Jump to content

[Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρέλαβα και εγώ σήμερα! Το Μπλε χρώμα είναι απίστευτο! Μαζί με το Silver titanium του s6 edge plus τα θεωρώ τα πιο όμορφα χρώματα που έχω δει !!

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρέλαβα και εγώ σήμερα! Το Μπλε χρώμα είναι απίστευτο! Μαζί με το Silver titanium του s6 edge plus τα θεωρώ τα πιο όμορφα χρώματα που έχω δει !!

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επιτέλους παρέλαβες. Καλορίζικο. Περιμένω συγκριτικό με το 8.

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και το δικό μου Ocean Blue :D

 

 

ps

Παιδιά, πόσο να δώσω το Ν8 [blue]?

τριών εβδομάδων ούτε 10 φορτίσεις δεν έχει

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους παρέλαβες. Καλορίζικο. Περιμένω συγκριτικό με το 8.

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε 4 5 μέρες θα μπορώ να πω με σιγουριά! Μέχρι στιγμής η μπαταρία τα πάει άψογα. Στην αρχή βέβαια όλα είναι καλά, στην πορεία θα τη δούμε. Πιστεύω σε ένα μήνα να έχω βγάλει τα συμπεράσματά μου .
Ήρθε και το δικό μου Ocean Blue :D

 

 

ps

Παιδιά, πόσο να δώσω το Ν8 [blue]?

τριών εβδομάδων ούτε 10 φορτίσεις δεν έχει

Γιατί δε το έδωσες στον γερμανό πχ να πάρεις 550 ευρώ πίσω; 350 η συσκευή και τα 200 Επειδή επιστρέφεις note 8 .

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε το έδωσες στον γερμανό πχ να πάρεις 550 ευρώ πίσω; 350 η συσκευή και τα 200 Επειδή επιστρέφεις note 8 .

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πηγα Mediamarkt, τους εδωσα ενα iPhone 6 με μπαταρια χαλια, ψιλοχαλασμενο mic και ακουστικο αλλα κατα τα αλλα αψογο :p

Πηρα αποδειξη για 177€ :D

 

... οπότε πουλώντας το 8 ... κόστος περίπου 350€ το 9

ενώ αν έδινα το 8 trade in 500€

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σήμερα στο Γερμανό της περιοχής μου και μου είπαν πως το trade in ισχύει ακόμη, συν τα 100€ της samsung, όμως όταν είπα ότι θέλω να δώσω πίσω το note 8 ο υπάλληλος μου είπε πως δίνουν 360€ (?????) συν 100 πάμε στα 460. Του λέω σε όλες τις αλυσίδες, συν τη δική σας, δίνουν 450 συν τα 100, τα 360 από που προκύπτουν; Ρώτησε και τον υπεύθυνο και του είπε κι εκείνος 360... Με λίγα λόγια το μπάχαλο καλά κρατεί... για 460€ το έδινα αύριο αλλά για 360€ δε δίνω 6 μηνών note 8 σε κατάσταση βιτρίνας, είναι κοροϊδία..

 

Edit: απ ότι διάβασα στη τελευταία σελίδα, κάνω λάθος και παντού 360 δίνουν απλά κάποια καταστήματα δίνουν 200 ευρώ επιδότηση αντί για 100.. εξακολουθώ να πιστεύω πάντως πως 360€ για note 8 σε κατάσταση βιτρίνας είναι ξεφτίλα μιας και τα 100 είναι στάνταρ προς το παρών.

Edited by tzin1
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σήμερα στο Γερμανό της περιοχής μου και μου είπαν πως το trade in ισχύει ακόμη, συν τα 100€ της samsung, όμως όταν είπα ότι θέλω να δώσω πίσω το note 8 ο υπάλληλος μου είπε πως δίνουν 360€ (?????) συν 100 πάμε στα 460. Του λέω σε όλες τις αλυσίδες, συν τη δική σας, δίνουν 450 συν τα 100, τα 360 από που προκύπτουν; Ρώτησε και τον υπεύθυνο και του είπε κι εκείνος 360... Με λίγα λόγια το μπάχαλο καλά κρατεί... για 460€ το έδινα αύριο αλλά για 360€ δε δίνω 6 μηνών note 8 σε κατάσταση βιτρίνας, είναι κοροϊδία..

 

Edit: απ ότι διάβασα στη τελευταία σελίδα, κάνω λάθος και παντού 360 δίνουν απλά κάποια καταστήματα δίνουν 200 ευρώ επιδότηση αντί για 100.. εξακολουθώ να πιστεύω πάντως πως 360€ για note 8 σε κατάσταση βιτρίνας είναι ξεφτίλα μιας και τα 100 είναι στάνταρ προς το παρών.

Η τιμή που δίνουν αυτή τη στιγμή (ρώτησα στο πλαίσιο Κ μάλλον ισχύει σε όλα) είναι 350 ευρώ για την επιστροφή του note 8 ,και άλλα 100 συνολικά 450. Όποιος είχε κάνει προπαραγγελια πριν τις 23/08 αντι για 100 η samsung έδινε 200 οπότε ήταν σύνολο 550 .Το κάθε κατάστημα μάλλον προσεγγίζει διαφορετικά ....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα κάνει ποτέ προπαραγγελία, μπήκα σήμερα σε ένα κατάστημα Πλαίσιο, είδα το Note9...και έπαθα πλάκα!

Επέστρεψα το Note8 μου, πήρα συνολικά 550ευρώ και έκανα την ανταλλαγή.

Εξαιρετική εξυπηρέτηση από όλα τα παιδιά, άφησα μόνο το κινητό, ούτε καν φορτιστή δεν άφησα και σε μισή ώρα είχα τελειώσει.

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σήμερα στο Γερμανό της περιοχής μου και μου είπαν πως το trade in ισχύει ακόμη, συν τα 100€ της samsung, όμως όταν είπα ότι θέλω να δώσω πίσω το note 8 ο υπάλληλος μου είπε πως δίνουν 360€ (?????) συν 100 πάμε στα 460. Του λέω σε όλες τις αλυσίδες, συν τη δική σας, δίνουν 450 συν τα 100, τα 360 από που προκύπτουν; Ρώτησε και τον υπεύθυνο και του είπε κι εκείνος 360... Με λίγα λόγια το μπάχαλο καλά κρατεί... για 460€ το έδινα αύριο αλλά για 360€ δε δίνω 6 μηνών note 8 σε κατάσταση βιτρίνας, είναι κοροϊδία..

 

Edit: απ ότι διάβασα στη τελευταία σελίδα, κάνω λάθος και παντού 360 δίνουν απλά κάποια καταστήματα δίνουν 200 ευρώ επιδότηση αντί για 100.. εξακολουθώ να πιστεύω πάντως πως 360€ για note 8 σε κατάσταση βιτρίνας είναι ξεφτίλα μιας και τα 100 είναι στάνταρ προς το παρών.

 

Εγώ δεν είχα κάνει ποτέ προπαραγγελία, μπήκα σήμερα σε ένα κατάστημα Πλαίσιο, είδα το Note9...και έπαθα πλάκα!

Επέστρεψα το Note8 μου, πήρα συνολικά 550ευρώ και έκανα την ανταλλαγή.

Εξαιρετική εξυπηρέτηση από όλα τα παιδιά, άφησα μόνο το κινητό, ούτε καν φορτιστή δεν άφησα και σε μισή ώρα είχα τελειώσει.

Τελικα οτι θελουν κανουν μου φαινεται

εγω το αγορασα στο πλαισιο και εδωσα το s9+

διπλα μου ενα παλικαρι εδωσε το Note 8

του το πηρανε για 350 ευρω (συνβεβαια αλλα 100) που ειναι της σαμσουγκ

το s9+ μου το πηρανε για 400

δλδ το s9+ πιανει περισσοτερα απο το note 8

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οτι θελουν κανουν μου φαινεται

εγω το αγορασα στο πλαισιο και εδωσα το s9+

διπλα μου ενα παλικαρι εδωσε το Note 8

του το πηρανε για 350 ευρω (συνβεβαια αλλα 100) που ειναι της σαμσουγκ

το s9+ μου το πηρανε για 400

δλδ το s9+ πιανει περισσοτερα απο το note 8

Εγώ άλλο λεω

Το S9 plus πιάνει 500ευρω στης αγγελίες για πλάκα, γιατί να το δώσεις 400ευρω??

 

Τελικά ο Γερμανός το δίνει μείον 200ευρω με ένα ειδικό κωδικό που στέλνουν σε συνδρομητές Cosmote, άρα 850ευρω σφραγισμένο

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

άμα σε κανέναν περισσεύει κανας κωδικός, πείτε μου :lol:
Link to comment
Share on other sites

άμα σε κανέναν περισσεύει κανας κωδικός, πείτε μου :lol:
Εγώ έχω. Άμα μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις τότε στον δίνω.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο Γερμανός το δίνει μείον 200ευρω με ένα ειδικό κωδικό που στέλνουν σε συνδρομητές Cosmote, άρα 850ευρω σφραγισμένο

 

Και εμείς συνδρομητές Cosmote είμαστε αλλά κωδικός δεν παίζει..:lol:

Με ποια κριτήρια τον στέλνουν , γνωρίζει κάποιος ?

Ευχαριστώ

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Και εμείς συνδρομητές Cosmote είμαστε αλλά κωδικός δεν παίζει..:lol:

Με ποια κριτήρια τον στέλνουν , γνωρίζει κάποιος ?

Ευχαριστώ

Και γω έχω ενα σωρο κινητά κοτε, αλλα τιποτα

 

Εγώ έχω. Άμα μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις τότε στον δίνω.

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μετά χαράς! Το μονο που δεν ξερω αν γίνεται να τον εξαργυρώσει τρίτος που δεν του ήρθε

Link to comment
Share on other sites

Και γω έχω ενα σωρο κινητά κοτε, αλλα τιποτα

 

 

Μετά χαράς! Το μονο που δεν ξερω αν γίνεται να τον εξαργυρώσει τρίτος που δεν του ήρθε

Δεν έχεις να χάσεις κάτι. Σου στέλνω pm

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις να χάσεις κάτι. Σου στέλνω pm

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα δε θα το έλεγα γιατί πάνε για ανακύκλωση και νομίζω το χρειαζόμαστε κάτι τέτοιο αφού τον έχουμε στεγνώσει τον πλανήτη από πόρους.
me > you
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν δίνει κανένας Note 8 στα 350, το αγοράζω εγώ!!! Κρίμα είναι τέτοιος συσκευές να τις παίρνει η Samsung.
για την ακρίβεια :p δεν τις παίρνουν 350 αλλά 550€

 

 

ps

το δικό μου το πούλησα στο insomnia 540€ μέσα σε 5'

Ήταν βέβαια 20 ημερών και blue

Edited by Jig
ps
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

879 στο best price. Πιστεύω θα πέσει η τιμη του πιο γρήγορα απ του 8 γιατί οταν κυκλοφόρησε το οχταρι δεν υπήρχε προηγούμενο μοντέλο
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως αν καποιος θελει να μου δωσει το note 8 που εχει στα 350 ευρω. Του δινω και τον κωδικο για το 200ευρω μειον της cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόκειται να καταλάβω με ποια λογική επιλέγει η Cosmote σε αυτούς που θα έρθει μήνυμα..........
Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα δώσει το Note 8 350€???Ακόμα και με το 100αρικο της Samsung, εγώ πιστεύω ότι αν το βάλει αγγελία θα πιάσει εύκολα 500-550€...Εγω προσωπικά δεν θα το έδινα σε αυτές τις τιμές ούτε για αστείο...
Link to comment
Share on other sites

Μηπως σπο εσας μπορει να μου πει τη ζηταει για αγορα με τιμολογιο χωρις φπα?

 

Στάλθηκε από το CUBOT R9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...