Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με τι ονομασία το βρίσκουμε; Επίσης ρε παιδιά δεν βρίσκω την επιλογή όταν βαζω το ακουστικό στο αυτί να κάνει κλήση. Που είναι;

 

Αρ. Καλ. Και προστασία από ανεπιθ. ... Έτσι ακριβώς στη λίστα κλήσεων στις ρυθμίσεις της

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω ένα θεματακι που μάλλον αφορά την εφαρμογή BlueMail και όχι κάποιο bug της συσκευης.

Εχω 4 λογαριασμούς mail και στις ειδοποιήσεις μου βγάζει ρυθμίσεις ξεχωριστές για τον κάθε ένα.

Αν επιλέξω σε κάποιο λογαριασμό να έχει και δόνηση τότε παίζει ο ήχος ειδοποιήσης μαζί με την δόνηση. Αν απενεργοποιησω την δόνηση τότε χτυπάει πολύ σωστά μόνο ο ήχος χωρίς δόνηση.

Αν τώρα (που είμαι χωρίς δόνηση) κατεβάσω την μπάρα με τις συντομευσεις και βάλω τον γενικό ήχο όχι στο αθόρυβο αλλά στην δόνηση τότε δεν χτυπάει ο ήχος αλλά εξακολουθώ να μην έχω και δόνηση...

Με λίγα λόγια θέλω όταν έχω ενεργοποιημενους τους ηχούς να χτυπάει μόνο ήχος (χωρίς δόνηση) και όταν βάζω τον ήχο στην δόνηση να μην έχω ήχο πάρα μόνο δόνηση πράγμα που δεν γίνεται...

Ξέρει κάποιος κάτι να βοηθήσει?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτό, Τρέχουσα έκδοση N960FXXU2CSA2/N960FOXM2CSA2/N960FXXU2CRLT και ακόμα κανένα update. Μάλλον θα το περάσω μόνος

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε νέο update συσκευή από γερμανό.csc cos cosmote

 

Κι εδώ το ίδιο (μιλάμε πάντα σε 9)... Μέσα σε, ούτε, μία εβδομάδα, 2 updates, εκεί που περιμέναμε 2 βδομάδες τουλάχιστον μετά απ' όλους για την 9.

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη βελτιστοποίηση που έχει κάνει και καθαρισμό της cache ?μπήκα να κάνω βελτιστοποίηση και ειχε μαζέψει 1 γιγα που υποτίθεται το ειχε διαγραψει το βραδυ που ειναι στο αυτοματο
:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πιστεύω είμαι ο μαναδικός στον κόσμο που δεν έχω καταβάσει την 9. Μπορεί κάποιος να μου πει για που πήγαινε η συκσευή μου. Το CSC Country είναι SEGR/GR . Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πιστεύω είμαι ο μαναδικός στον κόσμο που δεν έχω καταβάσει την 9. Μπορεί κάποιος να μου πει για που πήγαινε η συκσευή μου. Το CSC Country είναι SEGR/GR . Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
παρε τηλεφωνο στν αθηνα σαμσουνγκ , δωσε το imei, για να το μαθεις αυτό.
Ναι όντως κάτι συμβαίνει και εμένα είναι σαν το δικό σου και μοη ήρθε 1 δεκ η ενημέρωση

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

NhbTGTp_d.jpg

Παιδιά μόνο αυτές τις επιλογές για ανάλυση βίντεο βγάζει.. Που πήγε η Uhd? Που.πηγαν τα 60FPS?

Edited by mariosave
Link to comment
Share on other sites

NhbTGTp_d.jpg

Παιδιά μόνο αυτές τις επιλογές για ανάλυση βίντεο βγάζει.. Που πήγε η Uhd? Που.πηγαν τα 60FPS?

Πάτα πάνω στα μπλέ γράμματα και σου βγάζει τις υπόλοιπες επιλογές

Link to comment
Share on other sites

Στο web Kotsovolos. το 8/512gb στα 949€ όσο και το 6/128gb...το χτυπάμε?

 

Το 128 έχει 736 ευρώ αν το πάρεις σκρουτζ, αν δεν σε νοιαζει η χωρητικότητα δλδ, όχι δεν θα το έπαιρνα ,αν πάλι σε ενδιαφέρει υπάρχουν και ποιο φθηνά καταστήματα στο σκρουτζ

Edited by kostashark
Link to comment
Share on other sites

Αν σας ενδιαφέρει έχω φιλαράκι για κινητά ελληνικές συσκευές με μαγαζί Αθήνα, κάνει ειδική τιμή 680€ μαύρο \μπλε χρώμα όποιος θέλει Στείλτε μου μήνυμα
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω.. 740€ Kaizerstore ετοιμοπαραδοτο... Και όχι μόνο αυτό.. Να εμπιστευτώ skroutz αφού ζητήσω imei και πάρω Samsung ?
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω.. 740€ Kaizerstore ετοιμοπαραδοτο... Και όχι μόνο αυτό.. Να εμπιστευτώ skroutz αφού ζητήσω imei και πάρω Samsung ?

 

Φίλε μου, αν δεν καίγεσαι τότε γιατί να δώσεις 100€ παραπάνω? Αξίζει να δώσεις 100€ για να παραλάβεις την συσκευή 5-6 μέρες νωρίτερα?

Έχω αγοράσει αρκετές φορές από τα καταστήματα που το έχουν φθηνά και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Επίσης υπάρχει και το bestprice.gr

 

https://www.bestprice.gr/item/2155391868/samsung-galaxy-note-9-128gb-dual.html

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαίνεται η τελευταία αναβάθμιση του Samsung browser?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Ξέρουμε αν έχουμε την δυνατότητα στο SMS αντί να πληκτρολογούμε να μπορούμε να μιλάμε στα ελληνικά και να γράφει?

 

Επίσης ξέρουμε αν γίνεται φωνητική κλήση?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς να μιλάς και να γράφει στα ελληνικά. Χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιο της samsung υπάρχει πάνω πάνω ένα μικρόφωνο. Το πατάς και μιλάς και γράφει.

Για φωνητική κλήση με το bixbi voice αλλά μόνο στα αγγλικά και εφόσον ο τηλεφωνικός κατάλογος είναι στα αγγλικά γραμμένος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, σε ένα site διάβασα ότι με την αναβάθμιση σε pie 9 μπορούμε να βάλουμε ότι εφαρμογή θέλουμε στο κουμπί της bibxy... στο s 10 υπάρχει ήδη...

Ξέρουμε κάτι?

"Όσον αφορά τους κατόχους των παλαιότερων flagship συσκευών της εταιρείας, αυτοί θα πρέπει να περιμένουν την αναβάθμιση της συσκευής τους στην έκδοση του Android 9 Pie. Έπειτα από την ενημέρωση του λογισμικού της συσκευής τους θα έχουν τη δυνατότητα να επιλέγουν τι θα κάνει το κουμπί της Bidxy όταν το πατάνε μια ή και δύο φορές. Οι χρήστες θα μπορούν να επιλέξουν μεταξύ της εκτέλεσης τρίτων εφαρμογων ή την πραγματοποίηση κάποια άμεσης ενέργειας όπως η μείωση της φωτεινότητας ή η σίγαση της συσκευης. "

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαίνεται η τελευταία αναβάθμιση του Samsung browser?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χμ, ίδια με αυτή που ήρθε by default με την Pie;

 

Καλησπέρα στην παρέα, σε ένα site διάβασα ότι με την αναβάθμιση σε pie 9 μπορούμε να βάλουμε ότι εφαρμογή θέλουμε στο κουμπί της bibxy... στο s 10 υπάρχει ήδη...

Ξέρουμε κάτι?

"Όσον αφορά τους κατόχους των παλαιότερων flagship συσκευών της εταιρείας, αυτοί θα πρέπει να περιμένουν την αναβάθμιση της συσκευής τους στην έκδοση του Android 9 Pie. Έπειτα από την ενημέρωση του λογισμικού της συσκευής τους θα έχουν τη δυνατότητα να επιλέγουν τι θα κάνει το κουμπί της Bidxy όταν το πατάνε μια ή και δύο φορές. Οι χρήστες θα μπορούν να επιλέξουν μεταξύ της εκτέλεσης τρίτων εφαρμογων ή την πραγματοποίηση κάποια άμεσης ενέργειας όπως η μείωση της φωτεινότητας ή η σίγαση της συσκευης. "

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όποιος το έγραψε αυτό προφανώς δεν έχει πιάσει ποτέ τη συσκευή στα χέρια του.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...