Jump to content

[Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε νομιζω οτι η εκπτωση των 100€ ισχυει μεχρι 1η Σεπτεμβρη.Εκανα προπαραγγελια τηλεφωνικα στο Κωτσοβολο την Τριτη.Χτες μου εστειλαν μηνυμα για αγορα του note 9 με 100€ εκπτωση.Συνολικα ηταν 4 κωδικοι.Δυο κωδικοι ηταν μεχρι 31/8 και δυο κωδικοι μεχρι 30/9.Ευτυχως που δε ειχα παραλαβει.Τους πηρα τηλεφωνο και μου περασαν την εκπτωση.Υπομονη τωρα να παραλαβω την Τριτη.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

31 του μηνος τελειωνει. Απλος ηθελα να πω οτι μεχρι τελος του μηνα.Λαθος διατυπωση εκανα !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φιλε μου και limited offer να ειναι η εκπτωση των 100 ευρω, σε ενα μηνα σιγουρα θα εχει πεσει η τιμη του. Ειναι κλασσικη τακτικη της samsung να εχει υψηλες τιμες σε καθε λανσαρισμα της.

 

Και μόλις τελειώσει αυτή η προωθητική ενεργεία θα βγει άλλη μεγαλύτερη με μειον το ΦΠΑ ή 150€ και δώρο θήκη φορτιστή και παει λεγοντας. Κλασική περίπτωση όπως τα s9 & s9+. Ουσιαστικά η τιμη θα είναι πάντα με discount. Άλλη φορά κατευθείαν και άλλη έμμεσα μέσω των πόντων από τις τράπεζες

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Από γερμανό πήρα το δικό μου ..unbranded είναι.

 

Πήγα τελικά και τι πήρα και εγώ εγώ από γερμανό έχει μέσα 3 εφαρμογές της cosmote και στο csc λέει cos

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Πήγα τελικά και τι πήρα και εγώ εγώ από γερμανό έχει μέσα 3 εφαρμογές της cosmote και στο csc λέει cos

 

Λογικά έβαλες sim της Cosmote .

Link to comment
Share on other sites

Όντως έχει τρεις εφαρμογές της cosmote (..οι οποίες όμως καταργούνται ..και μάλλον "φορτώνονται" λόγω sim της cosmote).

 

Εγώ τις απεγκατέστησα κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα τελικά και τι πήρα και εγώ εγώ από γερμανό έχει μέσα 3 εφαρμογές της cosmote και στο csc λέει cos

Καλησπέρα.Επειδή αύριο θα το παραλάβω από Γερμανό θέλω να ξέρω άν δίνει μόνο κινητά με firmware Cosmote ή άν το ζητήσω θα μου δώσουν Unbranded;:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Επειδή αύριο θα το παραλάβω από Γερμανό θέλω να ξέρω άν δίνει μόνο κινητά με firmware Cosmote ή άν το ζητήσω θα μου δώσουν Unbranded;:)

 

Δεν είναι όπως παλιά πλέον. Όλες οι συσκευές έρχονται με το firmware για κάθε χώρα και με το που βάλεις την κάρτα sim αλλάζει το csc ανάλογα τον πάροχο και περνάει τις αντίστοιχες εφαρμογές, σε προτρέπει να κατεβάσεις κάποιες εφαρμογές διαχείρισης της συσκευής από τον πάροχο όπως Vodafone smart κτλ και αλλάζει το apn και κάποια ακόμη πράγματα. Branded πλέον έχω συγκεκριμένοι πάροχοι στο εξωτερικό με δικό τους λογότυπο. Εδώ Ελλάδα δεν υπάρχει πλέον το bootlogo της cosmote Vodafone κτλ.

 

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όπως παλιά πλέον. Όλες οι συσκευές έρχονται με το firmware για κάθε χώρα και με το που βάλεις την κάρτα sim αλλάζει το csc ανάλογα τον πάροχο και περνάει τις αντίστοιχες εφαρμογές, σε προτρέπει να κατεβάσεις κάποιες εφαρμογές διαχείρισης της συσκευής από τον πάροχο όπως Vodafone smart κτλ και αλλάζει το apn και κάποια ακόμη πράγματα. Branded πλέον έχω συγκεκριμένοι πάροχοι στο εξωτερικό με δικό τους λογότυπο. Εδώ Ελλάδα δεν υπάρχει πλέον το bootlogo της cosmote Vodafone κτλ.

 

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

Ντίνο παρελαβες τελικά; το θεωρώ μεγάλο update από το 8. Περιμένω εντυπώσεις.

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ντίνο παρελαβες τελικά; το θεωρώ μεγάλο update από το 8. Περιμένω εντυπώσεις.

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι Λάζαρε. Πιστεύω απο αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Πως επωφελούνται της προσφοράς για - 100 ευρώ? Γερμανός κωτσοβολος public πλαίσιο, σε οποιοδήποτε από αυτα
Link to comment
Share on other sites

Πως επωφελούνται της προσφοράς για - 100 ευρώ? Γερμανός κωτσοβολος public πλαίσιο, σε οποιοδήποτε από αυτα

 

Ναι. Είναι προωθητική ενέργεια της ίδιας της Samsung Hellas....

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να τους παρεις ενα τηλεφωνο και τους ρωτησεις.Εαν ισχυει η εκπτωση, κανεις τη παραγγελια τηλεφωνικα.Στη δικια μου περιπτωση απο Κωτσοβολο μου ειχαν στειλει μηνυμα με κωδικους για αγορα παρολου που ειχα κανει ηδη προπαραγγελια.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όπως παλιά πλέον. Όλες οι συσκευές έρχονται με το firmware για κάθε χώρα και με το που βάλεις την κάρτα sim αλλάζει το csc ανάλογα τον πάροχο και περνάει τις αντίστοιχες εφαρμογές, σε προτρέπει να κατεβάσεις κάποιες εφαρμογές διαχείρισης της συσκευής από τον πάροχο όπως Vodafone smart κτλ και αλλάζει το apn και κάποια ακόμη πράγματα. Branded πλέον έχω συγκεκριμένοι πάροχοι στο εξωτερικό με δικό τους λογότυπο. Εδώ Ελλάδα δεν υπάρχει πλέον το bootlogo της cosmote Vodafone κτλ.

 

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

 

Καλησπέρα.Δεν νομίζω οτι είναι ακριβώς έτσι γιατί άν κοιτάξεις στο Sammobile για κάθε μοντέλο υπάρχουν ξεχωριστά firmware για Vodafone, Cosmote και Greece το οποίο firmware Greece είναι για τα Unbranded κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το δικό μου (..που το πήρα από γερμανό) και κατέβασε (..λόγω sim) τρείς επιπλέον εφαρμογές της cosmote (..που έσβησα) + την 11888 (..που και αυτήν έσβησα) ..είναι branded?

 

Όχι, δεν είναι. Ούτε λογότυπο βγάζει πουθενά ..ούτε τίποτε άλλο.

Edited by varaderum
Εγινε τροποποίηση για να γίνει πιο κατανοητό τι εννοώ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα πάρει το s7 από τον Γερμανό μου είχαν πει ότι γενικά δίνουν και branded και non branded συσκευές χωρίς όμως να ξέρουν εκ των προτέρων. Εμένα μου είχε τύχει branded.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λύστε μου μιά απορία...,

αν πάω σε Public, Πλαίσιο...κλπ....(χωρίς trade in και χωρίς κινητό γιά επιστροφή) και θέλω να αγοράσω το note9 θα μου κάνουν την έκπτωση των 100ευρώ? δηλ.θα το αγοράσω 949ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

έχει παραλαβει κανεις το μπλε απο public; περιμενω απο τεταρτη sms η email αλλα τιποτα :(

στοσγκεκριμενο καταστημα οταν εκανα προπαραγγελια ειπαν οτι ημουν δευτερος σε σειρα...

1610> GA628> 3110> GF788e> CD920> V2288> T200> T65> 3410> T310> 6600> P800> K500i> 6630> N70> N82> X10 mini> Desire> Desire S> S3 > Note 3 > Note 8 > Note 9 > Note 20 Ultra... ΟΥΦ! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο που πήρα το δικό μου το Σάββατο έκαναν την έκπτωση των 100€ σε όλους χωρίς το trade in. Λογικά θα ισχύει.

 

Sent from my SM-T825 using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

έχει παραλαβει κανεις το μπλε απο public; περιμενω απο τεταρτη sms η email αλλα τιποτα :(

στοσγκεκριμενο καταστημα οταν εκανα προπαραγγελια ειπαν οτι ημουν δευτερος σε σειρα...

Από Καλαμάτα το πήρα την Παρασκευή χωρίς καν να έχω κάνει προπαραγγελία.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

έχει παραλαβει κανεις το μπλε απο public; περιμενω απο τεταρτη sms η email αλλα τιποτα :(

στοσγκεκριμενο καταστημα οταν εκανα προπαραγγελια ειπαν οτι ημουν δευτερος σε σειρα...

 

Εγω απο public Λαμιας την Παρασκευη το πηρα σε μπλε

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Από Καλαμάτα το πήρα την Παρασκευή χωρίς καν να έχω κάνει προπαραγγελία.

 

βασικα εκανα αναγκαστικα προπαραγγελια για να παρω την προσφορα του trade in και την εκπτωση. ισως για αυτο

1610> GA628> 3110> GF788e> CD920> V2288> T200> T65> 3410> T310> 6600> P800> K500i> 6630> N70> N82> X10 mini> Desire> Desire S> S3 > Note 3 > Note 8 > Note 9 > Note 20 Ultra... ΟΥΦ! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα την Παρασκευή από Public το μπλε αλλά δεν μου έκαναν την έκπτωση των 100€ την έχει πάρει κανένας;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα την Παρασκευή από Public το μπλε αλλά δεν μου έκαναν την έκπτωση των 100€ την έχει πάρει κανένας;

 

για την εκπτωση πρεπει να δωσεις το παλιο samsung νομιζω. τουλαχιστον ετσι μου ειπαν εμενα...

οσο για την παραλαβη μου απο κορυδαλλο μου ειπαν οτι φεραν μονο τα αλλα 2 χρωματα :( περιμενουν μπλε μεχρι το τελος αυτης της βδομαδας :mad::mad::mad:

1610> GA628> 3110> GF788e> CD920> V2288> T200> T65> 3410> T310> 6600> P800> K500i> 6630> N70> N82> X10 mini> Desire> Desire S> S3 > Note 3 > Note 8 > Note 9 > Note 20 Ultra... ΟΥΦ! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

για την εκπτωση πρεπει να δωσεις το παλιο samsung νομιζω. τουλαχιστον ετσι μου ειπαν εμενα...

οσο για την παραλαβη μου απο κορυδαλλο μου ειπαν οτι φεραν μονο τα αλλα 2 χρωματα :( περιμενουν μπλε μεχρι το τελος αυτης της βδομαδας :mad::mad::mad:

 

Δεν ισχύει αυτό που σου είπαν φίλε μου.. Μέχρι 31/08 υπάρχει έκπτωση 100€ χωρίς να δώσεις κινητό πίσω..

haters still hate...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...