Jump to content

Desperate Housewives (ABC)


nelly
 Κοινοποίηση

Αγαπημένη Desperate Housewife;  

96 members have voted

  1. 1. Αγαπημένη Desperate Housewife;

    • Bree Van De Kamp
      30
    • Gabrielle Solis
      35
    • Lynette Scavo
      14
    • Susan Mayer
      17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 557
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το Forom είναι όντως άθλιο!Τα pop-ups πετάγονται σαν χαζά δεξιά και αριστερά, και όντως για το Desperate έχει αργήσει πολύ να βγάλει υπότιτλους.Έχει χάρη που δεν έχω βρει καμιά καλύτερη σελίδα με υπότιτλους, αλλά στο forom παρόλαυτα μου τη σπάνε τα πάντα,από τα γαλλικά,μέχρι το σύστημα οργάνωσης και φυσικά οι διαφημίσεις.

MΗν περιμένετε άδικα. Αφού δεν βγήκαν μέχρι τώρα δεν πρόκειται να βγάλουν αγγλικούς.

Δείτε το χωρίς.

 

paidia ena torrent site pou empisteyeste gia DH?

torrentbytes.net , torrentit.com , torrentleech.org , filelist.org

Link to comment
Share on other sites

torrentbytes.net , torrentit.com , torrentleech.org , filelist.org

 

Καλα ποτε προλαβες και εκανες register σε ολα αυτα?Πλεον δεν δεχονται νεες εγγραφες.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ποτε προλαβες και εκανες register σε ολα αυτα?Πλεον δεν δεχονται νεες εγγραφες.

Aς πούμε ότι ειμαι παλιός στα κόλπα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tin sigkekrimeni seira arxisa na tin vlepo arxes kalokairiou sto filmnet.meta efiga gia diakopes.meta arxisa na tin parakoloutho stin net i opoia einai aparadekti kai tin vazei opote thimatai.ksereis kaneis an tha kikloforisei se dvd edo ellada?i esto an mporo na tin vro stin thessaloniki(kai xoris ipotitlous it's ok!).o 2os kiklos tha provaletai apo to filmnet ton genari alla thelo prota na olokliroso ton 1o gia na apolauso ton 2o(gia ton opoio se ksena sites den diavasa kai ta kalitera logia)

http://C

THE BEST......

Link to comment
Share on other sites

Το Forom είναι όντως άθλιο!Τα pop-ups πετάγονται σαν χαζά δεξιά και αριστερά, και όντως για το Desperate έχει αργήσει πολύ να βγάλει υπότιτλους.Έχει χάρη που δεν έχω βρει καμιά καλύτερη σελίδα με υπότιτλους, αλλά στο forom παρόλαυτα μου τη σπάνε τα πάντα,από τα γαλλικά,μέχρι το σύστημα οργάνωσης και φυσικά οι διαφημίσεις.

 

Για σειρές και αγγλικούς υπότιτλους υπάρχει και αυτό....

 

h**p://www.legendaz.com.br/

 

Είναι βραζιλιάνικο, αλλά αφού βγάλετε άκρη και γραφτείτε (δεν είναι και πολύ δύσκολο να καταλάβει κανείς τί και πώς) θα πηγαίνετε στην αριστερή πλευρά της σελίδας στο search θα δίνετε τη σειρά που ψάχνετε και θα διαλέγετε idiomas (ή κάπως έτσι - σημαίνει γλώσσα) inglais και θα σας βγάζει τους υπότιτλους που έχει για να τους κατεβάσετε.

 

Οσον αφορά δε τις Desperate Housewives, οι αγγλικοί υπότιτλοι βγαίνουν σχεδόν αμέσως με κανα τριήμερο καθυστέρηση από την κυκλοφορία του επεισοδίου ;) ;)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

@nickvog

thanks man!!:cool:

 

τρέχω να δω το 210:D

αν θέλετε το ανεβάζω σε καμια ορίτσα:)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

τρέχω να δω το 210:D

 

πολύ καλό τελικα! :)

απίστευτο γέλιο και ισορροπίες που αλλάζουν!!

 

ποιος περιμένει τώρα μέχρι 8/1??:(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι έγινε χθες στο ΝΕΤ ? Γιατί το έβαλε απο τις 10 ? βαζω και εγώ στις 22:50 να δω DH και αυτό τελείωνε !
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι έγινε χθες στο ΝΕΤ ? Γιατί το έβαλε απο τις 10 ? βαζω και εγώ στις 22:50 να δω DH και αυτό τελείωνε !

 

Το είχαν γράψει και τα τηλ. περιοδικά πως θα ήταν στις 10. Και απο ότι βλέπω και την άλλη Τετάρτη πάλι στις 10 θα είναι.

Η ΝΕΤ έχει πάρει καλό χαρτί και το καίει σιγά σιγά...

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Καλα ποτε προλαβες και εκανες register σε ολα αυτα?Πλεον δεν δεχονται νεες εγγραφες.

 

Το filelist.org ειδικά ΣΗΜΕΡΑ είναι ανοικτό για εγγραφές... ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ... :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
H NET και πάλι έκανε το θαύμα της. Δεν έβαλε το 1x12 και εκτός απο αυτό μετακίνησαν την μετάδοση της σειράς κάθε Κυριακή στις 22:00 ενώ η επανάληψη του Σαββάτου παραμένει η ίδια...και ακόμα περιμένουμε για το Lost...
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

παιδια η σειρα, ειναι ΤΡΟΜΕΡΗ! δεν την εχω δει ποτε απο την ΝΕΤ αλλα μονο σε DVD την πρωτη σεζον μεχρι το επεισοδιο 16! και συνεχιζω, ΘΕΙΚΗ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σπευδουμε βραδέως. :p

 

Πάντως δεν έχει πολλή κίνηση το torrent. Mετά από τόσο καιρό το ξέχασαν μερικοί ότι βγήκε καινούριο επεισόδιο. :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου άρεσε και πολύ το καινούριο επεισόδιο... Αντί να προχωρήσει λίγο η ιστορία φαίνεται ότι η 2η season μένει ακόμα κολλημένη στην περσινή ιστορία. Αρκετά ανούσιο το 2x11 ενώ έβγαζε πολύ λίγο γέλιο...
Link to comment
Share on other sites

αρκετά καλό μπορώ να πω

απίστευτο γέλιο(αν κ δεν είδα τα παιδάκια της Λινέτ,που τα λατρεύω:happy::shifty:)

και ένα πάρα πολύ ωραίο τέλος,από τα καλύτερα της σειράς;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους πρωταγωνιστές και στο crew της σειράς Desperate Housewives η οποία κέρδισε χτες βράδυ στην 63η απονομή των Χρυσών Σφαιρών την Χρυσή Σφαίρα για Καλύτερη Τηλεοπτική Κωμική Σειρά αλλά και την Felicity Huffman (Lynette) που κέρδισε την Χρυσή Σφαίρα Καλύτερου Γυναικείου Ρόλου σε Δραματική Ταινία για την ταινία της Transamerica
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

είδε κανείς το τελευταίο;;

καλό ήταν αλλά δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα.

ίσως γιατί δεν με άρεσε το τέλος:worry:

 

το προηγούμενο ήταν κλάσεις ανώτερο;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

eida sto filmnet to proto epeisodio tou 2ou kiklou.emeina kokalo otan edeikse oti o Mike

einai o pateras tou Zak

!fisika den mporesa na to parakolouthiso k me megali xara giati pera apo to oti to fimnet eixe xalasei kai to evlepa xoris foni k me xionia den iksera ti eixe ginei ston proto kiklo apo ena simeio k meta kai kapou xathika.ma kala

na pethanoun ton antra tis Bree toso grigora

?

ksereis kaneis pou mporo na vro ton proto kiklo se dvd?stin thessaloniki.k xoris ipotitlous it's ok!

http://C

THE BEST......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...