Jump to content

[Εφαρμογή] KG Power Toys


kounadisk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου kunadisk να σου πω κι εγω το τετριμένο πλέον ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για το χρόνο, το μεράκι και το κουράγιο σου!!!Μπράβο σου και για την υποστήριξη "after sales":)... τελικά δουλεύει σε wm5?Με ενδιαφέρει να το περάσω μιας και είναι δικού μας ανθρώπου...μέχρι στιγμής έχω το GPRS monitor αλλά θα θελα να μάθω αν θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα λόγω wm5!!

 

Ευχαριστώ και να'σαι καλά...keep up the good work!

 

Τελικα λειτουργει με WM5?:blink:

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 374
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε λειτουργεί... ο kounadisk έχει εξαφανιστεί το παλικάρι δυστυχώς. Ελπίζω να είναι καλά, και να μας έφτιαχνε μια 5.0 συμβατή έκδοση...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Δε λειτουργεί... ο kounadisk έχει εξαφανιστεί το παλικάρι δυστυχώς. Ελπίζω να είναι καλά, και να μας έφτιαχνε μια 5.0 συμβατή έκδοση...

 

 

ok.Thanks Mythozz;)

ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Τελικα λειτουργει με WM5?:blink:

Πολλές καλημέρες σε όλους και σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον σας!!!

 

Πέρασε πολύς καιρός από το τελευταίο μου post μέχρι τώρα, αλλά θα ήθελα να δικαιολογήσετε έναν (φρεσκο)παντρεμένο και εντός ολίγου πατέρα!!!!!! :D

 

Δεν πρόλαβα να διαβάσω ακόμα το τι έχει συμβεί στο thread (θα το κάνω τώρα), αλλά μαζί με όλες τις αλλαγές στη ζωή μου, μόλις απέκτησα και το καινούριο μου Qtek S200 (WM 5.0)...

 

Ναι... Το Today Plug-in δεν παίζει (ακόμα) σε WM 5.0, αλλά πιστέψτε με ΘΑ παίξει πολύ σύντομα!!!!

 

Πολλές καλημέρες σε όλους και σας ευχαριστώ και πάλι για το ενδιαφέρον.

 

Θα έχετε πολύ σύντομα νέα...

Link to comment
Share on other sites

Kounadisk μην ακούς τον ζηλιάρη τον kirileman! :p

 

Συγχαρητήρια για τον γάμο σου και με το καλό και μπαμπάς! Έχω πρόσφατη εμπειρία (ως μπαμπάς) και ένα μόνο έχω να σου πω: Κάνε το πρόγραμμα ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ!!!! :lol: :lol:

 

Κι εγώ θα είμαι ο πρώτος beta tester! :)

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλημέρες σε όλους και σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον σας!!!

 

Πέρασε πολύς καιρός από το τελευταίο μου post μέχρι τώρα, αλλά θα ήθελα να δικαιολογήσετε έναν (φρεσκο)παντρεμένο και εντός ολίγου πατέρα!!!!!! :D

 

Δεν πρόλαβα να διαβάσω ακόμα το τι έχει συμβεί στο thread (θα το κάνω τώρα), αλλά μαζί με όλες τις αλλαγές στη ζωή μου, μόλις απέκτησα και το καινούριο μου Qtek S200 (WM 5.0)...

 

Ναι... Το Today Plug-in δεν παίζει (ακόμα) σε WM 5.0, αλλά πιστέψτε με ΘΑ παίξει πολύ σύντομα!!!!

 

Πολλές καλημέρες σε όλους και σας ευχαριστώ και πάλι για το ενδιαφέρον.

 

Θα έχετε πολύ σύντομα νέα...

 

Καλως ηρθες στο club.

Ενημερωτικα σου λεω πως η συνδρομη με ενα παιδι ειναι 80 ευρώ το χρονο.:lol: :lol:

Εκτος και μας φτιαξεις το προγραμμα,οποτε γινεσαι ΕΠΙΤΙΜΟ μελος και γλιτωνεις την συνδρομη!!!!!;)

:lol: :lol: :lol: :lol:

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Παιδιά, μπορεί κάποιος να ανεβάσει κανένα screenshot της εφαρμογής, για να ξέρουμε κι εμείς των 5.0 τί να περιμένουμε;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καποιο νεο για το σε ποσο καιρο θα ειναι ετοιμη η εφαρμογη?

Δεν πιεζω απλα ρωταω για να ξερουμε ολοι μας.

 

Το καλο πραγμα αργει να γινει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. θα μπορούσα κι εγώ να συνεισφέρω στο Myfiles, ανεβάζοντας κάποια προγράμματα που έχω αναπτύξει.

 

Στα συνημμένα screenshots βλέπετε 2 από αυτά:

1. GPS Alfa

Πρόγραμμα που παρακολουθεί τις παραμέτρους πορείας βάσει ενός GPS, και τις απεικονίζει με στυλ...' Alfa Romeo', σε χρώματα δηλαδή του εσωτερικού μιας Alfa Romeo. Αυτό, γιατί ως οδηγός μις 147 ήθελα να έχω κάτι πιο όμορφο από το GPSSentry, GPSDash, και άλλα αντίστοιχα προγραμματάκια.

 

2. Call Cost Manager:

Ένα πρόγραμμα που παρακολουθεί το κόστος των κλήσεων, παραμετρικό, υπολογίζει τον δωρεάν χρόνο ομιλίας, αυτόν που απομένει, το πραγματικό κόστος που έχετε μιλήσει (ανάλογα σε τι αριθμό), κτλ κτλ κτλ...

 

Δείχνει γραφικά τα στατιστικά, τον χρόνο που προβλέπεται να μιλήσετε μέχρι το τέλος της περιόδου, στατιστικά, κτλ....

 

Σε δεύτερο post ακολουθούν και άλλα screenshots.

 

Αλήθεια, πως παίρνουμε πρόσβαση για upload?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο φόρουμ.

 

Πολύ ενδιαφέροντα φαίνονται τα προγράμματά σου! Ειδικά το GPS Alfa είναι πολύ όμορφο και κάνει για πολλά αυτοκίνητα (κι εμένα κόκκινο φωτισμό έχει στο ταμπλό).

 

Δύο ερωτήσεις έχω:

1) γιατί δεν τα ανεβάζεις εδώ (ή όπου σε βολεύει) να τα δούμε στην πράξη και να αρχίσουμε το beta testing;

2) ξέρεις αν δουλεύουν σε WM5;

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε σε καμία ιστοσελίδα δωρεάν φιλοξενίας αρχείων (πχ MegaUpload).

 

Αν εννοείς ότι έχεις αργή upstream ταχύτητα και δεν μπορείς να τα ανεβάσεις κάπου λόγω μεγάλου χρόνου σύνδεσης, τότε δεν υπάρχει λύση οπότε πώς θα δούμε από κοντά τα προγράμματά σου;...

Link to comment
Share on other sites

Παντως οχι στο megaupload γιατι δινει 50 slots για ολη την Ελλαδα, και ειναι σχεδον αδυνατο να πετυχεις slot ανοιχτο.

 

Ανεβασε το στο rapidshare.de

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
θα τα ανεβάσω στα μέσα Ιουλίου, αφού πρώτα κάνω κάποιες τροποποιήσεις. Λόγω φόρτου εργασίας, θα πρέπει να κάνετε λίγο υπομονή.

 

Υπάρχει κάποιο νέο;

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kounadisk

 

ειναι το κατι αλλο η δουλεια σου ειλικρινα μιλαω!!:)

 

διαβαζω τα ποστς των παιδιων που την χρησιμοποιουν και στεναχωριεμαι που δεν μπορω να την χρησιμοποιησω λογω HTC και WM5...:(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ας ελπίσουμε ότι θα δούμε σύντομα τις εφαρμογές που υποσχέθηκαν οι φίλοι πιο πάνω. Τα phonealarm και phonedashboard που κυκλοφορούν είναι γεμάτα bugs.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...