Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το s9 plus με pie beta.

1ον ,όποιον το φοβίζει το μέγεθος να ξέρετε ότι με την pie δεν χρειάζεται 2ο χέρι το κινητό, έρχονται όλα στο κάτι μέρος του κινητού. Εχουν κάνει εξαιρετική δουλειά.

2ον Δίνει double tap to lock στο μαμά launcher.

 

Οπότε όποιος το φοβαται/δεν το θέλει για αυτά τα 2 θεματα,να ξέρετε ότι θα λυθούν σύντομα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια γενικη εντύπωση από την pie beta. Καλή;;;;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια γενικη εντύπωση από την pie beta. Καλή;;;;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Απίστευτη σε σχέση με την oreo.

Η Beta 2 ακόμα καλύτερη.

Έχουμε γράψει και προς τα πίσω για την beta. Κάνε μια βόλτα και θα τα δεις όλα.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχισε ετσι και θα ξαναπαρω αιφον. Σε προειδοποιω!!!!]

Προετοιμαζεις εδαφος για κωλοτουμπα βλεπω!! :D

 

2ον Δίνει double tap to lock στο μαμά launcher.

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωπ, πολυ καλα νεα, ωραιος!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Προετοιμαζεις εδαφος για κωλοτουμπα βλεπω!! :D

 

Ελα μωρε, τι κωλοτουμπα?! Ειναι γνωστο οτι τα τελευταια 6-7 χρονια χρησιμοποιω και τα 2 λειτουργικα παραλληλα.

Αλλα, ανεξαρτητα απο αυτο, εγω παω για νοτε 10 του χρονου, εκτος απροοπτου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχω το s9 plus με pie beta.

1ον ,όποιον το φοβίζει το μέγεθος να ξέρετε ότι με την pie δεν χρειάζεται 2ο χέρι το κινητό, έρχονται όλα στο κάτι μέρος του κινητού. Εχουν κάνει εξαιρετική δουλειά.

2ον Δίνει double tap to lock στο μαμά launcher.

 

Οπότε όποιος το φοβαται/δεν το θέλει για αυτά τα 2 θεματα,να ξέρετε ότι θα λυθούν σύντομα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πότε έρχεται επίσημα για note 9?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη σε σχέση με την oreo.

Η Beta 2 ακόμα καλύτερη.

Έχουμε γράψει και προς τα πίσω για την beta. Κάνε μια βόλτα και θα τα δεις όλα.

Τέλεια. Σε ευχαριστώ. Περιμένω να έρθει καμία beta για exynos.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πότε έρχεται επίσημα για note 9?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καμία ενημέρωση πάνω στο θέμα. Αναμονή για τη 1η beta σε exynos συσκευές μιας και σε snap έχει δωθεί ήδη.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αγόρασα το 8/512.

Παράκληση:

Μια που μαζευτήκαμε πολλοί νέοι μήπως μπορεί κάποιος να μας δώσει κάποιο link με τις οδηγίες για το s-en μαζεμένες;

 

 

Στάλθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αγόρασα το 8/512.

Παράκληση:

Μια που μαζευτήκαμε πολλοί νέοι μήπως μπορεί κάποιος να μας δώσει κάποιο link με τις οδηγίες για το s-en μαζεμένες;

 

 

Στάλθηκε;

 

Το Google είναι ο καλύτερος μας φίλος :)

 

 

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αγόρασα το 8/512.

Μια που μαζευτήκαμε πολλοί νέοι

 

 

Στάλθηκε;

θα έρθουν κι αλλοι.....

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η πρώτη ξενερα... μάλλον από το βάλεις βγάλε στο τζιν έγινε αυτό από την πρώτη βδομάδα απέκτησε παράσημο... Δεν περίμενα να ήταν τόσο ευπαθες εκεί είναι βέβαια μαζί με την κάμερα το μοναδικό τρωτό σημείο μιας και έχει θήκη και τζαμακι ... η λειτουργία του ευτυχώς δεν επηρεάζεται το δοκίμασα αρκετές φορές αλλά το μάτι πέφτει εκεί... Υπάρχει τπτ ώστε να αφαιρέσει τις μικρό γρατζουνιές αυτές από τον αισθητήρα?? Απ όσο μπορώ να καταλάβω δεν είναι βαθιες309b53ca26fd18850fb2cbedb185da23.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει μεμβράνη από την 1η στιγμή.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσύ σίγουρα εισαι ποιο έξυπνος από μένα αλλά δεν ήξερα καν ότι έχει μεμβράνη για τον αισθητήρα του δαχτυλικου αποτυπώματος αλλά δεν το φανταζόμουν τόσο ευαίσθητο...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει μεμβράνη από την 1η στιγμή.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχεις ξεπερασει καθε οριο νοικοκυροσυνης:p

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήρθε και η πρώτη ξενερα... μάλλον από το βάλεις βγάλε στο τζιν έγινε αυτό από την πρώτη βδομάδα απέκτησε παράσημο... Δεν περίμενα να ήταν τόσο ευπαθες εκεί είναι βέβαια μαζί με την κάμερα το μοναδικό τρωτό σημείο μιας και έχει θήκη και τζαμακι ... η λειτουργία του ευτυχώς δεν επηρεάζεται το δοκίμασα αρκετές φορές αλλά το μάτι πέφτει εκεί... Υπάρχει τπτ ώστε να αφαιρέσει τις μικρό γρατζουνιές αυτές από τον αισθητήρα?? Απ όσο μπορώ να καταλάβω δεν είναι βαθιες309b53ca26fd18850fb2cbedb185da23.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

:what:Παλαβε μου να μη σε παρω στο λαιμο μου δεν το εχω δοκιμασει...Μη γινει χειροτερο:worry:---->>>>

 

Και αλλο παρομοιο εδω--->>>

Και εδω Αλλα δεν μας λενε τι οδοντοκρεμα ειναι....https://www.youtube.com/watch?v=b3ntX3DSwt8

 

Παντως εαν το κανεις μη το καθαρισεις με οινοπνευμα .Μηπως το καψει το κανει χειροτερο και βγει εμπριμέ στο τελος....

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Εσύ σίγουρα εισαι ποιο έξυπνος από μένα αλλά δεν ήξερα καν ότι έχει μεμβράνη για τον αισθητήρα του δαχτυλικου αποτυπώματος αλλά δεν το φανταζόμουν τόσο ευαίσθητο...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, την είχα πατήσει από το s7 edge:) έχω βάλει κ στην κάμερα χα χα χα

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ξεπερασει καθε οριο νοικοκυροσυνης:p

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

:what:Παλαβε μου να μη σε παρω στο λαιμο μου δεν το εχω δοκιμασει...Μη γινει χειροτερο:worry:---->>>>

 

Και αλλο παρομοιο εδω--->>>

Και εδω Αλλα δεν μας λενε τι οδοντοκρεμα ειναι....https://www.youtube.com/watch?v=b3ntX3DSwt8

 

Παντως εαν το κανεις μη το καθαρισεις με οινοπνευμα .Μηπως το καψει το κανει χειροτερο και βγει εμπριμέ στο τελος....

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τον κόπο να μου στείλεις τα λινκ ... Θα δοκιμάσω πρώτα στο νοτε 4 και αν δουλεψει θα σας έχω νέα...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσύ σίγουρα εισαι ποιο έξυπνος από μένα αλλά δεν ήξερα καν ότι έχει μεμβράνη για τον αισθητήρα του δαχτυλικου αποτυπώματος αλλά δεν το φανταζόμουν τόσο ευαίσθητο...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι αλλά μετά δεν θα σου δουλεύει το αποτύπωμα, εκτός αν δεν σε ενδιαφέρει αυτή η μέθοδος ξεκλειδώματος

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την μεθοδο της οδοντόκρεμας δεν μπορώ να πω πως έγινε δουλειά ο αισθητήρας λειτουργεί κανονικά δεν εχει επηρεαστει... μάλλον πρέπει να ζήσω με αυτό... Απλά μου κάνει εντύπωση πως είναι δυνατόν να γίνει μέσα στο τζιν... Και ήμουν προσεκτικός μην το βάλω μαζί με κλειδιά η οτιδήποτε άλλο όπως άλλωστε και με τα αλλά κινητά που είχα ... παιδιά δεν εχει συμβει σε κανέναν σας ???

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την μεθοδο της οδοντόκρεμας δεν μπορώ να πω πως έγινε δουλειά ο αισθητήρας λειτουργεί κανονικά δεν εχει επηρεαστει... μάλλον πρέπει να ζήσω με αυτό... Απλά μου κάνει εντύπωση πως είναι δυνατόν να γίνει μέσα στο τζιν... Και ήμουν προσεκτικός μην το βάλω μαζί με κλειδιά η οτιδήποτε άλλο όπως άλλωστε και με τα αλλά κινητά που είχα ... παιδιά δεν εχει συμβει σε κανέναν σας ???

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο αισθητήρας αυτός γδερνεται ακόμα και με τη σκέψη, από την εποχή των s8.. :lol:

Με ζελατινα στο 60% των περιπτώσεων θα σταματήσει να λειτουργεί, με γυαλι στο 100% των περιπτώσεων

Απλά αγνόησε το...

Link to comment
Share on other sites

Ο συνδυασμός της σκόνης στην τσέπη και της τριβής απο την κίνηση, επιφέρει δυσάρεστα αποτελέσματα στις γυάλινες επιφάνειες των κινητών.

Γι αυτό λοιπόν ποτέ το κινητό στο τζιν, μόνο στο μπουφάν το χειμώνα και στο τσαντάκι το καλοκαίρι

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Έχω την ίδια ζελατίνα και στο note 8 κ στο note 9 και δουλεύει άψογα...πάντα...Επίσης την έχω βάλει και στον αισθητήρα των καρδιακών παλμών. Χαχ (Όταν δίνω τα κινητά μου θέλω να είναι άψογα)

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

8f222a9a03059f4dc5c95608a7743d03.jpg

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη βαζετε το Note στις τσεπες του τζιν χωρις καν μια ψιλη θηκη σιλικονης;E σκατε γαιδαρο μερικοι:p ...Εγω ποτε δεν γρατσουνισα αισθητηρα ουτε καμερα .Ποτε δεν εβαλα απο πανω τιποτα γυμνο αλλα παντα με θηκη σιλικονης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερεις κανεις καμια αλλη αξιοπιστη ασφαλιστικη για να κανω ασφαλεια το κινητο ;; περσι εκανα στον ξηρογιαννοπουλο αλλα ειδα οτι αλλαξαν οι οροι και καλυπτουν μονο το 70% τωρα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω την ίδια ζελατίνα και στο note 8 κ στο note 9 και δουλεύει άψογα...πάντα...Επίσης την έχω βάλει και στον αισθητήρα των καρδιακών παλμών. Χαχ (Όταν δίνω τα κινητά μου θέλω να είναι άψογα)

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

8f222a9a03059f4dc5c95608a7743d03.jpg

Πως γίνεται να δουλεύει ο αισθητήρας απο τη στιγμή που τον καλύπτει ένα κομμάτι σελοτέιπ και τα αποτυπώματα ακουμπάνε σε αυτό;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως που φοράω θήκη (συνήθως spigen liquid air ή MSVII}) και εχω τα τηλέφωνα στην κολοτσεπη των τζιν στην δουλειά καθε μερα για τουλάχιστον 5 ώρες ποτέ δεν ειχα ούτε εχω θεμα με φθορές στον αισθητήρα μιας και δεν έρχεται σε επαφή με το ύφασμα
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...