Jump to content

[Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εισαι δυστηχως ατυχος,μιας και αυτη την περιοδο υπαρχει ζητηση για το συγκεκριμενο κινητο και εχει ανεβει η τιμη του.

https://www.skroutz.gr/s/15488571/Samsung-Galaxy-Note-9-Dual-128GB.html

 

Αν πατησεις στο σημειο που λεει εξελιξη τιμης θα δεις οτι πριν λιγο καιρο ειχε πεσει κατω απο τα 550ευρω.

Απλά έχουν μειωθεί τα μαγαζιά που το φέρνουν πλέον αυτή τη στιγμή,δεν είναι θέμα ζήτησης

Και πλέον συμφέρει να πάρεις το 512GB από Best στα 661€

https://www.bestprice.gr/item/2155405809/samsung-galaxy-note-9-512gb.html?qid=3kq99nsCYQg_ee412&seq=1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα ξαναπέσει...σήμερα παρουσιάζεται το καινούριο και θα ατονήσει το ενδιαφέρον για το περσινό

 

Μόλις δουν και την τιμή από το καινούριο εκεί να δεις ατονία..... :lol: :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να ψαχτω για την έκδοση με snapdragon.

Λειτουργεί κανονικά με τις μπάντες της Ευρώπης?

Που το βρίσκουμε? Να υποθέσω Κίνα και eBay?

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να ψαχτω για την έκδοση με snapdragon.

Λειτουργεί κανονικά με τις μπάντες της Ευρώπης?

Που το βρίσκουμε? Να υποθέσω Κίνα και eBay?

Φίλε μου εγώ το πήρα τον Ιούνιο από εδώ έκδοση Hong Kong, unlocked & sim-free και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα, η 800άρα δουλεύει κανονικά. Η τιμή του βέβαια έχει τσιμπήσει λίγο τώρα, τον Ιούνιο είχε καμιά τριανταριά € λιγότερα. Έχει δυο τρία κινέζικα bloatware τα οποία τα απεγκατέστησα κανονικά. Μου ήρθε σε 8 ημέρες ακριβώς, από ACS ούτε τελωνεία ούτε τίποτε. Μάλλον τριγωνική πρέπει να είναι (HK - Βρετανία- Ελλάδα).

Απόλαυση η διάρκεια μπαταρίας. Με τη δική μου μέτρια χρήση για πλάκα δυο μέρες.

Βέβαια όπως μου είπαν και τα παιδιά εδώ στο φόρουμ, δεν υπάρχει εγγύηση, μόνο από το μαγαζί που το πήρα για ένα έτος μόνο, αν -χτύπα ξύλο- σπάσει η οθόνη ή παρουσιάσει πρόβλημα, εδώ δεν το αγγίζει καμιά εταιρεία, θα κλαις τα λεφτά σου

Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ το πήρα τον Ιούνιο από εδώ έκδοση Hong Kong, unlocked & sim-free και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα, η 800άρα δουλεύει κανονικά. Η τιμή του βέβαια έχει τσιμπήσει λίγο τώρα, τον Ιούνιο είχε καμιά τριανταριά € λιγότερα. Έχει δυο τρία κινέζικα bloatware τα οποία τα απεγκατέστησα κανονικά. Μου ήρθε σε 8 ημέρες ακριβώς, από ACS ούτε τελωνεία ούτε τίποτε. Μάλλον τριγωνική πρέπει να είναι (HK - Βρετανία- Ελλάδα).

Απόλαυση η διάρκεια μπαταρίας. Με τη δική μου μέτρια χρήση για πλάκα δυο μέρες.

Βέβαια όπως μου είπαν και τα παιδιά εδώ στο φόρουμ, δεν υπάρχει εγγύηση, μόνο από το μαγαζί που το πήρα για ένα έτος μόνο, αν -χτύπα ξύλο- σπάσει η οθόνη ή παρουσιάσει πρόβλημα, εδώ δεν το αγγίζει καμιά εταιρεία, θα κλαις τα λεφτά σου

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...