Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

 

Παντως τα gestures δε με βολευουν καθολου, εκτος οτι ειναι πιο μεγαλη η κινηση για back..αφου θελει συρσιμο απο απλο ταπ, χανεις χρονο οταν θες να πας 3 σελιδες πισω και πολλες φορες πατιεται ο,τι βλεπει εκει αντι για πισω, επειδη δεν ειναι παντα επιτυχες..

Δεν έχω την συσκευή και λογικά η Samsung δεν έχει Edge Gestures.

Αυτή η εφαρμογή θα σου λύσει τα χέρια.

Για εμένα είναι η καλύτερη

Gestures εφαρμογή.

57eeff418f55485fd72b376f988763a3.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/1AXhelV

Για προχωρημένους, η τελευταία επιλογή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://imgur.com/ENi85NO

 

Το notice,, τι ρύθμιση είναι ?

Link to comment
Share on other sites

Πως απενεργοποιω την ενημερωση λογισμικου βρε παιδια? Εχω απενεργοποιησει την αυτοματη ενημερωση αλλα μου βγαινει ειδοποιηση συνεχεια. Και εχει δυο επιλογες "ληψη" η ¨αργοτερα". Εγω δεν θελω να παω στην Pie. Πως μπορω να την απενεργοποιησω τελειως?
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μέρα σήμερα με pie και πλήρως στημένο κινητό και πάμε άριστα από μπαταρία, αν και είναι πολύ νωρίς αλλά με έντονη χρήση, ταξίδι, 4g συνέχεια κλπ, βλέπω πολύ καλή αυτονομία

 

 

Δεν έχω την συσκευή και λογικά η Samsung δεν έχει Edge Gestures.

Αυτή η εφαρμογή θα σου λύσει τα χέρια.

Για εμένα είναι η καλύτερη

Gestures εφαρμογή.

57eeff418f55485fd72b376f988763a3.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για μένα το πιο απλό είναι το παλιό σύστημα.. Θα το αφήσω και τέλος. Προς το παρόν δουλεύω gestures ακόμα να δω μήπως συνηθίσω αλλά πολλές φορές είναι πιο δυσχρηστα ξεκάθαρα. Και προτιμώ να χάνω ελάχιστα από οθόνη που έτσι και αλλιώς σε πολλές περιπτώσεις κρύβονται τα κουμπιά και έρχονται πάλι χωρίς swipe..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παντως τα gestures δε με βολευουν καθολου, εκτος οτι ειναι πιο μεγαλη η κινηση για back..αφου θελει συρσιμο απο απλο ταπ, χανεις χρονο οταν θες να πας 3 σελιδες πισω και πολλες φορες πατιεται ο,τι βλεπει εκει αντι για πισω, επειδη δεν ειναι παντα επιτυχες..

 

 

 

Για μένα το πιο απλό είναι το παλιό σύστημα.. Θα το αφήσω και τέλος. Προς το παρόν δουλεύω gestures ακόμα να δω μήπως συνηθίσω αλλά πολλές φορές είναι πιο δυσχρηστα ξεκάθαρα. Και προτιμώ να χάνω ελάχιστα από οθόνη που έτσι και αλλιώς σε πολλές περιπτώσεις κρύβονται τα κουμπιά και έρχονται πάλι χωρίς swipe..

 

Μετά από τόσο καιρό που "κυκλοφορούν" αυτά τα gestures (εγώ σε OnePlus 5T τα είχα δοκιμάσει αρκετό καιρό πριν), πρώτη φορά διαβάζω την άποψη κάποιου που είναι ακριβώς σαν την δικιά μου! Λες και τα έγραφα εγώ!

Στο 5Τ τα δοκίμασα για αρκετό καιρό, αλλά δεν μπόρεσα να τα συνηθίσω! Νομίζω ότι η κλασσική nav bar είναι πιο εύχρηστη και πιο γρήγορη στην πράξη!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και φυσικά η στοκ nav bar είναι η πιο άμεση & γρήγορη από όλες τις εναλλακτικές αλλά αν θες (όπως θέλω εγώ) να κερδίζεις πάντα, σε κάθε στιγμή έστω και ένα χιλιοστό περισσότερη λειτουργήσιμη οθόνη τότε τα gestures είναι κατά πολύ προτιμότερα από την στοκ nav bar σε κατάσταση αυτόματης απόκρυψης.
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ρε ****το το έχω θέσει σαν device admin, έχω δοκιμάσει και την κανονική έκδοση και τη beta αλλά όταν πατάω να κλειδώσει με double tap ούτε μου κάνει τον ήχο κλειδώματος όταν όπως πατάς το power button, και δε με γυρίζει σε μαύρη οθόνη αλλά στη lockscreen που περιμένει να δει ίριδα ή πρόσωπο για να ξεκλειδώσει.

 

H μονη διαφορα ειναι πως δεν εχω βαλει ιριδα ή προσωπο ως μεθοδο κλειδωματος, παρα μονο δαχτυλικο αποτυπωμα. Γυρισε το μια στο δαχτυλικο και δες παλι, αν σου δουλεψει βρηκαμε το conflict.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

H μονη διαφορα ειναι πως δεν εχω βαλει ιριδα ή προσωπο ως μεθοδο κλειδωματος, παρα μονο δαχτυλικο αποτυπωμα. Γυρισε το μια στο δαχτυλικο και δες παλι, αν σου δουλεψει βρηκαμε το conflict.
Το εκανα εγώ και ισχύει. Υπάρχει ασυμβατοτητα όταν έχεις ενεργοποιημένη την έξυπνη σάρωση. Αν αφήσεις μόνο τα δαχτυλικο σε πετάει στην always on. Θα στείλω μνμ στον developer.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H μονη διαφορα ειναι πως δεν εχω βαλει ιριδα ή προσωπο ως μεθοδο κλειδωματος, παρα μονο δαχτυλικο αποτυπωμα. Γυρισε το μια στο δαχτυλικο και δες παλι, αν σου δουλεψει βρηκαμε το conflict.
Σωστός!! Αυτό ήταν το conflict τελικά!

Θα στείλω μήνυμα στους developers στο beta group στο Discord που είμαι.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μετά από τόσο καιρό που "κυκλοφορούν" αυτά τα gestures (εγώ σε OnePlus 5T τα είχα δοκιμάσει αρκετό καιρό πριν), πρώτη φορά διαβάζω την άποψη κάποιου που είναι ακριβώς σαν την δικιά μου! Λες και τα έγραφα εγώ!

Στο 5Τ τα δοκίμασα για αρκετό καιρό, αλλά δεν μπόρεσα να τα συνηθίσω! Νομίζω ότι η κλασσική nav bar είναι πιο εύχρηστη και πιο γρήγορη στην πράξη!

 

Τα είχα δοκιμάσει και στο 6Τ και εκεί μου φάνηκαν τραγικά, έπρεπε να κάνεις ολόκληρο Γ για το back και μάλιστα από την αριστερή πλευρά που και το δάχτυλο δε φτάνει καλά και πιο δύσκολο ήταν.

Εδώ μου τη δίνει γιατί θέλω να πάω 3 οθόνες πίσω και ενώ με 3 ταπ καθαριζα τώρα κάθομαι και το χαιδευω μια ώρα αφού τις μισές φορές πατιεται η οθόνη αντί να πάει πίσω.

Θεωρώ πως πολλούς δε θα τους βολέψει απλά εδώ στο φορουμ πάντα εμφανίζονται οι απόψεις των πιο "φανατικών" του ότι νέο το θέλω.

 

Εγώ σε 3-4 φίλους με σ9 που έχουν βάλει pie εδώ και εβδομάδες και τους έδειξα την επιλογή για gestures μιας και δεν το ήξεραν, δεν βρήκα έναν να βολευτεί.. Ολοι γύρισαν πίσω στο κλασικό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι και φυσικά η στοκ nav bar είναι η πιο άμεση & γρήγορη από όλες τις εναλλακτικές αλλά αν θες (όπως θέλω εγώ) να κερδίζεις πάντα, σε κάθε στιγμή έστω και ένα χιλιοστό περισσότερη λειτουργήσιμη οθόνη τότε τα gestures είναι κατά πολύ προτιμότερα από την στοκ nav bar σε κατάσταση αυτόματης απόκρυψης.

 

Το ξέρω ότι αυτός είναι ο λόγος αλλά πραγματικά μου φαίνεται ανούσιο το κέρδος αυτό.. Η οθόνη είναι πλέον αρκετή, και δε σώζεται κανείς με μισό χιλιοστο.. Τουλάχιστον εγώ έτσι το βλεπω, δε νιώθω ότι θέλω κι άλλη οθόνη.. Ή όταν το νιώθω πάω σε pc γιατί είναι η περίπτωση που απλά θες μεγάλη οθόνη και όχι την ταλαιπωρια του κινητού..

 

Όσο για την αυτόματη απόκρυψη, ούτε εμένα με βόλευε αλλά σε μερικές εφαρμογές χωρίς την αυτόματη απόκρυψη η μπάρα κατέβαινε κάτω μόνη της και ανέβαινε με ένα ταπ στο κείμενο ή γενικά ψηλά..δεν μιλάω για swipe up.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχεδόν 2 μήνες με την official Pie.

Πατάω το back με gesture μπορεί και 500-700-1000 φορές την ημέρα λόγω βαριάς χρήσης στη δουλειά.

Στις αμέτρητες χιλιάδες gestures back ΟΥΤΕ 1 φορά δεν είχα λάθος του τύπου να πατηθει κάτι άλλο στην οθόνη.

Εμείς που θέλουμε όσο μεγαλύτερη οθόνη γίνεται είναι μονόδρομος.

Τόσα χρόνια χρησιμοποιούσα τη navbar με swipe up να εμφανίζεται κάθε φορά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχεδόν 2 μήνες με την official Pie.

Πατάω το back με gesture μπορεί και 500-700-1000 φορές την ημέρα λόγω βαριάς χρήσης στη δουλειά.

Στις αμέτρητες χιλιάδες gestures back ΟΥΤΕ 1 φορά δεν είχα λάθος του τύπου να πατηθει κάτι άλλο στην οθόνη.

Εμείς που θέλουμε όσο μεγαλύτερη οθόνη γίνεται είναι μονόδρομος.

Τόσα χρόνια χρησιμοποιούσα τη navbar με swipe up να εμφανίζεται κάθε φορά.

 

Ο κάθε ένας όπως βολεύεται. Εγώ γιαυτό το δουλεύω ακόμα να δω μήπως είναι θέμα συνήθειας αλλά όταν είμαι σε διάλογο πχ και αντί για πίσω μου κατεβάζει το διάλογο ε μου την δίνει. Προφανώς θέλει χρόνο αλλά το βρίσκω πολύ πιο αργό από το απλό ταπ..

 

Τώρα αν η δουλειά σου είναι πάνω στο κινητό και θες οπωσδήποτε κάθε χιλιοστό οκ, αλλά οι πιο πολλοί δεν δουλεύουμε πάνω στο κινητό..

Θυμάμαι φίλους που πήραν iPhone και με ζαλισαν με το back που είναι gesture κλπ και όποτε μου δείχνουν κάτι στην οθόνη τους τις μισές φορές δεν το πετυχαίνουν καν ενώ το εχουν πολυ καιρό αλλά συνεχίζουν να το προτιμούν

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το one hand operation + και μου έχει λύσει τα χέρια. Είναι στο goodlock 2018 της Samsung αλλά μπορείς να το βρεις σαν ξεχωριστή εφαρμογή. Σου δίνει την δυνατότητα να χρησιμοποιείς και τις 2 πλευρές τις οθόνης με gestures για back, home & task. Όπως έχει by default το mate20..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το one hand operation + και μου έχει λύσει τα χέρια. Είναι στο goodlock 2018 της Samsung αλλά μπορείς να το βρεις σαν ξεχωριστή εφαρμογή. Σου δίνει την δυνατότητα να χρησιμοποιείς και τις 2 πλευρές τις οθόνης με gestures για back, home & task. Όπως έχει by default το mate20..
Με πρόλαβες... Αυτό ακριβώς έγραφα αυτή τη στιγμή!! Από τις πιο βολικές εφαρμογές gestures που έχω χρησιμοποιήσει!

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα προτιμώ bottom swipe gesture navigation.

Edge swipe gesture ουδεποτε με βόλεψαν διοτι αλληλεπιδρουν άσχημα με πολλές εφαρμογές που εχουν edge swipe function πχ gmail,outlook,dolphin browser κ.α.

Επισης αλληλεπιδρουν άσχημα με edge panel app.

Edge οθόνη το θεωρω αυτονόητο οτι θα κανω χρήση edge panel app πχ διαχείριση μουσική,άνοιγμα εφαρμογών η επαφων,quick look weather condition,εχει και file manager edge app παρα πολυ βολικο.

Οχι σαν την τραγική Huawei που έβαλε edge οθόνες χωρις καμία λειτουργικοτητα.

Ενω αντιθετα bottom swipe gesture δεν εχει καμια αρνητική επίδραση με καμια εφαρμογή η λειτουργία.

 

Ποσο μάλλον το να εχεις παράλληλα navigation bar button και edge gesture το θεωρω τραγικο απο μονο του αφου στην ουσια δεν εκμεταλευεσαι στο έπακρο και χανεις το πραγματικό νοημα χρήσης gesture navigation.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι Αλέξ, με edge οθόνη και με μενού edge δε γίνεται. Πάντως τώρα πχ σε διάλογο στο whatsapp πατάω πίσω και μου ανοίγει την επισύναψη

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα προτιμώ bottom swipe gesture navigation.

Edge swipe gesture ουδεποτε με βόλεψαν διοτι αλληλεπιδρουν άσχημα με πολλές εφαρμογές που εχουν edge swipe function πχ gmail,outlook,dolphin browser κ.α.

Επισης αλληλεπιδρουν άσχημα με edge panel app.

Edge οθόνη το θεωρω αυτονόητο οτι θα κανω χρήση edge panel app πχ διαχείριση μουσική,άνοιγμα εφαρμογών η επαφων,quick look weather condition,εχει και file manager edge app παρα πολυ βολικο.

Οχι σαν την τραγική Huawei που έβαλε edge οθόνες χωρις καμία λειτουργικοτητα.

Ενω αντιθετα bottom swipe gesture δεν εχει καμια αρνητική επίδραση με καμια εφαρμογή η λειτουργία.

 

Ποσο μάλλον το να εχεις παράλληλα navigation bar button και edge gesture το θεωρω τραγικο απο μονο του αφου στην ουσια δεν εκμεταλευεσαι στο έπακρο και χανεις το πραγματικό νοημα χρήσης gesture navigation.

Το αυτό, κι εγώ δοκίμασα τα edge gestures αλλά τα πέταξα (μάλιστα ήμουν από τους πρώτους που το είχα αναφέρει εδώ μέσα πριν πολλούς μήνες). Με το material design της Google πλέον το 95% των εφαρμογών έχει drag panels με αποτέλεσμα να γινόταν μπάχαλο με τα edge gestures.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το fluid το δοκιμάσατε;

Εγώ Αυτό χρησιμοποιώ και μου έχει λύσει τα χέρια

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα προτιμώ bottom swipe gesture navigation.

Edge swipe gesture ουδεποτε με βόλεψαν διοτι αλληλεπιδρουν άσχημα με πολλές εφαρμογές που εχουν edge swipe function πχ gmail,outlook,dolphin browser κ.α.

Επισης αλληλεπιδρουν άσχημα με edge panel app.

Edge οθόνη το θεωρω αυτονόητο οτι θα κανω χρήση edge panel app πχ διαχείριση μουσική,άνοιγμα εφαρμογών η επαφων,quick look weather condition,εχει και file manager edge app παρα πολυ βολικο.

Οχι σαν την τραγική Huawei που έβαλε edge οθόνες χωρις καμία λειτουργικοτητα.

Ενω αντιθετα bottom swipe gesture δεν εχει καμια αρνητική επίδραση με καμια εφαρμογή η λειτουργία.

 

Ποσο μάλλον το να εχεις παράλληλα navigation bar button και edge gesture το θεωρω τραγικο απο μονο του αφου στην ουσια δεν εκμεταλευεσαι στο έπακρο και χανεις το πραγματικό νοημα χρήσης gesture navigation.

 

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω (περί ορέξεως βέβαια...) ουδέποτε αντιμετώπισα πρόβλημα ούτε σε εφαρμογή ούτε στο edge panel που χρησιμοποιώ κατά κόρον. Το edge panel το έχεις λίγο πιο ψηλά και τα edge gestures χαμηλά. Κανένα μπέρδεμα και αλληλεπίδραση το ένα με το άλλο. Επίσης στις εφαρμογές δεν χρησιμοποιείς την edge οθόνη στην άκρη-άκρη, γιατί φυσικά οι εφαρμογές δεν φτιάχτηκαν μόνο για Samsung με edge οθόνες. Τέλος στο onehand έχεις την δυνατότητα να ρυθμίζεις το πλάτος.

Βέβαια ότι τον βολεύει τον καθένα, ανάλογα με την χρήση. Τον συμφορουμίτη π.χ. δεν τον βολεύουν ούτε τα νέα bottom gestures, που για εμένα είναι must.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια δοκιμασμένη εφαρμογή για κλήση τηλεφωνικών αριθμών από συγκεκριμένη κάρτα sim έχει να προτείνει κάποιος; Στην oreo με είχε βολέψει η dual sim selector αλλά τώρα στην Pie δεν βλέπω να δουλεύει σωστά.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες στον κατάλογο παλιά είχε μπάρα αναζήτησης και πατούσες κατευθείαν εκεί να βρεις όνομα. Τώρα μπορούμε να το κάνουμε έτσι πάλι ή μόνο με τη βλακεια τον φακό ? Ήταν πολύ πιο βολικό πριν

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες στον κατάλογο παλιά είχε μπάρα αναζήτησης και πατούσες κατευθείαν εκεί να βρεις όνομα. Τώρα μπορούμε να το κάνουμε έτσι πάλι ή μόνο με τη βλακεια τον φακό ? Ήταν πολύ πιο βολικό πριν
Αν μπεις στις επαφές μέσα από την εφαρμογή του τηλεφώνου έχει ακόμα τη μπάρα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Πολυ ευτυχης κατοχος εδω και μια εβδομαδα της υπερσυσκευης:D,εχω μια ερωτηση.Εχει κατεβασει κανεις την εφαρμογη Good Lock?Θελω να αλλαξω τα nav bar buttons και μου λεει οτι δεν ειναι ακομα διαθεσιμο το συγκεκριμενο add.

Ευχαριστω...

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...