Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλή χρονιά με υγεια. Μια ερώτηση κ από μένα. Είμαι κάτοχος του 6τ εδώ κ μερικές μέρες. Έστειλα ένα σμσ νωρίτερα κ βλέπω ότι υποστηρίζει μεχρι 70 χαρακτηρες.στις ρυθμίσεις δε βρήκα κάτι. Κάποια βοήθεια; Ευχαριστώ προκαταβολικα
Καλή χρονιά..

Μόνο με άλλη εφαρμογή από play μπορείς να πάρεις υποστήριξη 140 χαρακτηρων.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλή χρονιά..

Μόνο με άλλη εφαρμογή από play μπορείς να πάρεις υποστήριξη 140 χαρακτηρων.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Κατάλαβα. Να σαι καλά σ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεια. Μια ερώτηση κ από μένα. Είμαι κάτοχος του 6τ εδώ κ μερικές μέρες. Έστειλα ένα σμσ νωρίτερα κ βλέπω ότι υποστηρίζει μεχρι 70 χαρακτηρες.στις ρυθμίσεις δε βρήκα κάτι. Κάποια βοήθεια; Ευχαριστώ προκαταβολικα

 

Νομίζω αν γράψεις κεφάλαια, έχεις 140 χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αν γράψεις κεφάλαια, έχεις 140 χαρακτήρες.

 

Έβαλα το google messages που είναι μια χαρά αλλά θα το δοκιμάσω.σ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές δοκιμάζω την εφαρμογή plus beat αφού δεν έχουμε notification led και φαίνεται εξαιρετική χωρίς να επηρεάζει ιδιαίτερα τη μπαταρία.

Τη προτείνω οποίος ψάχνει κάτι ανάλογο.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές δοκιμάζω την εφαρμογή plus beat αφού δεν έχουμε notification led και φαίνεται εξαιρετική χωρίς να επηρεάζει ιδιαίτερα τη μπαταρία.

Τη προτείνω οποίος ψάχνει κάτι ανάλογο.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

 

Εγώ την έχω ενεργοποιήσει αλλά δεν βλέπω να παίζει

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω ενεργοποιήσει αλλά δεν βλέπω να παίζει
Πρέπει στη οθόνη περιβάλλοντος να ενεργοποίησης την αφύπνιση οθόνης

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει στη οθόνη περιβάλλοντος να ενεργοποίησης την αφύπνιση οθόνης

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ευχαριστω πολυ. μου ειχε διαφυγει τελειως.. το ενεργοποιησα αλλα δεν βλεπω καμια διαφορα παλι..!! Καλη χρονια να εχουμε

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ. μου ειχε διαφυγει τελειως.. το ενεργοποιησα αλλα δεν βλεπω καμια διαφορα παλι..!! Καλη χρονια να εχουμε

 

Εμένα δουλεύει μια χαρά και είναι σούπερ! Κάνε όλα τα βήματα που πρέπει. Πρέπει να είναι ενεργό το ambient ώστε να ανάβει η οθόνη για τις ειδοποιήσεις. Μετά πρέπει να βγάλεις το battery optimization για το plus beat. Και θα δουλεύει μια χαρά! Η ερώτηση είναι αν μπορεί να κάνει κάποιο θέμα στην οθόνη όπως καμμένα pixel που διάβασα. Έχει κανείς κάποια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δουλεύει μια χαρά και είναι σούπερ! Κάνε όλα τα βήματα που πρέπει. Πρέπει να είναι ενεργό το ambient ώστε να ανάβει η οθόνη για τις ειδοποιήσεις. Μετά πρέπει να βγάλεις το battery optimization για το plus beat. Και θα δουλεύει μια χαρά! Η ερώτηση είναι αν μπορεί να κάνει κάποιο θέμα στην οθόνη όπως καμμένα pixel που διάβασα. Έχει κανείς κάποια ιδέα?

 

ωραιος τωρα δουλευει αψογα. πολυ ομορφο διακριτικο. μπορω να βαλω και χρωμματα ανα εφαρμογη ειδα εχει μεσα. δουλευουν σωστα?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

ωραιος τωρα δουλευει αψογα. πολυ ομορφο διακριτικο. μπορω να βαλω και χρωμματα ανα εφαρμογη ειδα εχει μεσα. δουλευουν σωστα?
Ναι μια χαρά δουλευει

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αγοράσει τα Nyon.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Eκανε update o oneplus launcher και λεει οτι εχει 'performance improvements'

 

Σας φαινεται πιο γρηγορο;

 

Μιλαω για εμας που λεμε για το στατερ, οχι για τους υπολοιπους

Link to comment
Share on other sites

Καμία προτασουλα για ωραία icon packs??? Είτε από play store είτε apk?
Pixel pie. Δοκίμασε το και αν δεν σου αρέσει ζητάς ακύρωση και έχεις τα χρήματα σου πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Καμία προτασουλα για ωραία icon packs??? Είτε από play store είτε apk?

 

Εγώ τώρα φοράω αυτά.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cris87.limitless

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση που ίσως φανεί κουτή, πώς μπορούμε να βάλουμε το κινητό σε mute?

 

Από τα πλαϊνά αριστερά κουμπια δεν γίνεται, στην επιλογή sound έχει μόνο το do not disturb?

 

Δεν υπάρχει τρόπος να πατάμε ένα εικονίδιο και αμέσως να γυρνάει σε αθόρυβο?

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση που ίσως φανεί κουτή, πώς μπορούμε να βάλουμε το κινητό σε mute?

 

 

 

Από τα πλαϊνά αριστερά κουμπια δεν γίνεται, στην επιλογή sound έχει μόνο το do not disturb?

 

 

 

Δεν υπάρχει τρόπος να πατάμε ένα εικονίδιο και αμέσως να γυρνάει σε αθόρυβο?

Δεξιά πάνω από το power button έχει κουμπί για κανονικό, δόνηση και αθόρυβο.

 

Sent from my ONEPLUS 6T

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση που ίσως φανεί κουτή, πώς μπορούμε να βάλουμε το κινητό σε mute?

 

Από τα πλαϊνά αριστερά κουμπια δεν γίνεται, στην επιλογή sound έχει μόνο το do not disturb?

 

Δεν υπάρχει τρόπος να πατάμε ένα εικονίδιο και αμέσως να γυρνάει σε αθόρυβο?

 

Να το αλλάξεις το nickname, δεν φαίνεσαι και 'γαταρος' αν δεν έχεις πάρει καν χαμπάρι τι κανουν εκείνα τα κουμπια πάνω δεξιά lol

Link to comment
Share on other sites

Να το αλλάξεις το nickname, δεν φαίνεσαι και 'γαταρος' αν δεν έχεις πάρει καν χαμπάρι τι κανουν εκείνα τα κουμπια πάνω δεξιά lol

 

Έχοντας συνηθίσει στο Samsung 7 Edge, όπου από την taksbar πατάς απευθείας και μπαίνεις σε αθόρυβο, έψαχνα για κάτι παρόμοιο.

 

Απ ότι φαίνεται η oneplus ακόμα δεν το έχει ανακαλύψει.. Έχοντας τη θήκη που έρχεται με το κινητό, δεν είναι βολικό το μηχανικό κουμπί στα πλάγια, μιας και βρίσκεται πιο βαθια μέσα στην εγκοπή και όχι στο ίδιο ύψος.

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας συνηθίσει στο Samsung 7 Edge, όπου από την taksbar πατάς απευθείας και μπαίνεις σε αθόρυβο, έψαχνα για κάτι παρόμοιο.

 

Απ ότι φαίνεται η oneplus ακόμα δεν το έχει ανακαλύψει.. Έχοντας τη θήκη που έρχεται με το κινητό, δεν είναι βολικό το μηχανικό κουμπί στα πλάγια, μιας και βρίσκεται πιο βαθια μέσα στην εγκοπή και όχι στο ίδιο ύψος.

Δεν είναι βολικό το κουμπί αλλά είναι να ανοίξεις την οθόνη να κατεβάσεις την μπάρα και να πατήσεις το κουμπί?

Αν πατήσεις το volume button στην μπάρα που εμφανίζεται δεν έχει επιλογή για mute, vibrate, ring?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...