Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τρέχεις την εφαρμογή Google και επιλέγεις τις τρεις τελείες κάτω δεξιά..

Μετά ρυθμίσεις και μετά την επιλογή Βοηθός Google.

Από το μενού επιλέγεις την δεύτερη επιλογή Assistant και κατεβαίνεις χαμηλά στο Τηλέφωνο και θα πας στην επιλογή Ambient Mode την οποία απενεργοποιεις.

Ευχαριστώ να σαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Γνωρίζει κάποιος αν το poco μπορεί να παίξει εφαρμογές που απαιτούν flash player;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλές γιορτές σε όλους. Δεν ξέρω αν το έχει το έχει αναφέρει κάποιος άλλος στο θέμα απλά μπαίνω τακτικά αλλά δεν το έχω δει.

Συμβαίνει και σε εσάς σε κάποια notifications του facebook να μην εμφανίζεται όλη η πληροφορία στο παράθυρο; Πριν το MIUI 11 δεν νομίζω να υπήρχε αυτό το πρόβλημα. Λίγο στο internet που έψαξα βρήκα κάποιες λύσεις αλλά καμία δεν έκανε δουλειά. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με το μιουι 11 δε συνδέεται πλέον στην Σόνυ τιβι μου, εννοώ να κάνω μετάδοση λάηβ εικόνας. Ενώ παλιότερα έμπαινε. Στις άλλες συνδέεται όμως.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για τις ειδοποιήσεις, πηγαίνετε Settings -> Notifications -> Notification shade.

 

Εκεί έχει 2 επιλογές. Διαλέγετε αυτή που σας εξυπηρετεί καλύτερα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή, να μου πει κάποιος mod σε ποια κατηγορία πρέπει να γράψω το παρακάτω post μου.

 

Έχω ένα εξωτερικό σκληρό δίσκο 1TB, της seagate.

 

Τον συνδέω σε Honor συσκευές και τον διαβάζουν κανονικά.

 

Τον συνδέω σε Xiaomi συσκευές και δεν τον διαβάζουν.

 

Είναι κάτι που μπορώ να το διορθώσω μέσω του miui ή μέσω app;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

αποφασισα να πουλησω το ποκο και εκανα ενα reset τη συσκευη , τι το ηθελα ;

εχει μεινη στην παρακατω φωτο

 

bcazLnGquAsqxVQlzfbKuVhHnOrw3t0DZ2kwL15wv0Z0GsF1hJe1p29hkx5Rj1e1S2K04ugC21ObJjJE1EfsYMzPC6-zZPyRA_jvflLNzihFr3n0665c3NMS7PZCR7ThW_1K0OlfjZsxjsE_3Ktz-YBdS9qabXyRSlljufZODTWEzG-q0WysR2juj8_NDxIdvLL1AYa-pJA-l42qAvihoC5_EBpu3K-9GWhuolH5gtDNUQvAofR7MZZmSFTS14-QslmkkvgAQxJBXKHyvwEFoP_kw0hv_emYTp7Szdyf51lls37GVJQcUw9YB2mt-iF0OjQo_Zgnu2FCWgw1es3JDRuep4U0khU7mK7qvHvKYdSu56PQ4kcMtMUnCQ-lVXdAkOwB56a86K-nC9ay1DtwBNW1-z8JkReq6IpxClpi4MoWE2VTScG6gTsYQltW_yjcysckNGw4I7ajLcPY-lFOWKnnxywOlQYDq5rQiZ2Vl5EkwwQnUaQc2qv_YBimu3zLBipI_cUmDLv4Lk-ozjpWWKQt1sp8SlND-8KWQHYTpZcCIss_AmGJ3PIDgsnibW1lMuHPD3o54IATsEMcZNuE-5UfHrR5IWEUJQlE9tf9KKeC3SMFOUUL39fWFVNVWMyJNjTo65AaYQUGw7g3dkqVBLdmGeo7p1o2ouN8tMBawCl_9mlCeuWdg9qb6qMWuhjmso_GAHeiorSX2N3gmQlFoVWe2QKEm2IIrwLWNsshQ2fU9xeQMA=w673-h897-no

βαζω τον κωδικο που εχω για το mi account αλλα λεει οτι ειναι λαθος , αλλα δεν ειναι γιατι κανω login απο browser στο pc .

στο ιντερνετ το συνδεω το ποκο αλλα δεν ακουει

 

ειδα και αλλοι πολλοι εχουν ιδιο θεμα

 

υπαρχει σωτηρια ; :cry::cry:

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

αποφασισα να πουλησω το ποκο και εκανα ενα reset τη συσκευη , τι το ηθελα ;

εχει μεινη στην παρακατω φωτο

 

bcazLnGquAsqxVQlzfbKuVhHnOrw3t0DZ2kwL15wv0Z0GsF1hJe1p29hkx5Rj1e1S2K04ugC21ObJjJE1EfsYMzPC6-zZPyRA_jvflLNzihFr3n0665c3NMS7PZCR7ThW_1K0OlfjZsxjsE_3Ktz-YBdS9qabXyRSlljufZODTWEzG-q0WysR2juj8_NDxIdvLL1AYa-pJA-l42qAvihoC5_EBpu3K-9GWhuolH5gtDNUQvAofR7MZZmSFTS14-QslmkkvgAQxJBXKHyvwEFoP_kw0hv_emYTp7Szdyf51lls37GVJQcUw9YB2mt-iF0OjQo_Zgnu2FCWgw1es3JDRuep4U0khU7mK7qvHvKYdSu56PQ4kcMtMUnCQ-lVXdAkOwB56a86K-nC9ay1DtwBNW1-z8JkReq6IpxClpi4MoWE2VTScG6gTsYQltW_yjcysckNGw4I7ajLcPY-lFOWKnnxywOlQYDq5rQiZ2Vl5EkwwQnUaQc2qv_YBimu3zLBipI_cUmDLv4Lk-ozjpWWKQt1sp8SlND-8KWQHYTpZcCIss_AmGJ3PIDgsnibW1lMuHPD3o54IATsEMcZNuE-5UfHrR5IWEUJQlE9tf9KKeC3SMFOUUL39fWFVNVWMyJNjTo65AaYQUGw7g3dkqVBLdmGeo7p1o2ouN8tMBawCl_9mlCeuWdg9qb6qMWuhjmso_GAHeiorSX2N3gmQlFoVWe2QKEm2IIrwLWNsshQ2fU9xeQMA=w673-h897-no

βαζω τον κωδικο που εχω για το mi account αλλα λεει οτι ειναι λαθος , αλλα δεν ειναι γιατι κανω login απο browser στο pc .

στο ιντερνετ το συνδεω το ποκο αλλα δεν ακουει

 

ειδα και αλλοι πολλοι εχουν ιδιο θεμα

 

υπαρχει σωτηρια ; :cry::cry:

Μπες από κάποιον browser στο https://i.mi.com/ , συνδέσου με το mi account σου, μετά επέλεξε settings , στο my devices επέλεξε το Pocophone και Delete device.

Link to comment
Share on other sites

Μπες από κάποιον browser στο https://i.mi.com/ , συνδέσου με το mi account σου, μετά επέλεξε settings , στο my devices επέλεξε το Pocophone και Delete device.

 

το εχω κανει αλλα δεν ειδα διαφορά

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

Για τις ειδοποιήσεις, πηγαίνετε Settings -> Notifications -> Notification shade.

 

Εκεί έχει 2 επιλογές. Διαλέγετε αυτή που σας εξυπηρετεί καλύτερα.

 

 

Από τα πρώτα που δοκίμασα αλλά δεν άλλαξε τίποτα. Καμία άλλη ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ποιά είναι η πιο πρόσφατη και δοκιμασμένη GCam για την συσκευή μας;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή, να μου πει κάποιος mod σε ποια κατηγορία πρέπει να γράψω το παρακάτω post μου.

 

Έχω ένα εξωτερικό σκληρό δίσκο 1TB, της seagate.

 

Τον συνδέω σε Honor συσκευές και τον διαβάζουν κανονικά.

 

Τον συνδέω σε Xiaomi συσκευές και δεν τον διαβάζουν.

 

Είναι κάτι που μπορώ να το διορθώσω μέσω του miui ή μέσω app;

 

Μηπως θελει καμια ρυθμιση πουθενα; γουγλαρε το καλου-κακου: xiaomi doesnt read/find hdd ή κατι παρομοιο.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Εν αναμονή του San1ty (που είναι και η πιο καλά δοκιμασμένη στο Poco), δείτε την τελευταία gcam του BSG. Είναι απροβλημάτιστη, απλά έχει αφαιρεθεί το slow motion, γιατί σκάει η app...

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog909/

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Εν αναμονή του San1ty (που είναι και η πιο καλά δοκιμασμένη στο Poco), δείτε την τελευταία gcam του BSG. Είναι απροβλημάτιστη, απλά έχει αφαιρεθεί το slow motion, γιατί σκάει η app...

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog909/

 

Χρονια πολλα! Μπορεις να μου στειλεις ενα λινκ με την δοκιμασμένη που ανεφερες σε παρακαλω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Εν αναμονή του San1ty (που είναι και η πιο καλά δοκιμασμένη στο Poco), δείτε την τελευταία gcam του BSG. Είναι απροβλημάτιστη, απλά έχει αφαιρεθεί το slow motion, γιατί σκάει η app...

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog909/

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά.

Η συγκεκριμένη GCam δεν έχει xml με τις ρυθμίσεις;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα! Μπορεις να μου στειλεις ενα λινκ με την δοκιμασμένη που ανεφερες σε παρακαλω?

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog738/

Απλά να ξέρεις ότι είναι alpha version... ούτε καν beta. Έχει τα βασικά, αλλά δουλεύει μια χαρά...

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά.

Η συγκεκριμένη GCam δεν έχει xml με τις ρυθμίσεις;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι... ο Bsg δεν παρέχει xml... Έχει προεπιλεγμένες τις βέλτιστες ρυθμίσεις...

Link to comment
Share on other sites

Έχω καμιά εβδομάδα που χρησιμοποιώ αυτή. Για βραδυνές είναι πολύ καλή και έχει πολλά xml.

marco: 6.1_GCam_MJL_MinikonV2.2.2.apk

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Εν αναμονή του San1ty (που είναι και η πιο καλά δοκιμασμένη στο Poco), δείτε την τελευταία gcam του BSG. Είναι απροβλημάτιστη, απλά έχει αφαιρεθεί το slow motion, γιατί σκάει η app...

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog909/

 

Η αργή κίνηση ήταν η μόνη που χρησιμοποιουσα συχνά και οι αλήτες την έβγαλαν. Υπάρχει κάποια έκδοση να την έχει ή την αφαίρεσαν από όλες;

One ring to rule them all, one ring to find them,

One ring to bring them all, and in the darkness bind them!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος.

Λειτουργώ για GPS το iGo nextgen και ο καθαρισμός που κάνει το τηλέφωνο κάθε τόσο μου διαγραφή τα αρχεία του προγράμματος, τα βλέπει σαν άχρηστα.

Υπάρχει τρόπος να μην βλέπει τα αρχεία και να τα διαγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Η αργή κίνηση ήταν η μόνη που χρησιμοποιουσα συχνά και οι αλήτες την έβγαλαν. Υπάρχει κάποια έκδοση να την έχει ή την αφαίρεσαν από όλες;

 

Σχεδόν όλες οι υπόλοιπες την έχουν. Μόνο στου Bsg λείπει... Αλλά έτσι κι αλλιώς για βίντεο, η μαμά κάμερα είναι πιο ικανή...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Επειδή έχω ακόμα την DEV rom και δεν υπάρχουν ενημερώσεις θα ήθελα να ξαναπεράσω την global. Μπορείτε να μου πείτε από που μπορώ να την κατεβάσω?

θέλω να την περάσω απ'ευθείας.όπως πέρασα την DEV...έχω κάνει backup photo και αρχεία..οι εφαρμογές δεν με ενδιαφέρουν..θα τις περάσω σιγά σιγά...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Επειδή έχω ακόμα την DEV rom και δεν υπάρχουν ενημερώσεις θα ήθελα να ξαναπεράσω την global. Μπορείτε να μου πείτε από που μπορώ να την κατεβάσω?

θέλω να την περάσω απ'ευθείας.όπως πέρασα την DEV...έχω κάνει backup photo και αρχεία..οι εφαρμογές δεν με ενδιαφέρουν..θα τις περάσω σιγά σιγά...

 

http://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1700355

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...