Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτά τα πολύ καλά τζαμακια που σας πουλάει ο Γερμανός, τα αγοράζει 20 λεπτά το ένα από κινεζομαγαζα και σας τα πουλάει 10. Το ξέρω εκ των έσω και έχω δει εκατοντάδες θύματα να τα αγοράζουν

Δεν ανέφερα κάπου το κατάστημα και φυσικά δε είπα ότι τοποθετη κάποιο το εν λόγο κατάστημα που αναφέρεις..... Τώρα σχετικά με το ζήτημα θύματα μην το σχολιάσω καλύτερα....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Παντως το καλύτερο τζαμακι προστασίας που εχω παρει ειναι το mofi απο banggood, αψογη και premium συσκευασία, πολυ καλη εφαρμογη και αισθηση, αλλα εγω ημουν ατυχος και την επόμενη μερα μου επεσε το κινητό και ραγισε ελαφρώς.. Το αλλαξα με ενα φθηνο των 3ε, αλλα αυτο τώρα δεξια αριστερά στο μαύρο περιθώριο και στο notch ειναι κατα κάτι μεγαλύτερο απο αυτα τα bezels του κινητού και ενιοτε κοβει κάποια πιξελ.. Γενικα δεν ενοχλεί αλλα το mofi ηταν 100% ίδιο

 

MakTheo

Edited by MakTheo
Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν υποστηρίζει 4g+?

Βλέπω μόνο την ενδειξη 4g σε σημεία που έπιανα 4g+ με το παλιό κινητό.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν υποστηρίζει 4g+?

Βλέπω μόνο την ενδειξη 4g σε σημεία που έπιανα 4g+ με το παλιό κινητό.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχει carrier aggragation CA

 

Sent from outer space

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή υποστηρίζει CA (4G+) αλλά στην ένδειξη σήματος δεν το εμφανίζει. Άμα κατεβάσεις την εφαρμογή Netmonster από το Google play θα στο δείχνει εφόσον έχει CA στην περιοχή σου.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-huawei-honor-8x-l29

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Παιδιά δείτε λίγο αυτό το site. Αν υποθέσουμε ότι αγοράζει κάποιος από Γερμανία σίγουρα θα είναι το jsn l21? Έχει και προσφορά με διάφορα προστατευτικά.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει συγκρίνει κανείς με το poco f1? Ποιο είναι καλύτερο? Δηλαδή γιατί να προτιμήσω το 8Χ?

Φίλε το ποκο έχει πολύ καλύτερο επεξεργαστή και ραμ οπότε εκεί κερδίζει κατά κράτος, όχι ότι θα έχεις θέμα με το 8 σε καθημερινή χρήση, αλλά στα παιχνίδια θα δεις διαφορά, κατά τα άλλα είναι καλύτερο σε όλα τα σημεία το 8 ποιότητα κατασκευής οθόνη κάμερα κεραίες τα έχω και τα 2 κατά καιρούς και με αυτό το σκεπτικό γράφω.Αυτο το νοτς στο ποκο δεν παλεύετε.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Να σειμειωσω (για κάποιον που ίσως τον ενδιαφέρει) πως το ξυπνητήρι λειτουργεί και με την συσκευή απενεργοποιημενη. Κάτι που εγώ δεν το έχω συναντήσει σε προηγουμενες συσκευές μου! Πολύ θετικό...

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά έχει παρατηρήσει κάνεις ότι με την αναβάθμιση σε pie δεν εχει πλεον τη ρύθμιση για κλήσεις WiFi με αποτέλεσμα να μη λειτουργεί το Cosmote WiFi calling;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά έχει παρατηρήσει κάνεις ότι με την αναβάθμιση σε pie δεν εχει πλεον τη ρύθμιση για κλήσεις WiFi με αποτέλεσμα να μη λειτουργεί το Cosmote WiFi calling;

 

Φίλε μου σε εμένα μετα την αναβάθμιση δεν έχει αλλάξει κάτι. Την έχει την επιλογή κανονικά και λειτουργεί άψογα

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σε εμένα μετα την αναβάθμιση δεν έχει αλλάξει κάτι. Την έχει την επιλογή κανονικά και λειτουργεί άψογα

 

Εμένα έχει μόνο την επιλογή volte πλέον μίλησα με την honor έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και πάλι τίποτα και το κουλο είναι ότι μου είπαν πως δεν υποστηρίζει την υπηρεσία voWifi ενώ με την προηγούμενη έκδοση το υποστήριζε κανονικότατα. Θα δοκιμάσω να μιλήσω και με την cosmote μιας και την έχει στις υποστηριζομενες συσκευές και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει μόνο την επιλογή volte πλέον μίλησα με την honor έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και πάλι τίποτα και το κουλο είναι ότι μου είπαν πως δεν υποστηρίζει την υπηρεσία voWifi ενώ με την προηγούμενη έκδοση το υποστήριζε κανονικότατα. Θα δοκιμάσω να μιλήσω και με την cosmote μιας και την έχει στις υποστηριζομενες συσκευές και βλέπουμε.

 

Συγνώμη φίλε μου αλλά έχεις τελικά δίκιο. Εγώ βιάστηκα να απαντήσω χωρίς να ελέγξω στις ρυθμίσεις βλεπωντας την ένδειξη volte νόμιζα ότι έχει και την επιλογή για την ενεργοποίηση του WiFi calling. Τελικά έχει μόνο την επιλογή volte να τσεκάρεις την ρύθμιση. Κατέβασα μια εφαρμογή από το play και μου εμφάνισε την ρύθμιση για ενεργοποίηση του WiFi calling.

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη φίλε μου αλλά έχεις τελικά δίκιο. Εγώ βιάστηκα να απαντήσω χωρίς να ελέγξω στις ρυθμίσεις βλεπωντας την ένδειξη volte νόμιζα ότι έχει και την επιλογή για την ενεργοποίηση του WiFi calling. Τελικά έχει μόνο την επιλογή volte να τσεκάρεις την ρύθμιση. Κατέβασα μια εφαρμογή από το play και μου εμφάνισε την ρύθμιση για ενεργοποίηση του WiFi calling.

 

ποια ειναι η εφαρμογη? μπορεις αφου δειχνει οτι ασχοληθηκες να μου πεις τι ακριβως κανει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εστειλα sms στο 1333 την λεξη WIFICALL συμφωνα με τις οδηγιες απο τη σελιδα cosmote https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

μετα το μηνυμα επιβεβαιωσης εκανα επανεκινηση και πανω αριστερα εμφανιζεται πλεον το εικονιδίο volte

τι ειναι ? τι χανω τι κερδιζω με αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το ποκο έχει πολύ καλύτερο επεξεργαστή και ραμ οπότε εκεί κερδίζει κατά κράτος, όχι ότι θα έχεις θέμα με το 8 σε καθημερινή χρήση, αλλά στα παιχνίδια θα δεις διαφορά, κατά τα άλλα είναι καλύτερο σε όλα τα σημεία το 8 ποιότητα κατασκευής οθόνη κάμερα κεραίες τα έχω και τα 2 κατά καιρούς και με αυτό το σκεπτικό γράφω.Αυτο το νοτς στο ποκο δεν παλεύετε.....

 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-huawei-honor-8x-l29

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Παιδιά δείτε λίγο αυτό το site. Αν υποθέσουμε ότι αγοράζει κάποιος από Γερμανία σίγουρα θα είναι το jsn l21? Έχει και προσφορά με διάφορα προστατευτικά.

Εγώ φίλε τα τελευταία μου κινητά, όπως και το συγκεκριμένο, τα έχω αγοράσει όλα από το γερμανικό Amazon. Με δυνατότητα επιστροφής χρημάτων για οποιονδήποτε λόγο μέσα στον πρώτο μήνα, (έχω επιστρέψει ένα Samsung έτσι και μου πλήρωσαν και τα μεταφορικά της επιστροφής...) . Ναι είναι ευρωπαϊκό αυτό και όπως και όλα από το γερμανικό Amazon ίδιο με το ελληνικό το Jsn L21.

Edited by spyrdano
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα ακόμα να έρθει η αναβάθμιση. Το έχω δικαρτο με wind και cosmote. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό βέβαια. Είναι η έκδοση των 128gb από το πλαίσιο. Η honor Hellas μου είπε ότι παίζει ρόλο το imei και η χωρα. Τι να πω. Υπάρχει κάποιος άλλος που δεν την έχει πάρει;
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη φίλε μου αλλά έχεις τελικά δίκιο. Εγώ βιάστηκα να απαντήσω χωρίς να ελέγξω στις ρυθμίσεις βλεπωντας την ένδειξη volte νόμιζα ότι έχει και την επιλογή για την ενεργοποίηση του WiFi calling. Τελικά έχει μόνο την επιλογή volte να τσεκάρεις την ρύθμιση. Κατέβασα μια εφαρμογή από το play και μου εμφάνισε την ρύθμιση για ενεργοποίηση του WiFi calling.

 

Σου ειναι εύκολο να μας πεις ποια εφαρμογή κατεβασες γιατι μια που δοκίμασα εμφανισε την ενεργοποίηση αλλα μόνο με προτιμηση volte και στην πραξη δε δουλευει παλι το voWifi.

Link to comment
Share on other sites

Aν δε δουλευειντο vowifi γτ να κάνεις αναβάθμιση

 

Αν ήξερα οτι δε θα δουλεύει δε θα την εκανα την αναβαθμιση. Το γελειο ειναι οτι με την προηγούμενη εκδοση επαιζε κανονικά σε επικοινωνία με την honor hellas η επίσημη απαντηση τους ειναι οτι δεν υποστηριζει την υπηρεσία η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήξερα οτι δε θα δουλεύει δε θα την εκανα την αναβαθμιση. Το γελειο ειναι οτι με την προηγούμενη εκδοση επαιζε κανονικά σε επικοινωνία με την honor hellas η επίσημη απαντηση τους ειναι οτι δεν υποστηριζει την υπηρεσία η συσκευή.

 

Την υποστηρίζει μια χαρά.

 

Με airplane mode και WiFi ανοικτό παίρνω κλήσεις.μια χαρά

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Εγω με wind-cosmote την εχω παρει.

Μαλλον απο αυτα που διαβαζω συμπεραίνω οτι οσοι εχουν την έκδοση με τα 128gb δεν εχουν παρει ακομα την αναβαθμιση αλλα μπορεί να κάνω και λάθος

 

MakTheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Αν ήξερα οτι δε θα δουλεύει δε θα την εκανα την αναβαθμιση. Το γελειο ειναι οτι με την προηγούμενη εκδοση επαιζε κανονικά σε επικοινωνία με την honor hellas η επίσημη απαντηση τους ειναι οτι δεν υποστηριζει την υπηρεσία η συσκευή.
Μια χαρά την υποστηρίζει πες τους!!!

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την υποστηρίζει μια χαραυγή.

 

Με airplane mode και WiFi ανοικτό παίρνω κλήσεις.μια χαρά

Και με airplane mode + data ανοιχτά! Και κλήσεις και sms.

 

(οφ τοπικ: χαραυγη;; χαχαχα)

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω με wind-cosmote την εχω παρει.

Μαλλον απο αυτα που διαβαζω συμπεραίνω οτι οσοι εχουν την έκδοση με τα 128gb δεν εχουν παρει ακομα την αναβαθμιση αλλα μπορεί να κάνω και λάθος

 

MakTheo

Σωστά

Ούτε εγώ με 4/128 πήρα αναβάθμιση

 

Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...