Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και για να κάνουμε και λίγη δουλίτσα γιατί έχουμε σκουριάσει εδώ μέσα πάρτε και ένα trick για να έχετε μόνιμη αναφορά παράδοσης sms:

 

Με έναν registry editor όπως αυτόν του Resco Explorer δημιουργήστε ένα DWORD value με το όνομα SMSDeliveryNotify στο HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Settings με την τιμή 1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σωστός ο Psycho.

Μια ερώτηση: μπορώ να κάνω assign σε μια επαφη ringtone σε Mp3; Ή μονο wav, 3gp, wma, wmv, mp4 κλπ παίρνει;

 

Dokimases mesa apo to photocontacts ?

 

ekei exei epilogh gia mp3 wav midi mexri kai ogg na baleis ws ringtone ....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εμενα στο video αν γυρισω καπως γρηγορα την καμερα προς καπου μου κανει καθετα κοψιματα στην εικονα,το εχει αλλος?εχω την Tmobile 1.01.

 

Emena me thn thn teleftea english rom den mou to kanei ..

Link to comment
Share on other sites

Murdof μου, η επιλογή ΕΙΝΑΙ τσεκαρισμένη για τον ήχο. Απλά δεν τον κάνει πλέον.

 

 

Και μιας που έχετε γνώση για πολλά, δε μου λέτε πού σκ*τά αποθηκεύεται ο συνολικός χρόνος κλήσεων; Το ξανα-ανέφερα: υποπτεύομαι ότι το Hard Reset δεν είναι "εντελώς" Hard....

 

;)

 

Murdof mia xarh Please, pes ekei sto support na kanei support kai na afhsei tis l@l@kies ..

 

Xerw oti den ftais esy alla aftes oi symperifores einai katakritees kai prepei na anaferontai pros gnwsh kai symorfosh ...

 

H istoria exei ws exhs:

 

O xadelfos mou meta apo parenesh mou & afou eide to jamaki mou phre to S100 logo ellinikwn kai epidothshs.

 

Epeidei thelei na parakolouthei kai na resetari tous metrhtes klhsewn kathe mhna phre thlefwno sto support gia odhgies mias kai den vrhke tropo na kanei reset (akoma & me hard reset). Etsi peire thlefwno sthn etairia sas kai oute ligo oute poli to na tou lene na diavasei kala to manual mou fenete an oxi agenes toulaxiston antiepagelmatiko.

 

Epi ths efkairias an theleis mporeis na mou peis thn lysh sto sygekrimeno problhma....

 

Filika ....

Link to comment
Share on other sites

Murdof mia xarh Please, pes ekei sto support na kanei support kai na afhsei tis l@l@kies ..

 

Xerw oti den ftais esy alla aftes oi symperifores einai katakritees kai prepei na anaferontai pros gnwsh kai symorfosh ...

 

H istoria exei ws exhs:

 

O xadelfos mou meta apo parenesh mou & afou eide to jamaki mou phre to S100 logo ellinikwn kai epidothshs.

 

Epeidei thelei na parakolouthei kai na resetari tous metrhtes klhsewn kathe mhna phre thlefwno sto support gia odhgies mias kai den vrhke tropo na kanei reset (akoma & me hard reset). Etsi peire thlefwno sthn etairia sas kai oute ligo oute poli to na tou lene na diavasei kala to manual mou fenete an oxi agenes toulaxiston antiepagelmatiko.

 

Epi ths efkairias an theleis mporeis na mou peis thn lysh sto sygekrimeno problhma....

 

Filika ....

 

Start -> Phone -> deksi patima tou joystick (θα σε παει στην λιστα με τις κλήσεις) -> Tools -> Call Timers kai ekei tha breis to Reset Recent calls timer kathos kai na oriseis gia poso diastima tha sou krataei log.

Να σε χρεώσω και εγώ 150ευρώ τώρα όπως κάνει η ACE? :X

Link to comment
Share on other sites

Start -> Phone -> deksi patima tou joystick (θα σε παει στην λιστα με τις κλήσεις) -> Tools -> Call Timers kai ekei tha breis to Reset Recent calls timer kathos kai na oriseis gia poso diastima tha sou krataei log.

Να σε χρεώσω και εγώ 150ευρώ τώρα όπως κάνει η ACE? :X

 

 

Eisai poli kakos :lol:

Einai polla ta lefta ARH :D :D :D

 

Efxaristw Bro !!

Link to comment
Share on other sites

kplr ine kalo na min bo stin diadikasia na malonume.apo 8ema evgenias ke mono den 8a eleges osa ipes ke apla 8a apantuses.an den 8es na apantisis ase kapion alon na apantisi.ESI PU TA 3ERIS OLA KE SU ARESI NA PSAXNIS.gi ayto ine ta forum.gia na su linonte i apories.oxi na su lene psa3e 70 selides na dis ti pezi ke an den to vris pane se alo meros pu to e3igi ke exi ales 100 selides.ok?

 

filika

Link to comment
Share on other sites

kplr ine kalo na min bo stin diadikasia na malonume.apo 8ema evgenias ke mono den 8a eleges osa ipes ke apla 8a apantuses.an den 8es na apantisis ase kapion alon na apantisi.ESI PU TA 3ERIS OLA KE SU ARESI NA PSAXNIS.gi ayto ine ta forum.gia na su linonte i apories.oxi na su lene psa3e 70 selides na dis ti pezi ke an den to vris pane se alo meros pu to e3igi ke exi ales 100 selides.ok?

 

filika

 

Ούτε εγώ θέλω να μαλώσουμε..Το θέμα δεν είναι ότι έχεις απορίες..Γι'αυτό είναι τα fora όπως σωστά είπες..

Το πρόβλημα μου ήταν ο τρόπος που απαίτησες απάντηση λίγη ώρα αμέσως μετά το post σου και ο τρόπος που είπες σε όλους τους άλλους που συζητούσαν ένα θέμα που μας ενδιέφερε πολλούς να πάνε αλλού..(έστω και αν ο τρόπος που γινόταν η συζήτηση ήταν λίγο έντονος..)..

 

Τέλοσπάντων..Ελπίζω η απάντηση για το soft/hard reset να σε κάλυψε..

Link to comment
Share on other sites

βασικά ρε παιδιά δεν είναι ωραίο για το forum να τσακώνεστε!

pls!!

 

λοιπόν επειδή άρχισα να σκέφτομαι σοβαρά την απόκτηση του s-100 ή jam ή NBA JAM έχω 1000 απορίες και είμαι άσχετος ,οποτε βοηθιστεμε!!!!!

 

καταρχάς είμαι χρηστης s60 (φαίνεται εε?) δεν ξέρω πως θα μου φανεί αυτή η αλλαγή αλλα μάλλον θα την τολμήσω .

1)επειδή διαβάζω γενικώς για πολλά προβλήματα... αυτό συμβαίνει λόγο ασύμβατων εφαρμογών? λόγο προεγατεστιμενης γλώσσας?

λόγο κακού χειρισμού?

2) η οθόνη του s-100 ,υπεύθυνα τώρα, λόγο μεγέθους θα φανεί σε έναν αρχάριο δύσκολη ή εύκολη στην χρήση?

3) τελικά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι να διαλέξω {s100 -imate} ,θέλω ελληνικά αυτό είναι σίγουρο. επίσης ...γιατί αυτές οι συσκευές βγαίνουν με διαφορετικά ονόματα εφόσον είναι ίδιες?? !!!! ::p

4) αυτός ο πουλιάδης που βρίσκεται τελοσπάντων??? !! νομίζω το servise βρίσκεται στα σφαγεία (θεσσαλονίκη) ,κάποτε είχα πάει έναν εκτυπωτή για servise {{πριν κάτι χρονια}} :) :p ασχετο ...

καλά είναι κι αλλα πολλά που θέλω να ρωτήσω αλλα τώρα κόλλησα ...

 

πάντως το σκέφτομαι ...δεν ξέρω ...έχω φρικάρει . ....λίγο :D

Link to comment
Share on other sites

kplr ine kalo na min bo stin diadikasia na malonume.apo 8ema evgenias ke mono den 8a eleges osa ipes ke apla 8a apantuses.an den 8es na apantisis ase kapion alon na apantisi.ESI PU TA 3ERIS OLA KE SU ARESI NA PSAXNIS.gi ayto ine ta forum.gia na su linonte i apories.oxi na su lene psa3e 70 selides na dis ti pezi ke an den to vris pane se alo meros pu to e3igi ke exi ales 100 selides.ok?

 

filika

Φίλε Dj πρέπει να καταλάβεις ότι στα φόρα ΚΑΝΕΙΣ δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει σε κανέναν και όσοι το κάνουν το κάνουν απ'την καλή τους την καρδιά. Οπότε δεν έχεις κανένα δικαίωμα να διαμαρτύρεσαι ότι δεν σου απαντάει κανείς...

 

 

ΥΓ: Προσπάθησε να γράφεις στα ελληνικά σε παρακαλώ.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

βασικά ρε παιδιά δεν είναι ωραίο για το forum να τσακώνεστε!

pls!!

 

λοιπόν επειδή άρχισα να σκέφτομαι σοβαρά την απόκτηση του s-100 ή jam ή NBA JAM έχω 1000 απορίες και είμαι άσχετος ,οποτε βοηθιστεμε!!!!!

 

καταρχάς είμαι χρηστης s60 (φαίνεται εε?) δεν ξέρω πως θα μου φανεί αυτή η αλλαγή αλλα μάλλον θα την τολμήσω .

1)επειδή διαβάζω γενικώς για πολλά προβλήματα... αυτό συμβαίνει λόγο ασύμβατων εφαρμογών? λόγο προεγατεστιμενης γλώσσας?

λόγο κακού χειρισμού?

2) η οθόνη του s-100 ,υπεύθυνα τώρα, λόγο μεγέθους θα φανεί σε έναν αρχάριο δύσκολη ή εύκολη στην χρήση?

3) τελικά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι να διαλέξω {s100 -imate} ,θέλω ελληνικά αυτό είναι σίγουρο. επίσης ...γιατί αυτές οι συσκευές βγαίνουν με διαφορετικά ονόματα εφόσον είναι ίδιες?? !!!! ::p

4) αυτός ο πουλιάδης που βρίσκεται τελοσπάντων??? !! νομίζω το servise βρίσκεται στα σφαγεία (θεσσαλονίκη) ,κάποτε είχα πάει έναν εκτυπωτή για servise {{πριν κάτι χρονια}} :) :p ασχετο ...

καλά είναι κι αλλα πολλά που θέλω να ρωτήσω αλλα τώρα κόλλησα ...

 

πάντως το σκέφτομαι ...δεν ξέρω ...έχω φρικάρει . ....λίγο :D

Καλώς ήρθες στο forum των Windows Mobile

Στις ερωτήσεις σου

 

1) Το jam είναι πολύ σταθερό..Λίγα bugs έχω διαπιστώσει και σίγουρα όχι περισσότερα από άλλες συσκευές με windows mobile που είχα και έχω..

Πολλά προβήματα που αναφέρουν πολλοί οφείλονται σε software που έχουν εγκαταστήσει ή σε λανθασμένες δικές τους ρυθμίσεις και παρεμβάσεις..

Γενικά στα pocket pc υπάρχουν πολλές εφαρμογές και κάποιες από αυτές δημιουργούν όντως κολλήματα..Δε χρειάζεται να αγχώνεσαι όμως..Για τις περισσότερες μεγάλες εφαρμογές υπάρχουν κριτικές και εδώ και σε άλλα μεγάλα fora του εξωτερικού, οπότε κάνοντας ένα γρήγορο search πριν εγκαταστήσεις κάτι θα ξέρεις αν πρέπει να το βάλεις ή όχι..

Επίσης αν μάθεις από την αρχή να κάνεις συχνά backup ακόμα και να υπάρξει κάποιο κόλλημα το κακό είναι μικρό..

 

2)Η οθόνη του s100 είναι πολύ καλή..Είναι μικρότερη από την κλασική οθόνη ενός ppc Και η μισή από την οθόνη των ppc με 4"(ipaq 4700,e8xx)..Αυτό σημαίνει ότι τα πάντα φαίνονται μικρότερα..Επειδή όμως η οθόνη έχει την ίδια ανάλυση με τα non-vga ppc απεικονίζονται οι ίδιες πληροφορίες..

Από την άλλη λόγω του μικρού της μεγέθους η οθόνη είναι

-πιο καθαρή για non-vga ppc

-με μικρότερη κατανάλωση

-κάνει το jam πάρα πολύ μικρό σε μέγεθος..

Κακά τα ψέματα..Δε θα χρησιμοποιούσα το jam για κύριο ppc μου ιδίως για τη δουλειά που το χρησιμοποιώ..

Από την άλλη για κάποιον που έχει ήδη ppc είναι ότι πρέπει..Γιατί προσωπικά μου επιτρέπει να αφήνω πολλές μέρες το 4700 σπίτι μου..

Το ίδιο νομίζω πως ισχύει και για κάποιον που πρωτοασχολείται..Δεν έχεις ξαναδουλέψει σε ppc οπότε η οθόνη θα σου φανεί μια χαρά..Αν με τον καιρό αγαπήσεις τα ppc (σίγουρο) θα κρατήσεις το jam και μπορείς να αγοράσεις και κάποιο ppc (χωρίς τηλ) με πολύ περισσότερες λειτουργίες και μεγάλη vga οθόνη..

 

3) Αν θέλεις ελληνικά και επειδή πρωτοασχολείσαι διάλεξε καλύτερα s100.. (που να μπλέκεις με upgrades να ψάχνεις για προγράμματα που εξελληνίζουν και τα οποία για να είναι σωστά θα πρέπει να είναι device specific)

 

4) Ο πουλιάδης δεν ξέρω που βρίσκεται αλλά στο site τους θα βρεις σίγουρα τηλ και μπορείς να πάρεις να ρωτήσεις service σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη..

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ρίχτε καμμια πρόταση για το πού να βρω το imate/qtek ή όπως αλλιώς το λένε σε καλή τιμή.. [ας είναι και γιαπωνέζικη έκδοση]

 

Όσο για τα ελληνικά....

 

Μιας και η σημερινή κατάσταση περιγράφεται με λίγες λέξεις:

ΚΑΙΡΟΣΚΟΠΙΑ [Made in Greece] ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!! :X :X

 

Ας βγεί η έκδοση windows 2005 με το ενδεχόμενο native ελληνικά και τα ξαναλέμε!!

άλλο πράκτωρας και άλλο εισπράκτωρας... ΘΟΥΒΟΥ 000
Link to comment
Share on other sites

Epeidei thelei na parakolouthei kai na resetari tous metrhtes klhsewn kathe mhna phre thlefwno...

 

Apla dokimase to apsogo gia ayth th douleia Today Phone Pro wste na mhn anagkazesai na mhdenizeis tous metrhtes ka8e mhna(orizeis esy gia poio diasthma 8eleis na deis tis klhseis kai th diarkeia tous) kai na exeis -metaxy allwn- diarkeia exerxomenwn(kati pou leipei apo ta windows 2003 phone edition) ;)

Link to comment
Share on other sites

Και για να κάνουμε και λίγη δουλίτσα γιατί έχουμε σκουριάσει εδώ μέσα πάρτε και ένα trick για να έχετε μόνιμη αναφορά παράδοσης sms:

 

Με έναν registry editor όπως αυτόν του Resco Explorer δημιουργήστε ένα DWORD value με το όνομα SMSDeliveryNotify στο HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Settings με την τιμή 1

Aderfia,gia koitakste ki edw...To idio akrivws pragma pou leei o filos mou katsj (Yianni de koimamai ta vradia..oneireyomai th kartoula),se cab!!!http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=5290

Svinoume to .zip to kanoume copy sto s100 kai to trexoume...Kai ws ek dia mageias..exoume monimh anafora sta minimata mas!!!

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο forum των Windows Mobile

Στις ερωτήσεις σου

 

1) Το jam είναι πολύ σταθερό..Λίγα bugs έχω διαπιστώσει και σίγουρα όχι περισσότερα από άλλες συσκευές με windows mobile που είχα και έχω..

Πολλά προβήματα που αναφέρουν πολλοί οφείλονται σε software που έχουν εγκαταστήσει ή σε λανθασμένες δικές τους ρυθμίσεις και παρεμβάσεις..

Γενικά στα pocket pc υπάρχουν πολλές εφαρμογές και κάποιες από αυτές δημιουργούν όντως κολλήματα..Δε χρειάζεται να αγχώνεσαι όμως..Για τις περισσότερες μεγάλες εφαρμογές υπάρχουν κριτικές και εδώ και σε άλλα μεγάλα fora του εξωτερικού, οπότε κάνοντας ένα γρήγορο search πριν εγκαταστήσεις κάτι θα ξέρεις αν πρέπει να το βάλεις ή όχι..

Επίσης αν μάθεις από την αρχή να κάνεις συχνά backup ακόμα και να υπάρξει κάποιο κόλλημα το κακό είναι μικρό..

 

2)Η οθόνη του s100 είναι πολύ καλή..Είναι μικρότερη από την κλασική οθόνη ενός ppc Και η μισή από την οθόνη των ppc με 4"(ipaq 4700,e8xx)..Αυτό σημαίνει ότι τα πάντα φαίνονται μικρότερα..Επειδή όμως η οθόνη έχει την ίδια ανάλυση με τα non-vga ppc απεικονίζονται οι ίδιες πληροφορίες..

Από την άλλη λόγω του μικρού της μεγέθους η οθόνη είναι

-πιο καθαρή για non-vga ppc

-με μικρότερη κατανάλωση

-κάνει το jam πάρα πολύ μικρό σε μέγεθος..

Κακά τα ψέματα..Δε θα χρησιμοποιούσα το jam για κύριο ppc μου ιδίως για τη δουλειά που το χρησιμοποιώ..

Από την άλλη για κάποιον που έχει ήδη ppc είναι ότι πρέπει..Γιατί προσωπικά μου επιτρέπει να αφήνω πολλές μέρες το 4700 σπίτι μου..

Το ίδιο νομίζω πως ισχύει και για κάποιον που πρωτοασχολείται..Δεν έχεις ξαναδουλέψει σε ppc οπότε η οθόνη θα σου φανεί μια χαρά..Αν με τον καιρό αγαπήσεις τα ppc (σίγουρο) θα κρατήσεις το jam και μπορείς να αγοράσεις και κάποιο ppc (χωρίς τηλ) με πολύ περισσότερες λειτουργίες και μεγάλη vga οθόνη..

 

3) Αν θέλεις ελληνικά και επειδή πρωτοασχολείσαι διάλεξε καλύτερα s100.. (που να μπλέκεις με upgrades να ψάχνεις για προγράμματα που εξελληνίζουν και τα οποία για να είναι σωστά θα πρέπει να είναι device specific)

 

4) Ο πουλιάδης δεν ξέρω που βρίσκεται αλλά στο site τους θα βρεις σίγουρα τηλ και μπορείς να πάρεις να ρωτήσεις service σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη..

 

ευχαριστώ για την βοήθεια φιλε ...είσαι κατατοπιστικότατος .

άρχισα να μπριζονομαι με τα ppc όταν ειδα μερικές εφαρμογές που με ενδιαφέρουν ,όταν ειδα ότι υπάρχει κίνηση ,ενδιαφέρον από τους developers και την στιγμή που βλέπω να βγαίνουν συνεχώς αστείες s60 εφαρμογες.

βεβαια ακόμα βρίσκομαι στο στάδιο του ψαξίματος και ούτε και γω ξέρω που θα καταλήξει ... :)

Link to comment
Share on other sites

File sequent_c...gia na sou lysw kathe distagmo kai aporia gia th metapidish sou apo s60 se ppc..tha sou dwsw ena paradeigma..To s60,einai san na exeis mia gkomena sto krevati,h opoia einai tou '"klasikou repertoriou"..Thn psilopsaxnei,alla einai psiloprovlepsimh...Mia tha sou katsei apo panw,mia tha gyrisei sto plai,mia tha sou kanei stomatiko...Alla meses-akres ksereis peripou mexri pou tha ftasei...E kai mia wraia prwia,tha th varetheis kai tha peis:"Ante geiaaaa"..To ppc einai sa mia gynaikara olo mysthrio..den ksereis ti tha sou ksimerwsei...Ase pou eksaptei kai th fantasia sou!!Mia mera tha sou ntythei kalogria,thn allh mathitrioula,thn alli nosokoma...tha ferei kai ta mastigia ths kai ta sex toys ths...kai ths files ths gia kammia partouzitsa...Tha se exei synaxeia sth tsita!!Milame gia poly repertorio re paidaki mou!!

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ρίχτε καμμια πρόταση για το πού να βρω το imate/qtek ή όπως αλλιώς το λένε σε καλή τιμή.. [ας είναι και γιαπωνέζικη έκδοση]

 

Όσο για τα ελληνικά....

 

Μιας και η σημερινή κατάσταση περιγράφεται με λίγες λέξεις:

ΚΑΙΡΟΣΚΟΠΙΑ [Made in Greece] ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!! :X :X

 

Ας βγεί η έκδοση windows 2005 με το ενδεχόμενο native ελληνικά και τα ξαναλέμε!!

χρήσιμο αν και έχει αναφερεί πιο πίσω ή εδώ ή στο θέμα του 9090 (να κοιτάτε και σε τούτο το θέμα γιατί έχουν αρκετά κοινά).

 

θα τα βρεις στο: http://www.play247.gr

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

File sequent_c...gia na sou lysw kathe distagmo kai aporia gia th metapidish sou apo s60 se ppc..tha sou dwsw ena paradeigma..To s60,einai san na exeis mia gkomena sto krevati,h opoia einai tou '"klasikou repertoriou"..Thn psilopsaxnei,alla einai psiloprovlepsimh...Mia tha sou katsei apo panw,mia tha gyrisei sto plai,mia tha sou kanei stomatiko...Alla meses-akres ksereis peripou mexri pou tha ftasei...E kai mia wraia prwia,tha th varetheis kai tha peis:"Ante geiaaaa"..To ppc einai sa mia gynaikara olo mysthrio..den ksereis ti tha sou ksimerwsei...Ase pou eksaptei kai th fantasia sou!!Mia mera tha sou ntythei kalogria,thn allh mathitrioula,thn alli nosokoma...tha ferei kai ta mastigia ths kai ta sex toys ths...kai ths files ths gia kammia partouzitsa...Tha se exei synaxeia sth tsita!!Milame gia poly repertorio re paidaki mou!!

 

Ποιο περιγραφικά δεν μπορεί να τεθεί το θέμα νομίζω :Ρ

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου μία ερώτηση αρκετά σημαντική για μένα!!!

ενδιαφέρομαι για το imate και ερωτώ: παίζει Video σε full screen landscape mode??????αξίζει να το χρησιμοποήσεις εκτός των άλλων και για αναπαραγωγή ταινιών???ποιό το κατάλληλο και πιο βέλτιστο format για την μετατροπή ταινιών για το imate?????μέγεθος μιας ταινίας π.χ. δύο ωρών???? :geek:

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

......kai ths files ths gia kammia partouzitsa.....

 

μην φέρει και κανέναν φίλος της και τρέχουμε :p :lol:

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

File shodanjr_gr den ipa oti kapios ine IPOXREOMENOS na mu apantisi.apla nomiza oti gia esas pu 3erete itan efkolo na apantisete afto pu rotisa.INE TOSO KAKO DLD KE PREPI NA TO KANUME 8EMA?DLD RE FILE INE TOSO DISKOLO KAPIOS NA XARAMISI 30sec APO TO XRONO TU GIA NA DOSI MIA APANTISI KE PROTIMAI NA BENI STI DIADIKASIA OPOS TORA NA STELNI 100 MINIMATA KE NA ZITAI TO LOGO GIATI DEN PSAXNO?
Link to comment
Share on other sites

sequent_c και εγώ για τον ίδιο λόγο είμαι εδώ (εφαρμογές της πλάκας στα Series60 κλπ.). Μια ωραία μέρα λοιπόν (22/11/04), είδα το JAM και άρχισα να το σκέφτομαι ακόμα περισσότερο για απόκτηση ppc. (Είχα δουλέψει και ένα Dell ppc ενός θείου μου πέρυσι και είχα μια γεύση...)

Από τότε άρχισα να μπαίνω συνεχώς στο παρόν θέμα, να διαβάζω, να ρωτάω κλπ.

Το πρώτο μου πόστ εδώ ήταν το:

 

Paidia mia erotisi: Epeidi to sigkekrimeno PDA exei mikroteri othoni apo ta "klassika" PDA (p.x.QTEC2020) yparxei provlima simvatotitas efarmogon? Diladi oi efarmoges pou trexoun stis megaliteres othones tha trexoun ki edo?

 

Ε, μόλις μου είπαν οτι δεν έχει καμία διαφορά με τα άλλα ppc (tnx geovass, eNeRGy, katsj :D ) έφαγα φλάς που λέμε, και είπα "Άντε γειά" στο Symbian...

 

Ρίξε πάντως και μια ματιά στο www.pocketgear.com και δές εφαρμογές/παιχνίδια αλλά και ποιότητα... (η καλύτερη των Symbian είναι η χειρότερη των PPC ;) )

Αυτά....:)

 

ΥΣ: djdog ήσουν κατατοπιστικότατος.....!!:D

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Dokimases mesa apo to photocontacts ?

 

ekei exei epilogh gia mp3 wav midi mexri kai ogg na baleis ws ringtone ....

Nαι. Μόνο τα wav, 3gp, wmv, wma, mp4, wm, asf, mid αφήνει να κάνεις assign. :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...