Jump to content

[Εφαρμογή] KG Power Toys


kounadisk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 374
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό έχω εγκαταστήσει. Το WM2003SE. πάει να ξεκινήσει αλλά εμφανίζει το παραπάνω σφάλμα.

Μήπως χρειάζεται κάποια προεργασία;

:confused:

 

Το HTC-P3600 έχει WM5 Ελληνικά

Αν υπάρχει νεότερη έκδοση, ας μου δώσει κάποιος την διεύθυνση για να την κατεβάσω.

Σας ευχαριστώ,

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω εγκαταστήσει. Το WM2003SE. πάει να ξεκινήσει αλλά εμφανίζει το παραπάνω σφάλμα.

Μήπως χρειάζεται κάποια προεργασία;

:confused:

 

Το HTC-P3600 έχει WM5 Ελληνικά

Αν υπάρχει νεότερη έκδοση, ας μου δώσει κάποιος την διεύθυνση για να την κατεβάσω.

Σας ευχαριστώ,

Κώστας

 

οριστε http://rapidshare.com/files/32222946/KDPM.rar ,αλλα ρε μαν,μη καθομαστε και ψαχνουμε για σενα....:ninja: λιγες σελιδες πιο πριν ηταν το λινκ...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Είμαι κατοχος του HTC P3600. Στο κιν έβαλα αμέσως τα WM6. Η έλλειψη μετρητή κλήσεων και SMS ήταν πρόβλημμα. Το KDPowerMeters (WM 6.0) δίνει τη λύση. Από ότι όμως λέτε στο forum υπάρχει η δυνατότητα και γι μετρητή GPRS αλλά εγώ δεν κτάφερα να τη βρω (Πάω αρχειο -- Επιλογές -- Πακέτα χεώσεων -- Νέο αλλα η επιλογή Internet και ΜΜS είναι απενεργοποιημένες) επίσης το άθροισμα των εξερχομένων κλήσεων εμφανίζετε μόνο αφότου πατήσω ενημέρωση κόστους. Αυτό δεν είναι βεβαια ιδιαίτερο πρόβλημμα. Μπορί κάποιος να με βοηθήσει για το GPRS Επειδή έχω πακέτω Wirless Internet Easy COSMOTE και θέλω να ξέρω το κόστος. Ευχαριστώ

jgkvafes
Link to comment
Share on other sites

Φίλε tonydeli7 σ' ευχαριστώ!

Αδεξιότητα του ... νέου βλέπεις.

Να είσαι καλά,

Κώστας

Όταν το εγκαταστήσεις μπορείς να δεις αν δουλευει ο μετρητής του GPRS και των MMS???

jgkvafes
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω ενα HTC-P3300 και θελω να κανω την εγκατασταση του προγραμματατος και δεν μπορω...

Μηπως καποιος μπορει να με βοηθησει γιατι ειμαι και λιγο (εως πολυ) ασχετος μιας και εχω το κινητο μονο 3 μερες.

(Παρακαλω να ειναι αναλυτικες οδηγιες :rolleyes: )

My Smarphones after Siemens SX1

ΗTC P3300, HTC HD Mini, Lenovo S1, Lenovo S2, HTC Desire X, Samsung Galaxy S3, Lenovo K900, HTC One, Lenovo S650, Lenovo S860, HTC One E8, HTC One ME

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα το πρώτο post να ενημερωθεί με τις καινούργιες εκδόσεις, θα γίνει κάποια στιγμή αυτό ?

 

Επίσης να αναφέρω ότι στο ραράκι εδώ μέσα περιέχει 2 εκδόσεις για wm5 και 6 αντίστοιχα

 

http://rapidshare.com/files/32222946/KDPM.rar

 

 

 

Α ναι, ευχαριστώ πολύ, ΤΡΟΜΕΡΟ must have, προγραμματάκι

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί σε εμένα με το Χ500 δεν μου μετράει τα sms (ενώ τις κλήσεις κανονικά) για τις ίδιες ρυθμήσεις που στο S200 του γιού μου δουλεύει εντάξει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί σε εμένα με το Χ500 δεν μου μετράει τα sms (ενώ τις κλήσεις κανονικά) για τις ίδιες ρυθμήσεις που στο S200 του γιού μου δουλεύει εντάξει;

 

to idio kani ke se mena pou exo titana metrai kanonika klisis alla oxi sms

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εχω το ίδιο θέμα στο Χ500.

Μου μετράει 1-2 SMS, ή 0 καμμιά φορά :-) (έχω στείλει αρκετά περισσότερα)

 

Σίγουρα κάπου μπερδεύεται ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Παιδια ειμαι νεος στο site..εχω ενα MIO A701 και θελω να βαλω αυτο το προγραμμα..Γινεται?Αν ναι πως το κανω install

 

Δες Εδώ :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1912496#post1912496

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στη vodafone γίνεται το εξής περίεργο με τους λογαριασμούς, και έτσι δεν μπορώ να το ρυθμίσω σωστά...

Ο λογαριασμός (σε μένα τουλάχιστον) βγαίνει κάθε 10 του μήνα, οπότε πρέπει στις ρυθμίσεις του προγράμματος να βάλω κάθε 10 του μήνα να μηδενίζουν οι μετρητές.

Παρ' όλαυτα, ο δωρεάν χρόνος ομιλίας ξεκινάει κάθε 1η του μήνα....

Πώς θα το ρυθμίσω σωστα?

Μήπως μππορεί κάποιος να μου στείλει με pm τις ρυθμίσεις που πρέπει να κάνω για το vodafone 300?

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρατηρησα κατι στο 3300 που ισως σας βοηθησει σχετικα με το μετρημα των SMS.Eιδα οτι τα SMS προστιθενται στον λογαριασμο οταν ερχεται η αναφορα παραδοσης.Μηπως οσοι αντιμετωπιζουν προβληματα εχουν απενεργοποιημενη την αναφορα ;)

My Smarphones after Siemens SX1

ΗTC P3300, HTC HD Mini, Lenovo S1, Lenovo S2, HTC Desire X, Samsung Galaxy S3, Lenovo K900, HTC One, Lenovo S650, Lenovo S860, HTC One E8, HTC One ME

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
δεν εχουμε κανενα νεο για το προγραμμα? το εχω εγκαταστησει στο advantage, αλλα μου κανει κατι περιεργα, κ γενικα εχει διαφορετικη εμφανισει απο το οτι το εχω εγκαταστησει και στο touch.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MΠΡΑΑΒΟ ΣΟΥ!!!

Σε ευχαριστώ πολύ...

@mitchlor...Mια χαρα μου παίζει στο Χ7500 μου...

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ ένα P3600 με wm5 και του εγκατέστησα το πρόγραμμα αλλά δεν μου μετράει την διάρκεια των κλήσεων. Ενώ δοκίμασα με sms και τα μετράει.

Θα πρέπει να του περάσω κάποιο πακέτο χρεώσεων?

Έχω το πρόγραμμα wind flexy 40.

Πρέπει να κάνω κάτι?

Ξέρει κάποιος?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MΠΡΑΑΒΟ ΣΟΥ!!!

Σε ευχαριστώ πολύ...

@mitchlor...Mια χαρα μου παίζει στο Χ7500 μου...

 

Βασικα μου παιζει κανονικα κ εμενα, κ μου μετραει σωστα τις ενδοεταιρικες κλησεις (ξεκινανε απο 4000, 4001 κοκ) αλλα δεν ξερω τι γινεται με το ιντερνετ. Απλα παρατηρησα κ μια διαφορα στην εμφανιση απο οτι στο htc-touch. Οπως κ να εχει αξιζουν συγχαρητηρια στον μεγαλο αυτο δημιουργο....:):):):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ ένα P3600 με wm5 και του εγκατέστησα το πρόγραμμα αλλά δεν μου μετράει την διάρκεια των κλήσεων. Ενώ δοκίμασα με sms και τα μετράει.

Θα πρέπει να του περάσω κάποιο πακέτο χρεώσεων?

Έχω το πρόγραμμα wind flexy 40.

Πρέπει να κάνω κάτι?

Ξέρει κάποιος?

 

Ευχαριστώ

 

Σιγουρα πρεπει να περασεις πακετο χρεωσεων, ομως δε γνωριζω καθολου πως σε χρεωνει αυτο το φλεξι...αν μας δωσεις καμια πληροφορια για τις χρεωσεις του...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πρόσφατα αγόρασα το TOSHIBA G500

έκανα εγκατασταση το προγραμμα αλλα δεν λειτουργεί με τιποτε

τι δεν κάνω σωστα?

 

:O

Και βέβαια υπάρχουν νεότερα!

 

Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχια, σας παραθέτω ορισμένα στοιχεία από τη δουλειά που έχει γίνει μέχρι αυτή τη στιγμή (04/03/2007 00:30).

 

  • Με 3 γλώσσες προγραμματισμού...
  • Με 5 projects σε εξέλιξη...
  • Με 7.000 γραμμές κώδικα (from scratch)...
  • Σε μόνο... 17 ημέρες!!!

 

Έχουν ολοκληρωθεί:

  • Today Screen plugin... ΟΚ
  • Καταγραφή εξερχομένων κλήσεων... ΟΚ
  • Καταγραφή εξερχομένων SMS... ΟΚ
  • Εφαρμογή διαχείρισης ρυθμίσεων κόστους... ΟΚ
  • Υπολογισμός κόστους... Testing
  • Στατιστικά ανά ημέρα/εβδομάδα/μήνα/έτος... Development

 

ΥΓ: Όσοι έχουν δηλώσει το παρόν ως beta testers, θα ενημερωθούν πολύ σύντομα μέσω e-mail!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

έχω ένα περίεργο πρόβλημα με το πρόγραμμα.....το είχα εγκαταστήσει και δούλευε κανονικά, όταν κάποια στιγμή έπαψε να μου εμφανίζει το εικονίδιο για να μηδενίζω τους μετρητές (βγάζει μόνο ένα εικονίδιο δεξιά....) με αποτέλεσμα να μην μπορώ να μηδενίσω τις κλησεις στην αρχή του μήνα. Αναγκάζομαι κάθε μήνα και κάνω επανεγκατασταση του προγράμματος....

Εχω ένα p3600 και βάζω την έκδοση για wm5.

Έχει κανένας καμμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...