Jump to content

[Εφαρμογή] KG Power Toys


kounadisk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις σημερα ανακαλυψα το προγραμματακι και σε ενα γρηγορο περασμα που εκανα δεν καταλαβα αν λειτουργει σε WM5. Μπορει καποιος να μου πει αν το εχει δοκιμασει?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 374
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φοβερό το πρόγραμμα του kounadisk.

Κι εγώ σήμερα το είδα και το έβαλα.

Απλά θα αναγκαστώ σε στρογγυλοποιήσεις λόγω διαφόρων ειδών χρεώσεων, πχ ενδοεταιρικές, προς κινητά tim, vodafone, cosmote κλπ.

Ερώτηση:

Για να μου μετράει τη χρέωση GPRS μέσω TimInternet, και όχι όταν μπαίνω απο τον PC, τι επιλογή πρέπει να κάνω στις ρυθμίσεις;

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ...Μάλλον θα αναγκαστώ να κάνω στο Atom μου downgrade σε 2003 :cry:

 

:lol::lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Συγχαρητήρια στο φίλο που το έφτιαξε...έχω δει screen shots και φαίνετε φοβερό.Πήγα να το δοκιμάσω και εγώ αλλά με λύπης μου ανακάλυψα ότι δεν δουλεύει σε WM5 :( .Κάνε κάτι και για μας ρε συ...όλα δικά σας τα θέλετε :p

Νόμιμος κάτοχος Imate Jasjar :superman:

 

http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=20539

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε κανένα άλλο πρόγραμμα που να κάνει κάτι αντίστοιχο με το powertoys;Αγόρασα το 9000 που έχει WM5 και δεν έχω ιδέα,τι υπάρχει. Στο 2020i βόλευε πολύ το προγραμματάκι αυτό! Τι έγινε ο kounadisk,που χάθηκε; Εϊναι καλά;
RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

ας ειναι καλα ο ανθρωπος πρωτα :!::!:

 

και ας μην μας φτιαξει ποτε το patch για τα wm5!!!!;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ακριβως ετσι!!!στο τελευταιο ποστ του εγραφε τον μαιο οτι μολις εγινε πατερας και....ετρεχε,μακαρι να ερθει γρηγορα στην παρεα μας
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Παιδιά, είμαι κάτοχος ενός Qtek s200. Δοκίμασα το ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ αυτό πρόγραμμα στα WM5 και νομίζω ότι παίζει μια χαρά... Έβαλα την έκδοση 2003SE. Για οτιδήποτε θα υπάρξει, θα σας ενημερώσω...

Κρίμα που έχει καιρό να φανεί ο δημιουργός του, ένα μεγάλο ευχαριστώ κι από μένα...

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και μια ερώτηση...

Επειδή είχα μια βλακεία και μου μετρούσε τις κλήσεις, αλλά τελικά το πρόγραμμα ήταν υπέυθυνο για το σύρσιμο του ppc και το ξήλωσα...Υπάρχει τρόπος να επεξεργαστώ κάποιο αρχείο και να του βάλω τα λεπτά που μίλησα μέχρι σήμερα για να συνεχίσει το KG από 'κει και πέρα ??

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδιά, είμαι κάτοχος ενός Qtek s200. Δοκίμασα το ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ αυτό πρόγραμμα στα WM5 και νομίζω ότι παίζει μια χαρά... Έβαλα την έκδοση 2003SE. Για οτιδήποτε θα υπάρξει, θα σας ενημερώσω...

Κρίμα που έχει καιρό να φανεί ο δημιουργός του, ένα μεγάλο ευχαριστώ κι από μένα...

σοβαρα;:confused: :confused: σου παιζει καλα;γιατι λεγανε οτι στα wm5 δεν δουλευει
Link to comment
Share on other sites

σοβαρα;:confused: :confused: σου παιζει καλα;γιατι λεγανε οτι στα wm5 δεν δουλευει

 

 

Μολις τωρα το δοκιμασα σε ενα mio 701 και δεν δουλευει....:( :( :( :(

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα;:confused: :confused: σου παιζει καλα;γιατι λεγανε οτι στα wm5 δεν δουλευει

 

δεν δουλευει γιαννη....το εχω τσεκαρει πολλες φορες...μην τσιμπατε.θα το δει και ο φιλος που νομιζει οτι δουλευει.;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ξεγελάστηκα! Το πρόγραμμα, πήγαινε καλά, αλλά στο πρώτο reset, εμφάνιζε π.χ. χρόνο εξερχομένων κλήσεων που δεν είχα κάνει... Αφήστε που όταν το έβγαλα, το μηχάνημα σταμάτησε και κάτι κολλήματα που είχε... Κρίμα!

Πάντως αν υποθέσουμε πως δουλεύει κανονικά σε wm3, μιλάμε για πολύ πολύ καλή δουλειά...

Sorry για τις φρούδες ελπίδες!

Link to comment
Share on other sites

Sorry για τις φρούδες ελπίδες!

 

μην ανυσηχεις;)

 

την εχουμε παρει την κρυαδα απο την αρχη μην ανυσηχεις :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ένα κομμάτι της πτυχιακής μου θα είναι πάνω στο programming για Windows Mobile 5 συσκευές. Για αρχή λοιπόν, αντί για το κλασσικό Hello World που κάνουμε όλοι όσοι ξεκινάμε μια καινούργια γλώσσα προγραμματισμού, εγώ υπόσχομαι να υλοποιήσω το συγκεκριμένο αλλά για τη δική μας πλατφόρμα...

Και πάντα στα χνάρια του kounadisk κι ας μην τον ξέρω τον άνθρωπο! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ένα κομμάτι της πτυχιακής μου θα είναι πάνω στο programming για Windows Mobile 5 συσκευές. Για αρχή λοιπόν, αντί για το κλασσικό Hello World που κάνουμε όλοι όσοι ξεκινάμε μια καινούργια γλώσσα προγραμματισμού, εγώ υπόσχομαι να υλοποιήσω το συγκεκριμένο αλλά για τη δική μας πλατφόρμα...

Και πάντα στα χνάρια του kounadisk κι ας μην τον ξέρω τον άνθρωπο! ;)

 

δεν μπορεις να φανταστεις ποσους ανθρωπους θα κανεις ευτυχισμενους απο εδω μεσα με WM5 αν καταφερεις να το φτιαξεις!!!:D:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα το δουλέψω φίλε μου. Βέβαια θα με βοηθούσε να είχα και τον κώδικα του kounadisk για να μη ψάχνω από την αρχή τον "τροχό" αλλά πιστεύω ότι το μόνο που θα χάσω θα είναι χρόνος, όλα γίνονται! Εις το επανυδείν,με νεότερα(ελπίζω)
Link to comment
Share on other sites

Θα το δουλέψω φίλε μου. Βέβαια θα με βοηθούσε να είχα και τον κώδικα του kounadisk για να μη ψάχνω από την αρχή τον "τροχό" αλλά πιστεύω ότι το μόνο που θα χάσω θα είναι χρόνος, όλα γίνονται! Εις το επανυδείν,με νεότερα(ελπίζω)

 

παντως ειμαι υποχρεωμενος εκ μερους ολων μας να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω για τον χρονο και κοπο σου,ασχετα με το αποτελεσμα:)

 

γιατι η προθεση μετραει ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παντως ειμαι υποχρεωμενος εκ μερους ολων μας να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω για τον χρονο και κοπο σου,ασχετα με το αποτελεσμα:)

 

γιατι η προθεση μετραει ;)

 

Συμφωνώ και επαυξάνω!! :up:

Link to comment
Share on other sites

Και από μένα ένα "ΖΗ-ΤΩ" για αρχή για να πάρεις τα πάνω σου! Και για να δεις πόσοι είμαστε που θα περιμένουμε το αποτέλεσμα της δουλειάς σου!

 

Δεν χρειάζεται να αισθάνεσαι καμία πίεση, ... αν σκοπεύεις να το έχεις έτοιμο μέχρι τα Χριστούγεννα... :p :p :p

 

Πέρα από την πλάκα, καλό κουράγιο! :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/mixalisp/8542/151209/0/WORLD.GIF

 

"... αν και κανείς δεν ξέρει

τι τους επιφυλάσσει ακόμα η ελπίδα."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...