Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάπου ποιο πίσω είχα βάλει το τρόπο να αλλάξεις τον βασικό ήχο του viber..

 

Κοίταξε αν γίνεται με παρόμοιο τρόπο και για το Gmail πχ που θες.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

10 εκατομμύρια πωλήσεις παγκοσμίως μόλις 5 μήνες εφτασε το κινητο απιστευτη συσκευη απο την Honor!

 

Το κινητό πραγματικά καθιερώνει τη Ηonor Huawei ως μια πολύ καλή εταιρεία.

 

 

Όντως το κινητό είναι από άλλο πλανήτη

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν θα γινει αυτο,αλλα αυτο σιγουρα δεν θεωρείται προβλημα η bug της συσκευης.....:rolleyes:
Οκ πρόβλημα μπορεί να μην θεωρείτε απλώς μπορεί η συσκευή να μη το κάνει . Απλώς όταν έχεις 2 Gmail έχεις και ένα exchange συνολικά 3 mail , είναι λίγο μπέρδεμα να χτυπάει ένας ήχος για όλα . Είναι θεματακι προς σχολιασμό. Anyway βλέπω παρακάτω αναφέρεις την έκδοση 9 . Λογικά θα έρθει ειδοποίηση στο κινητό για αναβάθμιση οπότε θα δείξει. Σε ευχαριστώ πάντως .

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Ξέρει κανείς αν η αναβάθμιση θα λύση το πρόβλημα που υπάρχει με το κινητό και δε μπορείς να βάλεις ξεχωριστούς ήχους σε μηνύματα mail κλπ. Θέλω ας πούμε να έχει ξεχωριστό ήχο για κάθε Gmail και άλλο ήχο για SMS . Τώρα δε γίνεται . Μήπως η αναβάθμιση βοηθήσει? Γνωρίζει κανείς ? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη 9, τουλάχιστον στο P20 pro την έχουν προσθέσει τη δυνατότητα αυτή. Λογικά θα υπάρχει και στο honor. Και στην 8 μπορείς, αλλά έχει κάποια διαδικασία.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Στη 9, τουλάχιστον στο P20 pro την έχουν προσθέσει τη δυνατότητα αυτή. Λογικά θα υπάρχει και στο honor. Και στην 8 μπορείς, αλλά έχει κάποια διαδικασία.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Παίζει να φταίνε και οι "λειψες" συχνότητες που έχει η κινεζική έκδοση του κινητού που έχεις .

 

 

 

Έχεις.γνησια ROM?

Η κάποια πειραγμενη;

 

Sent from outer space

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Τι ισχύει με την εγγύηση της huawei;

Πρώτον όσον αφορά την ποιότητα της απο την αντιπροσωπία στην ελλάδα;

και δεύτερον από ποια καταστήματα στην Ελλάδα έχουμε εγγύηση απο την αντιπροσωπία εδώ;

Είναι όπως στην xiaomi που μόνο αν το γράφουν (Επίσημη ελληνικη αντιπροσωπία; ) ή άπο όλα τα μαγαζιά;

Ρωτάω γιατί άλλοι γράφουν σκέτο "εγγύηση" άλλοι "εγγύηση κατασκευαστή" άλλοι "2 χρόνια" κλπ

Link to comment
Share on other sites

Τι ισχύει με την εγγύηση της huawei;

Πρώτον όσον αφορά την ποιότητα της απο την αντιπροσωπία στην ελλάδα;

και δεύτερον από ποια καταστήματα στην Ελλάδα έχουμε εγγύηση απο την αντιπροσωπία εδώ;

Είναι όπως στην xiaomi που μόνο αν το γράφουν (Επίσημη ελληνικη αντιπροσωπία; ) ή άπο όλα τα μαγαζιά;

Ρωτάω γιατί άλλοι γράφουν σκέτο "εγγύηση" άλλοι "εγγύηση κατασκευαστή" άλλοι "2 χρόνια" κλπ

 

Φιλε 2 χρονια εχεις σε οσα εχουν γινει εισαγωγη απο την επισημη αντιπροσωπία στην Ελλάδα.

Aπο σκρουτζομαγαζα κτλ εχεις οτι δινει το καθε καταστημα απο μονο του.

Μονο η σαμ,και σε καποια μοντελα,δεχεται οσα ειναι απο Ευρωπαικη ενωση και απο επισημα και παλι δικα της δυκτια,και παλι οχι σε ολα.

Τωρα για ποιοτητα κτλ 5 συσκευες,διαφορα μοντελα, που περασαν απο τα χερια δεν ειχα ποτε θεμα και δεν εστειλα καποιο για επισκευη.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε 2 χρονια εχεις σε οσα εχουν γινει εισαγωγη απο την επισημη αντιπροσωπία στην Ελλάδα.

Aπο σκρουτζομαγαζα κτλ εχεις οτι δινει το καθε καταστημα απο μονο του.

Μονο η σαμ,και σε καποια μοντελα,δεχεται οσα ειναι απο Ευρωπαικη ενωση και απο επισημα και παλι δικα της δυκτια,και παλι οχι σε ολα.

Τωρα για ποιοτητα κτλ 5 συσκευες,διαφορα μοντελα, που περασαν απο τα χερια δεν ειχα ποτε θεμα και δεν εστειλα καποιο για επισκευη.

 

Έχει κανονικά εγγύηση για ευρωπαϊκά μοντέλα που έχουν εισαχθεί επίσημα Ευρώπη. Δεν έχει σημασία αν είναι από την ελληνική αντιπροσωπία. Αυτό σημαίνει ότι έχει εγγύηση από το επίσημο service ακόμα και αν αγοράσει από σκρουτζομάγαζα, εφόσον έχει εισαχθεί επίσημα Ευρώπη και είναι ευρωπαϊκό μοντέλο. Το καλύτερο που έχει να κάνει ο φίλος αν θέλει από σκρουτζομάγαζο είναι να ζητήσει το imei και μετά να πάρει τηλέφωνο το επίσημο service, εκεί θα του πούνε τα πάντα για το κινητό με βάση το imei.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανονικά εγγύηση για ευρωπαϊκά μοντέλα που έχουν εισαχθεί επίσημα Ευρώπη. Δεν έχει σημασία αν είναι από την ελληνική αντιπροσωπία. Αυτό σημαίνει ότι έχει εγγύηση από το επίσημο service ακόμα και αν αγοράσει από σκρουτζομάγαζα, εφόσον έχει εισαχθεί επίσημα Ευρώπη και είναι ευρωπαϊκό μοντέλο. Το καλύτερο που έχει να κάνει ο φίλος αν θέλει από σκρουτζομάγαζο είναι να ζητήσει το imei και μετά να πάρει τηλέφωνο το επίσημο service, εκεί θα του πούνε τα πάντα για το κινητό με βάση το imei.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Ok μαλλον ειχα λαθος πληροφοριες απο την εταιρια....αλλα μου ειπαν στο τλφ..:rolleyes:

Προφανως ειναι το ιδιο σεναριο με την σαμ?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αμα σου ειπαν αλλα...μηπως αλλαξε κατι κ ισχυει αυτο το "αλλο''; Τι σου ειπαν δηλαδη;
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Αμα σου ειπαν αλλα...μηπως αλλαξε κατι κ ισχυει αυτο το "αλλο''; Τι σου ειπαν δηλαδη;

Αυτο που εγραψα απο επανω φιλε......:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

O Γερμανος εχει το 4/64 229 ευρω και το πλαισιο το 4/128 249ευρω και συμφερει λογο περισοτερου χωρου απο πλαισιο,δεν νομιζω να εχουνε αλλη διαφορα εκτος του μεγαλυτερου αποθηκευτηκου χωρου απο το πλαισιο?
Link to comment
Share on other sites

O Γερμανος εχει το 4/64 229 ευρω και το πλαισιο το 4/128 249ευρω και συμφερει λογο περισοτερου χωρου απο πλαισιο,δεν νομιζω να εχουνε αλλη διαφορα εκτος του μεγαλυτερου αποθηκευτηκου χωρου απο το πλαισιο?

Καμια αλλη διαφορα φιλε.Παρε το 128.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

O Γερμανος εχει το 4/64 229 ευρω και το πλαισιο το 4/128 249ευρω και συμφερει λογο περισοτερου χωρου απο πλαισιο,δεν νομιζω να εχουνε αλλη διαφορα εκτος του μεγαλυτερου αποθηκευτηκου χωρου απο το πλαισιο?

 

Έχω πάρει από Πλαίσιο με δώρο, σε κόκκινο.. Τα σπάει...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καμια αλλη διαφορα φιλε.Παρε το 128.....:)
Καλησπερα. Συμφωνώ το 128. Μια ερώτηση θέλω να κάνω για όποιον ξέρει αν ξέρει . Θέλω να έχω διαφορετικό ήχο για SMS σε κάθε επαφή . Και επίσης να έχω διαφορετικό ήχο notification για mail sms viber calendar . Αυτή τη στιγμή έχω το αρχαίο S4 i9505 αλλά τα κάνει αυτά . Όντως κάνει διαφορετικό ήχο sms notification για κάθε επαφή . Έχει πέσει στην αντίληψή κανενός κάποια εφαρμογή που να το κάνει αυτό . Ευχαριστώ πολύ !

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Συμφωνώ το 128. Μια ερώτηση θέλω να κάνω για όποιον ξέρει αν ξέρει . Θέλω να έχω διαφορετικό ήχο για SMS σε κάθε επαφή . Και επίσης να έχω διαφορετικό ήχο notification για mail sms viber calendar . Αυτή τη στιγμή έχω το αρχαίο S4 i9505 αλλά τα κάνει αυτά . Όντως κάνει διαφορετικό ήχο sms notification για κάθε επαφή . Έχει πέσει στην αντίληψή κανενός κάποια εφαρμογή που να το κάνει αυτό . Ευχαριστώ πολύ !

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε δεν εχω ασχοληθεί καθως δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο να πω την αληθεια,με οποιο ηχο και να εχω ειδοποίηση ετσι και αλλιως θα κοιταξω.

 

S4........τι μου θυμισες τωρα............:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παντως ακουω τα καλυτερα γι'αυτο το τηλεφωνο.Ειναι μεγαλο για κρατημα στο χερι?

Οσο ενα 5,5 περσυνο φαντασου στο περιπου,αλλα μια βολτα απο ενα καταστημα να το δεις ειναι το καλυτερο νομιζω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Bραδυνες φωτο βγαζει καλες η με θορυβο?

Στον μεσο ορο της κατηγοριας για το βραδυ φιλε.

Με καλο φωτισμο αξιπρεπεστατες θα ελεγα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς την συσκευή από banggood?

 

Βλέπω στην περιγραφή ότι έχει αμερικανικό φορτιστή ,οπότε υποθέτω ότι είναι διαφορετική έκδοση σε σχέση με αυτά που πωλούνται Ευρώπη ή κάνω λάθος ?

 

Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Mate 20 lite και θέλω να καταλήξω μέχρι τέλος το ΣΚ

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς την συσκευή από banggood?

 

Βλέπω στην περιγραφή ότι έχει αμερικανικό φορτιστή ,οπότε υποθέτω ότι είναι διαφορετική έκδοση σε σχέση με αυτά που πωλούνται Ευρώπη ή κάνω λάθος ?

 

Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Mate 20 lite και θέλω να καταλήξω μέχρι τέλος το ΣΚ

Θα ελεγα οτι θα ειναι αστοχη η αγορα απο Κινα,η τιμη του εδω ειναι εξαιρετικα χαμηλη.Και εχου διαφορα και στις μπαντες.....

Η διαφορα στα 2 που αναφερεις σχετικα με το μεγεθος ειναι σεβαστη.Αυτο κοιτα πρωτα απο ολα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Θα ελεγα οτι θα ειναι αστοχη η αγορα απο Κινα,η τιμη του εδω ειναι εξαιρετικα χαμηλη.Και εχου διαφορα και στις μπαντες.....

Η διαφορα στα 2 που αναφερεις σχετικα με το μεγεθος ειναι σεβαστη.Αυτο κοιτα πρωτα απο ολα.

 

Ίδιο μέγεθος δεν έχουν ?

 

Όσο για τις μπάντες , η έκδοση είναι global , οπότε την 20αρα την έχει (+κάποιες άλλες που χρειάζομαι )

 

Η επιλογή από Κίνα δεν έχει να κάνει τόσο με την τιμή πάντως

Δεν ζω Ελλάδα έτσι κ αλλιώς , οπότε από όπου και να αγοράσω είναι το ίδιο πράγμα

Link to comment
Share on other sites

Ίδιο μέγεθος δεν έχουν ?

 

Όσο για τις μπάντες , η έκδοση είναι global , οπότε την 20αρα την έχει (+κάποιες άλλες που χρειάζομαι )

 

Η επιλογή από Κίνα δεν έχει να κάνει τόσο με την τιμή πάντως

Δεν ζω Ελλάδα έτσι κ αλλιώς , οπότε από όπου και να αγοράσω είναι το ίδιο πράγμα

Καλες αγορες λοιπον φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...