Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσο και αν σας φαίνεται περίεργο bugs αυτή την στιγμή το κινητό δεν έχει . Τουλάχιστον εγω δεν έχω προσέξει κάτι .
Μια από τα ίδια. Δεν έχω εντοπίσει κάτι στη δική μου συσκευή.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου 6/128 ήρθε με την 9.6 .17.0 και με τρέλανε στις επανεκκινήσεις. Βέβαια μετά από 2 ημέρες ήρθε ενημέρωση για την 9.6.24.0 και όλα είναι άψογα. Ούτε εγώ έχω screen bleeding και κάτω από τον ήλιο έχει καλή ορατότητα. Μόνο στο μαύρο υστερεί σε σχέση με amoled.
Link to comment
Share on other sites

πρόταση μαγαζιού για αγορά ΤΩΡΑ ? online ή μή.

 

Εαν εννοεις για αγορα απο Ελλαδα χρησιμοποιησε το Skroutz ή BestPrice

για αγορα απο εξωτερικο απλα ακολουθησε το αντιστοιχο νημα με προτασεις μαγαζιων εδω στο myphone

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους θέλω να πάρω νέα συσκευή και είδα πολλά review για το poco, με ενδιαφέρει μπαταρία και κάμερα κυρίως. Κανείς να μας πει πως πάει;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μείνει άφωνος με τη μπαταρία, (Νταξει μετά από lg g5), αλλά τώρα αρχίζει να μη με νοιάζει καν. Δε φορτίζω βράδυ... Φορτίζω ανάμεσα σε μια μέρα και μιάμιση ενώ πριν κάθε δέκα ώρες.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Φιλικά Νίκος.

Htc Touch Magic > Iphone 3Gs > Samsung Nexus s > LG G3 32gb Titan Grey D855

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μείνει άφωνος με τη μπαταρία, (Νταξει μετά από lg g5), αλλά τώρα αρχίζει να μη με νοιάζει καν. Δε φορτίζω βράδυ... Φορτίζω ανάμεσα σε μια μέρα και μιάμιση ενώ πριν κάθε δέκα ώρες.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Το μονο σιγουρο ειναι,οτι δεν παιζεις PUBG....:lol:

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Το μονο σιγουρο ειναι,οτι δεν παιζεις PUBG....:lol:

Μια χαρα παιζεις φιλε.........μην γραφουμε οτι ναναι.:blink:

 

@arkolykos

Φιλε το κινητο πεταει σε οτι εφαρμογη και να εχεις,αλλα και οσες εχεις ανοιχτες ταυτοχρονα,ελαχιστα κινητα το καταφερνουν αυτο,και η τιμη αυτων ειναι σε αλλο επιπεδο.

Η δε μπαταρια του εξαιρετικη.

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παιζεις φιλε.........μην γραφουμε οτι ναναι.:blink:

 

Αλλο εννοεί, ότι με την αυτονομία που έχει δεν παίζει προφανώς PUBG.:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αλλο εννοεί, ότι με την αυτονομία που έχει δεν παίζει προφανώς PUBG.:lol:

Mε μπερδεψατε κομματακι.....ακομα δεν καταλαβα τι εννοειεται.:)

Οτι δεν εχει καλη αυτονομια?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λέω μπαταρία ΚΑΙ CPU.

 

cpu =επιδόσεις =ανοίγουν αστραπιαία οι εφαρμογές

 

Τα αυτονόητα εξηγώ..... Τι να πω.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Λέω μπαταρία ΚΑΙ CPU.

 

cpu =επιδόσεις =ανοίγουν αστραπιαία οι εφαρμογές

 

Τα αυτονόητα εξηγώ..... Τι να πω.

 

Εσύ φίλε έχεις και το note 9 σωστά ; Δεν τα συγκρίνω εννοείται αλλά πόσο καλό η κακό είναι το poco σε σχέση με το 9. Έτσι για να χουμε μια εικόνα ρωταω

Link to comment
Share on other sites

Λέω μπαταρία ΚΑΙ CPU.

 

cpu =επιδόσεις =ανοίγουν αστραπιαία οι εφαρμογές

 

Τα αυτονόητα εξηγώ..... Τι να πω.

 

Έτσι και εγώ κάτοχος πλεον προερχόμενος απο S7 edge , τι να πω ολα πανε σφαίρα ( σφαιρα = γρηγορα ! :p ) .

Sot καμια 9 με 10 ώρες πλεον το βλέπω το πράμα , ραδιόφωνο που παίζει και χωρίς κεραία εφόσον ο σταθμος είναι δυνατός (α ρε Σαμι...) .

Με το Πόκο παρατήσαμε και ταμπλετ και κονσόλες , μας έχει κάνει ζημιά λέμε !!! :D:D

 

Κάμερα αξιοπρεπέστατη με τα εφφε της κτλ αλλα με Gcam βελτιώνεται πολύ , σε μέρα είναι μια χαρά και σε νύχτα πολύ βελτιωμένη !

Παιχνίδια εφαρμογές Launcher πετάτε ολα .

Pupg παιζεις ανετα , Vainglory , asphault 9 ( με μικρή παράκαμψη ) κανένα θέμα σε προγράμματα και παιχνίδια.

Πολύ καλά τα πραματα μέχρι τώρα , σήμερα είχε πάλι Update εντωμεταξύ .

Αν συνεχίσει έτσι η υποστήριξη και οι πωλήσεις θα πάει τρένο .

Τέλος η οθόνη πολύ καλή και στον ήλιο , γίνεται η δουλειά . :)

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σε μένα ήρθε η 9.6.25 με κάποια bug fixes έλεγε, δεν έδωσα και πολύ σημασία.

 

Στα της μπαταρίας, βελτιώνεται με τη χρήση, γιατί στις πρώτες φορτίσεις ήταν μάλλον απογοητευτική, προερχόμενος από redmi note 4.

Να πούμε και την αλήθεια βέβαια δουλεύει με διπλή sim, και με τα πάντα μόνιμα ανοιχτά + adguard.

 

Κατά τα άλλα πάει καλά, εκεί που έχουν φτάσει οι τιμές των τηλεφώνων, η τιμή/απόδοση είναι καλή, ακόμα και από τα επίσημα κανάλια διανομής.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και εγώ κάτοχος πλεον προερχόμενος απο S7 edge , τι να πω ολα πανε σφαίρα ( σφαιρα = γρηγορα ! :p ) .

Sot καμια 9 με 10 ώρες πλεον το βλέπω το πράμα , ραδιόφωνο που παίζει και χωρίς κεραία εφόσον ο σταθμος είναι δυνατός (α ρε Σαμι...) .

Με το Πόκο παρατήσαμε και ταμπλετ και κονσόλες , μας έχει κάνει ζημιά λέμε !!! :D:D

 

Κάμερα αξιοπρεπέστατη με τα εφφε της κτλ αλλα με Gcam βελτιώνεται πολύ , σε μέρα είναι μια χαρά και σε νύχτα πολύ βελτιωμένη !

Παιχνίδια εφαρμογές Launcher πετάτε ολα .

Pupg παιζεις ανετα , Vainglory , asphault 9 ( με μικρή παράκαμψη ) κανένα θέμα σε προγράμματα και παιχνίδια.

Πολύ καλά τα πραματα μέχρι τώρα , σήμερα είχε πάλι Update εντωμεταξύ .

Αν συνεχίσει έτσι η υποστήριξη και οι πωλήσεις θα πάει τρένο .

Τέλος η οθόνη πολύ καλή και στον ήλιο , γίνεται η δουλειά . :)

Επειδη εχω κ εγω το s7 edge κ τωρα ψηνομαι για το poco τα αρχεια κ οτι εχεις τα μετεφερες με sd card?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έβαλα την sd κάρτα , έβαλα 2η sim για Data και πήρα το 128αρι .

Με το google account μεταφέρονται όλα τα βασικά ,επαφές κτλ και με υπολογιστή μετέφερα μερικές εικόνες κτλ απο την παλιά sd .

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σχετικά με την τιμή κ από πού να το αγοράσει κανείς. Με 2 χρόνια εγγύηση ( στην Γερμανία- εκεί θα το στείλεις αν χρειαστεί) με παράδοση σπίτι σου με ups τελική τιμή με μεταφορικά 304€ . Η τιμή θα βγεί αν κάνεις subscribe email( θα σου στείλουν εκπτωτικό κουπόνι 4%).

https://www.geekmaxi.com/en/smartphones-xiaomi-poco-f1-618-inch-4g-lte-smartphone-6gb-ramp-64gb-rom-snapdragon-845-ai-dual-cameras-graphite-black-778.html?utm_source=John

Link to comment
Share on other sites

Γεια στην παρεα.το παρηγγειλα κι εγω απο κωτσοβολο και το περιμενω!!
Μεγειες. Ο Κωτσος όμως δεν το εχει.

Ρωτησες πότε θα έρθει; Μπορεί να κάνει και κάνα μήνα αυτός.

 

Στάλθηκε από το OnePlus 5 χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...