Jump to content

Honor Note 10


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα στην παρέα.

Παρήγγειλα και εγώ το Σάββατο που μας πέρασε στις 15 του Δεκέμβρη από Banggood την έκδοση 6 και 128 σε μπλε χρώμα στα 388 σύνολο μαζί με τα μεταφορικά μου βγήκε 402 ευρώ.

Αναμενόμενο Οπότε κάπου Διάβαζα επίσης ότι θα πάρει η έχει πάρει και την EMUI 9. Ερχόμενος από Mi Max 2 από το οποίο και σας γράφω. Θα γράψω εντυπώσεις μόλις παραλάβω Απλά περιμένω για το καλύτερο τηλέφωνο που είχα ποτέ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 310
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το Viber ωστε να μην χανεις μηνυματα και κλησεις:

Ρυθμισεις->Μπαταρια->Εκκινηση->Βαζεις το Viber στο Μη αυτοματη διαχειριση κι επιλεγεις και τις 3 επιλογες

Μετα:

Ρυθμισεις->Εφαρμογες και ειδοποιησεις->Εφαρμογες->Κατω στο γραναζι (ρυθμισεις)->Ειδικη προσβαση->Παραβλεψη βελτιστοποιησεων->Πανω δεξια στο βελακι κι επιλεγεις Ολες οι εφαρμογες->Πατας στο viber κι επιλεγεις Αποδοχη

Ετσι δεν χρειαζεται ουτε να το εχεις να τρεχει στο task manager ουτε τιποτα, θα το τρεχει το συστημα στο παρασκηνιο.

 

Με την εντολη [pm uninstall -k --user 0 xxxxx] κανει uninstall την εφαρμογη απο τον χρηστη και χρειαζεται factory reset για να επανελθει αλλα υπαρχει και η εντολη [pm disable-user --user 0 xxxxx] οπου κανει disable την εφαρμογη και μπορει να ξαναενεργοποιηθει με την εντολη [pm enable --user 0 xxxxxx]

Ευχαριστώ για το ποστ

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

new update

8.2.01.158

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα, αντέ να δούμε πότε θα πάρει το Android 9

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Από την Παρασκευή και εγώ με το 6/128 μέχρι στιγμής απόλυτα ικανοποιημένος, το πληκτρολόγιο θέλει κατέβασμα το gboard εγώ τουλάχιστον αυτό έβαλα και με βόλεψε και κατέβασμα το playstore από apkmirror και εγκατάσταση, το γράφω για τα παιδιά που ίσως δεν το ξέρουν.

Τέλος πήρε και μένα την τελευταία αναβάθμιση.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

android 9 ειναι 3.74gb

9.0.0.167

απο firmaware finder beta

αρα ειμαστε κοντα για την επισημη

http://i66.tinypic.com/2v0bq7q.jpg[/img]"]http://i66.tinypic.com/2v0bq7q.jpg

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό να την δεχτούμε

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους και καλη χρονια !!! Οσοι το εχουμε ειναι σε ολους η κινεζικη εκδοση ?? υπαρχει global firmware τελικα ?? ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους και καλη χρονια !!! Οσοι το εχουμε ειναι σε ολους η κινεζικη εκδοση ?? υπαρχει global firmware τελικα ?? ευχαριστω :)

 

Καλή χρονιά όχι μόνο κινεζικη έκδοση υπάρχει.

 

Έχει κανένας πρόβλημα στο συγχρονισμό με Google photos? Μένει στο backing up και πρέπει να κάνω αφαίρεση του λογαριασμού και ξανά σύνδεση για να συνεχίσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά όχι μόνο κινεζικη έκδοση υπάρχει.

 

Έχει κανένας πρόβλημα στο συγχρονισμό με Google photos? Μένει στο backing up και πρέπει να κάνω αφαίρεση του λογαριασμού και ξανά σύνδεση για να συνεχίσει.

 

Προσωπικά όχι δεν έχω πρόβλημα με το συγχρονισμό στο Google photos

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το πρόβλημα ήταν στα Google Play Services όπου η διαχείριση μπαταρίας το έκλεινε.

@xloupas αν δεν βαριέσαι μπορείς να δεις αν το έχεις βγάλει από την αυτόματη διαχείριση μπαταρίας?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το πρόβλημα ήταν στα Google Play Services όπου η διαχείριση μπαταρίας το έκλεινε.

@xloupas αν δεν βαριέσαι μπορείς να δεις αν το έχεις βγάλει από την αυτόματη διαχείριση μπαταρίας?

 

Μόλις το κοίταξα γράφει αυτόματη διαχείριση και δεν έχω πειράξει τίποτα από μέρους μου το έχω αφήσει όπως ήταν.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Καινούρια ενημέρωση 8.2.0.165

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ακόμα τίποτα, με την 158 είμαι

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω την σταθερή, δεν υπάρχει λόγος για πειράματα

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρόνια πολλά καλή χρονιά σε όλο το forum κάτοχος εδώ και μερικές ημέρες του θηρίου αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα όταν θέλω να προσθέσω μια σελίδα στην αρχική οθόνη δεν με αφήνει να το κάνω μέσω Chrome με τις 3 τελίτσες ουτε με άλλο browser το ίδιο πρόβλημα είχα και στο Honor note 8 εκει κατέβασα τον mozilla και πρόσθετε τα εικονίδια αν ξέρει κάποιος ας με βοηθήσει
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κάτοχος και εγώ του θηρίου εδώ και τρεις μέρες και έχω εκπλαγεί ευχάριστα. Το τηλ δεν υπάρχει. Είναι τούμπανο από όλες τις απόψεις. Οθόνη, ήχος, μπαταρία, ταχύτητα. Χρόνια. σαμσουνάκιας βρίσκω το emui καταπληκτικό με πολλές παραμέτρους. Έχω πάρει και εγώ την 165 και τώρα πήρα και ένα patch. Όσο για τον φίλο που ρωτούσε πως θα βγάλει σελίδα στη αρχική οθόνη θα παει:

εφαρμογές και ειδοποιήσεις /άδειες/chrome/ορισμός μεμονωμένων δικαιωμάτων/δημιουργία συντομεύσεων στην αρχική οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στην ομάδα, θα ήθελα αν κάποιος είχε oneplus 6 8/128 και εχει κάνει μετάβαση στο θηρίο να μου πει αν αξίζει γενικά σαν σύνολο σε σχέση με το oneplus. Εννοείται δεν περιμένω να είναι πιο γρήγορο αλλά δεν θα ήθελα να είναι και αρκετά πιο αργό. Ευχαριστώ πολύ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλημέρα στην ομάδα, θα ήθελα αν κάποιος είχε oneplus 6 8/128 και εχει κάνει μετάβαση στο θηρίο να μου πει αν αξίζει γενικά σαν σύνολο σε σχέση με το oneplus. Εννοείται δεν περιμένω να είναι πιο γρήγορο αλλά δεν θα ήθελα να είναι και αρκετά πιο αργό. Ευχαριστώ πολύ

 

Ρίξε μια ματιά σε αυτό το συγκριτικό speed test.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά σε αυτό το συγκριτικό speed test.

 

χμμμ... αναμενόμενο να χάσει ωστόσο οι διαφορά που είδα εγω είναι αμελητέα. Λίγο πιο αργό σε ανεκτό επίπεδο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...