να μην δώσει το κάτι παραπάνω αν σκεφτούμε ότι και στα προηγούμενα μοντέλα από την αρχική σειρά στην σειρα "T", οι διαφορές ήταν πάντα μικρές. Στο εφτάρι όμως του χρόνου θα πρέπει να δώσει αρκετά παραπανω.!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά, μην κάνετε έτσι γιατί θα σας βγει το όνομα! Και εγώ αγαπάω Oneplus αλλά η αλήθεια να λέγεται. Εκτός από το in display fingerprint, πρέπει να δώσει κάτι ακόμα. Έστω μια πιστοποίηση IP68, που δεν την θεωρώ απαραίτητη αλλά θα είναι ένα συν. Δε μπορείς μια ζωή να διαφημίζεις τα smartphone σου ως τα πιο γρήγορα την στιγμή που το ίδιο γρήγορες πλέον είναι συσκευές των 200-300 ευρω. Για την μπαταρία εάν είναι χωρητικότητας 3.700mAh όπως ακούγεται, δεν έχω αμφιβολίες πως θα είναι αρκετά καλή και θα δίνει δυνατές αυτονομίες ισάξιες με μπαταρίες των 4.000mAh. δεν φτάνουν όμως αυτά.

 

Και άντε με το 6Τ ίσως να μην δώσει το κάτι παραπάνω αν σκεφτούμε ότι και στα προηγούμενα μοντέλα από την αρχική σειρά στην σειρα "T", οι διαφορές ήταν πάντα μικρές. Στο εφτάρι όμως του χρόνου θα πρέπει να δώσει αρκετά παραπανω.!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Notch drop μέγεθος, μπαταρία, in display fingerprint οι αλλαγές. Για κάνα τετράμηνο είναι πολύ μπροστά στο θέμα της τιμής από νοτε, ματε 20 προ. Μετά θα έχουν συγκλίνει πολύ οι τιμές.

Αλλά ούτως ή άλλως μετά θα δίνουμε το 6τ για το 7αρι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Notch drop μέγεθος, μπαταρία, in display fingerprint οι αλλαγές. Για κάνα τετράμηνο είναι πολύ μπροστά στο θέμα της τιμής από νοτε, ματε 20 προ. Μετά θα έχουν συγκλίνει πολύ οι τιμές.

Αλλά ούτως ή άλλως μετά θα δίνουμε το 6τ για το 7αρι... ;)

Μόνο η μπαταρία και ο Fingerprint είναι οι σοβαρές αλλαγές σύμφωνα με τα όποια δείγματα και φήμες κυκλοφορούν. Κάτι αντίστοιχο με την περίπτωση των 3/3T, που το δεύτερο είχε μεγαλύτερη μπαταρία, λίγο καλύτερο CPU (αν δεν ήταν ίδιοι οι snap820 με 821) και αν θυμαμαι κάποιες μικροδιαφορές στις κάμερες η μόνο στην μπροστινή.

 

Για μένα τελειώσανε αυτές οι εποχές. Περιμένω το 7αρι και αν δεν μου κάνει ούτε εκείνο βλέπουμε. Την διετία θα την κλείσει σίγουρα το OP5 :)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι ο on screen sensor θα γίνει drawback τελικά. Θα σιχτηρίσουνε μανούλες ...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι ο on screen sensor θα γίνει drawback τελικά. Θα σιχτηρίσουνε μανούλες ...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η θα τον βάλουν στο ακριβότερο μοντέλο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...