Jump to content

[Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά ναι..εμένα μου έκανε εντύπωση πως σε μια μέρα μου το στέλνουν...ενώ περίμενα να ειμαι σε λίστα αναμονής.μολιε μου έστειλαν και mail ότι υπάρχει διαθέσιμο κανονικά.τελικα ίσως δεν είμαστε πολλοί που την θέλουμε την συσκευή...

Είχα μιλήσει με κεντρικά του Κωτσόβολου πριν 3 ημέρες και μου είπαν ότι δεν συμμετέχουν στο πρόγραμμα trade in.

Τελικα το άλλαξαν και θα συμμετάσχουν και αυτοί;

 

Στάλθηκε από το Pixel XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είσαι κι εσύ σε αναμμένα κάρβουνα; δεν ακούω νέα και ανησυχω. Το 512/8 μαύρο σε dual sim το περιμένω όπως η έρημος τη βροχη για να ξεδιψάσει.

 

:ninja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z8VKwEUXBSY

Link to comment
Share on other sites

Welcome 2 the club, pal.

 

:p

 

Όσο πιο νωρίς έρθει, τόσο πιο νωρίς θα πέσει η τιμή του 512/8. Περιμένω να πέσει στα σκρουτζομάγαζα περίπου στα 800 με ΦΠΑ. Με τιμολογιο θα πληρωσω 645 ευρω, αλλά επειδή πρόκειται για κερδοφορα ΑΕ, παίρνω και 29% φοροέκπτωση, οπότε το τελικο πραγματικο κόστος θα πέσει στα 458 ευρώ. Αντε ρε Samsung, περιμενουμε την 512/8 έκδοση.

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Welcome 2 the club, pal.

 

:p

 

Όσο πιο νωρίς έρθει, τόσο πιο νωρίς θα πέσει η τιμή του 512/8. Περιμένω να πέσει στα σκρουτζομάγαζα περίπου στα 800 με ΦΠΑ. Με τιμολογιο θα πληρωσω 645 ευρω, αλλά επειδή πρόκειται για κερδοφορα ΑΕ, παίρνω και 29% φοροέκπτωση, οπότε το τελικο πραγματικο κόστος θα πέσει στα 458 ευρώ. Αντε ρε Samsung, περιμενουμε την 512/8 έκδοση.

https://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/Samsung-Smartphone-Galaxy-Note-9-512gb-Mid-Black-N960FZKHEUR.htm

https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/189462-samsung-galaxy-note-9-512gb-black

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Όσο πιο νωρίς έρθει, τόσο πιο νωρίς θα πέσει η τιμή του 512/8. Περιμένω να πέσει στα σκρουτζομάγαζα περίπου στα 800 με ΦΠΑ.

 

Από αρχική €1.300? Μακάρι αλλά πολύ χλωμό...

Link to comment
Share on other sites

Welcome 2 the club, pal.

 

:p

 

Όσο πιο νωρίς έρθει, τόσο πιο νωρίς θα πέσει η τιμή του 512/8. Περιμένω να πέσει στα σκρουτζομάγαζα περίπου στα 800 με ΦΠΑ. Με τιμολογιο θα πληρωσω 645 ευρω, αλλά επειδή πρόκειται για κερδοφορα ΑΕ, παίρνω και 29% φοροέκπτωση, οπότε το τελικο πραγματικο κόστος θα πέσει στα 458 ευρώ. Αντε ρε Samsung, περιμενουμε την 512/8 έκδοση.

 

next year....

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Σε 7 8 μήνες κάνα 800αρι θα έχει το 512,

 

Και εγώ αυτό πιστεύω,αλλά Και πάλι είναι πολλά τα λεφτά...

Εγώ για το 128 θα παω,ήθελα το μεγάλο,αλλά....

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό πιστεύω,αλλά Και πάλι είναι πολλά τα λεφτά...

Εγώ για το 128 θα παω,ήθελα το μεγάλο,αλλά....

H υπομονή είναι αρετή. Αν μπορείς να περιμένεις καντο τα 512 και τα 8gb ram θα κάνουν τρομερή διαφορά. Όχι στα 1300 προφανώς αλλά θα πέσει γρήγορα κυρίως μόλις βγει το s10.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι περιμενω να μου στειλουν μνμ απο public...τα νευρα μου...τι κανουν?ακομα?χαχαχα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σημερα περασα απο την Cyta οπου με ενημερωσαν οτι αυριο θα εχουν παραλαβες των Note 9 και θα παω το πρωι να παραλαβω και εγω το δικο μου σε μαυρο χρωμα οπως το παραγγειλα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλ από media markt πατρας και είναι εκεί το blue .Το θέμα είναι ότι εγώ δεν είμαι εκεί:))))). Από την άλλη εβδομάδα το κρατάνε να πάω να το πάρω
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,μιλαω με Αθηνα εαν εχει φτασει στο καταστημα Public Λαμιας το n9 blue.μου λεει πως αναμενουμε παραλαβη απο προμηθευτη.τους απανταω πως μου στειλατε mail πως θα ειμαι απο τους πρωτους που θα παραλαβω.

Μα καλα,εχουν ανοιξει οι προπαραγγελιες εδω και 2 βδομαδες.δεν μπορουν να διαχειριστουν τη ζητηση?ςπισης η samsung διαφημιζει το μπλε και δεν εχει αποθεμα σε μπλε?ο,τι να ναι...

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,μιλαω με Αθηνα εαν εχει φτασει στο καταστημα Public Λαμιας το n9 blue.μου λεει πως αναμενουμε παραλαβη απο προμηθευτη.τους απανταω πως μου στειλατε mail πως θα ειμαι απο τους πρωτους που θα παραλαβω.

Μα καλα,εχουν ανοιξει οι προπαραγγελιες εδω και 2 βδομαδες.δεν μπορουν να διαχειριστουν τη ζητηση?ςπισης η samsung διαφημιζει το μπλε και δεν εχει αποθεμα σε μπλε?ο,τι να ναι...

Ποια ζήτηση ρε παιδιά κάντε μια βόλτα βρωμάει ο τόπος από note 9

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μαυρα εχουν ολα τα καταστηματα.μπλε οχι.αναφερομε σε ζητηση του μπλε.ακομα χειροτερα εαν δεν ηταν μεγαλη ζητηση..δεν μπορουν να ανταπεξελθουν στην οποια ζητηση? Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,μιλαω με Αθηνα εαν εχει φτασει στο καταστημα Public Λαμιας το n9 blue.μου λεει πως αναμενουμε παραλαβη απο προμηθευτη.τους απανταω πως μου στειλατε mail πως θα ειμαι απο τους πρωτους που θα παραλαβω.

Μα καλα,εχουν ανοιξει οι προπαραγγελιες εδω και 2 βδομαδες.δεν μπορουν να διαχειριστουν τη ζητηση?ςπισης η samsung διαφημιζει το μπλε και δεν εχει αποθεμα σε μπλε?ο,τι να ναι...

 

Κλασική Samsung φίλε! Τα ιδιαίτερα χρώματα ποτέ δεν τα έβρισκες άμεσα. Δεν θα ξεχάσω την ταλαιπωρία για το S6 edge plus silver titanium που έψαχνα να βρω . Εκεί στην Κορέα έχουν σοβαρό θέμα με τα χρώματα......

Link to comment
Share on other sites

Μολις ηρθε μνμ να παω να παραλαβω.πραγματικα ο,τι να ναι...

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

κριμα με την πολιτικη της samsung. Ακομα και στο τηλεφωνο παραπεμουν στα καταστηματα. Οταν τους λεω ποιος τα κανει εισαγωγη απαντανε η Samsung, οταν λεω για διαθεσιμοτητα μπλε και 512 απαντανε στα καταστηματα γιατι αυτοι δεν πουλανε. Οτι να ναι. Τελικα ισως δεν αξιζει σε αυτη την εταιρια να δωσουμε χρηματα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Κ το εχω στα χερια μου.μπλε.τελειο.με γεια μας!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα κάνει προ-παραγγελία γιατί δεν ήμουν σίγουρος.

 

Παίρνω τηλέφωνο σήμερα το πρωί το Public Καλαμάτας, τους λέω έχετε Note 9 σε μπλε; Ναι μου λένε. Παρότι δεν το είχα παραγγείλει μου έδωσαν κανονικά το trade'n'save, έτσι επέστρεψα το S9+ μου.

 

Tα λέμε κι από εδώ πλέον. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Τρελή απάτη η επιστροφή συσκευής τελικά. Τα 100€ τα δινουν ούτως ή άλλως χωρίς συσκευή και έβαλαν τον κόσμο και γύρισε τα κινητα του για ένα κομμάτι ψωμί για να επωφεληθεί και καλά τα 100€.

Κλασική πολιτική καταστημάτων. Κανέναν σεβασμό. Μεγάλη μπιζνα. Τουλάχιστον όσοι δεν την πάτησαν ακόμα ας πάνε να πάρουν την έκπτωση χωρίς να σκοτώσουν το κινητό τους

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Τρελή απάτη η επιστροφή συσκευής τελικά. Τα 100€ τα δινουν ούτως ή άλλως χωρίς συσκευή και έβαλαν τον κόσμο και γύρισε τα κινητα του για ένα κομμάτι ψωμί για να επωφεληθεί και καλά τα 100€.

Κλασική πολιτική καταστημάτων. Κανέναν σεβασμό. Μεγάλη μπιζνα. Τουλάχιστον όσοι δεν την πάτησαν ακόμα ας πάνε να πάρουν την έκπτωση χωρίς να σκοτώσουν το κινητό τους

Για το Note 8 τα 550€ συνολικά δεν τα λες και άσχημη τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Τρελή απάτη η επιστροφή συσκευής τελικά. Τα 100€ τα δινουν ούτως ή άλλως χωρίς συσκευή και έβαλαν τον κόσμο και γύρισε τα κινητα του για ένα κομμάτι ψωμί για να επωφεληθεί και καλά τα 100€.

Κλασική πολιτική καταστημάτων. Κανέναν σεβασμό. Μεγάλη μπιζνα. Τουλάχιστον όσοι δεν την πάτησαν ακόμα ας πάνε να πάρουν την έκπτωση χωρίς να σκοτώσουν το κινητό τους

Επιβεβαιώνω και εγώ μόλις με πήραν από Πλαίσιο ότι τα 100 τα έχω έτσι κι αλλιώς έκπτωση χωρίς να δώσω συσκευή αν δώσω και συσκευή μειων αξία της συσκευής Κρίμα στα παιδιά που δώσανε συσκευές για ένα κομμάτι ψωμί

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το Note 8 τα 550€ συνολικά δεν τα λες και άσχημη τιμή.
Με τη μόνη διαφορά που το έβαζες να το δώσεις 550 Συν άλλα 100 η έκπτωση Οπότε 650

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...