Jump to content

Desperate Housewives (ABC)


nelly
 Κοινοποίηση

Αγαπημένη Desperate Housewife;  

96 members have voted

  1. 1. Αγαπημένη Desperate Housewife;

    • Bree Van De Kamp
      30
    • Gabrielle Solis
      35
    • Lynette Scavo
      14
    • Susan Mayer
      17


Recommended Posts

Ελληνικά υπάρχουν μόνο για το πρώτο επεισόδιο μέχρι στιγμής. Οποιος φίλος ή φίλη θέλει μπορεί να βοηθήσει να φτιαχτούν ελληνικοί υπότιτλοι και για τα υπόλοιπα επεισόδια. Ας μπεί στο ωωω.greektvsubs.gr και από κει θα μπει στο φόρουμ και θα συνεννοηθεί :)

 

:( kathe poso vgenoun kainouria subtitles gia tis noikokyres?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 557
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:( kathe poso vgenoun kainouria subtitles gia tis noikokyres?

 

Φίλε Demis_CY, στο πρώτο επεισόδιο έχουν σταματήσει εδώ και ενάμιση μήνα περίπου. Αν δεν υπάρχει βοήθεια από κάπου, δεν νομίζω να προχωρήσουν... πριν βγει το DVD με τα ελληνικά (σε κανά 7μηνο πάνω κάτω). Δεν ξέρω κι όλας, να μη λέω μεγάλα (αρνητικά) λόγια. Μπορεί κάποιος/α να βοηθήσει τελικά. Η ήδη να ασχολείται δεν ξέρω. Πειρσσότερα νομίζω θα μάθετε στην ιστοσελίδα που ήδη παρέθεσα. Πάντως η σειρά είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ και χρειάζεται τη στήριξη που της αξίζει. Εγώ έχω δει το πρώτο (πολύ καλές εντυπώσεις) αλλά λόγω dial-up δεν έχω δυνατότητα να παρακολουθήσω τα επόμενα, ούτε - εκ των πραγμάτων - να βοηθήσω σε υπότιτλους :O

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κάνεις δουλειά με το systran. Ότι να ναι θα σου βγάλει και μέχρι να τους διορθώσεις θα φας περισσότερη ώρα απότι αν τους μετέφραζες μόνος σου.
Link to comment
Share on other sites

Tote na perimenoume gia ta dvd... a re mana kai den mathenes anglika kalitera pou eisoun akoma sto lykeio?
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά ο πρώτος κύκλος βγαίνει στην Αμερική Σεπτέμβριο και ελπίζω μιας και έχει τόσο μεγάλη επιτυχία πως δεν θα αργήσει σχεδόν καθόλου και η Ζώνη 2.

Εγώ αν θέλετε να αρχίσω σιγά σιγά να φτιάχνω τους ελληνικούς αν και τώρα κάνω ελληνικούς για Charmed...άμα είναι πέστε μου να το βάλω στο πρόγραμμά μου.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, τώρα που το σκέφτομαι, λίγο δύσκολο το βλέπω να βγαίνει με ελληνικούς (από ελληνική δλδ εταιρία διανομής) πριν το τέλος της τηλεοπτικής σαιζόν (Μάιος - Ιούνιος 2006), αφού τη σειρά θα τη δείχνει η ΝΕΤ όλο το χειμώνα. Υπάρχουν δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας και εμπορικές συμφωνίες αποκλειστικότητας που δύσκολα ξεπερνιώνται σε τέτοιες περιπτώσεις. :O

 

Γι' αυτό αν δεν γίνουν από μας, ας μην περιμένουμε ελληνικά από DVD σύντομα... :cool:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Auto den einai spoiler alla axizei na to poume

 

06/19 - We can expect an episode dealing with how all the Wisteria Lane residents came to live there. Source: TV Guide Online

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τώρα και με επίσημη ανακοίνωση απο το Γραφείο Τύπου της ΕΡΤ, η σειρά Desperate Housewives απο την νέα τηλεοπτική season στο κανάλι της ΝΕΤ (μαζί και με την σειρά Lost)

:yahoo:

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Wow δεν περίμενα ότι η ΝΕΤ θα έδειχνε δυο από τις πιο επιτυχημένες σειρές του φετινού χειμώνα! Μπράβο τους.

 

Να φανταστείτε είχα κατεβάσει όλη την season 1 γιατί δεν είχα τίποτα άλλο να δω και δεν πίστευα ότι θα μου πολυαρέσει αλλά τελικά έκανα λάθος. Τώρα περιμένω πως και πως να βγει η δεύτερη!

Link to comment
Share on other sites

Wow δεν περίμενα ότι η ΝΕΤ θα έδειχνε δυο από τις πιο επιτυχημένες σειρές του φετινού χειμώνα! Μπράβο τους.

 

Να φανταστείτε είχα κατεβάσει όλη την season 1 γιατί δεν είχα τίποτα άλλο να δω και δεν πίστευα ότι θα μου πολυαρέσει αλλά τελικά έκανα λάθος. Τώρα περιμένω πως και πως να βγει η δεύτερη!

 

Και μένα με εξέπληξε ευχάριστα,μπράβο τους :)

 

Νομίζω η σειρά σε κερδίζει σιγά σιγά και σε κάνει να θέλεις να μαθαίνεις σε κάθε επεισόδιο και νέα πράγματα. Φυσικά περιμένουμε τη 2η season :D

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

H ηθοποιός Joely Fisher (έπαιζε παλιά στην σειρά Ellen) θα είναι ένα απο τα νέα μέλη του cast για τον δεύτερο κύκλο

και θα κάνει το αφεντικό της Lynette σε αρκετά επεισόδια....οπότε έτσι καταλαβαίνουμε πως η Lynette γυρνάει πίσω στην δουλειά

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

H καινουργια γειτονισσα και ο γιος της :p γιαυτο δεν αφησαν την αλλη να μπει στο σπιτι..?

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκαν οι υποψηφιότητες για τα EMMY και συγκεκριμένα για την σειρά Desperate Housewives οι υποψηφιότητες είναι στύνολο 15(!!!!) με σημαντικότερες τις παρακάτω:

 

1. Desperate Housewives: Comedy Series

2. Teri Hatcher: Lead Actress

3. Marcia Cross: Lead Actress

4. Felicity Huffman: Lead Actress

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το τελευταιο... Tι απάτη!!! Μηδέν αγωνία. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ CLIFFHANGER ΜΟΥ;;;

 

 

Δεν φτάνει που τα κατάφερε ο αντιπαθητικός ο φαρμακοποιός, μας έδωσε και όλη την ιστορία στο πιάτο. Άσε ρε αδερφέ λίγο τροφή για το μυαλό.

Τώρα θα περιμένουμε με μεγάλη αγωνία αν η Γκαμπι θα κάνει αγόρι ή κορίτσι, αν η Λυνέτ θα τα καταφέρει με τη δουλειά (δεν έχει κανεις αμφιβολίες για αυτό :p), και αν τη Σουζαν θα τη φάει μπαμπέσικα ο Ζαχαρίας (φάτη να ησυχάσουμε από την άμπαλη)...

 

Link to comment
Share on other sites

Ανοίξαμε καινούριο fan club στον Pathfinder για την σειρά Desperate Housewives και σας περιμένουμε. Ακόμα δεν είναι ολοκληρωμένο, όμως μέχρι το τέλος του καλοκαιριού θα είμαστε έτοιμοι να υποδεχθούμε την σειρά που καθήλωσε την Αμερική στις τηλεοράσεις της, στο κανάλι της ΝΕΤ απο την νέα τηλεοπτική season. Τα πάντα για τον 1ο κύκλο αλλά και spoiler για τον 2ο που θα μεταδωθεί στην Αμερική το φθινόπωρο.

Desperate Housewives Club

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Loipon opoios i opoia apo olous esas pou exete ta epeisodia einai prothimos/i na mou ta kanei mia kopia se merika dvd gia na to doume kai emeis mia pou to xasame sto filmnet (an exete kai 24 kai x-files euxaristos tha thelo kai auta :p) as mou steilei ena pm. Tnx prokatavolika
Link to comment
Share on other sites

Απο το TvShowsOnDVD μια πρώτη ματιά ενός menu του dvd του 1ου κύκλου

 

http://www.mcnally95.com/graphics/news1/DesperateS1Menu.jpg

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...