Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο σερβις υπαρχει εδω αθηνα? Αν χρειαστω φορτιστη τζαμακι κλπ? Επισης, καλυτερα θα ηταν να περιμενω το 7Τ η ειναι μκρες οι διαφορες τους? Ευχαριστω και παλι!
Καλημέρα.

Επίσημο service Πολωνία. Δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά διαβάζω καλά λόγια. Σε 4-5 έχεις το τηλέφωνο πίσω.

Αξεσουάρ από Internet.

Για το 7Τ τι να σου πούμε; Εδώ δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα το 7. Σίγουρα 3 κάμερες, pop up μπροστινή και SD 855.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημέρα.

Επίσημο service Πολωνία. Δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά διαβάζω καλά λόγια. Σε 4-5 έχεις το τηλέφωνο πίσω.

Αξεσουάρ από Internet.

Για το 7Τ τι να σου πούμε; Εδώ δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα το 7. Σίγουρα 3 κάμερες, pop up μπροστινή και SD 855.

 

Ρωτησα για το 7Τ αν γνωριζετε απο τα προηγουμενα, αν υπαρχουν σημαντικες διαφορες μεταξυ τουςη αν δεν αξιζει να περιμενεις το 7 για το 7Τ.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα για το 7Τ αν γνωριζετε απο τα προηγουμενα, αν υπαρχουν σημαντικες διαφορες μεταξυ τουςη αν δεν αξιζει να περιμενεις το 7 για το 7Τ.

 

Ακόμη δεν είδαμε το 7. Ποιο 7Τ. ?? Χαλαρώστε λιγάκι..Έχετε υπομονή

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα για το 7Τ αν γνωριζετε απο τα προηγουμενα, αν υπαρχουν σημαντικες διαφορες μεταξυ τουςη αν δεν αξιζει να περιμενεις το 7 για το 7Τ.

 

Και γιατι να μην περιμένεις για το 8τ που θα έχει σίγουρα σημαντικές διαφορές;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αντιμετωπίζει κανείς άλλος επανεκκινήσεις; Για την ακρίβεια δεν κάνει ακριβώς επανεκκίνηση, αλλά βγαίνει το σήμα της oneplus φορτώνει κ μου ζητάει τον κωδικό κλειδώματος όχι όμως το pin της κάρτας οπότε δεν κλείνει εντελώς. Και διαρκεί η όλη "κατάσταση" γύρω στα 10 δευτερόλεπτα. Αυτό συμβαίνει 1-2 φορές μέσα στη μέρα τις τελευταίες 10 μέρες χωρίς να έχω πάρει κάποιο update. Είμαι stock με την 9.0.12. Δοκίμασα clear cache χωρίς αποτέλεσμα.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος γαμη@@νος τροπος να απενεργωποιησω το screenshot οταν παταω το κουμπι της εντασης με το κουμπι που αναβει και σβηνει το τηλεφωνο... Εχω καμει κατα λαθος παμω απο 400 screenshot καταλαθος και αυτο εδει με κουρασε ... Πολυ σοβαρο αν ξερει καπιος ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αντιμετωπίζει κανείς άλλος επανεκκινήσεις; Για την ακρίβεια δεν κάνει ακριβώς επανεκκίνηση, αλλά βγαίνει το σήμα της oneplus φορτώνει κ μου ζητάει τον κωδικό κλειδώματος όχι όμως το pin της κάρτας οπότε δεν κλείνει εντελώς. Και διαρκεί η όλη "κατάσταση" γύρω στα 10 δευτερόλεπτα. Αυτό συμβαίνει 1-2 φορές μέσα στη μέρα τις τελευταίες 10 μέρες χωρίς να έχω πάρει κάποιο update. Είμαι stock με την 9.0.12. Δοκίμασα clear cache χωρίς αποτέλεσμα.

 

οχι εγω τουλαχιστον δεν εχω τετοιο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος γαμη@@νος τροπος να απενεργωποιησω το screenshot οταν παταω το κουμπι της εντασης με το κουμπι που αναβει και σβηνει το τηλεφωνο... Εχω καμει κατα λαθος παμω απο 400 screenshot καταλαθος και αυτο εδει με κουρασε ... Πολυ σοβαρο αν ξερει καπιος ...

 

Δεν νομίζω πως με το σταυρό στο χέρι μπορείς να κάνεις κάτι... με root ίσως δεις φως. Τώρα αν αξίζει τον κόπο, εσύ αποφασίζεις...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα, αντιμετωπίζει κανείς άλλος επανεκκινήσεις; Για την ακρίβεια δεν κάνει ακριβώς επανεκκίνηση, αλλά βγαίνει το σήμα της oneplus φορτώνει κ μου ζητάει τον κωδικό κλειδώματος όχι όμως το pin της κάρτας οπότε δεν κλείνει εντελώς. Και διαρκεί η όλη "κατάσταση" γύρω στα 10 δευτερόλεπτα. Αυτό συμβαίνει 1-2 φορές μέσα στη μέρα τις τελευταίες 10 μέρες χωρίς να έχω πάρει κάποιο update. Είμαι stock με την 9.0.12. Δοκίμασα clear cache χωρίς αποτέλεσμα.

 

Επανεκκίνηση όχι, αυτό που είδα πρόσφατα και κουφάθηκα είναι όταν κατά τη διάρκεια κλήσης το τηλέφωνο μπήκε μόνο του σε λειτουργία πτήσης...ενώ μιλούσα ξαφνικά κόπηκε η γραμμή και κοιτώντας τη συσκευή είδα το αεροπλάνακι στη status bar.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αντιμετωπίζει κανείς άλλος επανεκκινήσεις; Για την ακρίβεια δεν κάνει ακριβώς επανεκκίνηση, αλλά βγαίνει το σήμα της oneplus φορτώνει κ μου ζητάει τον κωδικό κλειδώματος όχι όμως το pin της κάρτας οπότε δεν κλείνει εντελώς. Και διαρκεί η όλη "κατάσταση" γύρω στα 10 δευτερόλεπτα. Αυτό συμβαίνει 1-2 φορές μέσα στη μέρα τις τελευταίες 10 μέρες χωρίς να έχω πάρει κάποιο update. Είμαι stock με την 9.0.12. Δοκίμασα clear cache χωρίς αποτέλεσμα.

 

Για δες μήπως είναι η sim κάρτα

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπαρχει καποιος γαμη@@νος τροπος να απενεργωποιησω το screenshot οταν παταω το κουμπι της εντασης με το κουμπι που αναβει και σβηνει το τηλεφωνο... Εχω καμει κατα λαθος παμω απο 400 screenshot καταλαθος και αυτο εδει με κουρασε ... Πολυ σοβαρο αν ξερει καπιος ...

 

Υπαρχει ένας και μόνος τρόπος να καλύψεις το λάθος αυτό του κινητού, να μάθεις να βάζεις τον δεξί αντίχειρα πιο πάνω ή πιο κάτω

Link to comment
Share on other sites

Εγω κρατω το τηλεφωνο με το δεχι χερι... Προσπαθιστε να κλεισετε το τηλεφωνο με το δεξι... Μονο εγω εχω αυτο το προβλημα; Νε πιο ιδους root μποροω να το απενεργοποιησω ... Ευχαρστω εκτον προτερον
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες να το κλείσεις εννοείς να σβήσεις την οθόνη ή απενεργοποίηση; Στην πρώτη περίπτωση γίνεται πολύ εύκολα με double tap και στη δεύτερη μου είναι αρκετά εύκολο να το κλείσω. Όσο για το screenshot, είναι όντως αρκετά ενοχλητικό πολλές φορές.
Link to comment
Share on other sites

Και γιατι να μην περιμένεις για το 8τ που θα έχει σίγουρα σημαντικές διαφορές;

 

Φιλε μου ειναι τα επομενα κινητα που θα βγαλει και θελω να δω ποιο θα παρω. Τι απαντησεις ειναι αυτες μες την ειρωνια. Ελεος πια! Αν εχεις να πεις κατι που θα με βοηθησεις, ευχαριστως να σε ακουσω αλλα κοψε την ειρωνια. Μπαινεις στη διαδικασια να απαντησεις και να γραφεις εξυπναδες? Πω ρ φιλε μου ......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ειναι τα επομενα κινητα που θα βγαλει και θελω να δω ποιο θα παρω. Τι απαντησεις ειναι αυτες μες την ειρωνια. Ελεος πια! Αν εχεις να πεις κατι που θα με βοηθησεις, ευχαριστως να σε ακουσω αλλα κοψε την ειρωνια. Μπαινεις στη διαδικασια να απαντησεις και να γραφεις εξυπναδες? Πω ρ φιλε μου ......

 

Περιμενεις απο αλλους να σου πουν τι κινητο θα παρεις; Και αν θα ειναι το επομενο αρκετα καλυτερο για να το παρεις;

 

Ο καθενας εκλαμβανει τελειως διαφορετικα το "σημαντικες διαφορες" και προσωπικα ΔΕΝ βλεπω αρκετες διαφορες απο το ενα μοντελο στο επομενο, σχεδον ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενεις απο αλλους να σου πουν τι κινητο θα παρεις; Και αν θα ειναι το επομενο αρκετα καλυτερο για να το παρεις;

 

Ο καθενας εκλαμβανει τελειως διαφορετικα το "σημαντικες διαφορες" και προσωπικα ΔΕΝ βλεπω αρκετες διαφορες απο το ενα μοντελο στο επομενο, σχεδον ποτε.

 

....προσωπικα ΔΕΝ βλεπω αρκετες διαφορες απο το ενα μοντελο στο επομενο

Αυτο αρκει φιλε μου να καταλαβω. Ναι περιμενω απο αλλους που ειναι γνωστες να μου δωσουν την αποψη τους για ενα θεμα που ΔΕΝ γνωριζω, γι αυτο αλλωστε ρωταω, να μαθω.

Link to comment
Share on other sites

Αν ένα επόμενο δεν έρχεται άμεσα θεωρώ ότι δεν αξίζει κάποιος να μπαίνει στη διαδικασία να περιμένω το 7τ το 8 κτλ... Οκ τη δεδομένη στιγμή βγαίνει το 7 συνεπώς τώρα αξίζει η να περιμένεις για να πάρεις το 6τ σε χαμηλότερη τιμή ή το 7 που είναι καινούργιο. Αλλά πχ εγώ που αγόρασα το 6τ πριν τα Χριστούγεννα δεν είναι δυνατόν να σκεφτώ αχ μηοως το 7 είναι καλύτερο που θα βγει σε 6 μήνες..

Πάντως το 6τ σαν συσκευή σπέρνει...

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλός χρυσός ο kiwi αλλά σε κάθε site έχει προεπιλεγμένη την αποκρυψη διαφημίσεων με αποτέλεσμα να μην φορτώνει τις εικόνες. Με ενοχλεί αφανταστα που πρεπει συνεχεια να το ξετικαρω. Έχω το blockada και μου είναι άχρηστο αυτό το feature.
Link to comment
Share on other sites

Καλός χρυσός ο kiwi αλλά σε κάθε site έχει προεπιλεγμένη την αποκρυψη διαφημίσεων με αποτέλεσμα να μην φορτώνει τις εικόνες. Με ενοχλεί αφανταστα που πρεπει συνεχεια να το ξετικαρω. Έχω το blockada και μου είναι άχρηστο αυτό το feature.

 

Δοκιμασες τον Opera?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...