Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να πάρεις και τον φορτιστη αλλά και το κουπόνι.

Το έχω δοκιμάσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βλέπω όμως τώρα ότι η προσφορά τελειωσε. Ο φορτιστής ήταν bundle με το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πάει το pixel?

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάει ναι, το ήθελε ένας φίλος και πάμε για το επόμενο!

Ήταν, ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει τελευταία..

Πάμε για 6Τ να δούμε τι λέει, ξέρω οτι πέρα απο τη κάμερα θα είναι εκπληκτικό όπως όλα τα 1+.

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορείς να πάρεις και τον φορτιστη αλλά και το κουπόνι.

Το έχω δοκιμάσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βλέπω όμως τώρα ότι η προσφορά τελειωσε. Ο φορτιστής ήταν bundle με το κινητό.

Ωωωω το πρωί ήταν οκ που κοίταξα, τώρα οχι.

Δεν με θέλει μου φαίνεται το 6Τ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο τσακ ήμουν να το πάρω...και έλεγα συγκεκριμένα για το mclaren

Λέω να περιμένω όμως για το op7 λόγω του 855.

Πιστευω θα έχει αρκετές βελτιώσεις ειδικά στον ήχο, αδιάβροχο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους παιδια!!! Χρονια πολλα και καλες γιορτες να εχουμε!!!! θελω τα φωτα σας... εχω το Samsung S6 Edge 32gb και ειμαι σε φαση ανευρεσης κινητου μιας και μετα απο 5 χρονια σχεδον η μπαταρια του παραδιδετε(το μονο προβλημα ) .. μετα απο 1 μηνα ψαξιματος.. κατεληξα αναμεσα σε 2 !!! Huawei p20 pro ή one plus 6t??? η ζυγαρια γερνει προς το 6τ ....απλα θελω την βοηθεια σας οσοι το εχετε παραλαβει να μου πειτε λεπτομερειες για την καμερα του!!!! σας ευχαριστω!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους παιδια!!! Χρονια πολλα και καλες γιορτες να εχουμε!!!! θελω τα φωτα σας... εχω το Samsung S6 Edge 32gb και ειμαι σε φαση ανευρεσης κινητου μιας και μετα απο 5 χρονια σχεδον η μπαταρια του παραδιδετε(το μονο προβλημα ) .. μετα απο 1 μηνα ψαξιματος.. κατεληξα αναμεσα σε 2 !!! Huawei p20 pro ή one plus 6t??? η ζυγαρια γερνει προς το 6τ ....απλα θελω την βοηθεια σας οσοι το εχετε παραλαβει να μου πειτε λεπτομερειες για την καμερα του!!!! σας ευχαριστω!!!!

 

Δεν είναι εδώ θέμα για να βρεις κινητό. Έχει κατάλληλο θέμα για τέτοιες ερωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είμαι έτοιμος να πατήσω την σκανδάλη, κανένα πρόβλημα έχουμε με το τηλέφωνο; Όπως με το op5 και op5t με οθόνες, ανομοιομορφίες κλπ;

 

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Επειδη με ενδιαφερει το τηλεφωνο. Παραγγελνουμε απ την κεντρικη τους σελιδα? Δεν θελω να μπλεξω με τελωνεια γι αυτο το λεω. Απο που αγοραζουμε ελλαδα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Επειδη με ενδιαφερει το τηλεφωνο. Παραγγελνουμε απ την κεντρικη τους σελιδα? Δεν θελω να μπλεξω με τελωνεια γι αυτο το λεω. Απο που αγοραζουμε ελλαδα.

 

 

 

Από το επίσημο σάιτ δεν έχεις πρόβλημα.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Επειδη με ενδιαφερει το τηλεφωνο. Παραγγελνουμε απ την κεντρικη τους σελιδα? Δεν θελω να μπλεξω με τελωνεια γι αυτο το λεω. Απο που αγοραζουμε ελλαδα.
https://www.oneplus.com/gr/6t

 

Απο εδώ κανονικά χωρίς τελωνείο, έρχεται από Πολωνία...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είμαι έτοιμος να πατήσω την σκανδάλη, κανένα πρόβλημα έχουμε με το τηλέφωνο; Όπως με το op5 και op5t με οθόνες, ανομοιομορφίες κλπ;

 

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

 

δεν εχει αναφερει κανεις κατι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

2 εύκολοι τρόποι γα να έχουμε στην συσκευη μας το animation ξελειδώματος της Mclaren edition

https://www.androidauthority.com/enable-oneplus-6t-mclaren-edition-fingerprint-animation-937666/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μόνο εγώ δεν έχω πάρει την 9.0.10;

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Κατέβασε από Google ένα vpn άλλαξε χώρα σε Γερμανία και θα στο εμφανίσει. Και μετά βγάλε πάλι το πρόγραμμα που κατέβασες.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μόνο εγώ δεν έχω πάρει την 9.0.10;

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

 

Βάλε την εφαρμογή Oxygen Updater από το PS και θα την λάβεις μια χαρά.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arjanvlek.oxygenupdater&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

2 εύκολοι τρόποι γα να έχουμε στην συσκευη μας το animation ξελειδώματος της Mclaren edition

https://www.androidauthority.com/enable-oneplus-6t-mclaren-edition-fingerprint-animation-937666/

Το έβαλα πολύ ωραίο είναι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βάλε την εφαρμογή Oxygen Updater από το PS και θα την λάβεις μια χαρά.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arjanvlek.oxygenupdater&hl=el

 

Πρέπει δλδ να κατεβάσουμε αυτήν την εφαρμογή για να πάρουμε αναβάθμιση;

Ερώτηση γιατί δεν ξέρω .

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και οχι, εχω βαλει το νιλκιν και σπερνει.

αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να πεις πιο συγκεκριμενα για ποιο νιλκιν μιλας μιας και ειμαι σε αναζητηση ?:)

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και'γω από χθες το πρωί παιδιά.. Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά ομολογώ σε όλα.Δεν το περίμενα τόσο καλό!! Δυνατό πολύ,smooth, οθόνη super, η μπαταρία φαίνεται δυνατή και η κάμερα τα πάει μια χαρά σε σύγκριση με ένα note 8 εδώ :)

Πολύ καλή επιλογή φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και'γω από χθες το πρωί παιδιά.. Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά ομολογώ σε όλα.Δεν το περίμενα τόσο καλό!! Δυνατό πολύ,smooth, οθόνη super, η μπαταρία φαίνεται δυνατή και η κάμερα τα πάει μια χαρά σε σύγκριση με ένα note 8 εδώ :)

Πολύ καλή επιλογή φαίνεται.

 

Καλορίζικο φίλε. Και ακόμα είναι η αρχή, σιγά σιγά θα σε εντυπωσιάζει και περισσότερο. Ποια έκδοση πήρες, αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει δλδ να κατεβάσουμε αυτήν την εφαρμογή για να πάρουμε αναβάθμιση;

Ερώτηση γιατί δεν ξέρω .

 

Όχι. Υπάρχει επιλογή μέσα στη συσκευή για αναβάθμιση. επειδή όμως δεν αναβαθμίζονται ταυτόχρονα όλες οι συσκευές σε όλο τον κόσμο, μπορεί να αργήσει να στην εμφανίσει. Η εφαρμογή είναι για όσους βιάζονται να αναβαθμιστούν...

 

Με την εφαρμογή απλά γίνονται πιο εύκολα τα πράγματα επειδή θα σου φέρει το update συντομότερα. Διάβασε λίγο τι γράφει στο PS και θα δεις φως. Η άλλη λύση είναι το vpn, κι εκεί χρειάζεσαι εφαρμογή όμως εκεί η αναβάθμιση γίνεται μέσα από τη συσκευή (το vpn σου επιτρέπει να συνδεθείς σε χώρα που η αναβάθμιση είναι διαθέσιμη οπότε θα στην εμφανίσει η ίδια η συσκευή μέσα στη σχετική επιλογή μόλις κάνεις τον έλεγχο για αναβαθμίσεις).

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε. Και ακόμα είναι η αρχή, σιγά σιγά θα σε εντυπωσιάζει και περισσότερο. Ποια έκδοση πήρες, αν επιτρέπεται;

8/128 , νομίζω αξίζει τη διαφορά από τα 6/128.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο φίλο που ρώτησε πριν για την 9.0.10 ούτε εγώ την έχω πάρει. Στο community forum που κοιτάω δεν την έχει πάρει αρκετός κόσμος και λέγεται ότι ενδεχομένως την ανακάλεσε η Oneplus λόγω κάποιων bugs που τυχόν εντοπίστηκαν. Αυτό όμως δεν είναι επίσημο, απλά αρκετοί ερμηνεύουν την κολλυσιεργία της Oneplus να διαδώσει την αναβάθμιση σε ανάκληση.

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο φίλο που ρώτησε πριν για την 9.0.10 ούτε εγώ την έχω πάρει. Στο community forum που κοιτάω δεν την έχει πάρει αρκετός κόσμος και λέγεται ότι ενδεχομένως την ανακάλεσε η Oneplus λόγω κάποιων bugs που τυχόν εντοπίστηκαν. Αυτό όμως δεν είναι επίσημο, απλά αρκετοί ερμηνεύουν την κολλυσιεργία της Oneplus να διαδώσει την αναβάθμιση σε ανάκληση.

 

Εγώ που έχω βάλει την 9.0.10 εδώ και μια εβδομάδα (με vpn) δεν έχω δει κάποιο ιδιαίτερο θέμα. Αυτό που έχω εντοπίσει ως bug και το είχα και στην 9.0.7 είναι το notification dot στις αναπάντητες κλήσεις που δε φεύγει με τίποτα. Αναφέρομαι στην κουκίδα που εμφανίζεται δίπλα στο εικονίδιο του ακουστικού μετά από αναπάντητη κλήση. Υποτίθεται πως πρέπει να φεύγει μόλις δει κανείς την κλήση στη λίστα ή επιστρέψει την κλήση, είναι όμως πάντα εκεί και σε κάνει να νομίζεις πως έχασες κάποια κλήση. Ο μόνος τρόπος που έχω βρει είναι να καταργήσει κάποιος το εικονίδιο του τηλεφώνου και να το ξαναβάλει στην home screen (ή να μη χάνεις κλήσεις προφανώς :p:p:p). Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...