Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χεχε... Katsj αγαπητέ, βάλε εξεταστική, βάλε άγχος, βάλε ξημεροβράδιασμα με ένα βιβλίο της C++ (του 1988, σε επανέκδοση 1992, αυτό που μας διδάσκουν στη σχολή...), βάλε και 470 ευρώπουλα που μου ζητάει ο ΟΤΕς κ εγώ του λέω τα δωσα στο S100... Ε θες κι άλλα για να χρειάζομαι ψυχανάλυση;;; Μουαχαχα!!! Αφού δεν άρχισα να παριστάνω τον κόκορα...

 

ΥΓ. Για τον κόκορα, όσο συνεχίζω να συναναστρέφομαι με Microsoft (φτου κακά, κακές λέξεις) θα φροντίσει εκείνη να τον κάνω σύντομα.

 

 

ΥΓ2. Τους θερμοτεροτατότατους χαιρετισμούς μου στο Murdof όπως πάντα!!! Όοοοοοχι, δεν έχω εμπάθειες εγώ!!!

 

 

 

ΥΓ3. MURDOF! Έχεις υπ' όψιν πόσα ορθογραφικά έχετε στη ROM σας; Πόσα; Ααααχαχαχα! Αλήθεια, τι ακριβώς είναι η "ασφλαή" σύνδεση Bluetooth? ΧΕΧΕΧΕΧΕ!!! Καλό!

 

Καλό ξημέρωμα παίδες! Ώρα για C++ πάλι...

No Info
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όσο για την ACE, γιατί κλειδώνετε τις ρομ? αυτό παλαιά δεν γινόταν. θυμάμαι σπύρο μου είχες δόκει τη νέα ρομ του 2020 σε σιντί ;)

 

Τι σημαίνει το κλείδωμα ξέρεις; Γιατί οι master της παραπληροφόρησης κάνουν πολύ καλή δουλειά εδώ μέσα από όσο βλέπω!

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ3. MURDOF! Έχεις υπ' όψιν πόσα ορθογραφικά έχετε στη ROM σας; Πόσα; Ααααχαχαχα! Αλήθεια, τι ακριβώς είναι η "ασφλαή" σύνδεση Bluetooth? ΧΕΧΕΧΕΧΕ!!! Καλό!

 

Και θα βρεις και άλλα και αλλά δε διαφωνώ!

 

Αλλά όταν έχεις 10.000.000 λέξεις να μεταφράσεις και δε βλέπεις σε ποιο σημείο εμφανίζονται, πρέπει να αρχίζεις να ψάχνεις μετά τις λειτουργίες του τηλεφώνου για να τα φιάχνεις.

 

Σίγουρα θα βρείς και αλλά, αλλά όσα βρείς στείλε εαν δε σε κάνει κόπο ένα από email στο qtek@ace-hellas.gr για να φιαχτούν στην επόμενη version!

 

Όσο για το πρόβλημα με τον ήχο:

Έναρξη->Ρυθμίσεις->Ήχοι & Ειδοποιήσεις

Στο Ειδοποιήσεις επέλεξε: ActiveSync: Έναρξη Συγρονισμού (χεχε και άλλο ορθογραφικό!!) και ενεργοποίησε τον ήχο!

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει το κλείδωμα ξέρεις; Γιατί οι master της παραπληροφόρησης κάνουν πολύ καλή δουλειά εδώ μέσα από όσο βλέπω!

Eilikrina den mporw na katalavw ti sas exei piasei olous kai treleneste me ti rom tou s100. Egw afto pou exw katalavei mexri stigmis einai:

An agoraseis s100, exeis elliniko interface, eggiisi stin teleservice. Den exeis elliniko intellidialer (anazitisi epafis me vasi ta ellinika), den exeis elliniko intellipad t9, kai sta sms gia na steileis 160 ch, prepei na pas se lisi resco GR. Kostos: 664euro.

 

An agoraseis mda i imate jam, exeis aggliko interface (an theleis elliniko agorazeis language extender me 30 euro). Kai isxyoun akrivws ta idia me to s100 gia intellidialer,intellipad. Opote agorazeis kai to phoneplus pou exei ellinika se anazitisi epafwn, sms 160 ch,enswmatomeno ston dialer tou me 12euro. Kostos an pareis imate apo ellada + ta programmata 632euro, kai eggiisi ston Pouliadi.

 

An ta pareis apo ekswteriko, kostos apo 500-550 synolo me ta programmata gia mda kai imate, kai eggiisi apo ekei pou to agorases.

 

Ara synopsizontas, s100 pairneis stin ousia gia na exeis eggiisi stin teleserice?, kai gia na xrisimopoiiseis kai tin epidotisi sou. A, kai gia na exeis kai elliniko interface, an de gnwrizeis agglika...

 

Twra an kapoios thelei nte kai kala na valei se imate, mda ti rom tis Ace-hellas giati nomizei oti tha tou prosferei kati parapanw (logw efarmogis epilogis ellinikis glwssas), as perimenei na vgei to update.exe sto site tis qtek, kai to GR 1.1.0 tha doume ti leei :whistle:

 

Pantws proswpika, exw perasei apo rom t-mobile mda, o2 xdaii mini, imate, kai qtek french. Kataligw stin imate, para ta kapoia mikra bugs pou eixe me tin ext rom 143, stin 166 ola einai ok, gia to logo oti panta tha vgazei prwti updates, kai tha fixarei ola ta bugs pou sigentrwnei to live support center tis. Afta ta oliga :X

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία τα είπε ο panaros!

 

Επιτέλους γιατί εδώ μέσα μαζεύτηκαν πολλοί κομπλεξικοί και έπρεπε κάποιος να βάλει τα πράγματα στη θέση τους!

 

Υπάρχουν πολλές επιλογές και ο καθένας βλέπει τι τον συμφέρει και αποφασίζει!

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Sxetika me to Ellhniko T9 kai ayto pou se rwthsa Murdof?

De mporei na ginei kati antistoixo me thn kwdikopoihsh(opws egine kai sta 8010/20) gia na exoume 160 xarakthres kai me to intellipad?

 

Το κοιτάζουν τα παιδιά στο software development. Μου λένε είναι πολύ δύσκολο αλλά το παλεύουν. Για ότι νεότερο θα ενημερώσω!

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Re ti exete pathei oloi shmera, apo ta topic pou parakolouthw sta misa kai parapanw anoigoun flames, gia na hrenhsoume ligo

 

EISPNOES - EKPNOES,

EISPNOES -EKPNOES

 

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τα όσα ειπώθηκαν προς υπεράσπιση της ACE Hellas. Αυτό που ίσως δε συνειδητοποιούμε συνήθως είναι πως το λογισμικό που αναπτύσσεται με εμπορικούς στόχους δεν μπορεί να είναι δωρεάν γιατί πρέπει να αμειφθεί ο κόπος αυτών που δούλεψαν γι’ αυτό. Κάποιοι το χρεώνουν σε μετρητά.

Σύμφωνα με τις τιμές που αναφέρθηκαν και από τον φίλο τελευταία αλλά και νωρίτερα στο θέμα αυτό η τιμή της ACE είναι υψηλότερη από τα Ευρωπαϊκά επίπεδα αντιστοίχων "HTC Magician" πράγμα αναμενόμενο όπως σε οτιδήποτε άλλο εισάγεται στην Ελλάδα (μην είμαστε και "πλιουνέκτες"). Δεν πρέπει να ξεχνάμε όμως πόσο κοστίζει η τεχνική υποστήριξη (οποιασδήποτε ποιότητας) σε μία τόσο μικρή αγορά σαν την Ελλάδα. Νομίζω πως η μετάφραση του S100 στα Ελληνικά δε χρεώνεται τελικά από την ACE αλλά χρησιμοποιείται ως συγκριτικό πλεονέκτημα. Και πολύ καλά κάνει που κλειδώνει τη δουλειά της αν μη τι άλλο για να διαφυλάξει τα πνευματικά της δικαιώματα και τον κόπο τόσων ανθρώπων που έβγαλαν τα μάτια τους για να μεταφράσουν όσο καλύτερα μπορούσαν την ορολογία του S100.

Χαίρομαι πραγματικά όταν βλέπω ελληνικές εταιρίες να κάνουν τέτοιες προσπάθειες (βλέπε NGI-Destinator3). Αντί λοιπόν να αναζητούμε τα κακώς κείμενα ας πούμε μία φορά μπράβο σε ακόμη μία εταιρία που δε μας φέρνει ένα προϊόν ωσάν όλοι οι έλληνες έχουν ως μητρική γλώσσα τα αγγλικά. Σκέφτομαι ακόμη τον πατέρα μου που αναγκάζεται να απομνημονεύει φωτογραφικά τις ενδείξεις στο ραδιοCD του αυτοκινήτου του μια που δε γνωρίζει φυσικά τι σημαίνει scan ή eject. Και είναι απαράδεκτο ένα καταναλωτικό προϊόν που υποτίθεται πως έχει ως στόχο να μας κάνει τη ζωή πιο άνετη να μην είναι στη μητρική μας γλώσσα.

Δε θα το τραβήξω κι άλλο. Ζητώ συγνώμη που μακρηγόρησα με έπνιξε όμως το δίκιο! :)

Link to comment
Share on other sites

γιατί τα ισπανικά, ιταλικά, κλπ κλπ είναι ΔΩΡΕΑΝ? ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε Alexkass..Δεν προσγειωθήκαμε σήμερα εδώ μέσα..Φυσικά και έχουμε δει τις εικόνες σε pc..

Η camera δεν είναι καλή..Και δεν το λέω εγώ ή μερικά άλλα παιδιά εδώ μέσα..Όσοι έχουν το τηλέφωνο τα ίδια λένε..

Το τηλέφωνο έχει πρόβλημα στο σκοτάδι..Ωραία αυτό πιθανόν να διορθώνεται κάπως με τη νέα έκδοση που απλά αυξάνει τη sharpness (και το οποίο νομίζω μπορούσες να το κάνεις και μόνος σου..Δε χρειάζεται να σπαταλάς ram)..

Όσο για την ποιότητα τους αισθητήρα στα 640x480 είναι ανεκτή..

Στο 1,3 mp είναι ένα χάλι μαύρο..

Όσο για το video σίγουρα είναι καλύτερο γιατί είναι σε χαμηλή ανάλυση..

μιλάω για vga ανάλυση. μπορεί να φταίνε τα μάτια μου. αν και δεν νομίζω.

 

τέσπα δεν είναι εκεί το θέμα. το θέμα είναι ότι το βίντεο είναι απίστευτο. δεν χάνει καρε για καρέ!

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει το κλείδωμα ξέρεις; Γιατί οι master της παραπληροφόρησης κάνουν πολύ καλή δουλειά εδώ μέσα από όσο βλέπω!

θέλεις να μου εξηγήσεις? εγώ δεν ήμουν στο φόρουμ για αρκετό καιρό και έχω χάσει αρκετά πράγματα.

 

τελείως φιλικά γράφω.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

γιατί τα ισπανικά, ιταλικά, κλπ κλπ είναι ΔΩΡΕΑΝ? ;)

Επειδή οι Ισπανόφωνοι και οι Ιταλόφωνοι είναι μερικές εκατοντάδες εκατομμύρια και επειδή εμείς οι έλληνες δεν απαιτούμε τη μετάφραση των προϊόντων, τρώμε ότι μας πασάρουν και ψάχνουμε να βρούμε ψεγάδια σ’ αυτόν που προσπαθεί να μας δώσει κάτι στη γλώσσα μας... ;)

(no offence my friend όπως λέμε στα Ελληνικά :))

Link to comment
Share on other sites

signomi afta pu grafo ine aorata?den bori na apantisi kanis???dld epidi den kanume post sixna ke den imaste oli mera edo mesa simeni oti den bori kapios na apantisi?telika anti na milame gia to kinito-pda pu mas aresi ke na linume tis apories ton alon exume ftasi na malonume gia diafores @#%$#$ ke gia ton i ace hellas kani to ena i to alo.....ELEOS.an 8elete na malonete na pate alu.
Link to comment
Share on other sites

μιλάω για vga ανάλυση. μπορεί να φταίνε τα μάτια μου. αν και δεν νομίζω.

 

τέσπα δεν είναι εκεί το θέμα. το θέμα είναι ότι το βίντεο είναι απίστευτο. δεν χάνει καρε για καρέ!

 

Ρε παιδια εμενα στο video αν γυρισω καπως γρηγορα την καμερα προς καπου μου κανει καθετα κοψιματα στην εικονα,το εχει αλλος?εχω την Tmobile 1.01.

Διακοπες στην Παρο;

http://www.heliolithos.gr

Link to comment
Share on other sites

signomi afta pu grafo ine aorata?den bori na apantisi kanis???dld epidi den kanume post sixna ke den imaste oli mera edo mesa simeni oti den bori kapios na apantisi?telika anti na milame gia to kinito-pda pu mas aresi ke na linume tis apories ton alon exume ftasi na malonume gia diafores @#%$#$ ke gia ton i ace hellas kani to ena i to alo.....ELEOS.an 8elete na malonete na pate alu.

 

Με συγχωρείς αλλά το πιο άσχετο post στο thread ήταν το δικό σου που ρωτούσες διαφορά soft με hard reset και σα να μη φτάνει αυτό μας λες κιόλας να πάμε αλλού..

Εδώ το θέμα είναι για το jam και οι απαντήσεις για τις διαφορές των διαφόρων εταιρειών (qtek,t-mobile,imate) για ΟΛΟΥΣ μας είναι σημαντικές..Όπως επίσης και τα σχέδια της ACE-hellas για το support στο qtek S100..

Τη διαφορά soft hard reset με ένα απλό search θα την είχες βρει,αλλά για να λήξει το θέμα

Soft Reset = Restart του ppc

Hard Reset = Επαναφορά του ppc σου όπως όταν το αγόρασες , δηλαδή πλήρης διαγραφή της ram..

 

Κάποιοι εδώ μέσα έχουν μπερδέψει τους χρήστες με το support των εταιρειών και αν δεν πάρουν απάντηση γκρινιάζουν και από πάνω..

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τα όσα ειπώθηκαν προς υπεράσπιση της ACE Hellas. Αυτό που ίσως δε συνειδητοποιούμε συνήθως είναι πως το λογισμικό που αναπτύσσεται με εμπορικούς στόχους δεν μπορεί να είναι δωρεάν γιατί πρέπει να αμειφθεί ο κόπος αυτών που δούλεψαν γι’ αυτό. Κάποιοι το χρεώνουν σε μετρητά.

Σύμφωνα με τις τιμές που αναφέρθηκαν και από τον φίλο τελευταία αλλά και νωρίτερα στο θέμα αυτό η τιμή της ACE είναι υψηλότερη από τα Ευρωπαϊκά επίπεδα αντιστοίχων "HTC Magician" πράγμα αναμενόμενο όπως σε οτιδήποτε άλλο εισάγεται στην Ελλάδα (μην είμαστε και "πλιουνέκτες"). Δεν πρέπει να ξεχνάμε όμως πόσο κοστίζει η τεχνική υποστήριξη (οποιασδήποτε ποιότητας) σε μία τόσο μικρή αγορά σαν την Ελλάδα. Νομίζω πως η μετάφραση του S100 στα Ελληνικά δε χρεώνεται τελικά από την ACE αλλά χρησιμοποιείται ως συγκριτικό πλεονέκτημα. Και πολύ καλά κάνει που κλειδώνει τη δουλειά της αν μη τι άλλο για να διαφυλάξει τα πνευματικά της δικαιώματα και τον κόπο τόσων ανθρώπων που έβγαλαν τα μάτια τους για να μεταφράσουν όσο καλύτερα μπορούσαν την ορολογία του S100.

Χαίρομαι πραγματικά όταν βλέπω ελληνικές εταιρίες να κάνουν τέτοιες προσπάθειες (βλέπε NGI-Destinator3). Αντί λοιπόν να αναζητούμε τα κακώς κείμενα ας πούμε μία φορά μπράβο σε ακόμη μία εταιρία που δε μας φέρνει ένα προϊόν ωσάν όλοι οι έλληνες έχουν ως μητρική γλώσσα τα αγγλικά. Σκέφτομαι ακόμη τον πατέρα μου που αναγκάζεται να απομνημονεύει φωτογραφικά τις ενδείξεις στο ραδιοCD του αυτοκινήτου του μια που δε γνωρίζει φυσικά τι σημαίνει scan ή eject. Και είναι απαράδεκτο ένα καταναλωτικό προϊόν που υποτίθεται πως έχει ως στόχο να μας κάνει τη ζωή πιο άνετη να μην είναι στη μητρική μας γλώσσα.

Δε θα το τραβήξω κι άλλο. Ζητώ συγνώμη που μακρηγόρησα με έπνιξε όμως το δίκιο! :)

Kai oi Galloi kai oi Italoi kai oi kinezoi kai oi Rossoi exoun bgalei antistixoi ROM alla mono i ACE tin kleidonei! Apla perimeno na akouso oti i Qtek Hellas ekleise eilikrina tha to euxaristitho! Kai as me pei komplexiko o Murdof kai mena kai pollous allous edo mesa! Osoi tous gnorizoun ekei mesa kseroun gia ti komplexares milame! Ksodeuoun pio poly ora gia to kleidoma para gia ta orthografika lathoi! Kai i mana tous na eperne imate i MDA ROM den tha eblepe i gynaika!

Eutixos ta 2005 tha exoun ellinika kai etsi den tha xreiazomaste tous ntabatzides me tis paidikes metafraseis kai ta apeira lathoi. Kai siga min exei 10 ekatommyria lekseis to leitourgiko! Ante geia reeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Murdof μου, η επιλογή ΕΙΝΑΙ τσεκαρισμένη για τον ήχο. Απλά δεν τον κάνει πλέον.

 

 

Και μιας που έχετε γνώση για πολλά, δε μου λέτε πού σκ*τά αποθηκεύεται ο συνολικός χρόνος κλήσεων; Το ξανα-ανέφερα: υποπτεύομαι ότι το Hard Reset δεν είναι "εντελώς" Hard....

 

 

Όσο για τα λάθη, θα σας στείλω... Περιμένω όμως αμοιβή... Χεχεχε! Α! Και οι 10.000.000 λέξεις μού φαίνονται υπερβολικός αριθμός... Δεν είναι δα και XP να πω έχετε τόοοοοοσες πολλές γραμμές κώδικα, κείμενα, κτλ... Δε λέω ότι δεν είναι πολύπλοκα και τα Windows Mobile, απλά μου φαίνεται υπερέβαλες...

 

;)

No Info
Link to comment
Share on other sites

Kai oi Galloi kai oi Italoi kai oi kinezoi kai oi Rossoi exoun bgalei antistixoi ROM alla mono i ACE tin kleidonei! Apla perimeno na akouso oti i Qtek Hellas ekleise eilikrina tha to euxaristitho! Kai as me pei komplexiko o Murdof kai mena kai pollous allous edo mesa! Osoi tous gnorizoun ekei mesa kseroun gia ti komplexares milame! Ksodeuoun pio poly ora gia to kleidoma para gia ta orthografika lathoi! Kai i mana tous na eperne imate i MDA ROM den tha eblepe i gynaika!

Eutixos ta 2005 tha exoun ellinika kai etsi den tha xreiazomaste tous ntabatzides me tis paidikes metafraseis kai ta apeira lathoi. Kai siga min exei 10 ekatommyria lekseis to leitourgiko! Ante geia reeeeeeeee

Νομίζω πως δε διάβασες αυτό που έγραψα ή εγώ δεν εκφράστηκα με ακρίβεια. Είναι παράνομο πάντως να αντιγράψεις τη ROM έτσι κι αλλιώς. Το αν θα την κλειδώσουν λοιπόν είτε επειδή θέλουν να την προστατεύσουν είτε επειδή είναι πολύ κακοί άνθρωποι είναι στο κάτω κάτω δική τους υπόθεση. Φαντάζομαι δε διαμαρτυρήθηκες όταν η Microsoft παρουσίασε το σύστημα ενεργοποίησης εφαρμογών...

 

Το καλύτερο που έχουμε όλοι πάντως να κάνουμε εδώ είναι να εκμεταλλευτούμε όσο γίνεται περισσότερο κάποιον από την ACE που διαβάζει αυτό το φόρουμ :)

 

(προφανώς δε θα αναλύσω τα περί κόστους ανάπτυξης και αποπληρωμής των εξόδων αυτών - ούτε βέβαια θα μπω στη διαδικασία να αναλύσω τον πληθυσμό κάθε χώρας παρόλο που αυτό που είπες για του Κινέζους με βάζει σε πειρασμό :))

 

Παρακαλώ κάποιον moderator αν γίνεται να σβήσει αυτά τα μηνύματα (και κυρίως τα δικά μου) αν είναι να συνεχιστεί ο ατυχής αυτός διάλογος και ζητώ συγνώμη που συμμετείχα σ' αυτόν.

 

Φίλε katsj ελπίζω να καταλαβαίνεις το φιλικό πνεύμα των σχολίων μου :)

Link to comment
Share on other sites

Σάββα δεν έχω τίποτα μαζί σου εκτός αν έκανε παράρτημα η ACE στην Θεσσαλονίκη και συμμετέχεις σε αυτό! ;) Νομίζω ότι αν έχεις διαβάσει τα post μου τόσο εδώ όσο σε ξένα forum θα διακρίνεις ξεκάθαρα την διάθεση μου να βοηθάω τους άλλους παρά να κατηγορώ τους άλλους. Απλά αυτό που με χαλάει είναι να βλέπω να κάνουν αρπαχτές με υπερτημιμένες συσκευές με το πρόσχημα ότι δούλεψαν. Αν η microsoft είχε τέτοια κέρδη ανα μονάδα windows mobile 2003 τότε θα το είχε μεταφράσει και σε σουαχίλι. Και δεν πιστεύω ότι μια μικρή αγορά σαν την Ελληνική πρέπει λόγω μεγέθους να κατακρεουργείται με αυτόν τον τρόπο κοστολόγησης.

Anyway my friend (are you sure you are not working for ACE?) εδώ θα είμαι και πάντα πρόθυμος να βοηθάω όσους έχουμε την μέντα με τα μηχανάκια της HTC ;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι Ισπανόφωνοι και οι Ιταλόφωνοι είναι μερικές εκατοντάδες εκατομμύρια και επειδή εμείς οι έλληνες δεν απαιτούμε τη μετάφραση των προϊόντων, τρώμε ότι μας πασάρουν και ψάχνουμε να βρούμε ψεγάδια σ’ αυτόν που προσπαθεί να μας δώσει κάτι στη γλώσσα μας... ;)

(no offence my friend όπως λέμε στα Ελληνικά :))

να πληρώσω για να το έχω στα ελληνικά? όχι! τα xp τα αγοράζω ίδια τιμή με τα αγγλικά!

 

δεν είναι δικαιολογία αυτή. φιλικά Αλέξης

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...