Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγώ με ακουστικά και είμαι κέντρο Αθήνας σε 6ο όροφο ...

 

EDIT:Εκανα σαρωση σταθμων απο την αρχη,σαν πειραμα ολων των διαθεσιμων σταθμων και τωρα πιανει μια χαρα μερικους και χωρις ακουστικα!

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα μου πιάνει και χωρίς ακουστικά (κάποιους με παράσιτα και κάποιους καθαρά).

 

Θα δοκιμάσω και με ακουστικά. Δεν αμφιβάλλω βέβαια ότι το g6 μπορει να έχει καλύτερα αντένα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω ότι πιάνει το πιάνει με παράσιτα. Αλλά αρκετοί σταθμοί παίζουν με παράσιτο στο παραμικρό που θα μετακινηθεις εσύ ή ακόμα και αν κουνήσεις το καλώδιο των ακουστικών. Σίγουρα είναι η συσκευή. Γιατί αρκετές φορές κρασαρει και η εφαρμογή του ραδιοφώνου.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω ότι πιάνει το πιάνει με παράσιτα. Αλλά αρκετοί σταθμοί παίζουν με παράσιτο στο παραμικρό που θα μετακινηθεις εσύ ή ακόμα και αν κουνήσεις το καλώδιο των ακουστικών. Σίγουρα είναι η συσκευή. Γιατί αρκετές φορές κρασαρει και η εφαρμογή του ραδιοφώνου.

 

Οκ, κατάλαβα. Θα το δοκιμάσω εν κινήση λοιπόν. Τι rom έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Ειδοποιησεις αργουν καμια φορα και μενα.Σπανια ομως.

Οσοι δεν εχετε προβλημα με την αφη,μη το ψαχνετε τοτε.Χαρειτε τη συσκευη σας.Παντως συγκριση με το νοτε 3 μου,θα ελεγες οτι το νοτε εχει τον 845 μεσα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους Poco-friends, δε μπορεί να συνδεθεί το Poco με τη Smart Tv αντιμετωπίζει κάποιος άλλος το ίδιο προβλήμα??

 

Εμένα σε Samsung smart TV συνδέετε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους Poco-friends, δε μπορεί να συνδεθεί το Poco με τη Smart Tv αντιμετωπίζει κάποιος άλλος το ίδιο προβλήμα??

 

Και εδω με Lg smart TV συνδεση κομπλε....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε καμιά καλή θήκη που να εξέχει από την οθόνη αλλά να έχει και καλό grip (να μην γλυστραει από το χέρι).

 

Αυτή τη στιγμή έχω μια mofi αλλά δεν εξέχει από την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Αντρέα και μεγεια το εργαλείο.

Εγώ για θήκη έχω πάρει αυτη την τύπου spigen και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Τόσο που δε βρήκα το λόγο να δώσω κάτι παραπάνω για κάποια άλλη.

Εξαιρετική εφαρμογή, αγκαλιάζει ομοιόμορφα το κινητό, εξέχει ελαφρώς όπως είπες και τα πλαϊνά πλήκτρα δουλεύουν άψογα.

 

https://www.skroutz.gr/s/15952524/OEM-Carbon-Fiber-Brushed-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Pocophone-F1.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως αλλαζουμε τις ειδοποιησεις εφαρμογων απο κουκιδα πανω στο σημα της εφαρμογης σε αριθμο??
+1

Κι εγώ είχα αυτή την απορία πριν μερικά ποστ αλλά επειδή δεν πήρα απάντηση, υπέθεσα ότι δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε καμιά καλή θήκη που να εξέχει από την οθόνη αλλά να έχει και καλό grip (να μην γλυστραει από το χέρι).

 

Αυτή τη στιγμή έχω μια mofi αλλά δεν εξέχει από την οθόνη.

Δες ποστ #1220 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7693553#post7693553 Edited by tifozif1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις όσον αφορά τη σύνδεσή με τις τηλεοράσεις, Samsung έχω κι εγώ αλλά δε μπορώ να συνδεθώ,ενώ τη βρίσκει κανονικά για κάποιο λόγο δε συνδέεται, μάλλον κάνω κάτι λάθος
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Αντρέα και μεγεια το εργαλείο.

Εγώ για θήκη έχω πάρει αυτη την τύπου spigen και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Τόσο που δε βρήκα το λόγο να δώσω κάτι παραπάνω για κάποια άλλη.

Εξαιρετική εφαρμογή, αγκαλιάζει ομοιόμορφα το κινητό, εξέχει ελαφρώς όπως είπες και τα πλαϊνά πλήκτρα δουλεύουν άψογα.

 

Σε ευχαριστω φιλε. Περιμένω πως και πως να ξεκλειδώσω να περάσω το Mod για τα notifications που ειναι το μόνο που με χαλάει :)

 

Τις είδα αυτές αλλα οι τυπου rugged της spigen δεν κάθονται καλά στο χέρι. Γλυστράνε λιγο.

 

 

Οι ringke ειναι με το διάφανο καπάκι στη πλάτη; Δεν νομίζω να χω πάρει ποτέ τη συγκεκριμένη θηκη. "Κολλάει" στο χέρι;

Link to comment
Share on other sites

Οι ringke ειναι με το διάφανο καπάκι στη πλάτη; Δεν νομίζω να χω πάρει ποτέ τη συγκεκριμένη θηκη. "Κολλάει" στο χέρι;
Ναι είναι με διάφανο & σκληρό πίσω μέρος. Μάλιστα υπάρχει οδηγός αν θες να τυπώσεις και να κόψεις κάποια φωτογραφία ή σχέδιο και να βάλεις αυτό να φαίνεται πίσω. Δεν "κολλάει" στο χέρι αλλά δεν γλιστράει. Μείον της το μέγεθος, μιας και είναι πολύ ενισχυμένη στις γωνίες.
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι με διάφανο & σκληρό πίσω μέρος. Μάλιστα υπάρχει οδηγός αν θες να τυπώσεις και να κόψεις κάποια φωτογραφία ή σχέδιο και να βάλεις αυτό να φαίνεται πίσω. Δεν "κολλάει" στο χέρι αλλά δεν γλιστράει. Μείον της το μέγεθος, μιας και είναι πολύ ενισχυμένη στις γωνίες.

 

Σε σχέση με spigen πως ειναι στο χέρι; Γλυστράει λιγότερο;

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με spigen πως ειναι στο χέρι; Γλυστράει λιγότερο;
Ναι, γιατί έχει μαυρα πλαστικά γύρω γύρω τα οποία δίνουν πολύ καλό grip. Δες https://imgur.com/a/gtOlIu4
Link to comment
Share on other sites

θα πάθετε ζημιά.τέλεια αίσθηση και τσιμέντο.την πήρε φίλος μου.Αν πουλάει κανείς το ποκακι,εδώ είμαι Παιδιά

https://www.likebrands.gr/GKK-Xiaomi-Pocophone-F1-360-Full-Body-Case-Black-Red

Link to comment
Share on other sites

θα πάθετε ζημιά.τέλεια αίσθηση και τσιμέντο.την πήρε φίλος μου.Αν πουλάει κανείς το ποκακι,εδώ είμαι Παιδιά

https://www.likebrands.gr/GKK-Xiaomi-Pocophone-F1-360-Full-Body-Case-Black-Red

 

Τι θα γίνει ρε Κώστα θα το πάρεις καμιά ώρα; :p

 

(Ανδρέας εδώ)

Link to comment
Share on other sites

χαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

χαχα ακόμα τπ σκέφτομαι γιατί υπολογίζω πόσο θα καω με τόσο development αλλα συνάμα και πόσο κόσμο θα βοηθήσω στα forums!!!

Link to comment
Share on other sites

θα πάθετε ζημιά.τέλεια αίσθηση και τσιμέντο.την πήρε φίλος μου.Αν πουλάει κανείς το ποκακι,εδώ είμαι Παιδιά

https://www.likebrands.gr/GKK-Xiaomi-Pocophone-F1-360-Full-Body-Case-Black-Red

 

Είναι σκληρή θήκη με τζαμάκι μαζί;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...